Hint. Ik heb niet bijster veel verstand van tennis.quote:Op maandag 18 februari 2008 23:31 schreef kleinzusje het volgende:
[ afbeelding ]
Nalbandian beter in voetbal![]()
[ afbeelding ]
Kijk, die staat. Wee jullie gebeente kleine rakkers!!!quote:Op dinsdag 19 februari 2008 11:04 schreef RayMania het volgende:
Leuke lemming, maar ga maar gewoon verder in het echte topic.
Als de bejaarden worden gepest ban ik die pestkoppen.
quote:Op dinsdag 19 februari 2008 08:05 schreef gebruikersnaam het volgende:
[ afbeelding ]
onderbroek met open kruis van SCH eindelijk gevonden
quote:Bayswater
Torres ontdekt fout in breiwerkje
quote:Beschouw
Torres niet voor één gat te vangen
quote:Blawh
Torres: 'Je moet toch wat als je haarband zoek is.'
De opmaak is hier te vinden.quote:DivineJester
Torres test eerste voetbalboerka
Je was een kandidaat voor plek 3...quote:
In ieder geval zit ik weer in de top 50quote:Op dinsdag 19 februari 2008 21:05 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Je was een kandidaat voor plek 3...
In ieder geval beter dan poedelkandidaatquote:Op dinsdag 19 februari 2008 21:05 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Je was een kandidaat voor plek 3...
Altijd wat te zeiken, hè slurf?quote:Op dinsdag 19 februari 2008 21:31 schreef Beschouw het volgende:
Tevreden met jury, maar poedel verdiende beter.
Zeiken, slurfquote:Op dinsdag 19 februari 2008 21:33 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Altijd wat te zeiken, hè slurf?
quote:Op dinsdag 19 februari 2008 21:33 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Altijd wat te zeiken, hè slurf?
Omdat er gat in staat?quote:Op dinsdag 19 februari 2008 23:02 schreef SCH het volgende:
2e plek heeft gewoon zijn tekst van mij afgekeken en valt ook nog in de prijzen. Let de jury niet op de volgorde van inzending dan?
Beter goed gejat dan slecht bedacht.quote:Op dinsdag 19 februari 2008 23:02 schreef SCH het volgende:
2e plek heeft gewoon zijn tekst van mij afgekeken en valt ook nog in de prijzen. Let de jury niet op de volgorde van inzending dan?
Slurf, voor de 4e keer in 5 weken eerste met de Murphy's op dinsdag.quote:Op dinsdag 19 februari 2008 21:31 schreef Beschouw het volgende:
Tevreden met jury, maar poedel verdiende beter.
Mooiquote:Op dinsdag 19 februari 2008 23:48 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Slurf, voor de 4e keer in 5 weken eerste met de Murphy's op dinsdag.
* DivineJester is het hier mee eensquote:Op dinsdag 19 februari 2008 21:31 schreef Beschouw het volgende:
Tevreden met jury, maar poedel verdiende beter.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |