neuh, urby, dennis, george, delorge mogen ze hebben hoorquote:Op zaterdag 16 februari 2008 19:36 schreef Riro het volgende:
[..]
Goed argument.Dus jij zou het ook niet erg vinden als een speler van ons naar psv ging?
Lekker kortzinnige reactie ouwe..quote:Op zaterdag 16 februari 2008 18:17 schreef Ruiseart het volgende:
Koster wil naar psv?
Per direct opzouten bij Ajax dan aub.
Langzaam maar zeker komt het wel goed. Nu alleen nog goede vervangers aanstellen.quote:Op zaterdag 16 februari 2008 20:15 schreef dronkeykong het volgende:
Ik mis ergens het bericht dat Jaake ook op moet stappen
Zal eindelijk Ajax zijn gezicht terug krijgen?
Ze moeten gelijk die kut aankopen ook dumpenquote:Op zaterdag 16 februari 2008 20:18 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Langzaam maar zeker komt het wel goed. Nu alleen nog goede vervangers aanstellen.
Van Basten B.V. regelt dat voor u!quote:Op zaterdag 16 februari 2008 20:20 schreef dronkeykong het volgende:
[..]
Ze moeten gelijk die kut aankopen ook dumpen
Nu ze toch bezig gaan met de grote schoonmaak
Nee, jullie willen alleen kampioen worden, niet je 'gezicht' terug.quote:Op zaterdag 16 februari 2008 20:15 schreef dronkeykong het volgende:
Ik mis ergens het bericht dat Jaake ook op moet stappen
Zal eindelijk Ajax zijn gezicht terug krijgen?
quote:Written by Jacques Happe
Saturday, 16 February 2008
Zondagmiddag komt de ledenraad van AFC Ajax met spoed bijeen om door het bestuur bijgepraat te worden over het Rapport Coronel. Zaterdagmiddag werd Martin van Geel om 17.00 uur ingelicht. Naar verwachting zal de Raad van Commissarissen ook hem verzoeken ontslag te nemen, net zoals zij dat bij algemeen directeur Maarten Fontein deed. Oud-directeur Arie van Eijden wordt veelvuldig genoemd als interim-directeur.
Maarten Fontijn, Martin van Geel en voorzitter John Jaakke (foto: Tamara Baart)
“Laat ik daar nou niks over zeggen”, is het eerste wat Arie van Eijden oud-directeur deze zaterdagavond wil loslaten tegenover highlow.nl. “Daarvoor moet je bij Ajax zijn.” De vraag is simpel: Ajax heeft op korte termijn een directeur nodig die het reilen en zeilen binnen de club kent, bij wie kom je dan uit? Bij Arie van Eijden, de man die in december 2005 opstapte als directeur. Hij lacht. “Luister nou, ik heb geen enkel contact met die mensen binnen Ajax.” Maar u kunt wel zó binnen de club aan de slag. “Dat weet ik niet. Dat wordt door de beleidsbepalers bepaald. Ik geef daar toch geen antwoord op en dat mag je ook niet van mij verwachten. Ik bedoel, ik ben weg bij Ajax en de huidige beleidsbepalers hebben mij nog nooit één ding gevraagd. Maarten Fontein wel overigens, ‘ik mag het eigenlijk niet van John vragen’, dus dan weet je hoe de situatie is. Maar ja, het zou misschien – los van het feit dat ik het ook zou willen – best mogelijk zijn. Ze hadden mijn kennis de laatste jaren ook mogen gebruiken; zelfs misbruiken.” Ereleden, ledenraadsleden en gewone leden laten de naam van Arie van Eijden veelvuldig klinken, zo is gebleken na een belrondje zaterdag.
John Jaakke en Arie van Eijden bij de presentatie van de nieuwe technisch directeur Martin van Geel
(foto: Tamara Baart)
Naast Maarten Fontein die niet alleen zakelijk werd afgerekend door de Commissie Coronel, maar ook persoonlijk op zijn manier van leiding geven, is ook Martin van Geel door de Raad van Commissarissen geïnformeerd over zijn functioneren. Zaterdagmiddag om 17.00 uur diende de technisch directeur bij de commissarissen aan te schuiven voor een pittig gesprek. Overigens ligt het in de lijn der verwachtingen, dat bij een onslag van Martin van Geel ook het bestuurslid technische zaken Hennie Henrichs zijn ontslag zal indienen. Dit zou al voor de tweede keer zijn. Bij het vertrek van Jan Wouters stapte Henrichs in 2000 ook toen uit het bestuur van Ajax, omdat hij zich verantwoordelijk voelde voor het niet-functioneren van de trainer.
Eigenlijk voor het eerst onder dit bestuur.quote:Op zaterdag 16 februari 2008 21:10 schreef Roflbroek het volgende:
De pleuris is weer eens ouderwets uitgebroken.
Ik zei het net nog tegen iemand, toen het nog 0-0 stond: "Ze maken 5 minuten voor tijd een doelpunt, en anders krijgen ze wel een penalty mee" En jahoorquote:Op zaterdag 16 februari 2008 21:14 schreef Jasza het volgende:
Lucky boeren voor de 500e keer.
Dat hangt met elkaar samen.quote:Op zaterdag 16 februari 2008 20:30 schreef De.Kromme het volgende:
[..]
Nee, jullie willen alleen kampioen worden, niet je 'gezicht' terug.
Kan beter nu gebeuren.quote:Op zaterdag 16 februari 2008 21:10 schreef Roflbroek het volgende:
De pleuris is weer eens ouderwets uitgebroken.
Thuis van Willem II? Da's een Spartaatje hoor, dat wordt weer gewoon ouderwets 6-0.quote:Op zaterdag 16 februari 2008 21:29 schreef Sony_Nintendo het volgende:
PSV![]()
Zal je zien dat wij wel van willem2 verliezen
Precies en het kampioenschap kun je nou wel vergeten. Dus nu puinruimen en volgend seizoen met een schone lei beginnen.quote:Op zaterdag 16 februari 2008 21:44 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Idd, die hele beerput moet maar in een keer opengetrokken worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |