Wanneer doe je eens wat aan je usericon das pas zonde van de bandbreedte.quote:Op donderdag 28 februari 2008 16:55 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Dus eigenlijk is het gewoon nutteloze bandbreedte?
Volgend jaar de finale van de UEFA cup in Istanbulquote:Op donderdag 28 februari 2008 17:37 schreef Blawh het volgende:
Succes dit weekend tegen Heerenveen. Als jullie bij de 1e vijf komen dan komen we elkaar mss wel tegen in de Uefa-Cup.
quote:Op donderdag 28 februari 2008 17:43 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Volgend jaar de finale van de UEFA cup in Istanbul
Een Duitse tegen een Nederlandse keeper, dat wil ik jullie niet aandoen.quote:Op donderdag 28 februari 2008 17:51 schreef Solstice het volgende:
Met uiteindelijk een spetterende finale na een propagandatour voor het Nederlandse voetbal waarin grote en kleine teams met gelijk gemak worden afgestraft. Een finale die na twee helften+verlengingen in 5-5 eindigt, waarna na 30 subliem ingeschoten penalty's de beslissing wordt gemaakt door een van beide keepers. Heb d'r nu al zin aan.
Ze noemen ons in het Westen altijd reserve-Duitsers, dus wie weetquote:Op donderdag 28 februari 2008 17:52 schreef Blawh het volgende:
[..]
Een Duitse tegen een Nederlandse keeper, dat wil ik jullie niet aandoen.
Welgeteld twee jeugdspelers. En wat beloften inderdaad.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 17:07 schreef 9christensen het volgende:
Selectie FC Twente:
Doel: Boschker en Paauwe.
Verdediging:Wellenberg, Wilkshire, Wielaert, Heubach, Zomer, Braafheid en Douglas.
Middenveld: Brama, Schreuder, Hersi, Maaroufi en Chery.
Aanval: N’Kufo, Denneboom, Elia, Arnautovic, Reimerink.
veel jeugdspelers..
hueysegems ook geblesseerd
ik hoop 'tquote:
quote:
Viel me ook op dat het juist Hersi was die de goal maakte, terwijl d'r toch een aantal sterkere koppers mee waren. Maar de ballen kwamen voor de verandering in ieder geval weer een keer goed voor uit corners en vrije trappen. Dat is een hele periode wel anders geweest.quote:Op zondag 2 maart 2008 09:30 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Feli mannen. Was kut van onze kant, zowel op 't veld als de sfeer in 't uitvak.. Al viel, mogelijk door de harde wind en de afstand tussen Vak-P en 'ons', de sfeer van jullie kant me ook een beetje tegen. Rest van het stadion was muisstil tot de 1-0..
Twente had iedere tweede bal. Sibon werd vakkundig uit de wedstrijd gespeeld (getrapt, getrokken, geduwd, echter mocht dat allemaal van de zwak fluitende Haverkort), Sulejmani had last van de vallende ziekte (net als overigens Elia, zeer dreigend en gevaarlijk, maar wat gaat ook hij gemakkelijk liggen) en daar ging 'ons aanvalsspel'. Nouja, en dan hebben we de pech met een bal op de paal voor rust (Pranjic) een 200%-kans na rust (Sulejmani), maar scoor je niet en valt dan toch de 1-0. Sneu ingekopt door een volledig vrij staande zo ongeveer kleinste man van het veld uit een corner, maar niet onverwacht/onverdiend.
Nog 7 finales (waarvan de eerste 4 'groot') te gaan voor een plek in de top5..
Nu ons een keer helpen jullie. Te beginnen volgende week in Venlo.quote:Heracles helpt FC Twente een handje
02 Maart 2008 17:04: Utop
Dat is pas noaberplicht: Heracles bewees zichzelf én FC Twente een goede dienst door Groningen in de Euroborg te verslaan. Door de (meer dan verdiende) thuiswinst van Twente op Heerenveen is de achterstand op Groningen nu een overbrugbare 4 punten. Volgende week speelt Groningen tegen Willem II; ook zij hebben de punten hard nodig...
Ik hoop het,quote:Op zondag 2 maart 2008 17:49 schreef Blawh het volgende:
[..]
Nu ons een keer helpen jullie. Te beginnen volgende week in Venlo.
Dit seizoen hebben we amper punten gepakt tegen de (sub)toppers. Bijna alle punten hebben we tegen directe concurrenten gehaald. Alleen laatste weken helpen we jullie.quote:Op zondag 2 maart 2008 17:56 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Ik hoop het,
volgens mij hebben jullie ons vaker geholpen dit seizoen dan wij jullie
half 1 dach ik zoquote:Op zondag 2 maart 2008 17:58 schreef Dos37 het volgende:
Volgens mij ook, komende week maar even recht zetten in Venlo
Half 12 aftrap
oowja goaj nog metquote:
nee, voetballnquote:
Hij is een paar keer ingevallen.quote:Op dinsdag 4 maart 2008 12:17 schreef Solstice het volgende:
Lijkt erop dat de technische staf steeds sterker wordt bij Twente. Goede zaak trouwens, Schreuder heeft nog geen minuut gespeeld geloof ik, Brama en Wilkshire krijgen al de voorkeur, en Maaroufi en Vidarsson zullen hem binnenkort ook voorbij schieten. Huysegems hoopt dat hij zondag weer kan spelen trouwens.
Mee eens, in feite versterk je hiermee puur de scouting omdat Bleuming daar meer tijd voor heeft. Lijkt me een uitstekende zaak.quote:Op dinsdag 4 maart 2008 14:11 schreef Solstice het volgende:
Klopt, maar dan is het net zo handig hem als trainer te gebruiken.
ook nog niet helemaal scherpquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |