Je kan inderdaad voor een ander bedrijf kiezen, maar ik signaleer dat steeds meer bedrijven hun kantoor personeel ophokken in dergelijke kantoortuinen..quote:Op donderdag 14 februari 2008 20:48 schreef YourMaster het volgende:
Verbieden is bezopen, de overheid heeft zich niet te bemoeien met hoe ik mijn bedrijf run. Maar als werknemer bij zo'n bedrijf zou ik sterk overwegen om een andere baan te kiezen.
De meeste kantoortuinen zien er zo ongeveer uit als op de foto.....Heel grijs, steriel en koud. Brrrrrrr.quote:Op donderdag 14 februari 2008 21:09 schreef LXIV het volgende:
Ik dacht altijd dat zo'n kantoortuin een soort centerparks-achtige groene omgeving was, met veel aanplant en stromend water en rondvliegende tropische vogels. En dat je daar tussenin dan ergens je bureautje zou mogen opzetten. Dat leek me eigenlijk altijd wel wat.
Maar dan heb ik het met mijn 32m2 eigen kamer dus beter!
Only in America.quote:Op donderdag 14 februari 2008 21:17 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
De meeste kantoortuinen zien er zo ongeveer uit als op de foto.....Heel grijs, steriel en koud. Brrrrrrr.
quote:Op donderdag 14 februari 2008 21:17 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
De meeste kantoortuinen zien er zo ongeveer uit als op de foto.....Heel grijs, steriel en koud. Brrrrrrr.
Ja, dit is dan wel een ander verhaal. Maar de meeste zien er toch echt niet zo uit...quote:Op donderdag 14 februari 2008 21:24 schreef LXIV het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Het is dus niet zoiets, waar je lekker ergens gaat zitten, je laptopje opstart en een juffrouw je vraagt of je koffie of thee wil?
Waarom gaan mensen er dan naar toe?
Nou only in America? Ik zie ze hier ook steeds meer.....die diepvriesvarianten..quote:Op donderdag 14 februari 2008 21:23 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Only in America.
Ik heb laatst nog in een kantoortuin gewerkt. Leuke kleuren, op iedere rij bureaus een schemerlampje. Origineel was het gebouw bedoelt als autodealer, maar dit werkt ook.
Ik signaleer precies het tegenovergestelde. Misschien werk je gewoon een armoedige sector waar alleen puisterige tieners werken die dit soort callcentertaferelen accepteren.quote:Op donderdag 14 februari 2008 21:16 schreef EchtGaaf het volgende:
Je kan inderdaad voor een ander bedrijf kiezen, maar ik signaleer dat steeds meer bedrijven hun kantoor personeel ophokken in dergelijke kantoortuinen..![]()
Als het niet werkt, loopt de concurrentie met de klanten weg en verdwijnen deze kantoortuinen.quote:Op donderdag 14 februari 2008 20:40 schreef EchtGaaf het volgende:
Je ziet ze steeds vaker: grote kantoortuinen in bedrijven met een kudde personeel erin. Je ziet werkgevers daartoe steeds meer overgaan tot die gruwelijk lelijke grijze " tuinen", omdat het minder geld kost en daardoor de winsten steeds verder doen opstuwen.
Het beroerde is als 1 werkgever daaraan begint er dan steeds meer komen: gevolg je ziet bijna niet anders meer dan dergelijke achterlijke kantoortuinen...
Maar wat is nou eigenlijk het verschil qua welzijn tussen:
een dierentuin:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Of een legbatterij:
[ afbeelding ]
Of die vreselijke kantoortuin :
[ afbeelding ]
Nouja, overeenkomsten genoeg natuurlijk. Een legbatterij vloeit ook voort uit een lagere kostencijfer.....
Denken werkgevers dat werknemers daarin werkelijk plezierig EN PRODUCTIEF kunnen werken? Telt het welzijn van de werknemer nu werkelijk helemaal niet meer? En dan zo naïef zijn dat zo'n werkomgeving alleen maar tot meer stress en verzuim leidt? Het is gewoon schandalig dat die werkgevers zelf niet de verantwoordelijkheid nemen maar wel beginnen te kermen als het ziekteverzuim stijgt...Raar dat ze dat niet doorhebben...
Dus is wat mij betreft de overheid aan zet door dergelijke grote kantoortuinen gewoon te verbieden. Maximaal vier mensen in 1 kamer.
Idd een van de minpunten van het werken in de VS. Tel daarbij ook nog op dat het 's winters binnen warm genoeg is om in je korte broek te lopen terwijl je 's zomers een winterjas nodig hebt.quote:
Welzijn van werknemers telt vandaag de dag niet meer. Het zijn gewoon legbatterijen. En Marianne Thieme maakt zich druk om goudvissen in een kom, maar dit?quote:Op vrijdag 15 februari 2008 00:21 schreef sneakypete het volgende:
[..]
Als het niet werkt, loopt de concurrentie met de klanten weg en verdwijnen deze kantoortuinen.
Trouwens moet ik nu serieus medelijden gaan hebben met KANTOORMENSEN? sorry hoor...
De klassenstrijd anno 2008 zekeruitgebuite kantoormensen.
Ben je wereldvreemd ofzo? Bij elk bedrijf waar ik tot nu toe gewerkt heb (halfords, utopolis, shell, brunotti, heerema) is het precies andersom. Personeel is goud, wordt alles voor gedaan om het werk leuk te makenquote:Op vrijdag 15 februari 2008 10:52 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Welzijn van werknemers telt vandaag de dag niet meer. Het zijn gewoon legbatterijen. En Marianne Thieme maakt zich druk om goudvissen in een kom, maar dit?
dat is het ook het plaatje van echtgaaf is een typische VS hokjeskantoorquote:Op donderdag 14 februari 2008 21:09 schreef LXIV het volgende:
Ik dacht altijd dat zo'n kantoortuin een soort centerparks-achtige groene omgeving was, met veel aanplant en stromend water en rondvliegende tropische vogels. En dat je daar tussenin dan ergens je bureautje zou mogen opzetten. Dat leek me eigenlijk altijd wel wat.
Maar dan heb ik het met mijn 32m2 eigen kamer dus beter!
Elke werknemer is een bedrijfshoer.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 15:58 schreef Fastmatti het volgende:
Dit betekent dat jij als loonslaaf jezelf dus ziet als attractiedier.
Oh nee? Vraag de werknemers het zelf maar of ze dit zo graag willen. Ik weet wel zeker van niet. Zeker niet als het een trend wordt onder werkgevers....Want het is goedkoper produceren zo. Werknemers hebben het maar gewoon te slikken, er valt haast niets anders meer te kiezen. 1 of 2 werknemers in een ruimte kom je haast niet meer ...quote:Op vrijdag 15 februari 2008 13:40 schreef NewOrder het volgende:
Als werknemers een kantoortuin als werkomgeving niet zouden accepteren, dan zouden dat soort werkomgevingen niet bestaan.
quote:Op vrijdag 15 februari 2008 16:38 schreef du_ke het volgende:
Ja Echtgaaf, heuswaar het is prettig om collega's te hebben om wat mee te ouwehoeren onder het werk.
Dan begrijp ik het helemaal niet waarom ze dit dan zo willenquote:En veelal hebben de kantoortuinen ook een aantal stilteruimtes voor het geval je je echt moet concentreren. Ik vind het wel prima.
Qua ruimtebeslag scheelt het echt niet zoveel. Denk zelfs dat een ruim opgezette kantoortuin meer ruimte inneemt dan bescheiden losse kantoortjes.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |