14 is zelfs al genoeg!quote:Op zondag 9 november 2008 21:45 schreef lienelien het volgende:
zolang je er minimaal 21 hebt geslikt, kan je op ieder gewenst moment een stopweek inlassen. Niets aan de hand dus
o jawel, maar dat is de pil die ik eigenlijk de dag erna had moeten slikken, dus vandaag heb ik die van woensdag geslikt etc.quote:Op maandag 10 november 2008 18:58 schreef Nora.. het volgende:
Waarom gebruik je niet een reservestrip? Want ik begrijp dat je, omdat er een pilletje viel, helemaal geen pil meer hebt genomen die dag?
o dat is dan echt helemaal niet slim. Dan kun je er heel makkelijk één vergeten. Dus beter de achterste pil zodat je met de dagen weer gelijk looptquote:Op dinsdag 11 november 2008 21:46 schreef SnowCockroach het volgende:
[..]
o jawel, maar dat is de pil die ik eigenlijk de dag erna had moeten slikken, dus vandaag heb ik die van woensdag geslikt etc.
Oh maar ik vergeet er geen hoor, ik weet dat ik gewoon die van morgen moet nemen en ik heb een heus pilalarm op m'n telefoon(quote:Op dinsdag 11 november 2008 21:55 schreef Twinky het volgende:
[..]
o dat is dan echt helemaal niet slim. Dan kun je er heel makkelijk één vergeten. Dus beter de achterste pil zodat je met de dagen weer gelijk loopt
tuurlijk niet, de pil beschermt gewoon iedere dag hoor.quote:Op woensdag 12 november 2008 23:42 schreef Landgeld het volgende:
Houden jullie rekening met de 14e dag na de menstruatie? Dat je (aangezien dan de kans groter is dan een normale dag ivm de eisprong) geen seks hebt of een condoom (als extra) gebruikt? Of niet?
Door de Pil heb je juist géén normale cyclus. Hij onderdrukt daarbij ook de eisprong, dus in de meete gevallen is deze er niet. Als je daarvoor wilt opletten moet je zorgen dat je in de derde en eerste week netjes je pillen slikt, want rond de stopweek kan er wel eventueel een eitje springen en rijpen als er niet genoeg hormonen zijn om dat tegen te gaanquote:Op woensdag 12 november 2008 23:42 schreef Landgeld het volgende:
Houden jullie rekening met de 14e dag na de menstruatie? Dat je (aangezien dan de kans groter is dan een normale dag ivm de eisprong) geen seks hebt of een condoom (als extra) gebruikt? Of niet?
me tooquote:Op woensdag 12 november 2008 22:39 schreef SnowCockroach het volgende:
[..]
Oh maar ik vergeet er geen hoor, ik weet dat ik gewoon die van morgen moet nemen en ik heb een heus pilalarm op m'n telefoon() dus dat lukt wel, en het zijn er nog maar een paar.
quote:Op woensdag 3 december 2008 22:59 schreef MmLelle het volgende:
Hoi,
Ik zit met een dilemma, en ik heb vanavond nog hulp nodig!
Het zit namelijk zo dat ik de pil slik, de microgynon 30. Nu is het zo dat ik voor vanavond die pil niet heb, maar een collega me een pilstrip ethinylestradiol/levonorgestrel heeft gegeven met als mededeling dat ik die wel kan slikken voor vanavond.
Ik heb er zelf totaal geen verstand van en durf niet zomaar op mijn collega te vertrouwen. Weet iemand of ik in mijn reguliere pilstrip zomaar deze pil tussendoor kan slikken? Mijn collega zei dat het precies dezelfde pil is met een andere naam, klopt dit?
Wie kan mij helpen?
Groetjes en alvast bedankt!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |