abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_56722852
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 10:31 schreef LiQu1D het volgende:
Why the fck let iedereen op de spelling? Ik erger me dood aan reacties over verkeerde spelling.. *verwacht nu zelf commentaar *
Het was geen spelfout, maar een grammaticafout
pi_56723020
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 11:08 schreef NED het volgende:

[..]

Het was geen spelfout, maar een grammaticafout
waarom..?
pi_56724590
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 04:22 schreef Imagine-Peace het volgende:

[..]

ik denk niet dat jij het positiever inziet als mij.. dit is niks persoonslijks
Och, gansje toch..
pi_56730429
Satan? Ach duvel toch op!
pi_56731264
Kap eens met baggeren en focusse op spellingsfouten.
  donderdag 14 februari 2008 @ 19:42:27 #31
36971 Invictus_
Religieuze Minderheid
pi_56733716
Hoe plaatst TS de cyclische tijdsvisie zoals die door een hoop van de non judea-christen-religies wordt voorgesteld? De OP hangt op de lineaire tijdsvisie zoals door de redelijk nieuwe religies wordt geponeerd; wat blijft er van de stelling over als die visie niet juist blijkt te zijn?
Now I'm walking on the sunnyside of the street
pi_56739913
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 10:31 schreef LiQu1D het volgende:
Why the fck let iedereen op de spelling? Ik erger me dood aan reacties over verkeerde spelling.. *verwacht nu zelf commentaar *
Omdat de spelling van een woord er echt toe doet en soms ook belangrijk is. Zelfs de plaats van een komma kan belangrijk zijn. Elke keer als er een woord fout gespeld is, moet de lezer daar ofwel overheen lezen (dus slordig zijn) ofwel die fout corrigeren (dus extra moeite doen).
Verder: slecht spellen kan een gevolg zijn van een ongewild lage opleiding of dyslexie. Edit: ook een andere moedertaal kan leiden tot slecht spellen, dat was ik even vergeten.
Dit zijn legitieme oorzaken.
Maar verder wijst het naar mijn ervaring ook op slordigheid en onbegrip. En waarom zou ik iets lezen van iemand die niet helder kan denken en maar wat voor zich uitlult?

[ Bericht 6% gewijzigd door Kees22 op 15-02-2008 00:45:58 ]
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_56739939
En dan om bij het onderwerp te blijven: ik denk dat satan de bijbel geschreven of geïnspireerd heeft.
Dus als aanvulling op NED:

The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world God wrote the bible
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_56740138
Hey jongens, Trigger zei iets ja! Ophouden nou!!!

pi_56743508
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 17:47 schreef Triggershot het volgende:
Kap eens met baggeren en focussen op spellingsfouten.
Oke .
pi_56765050
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 00:39 schreef Kees22 het volgende:

[..]

Omdat de spelling van een woord er echt toe doet en soms ook belangrijk is. Zelfs de plaats van een komma kan belangrijk zijn. Elke keer als er een woord fout gespeld is, moet de lezer daar ofwel overheen lezen (dus slordig zijn) ofwel die fout corrigeren (dus extra moeite doen).
Verder: slecht spellen kan een gevolg zijn van een ongewild lage opleiding of dyslexie. Edit: ook een andere moedertaal kan leiden tot slecht spellen, dat was ik even vergeten.
Dit zijn legitieme oorzaken.
Maar verder wijst het naar mijn ervaring ook op slordigheid en onbegrip. En waarom zou ik iets lezen van iemand die niet helder kan denken en maar wat voor zich uitlult?
Goh, Volgens mij beledig je nu het hele onderwijssysteem als het zelfs op universiteiten voorkomt

Edit: Ik verwijs natuurlijk naar het rapport dat enkele dagen geleden verscheen over spelling en gramatica

[ Bericht 5% gewijzigd door Imagine-Peace op 16-02-2008 02:46:22 ]
pi_56765128
Spelling is misschien wel belangrijk, maar toch niet op een forum... Bij dingen waar het echt belangrijk is wordt er echt wel op gelet, dus niet miepen.
XBL: Koning Stoma
PSN: Koning_Stoma
pi_56765133
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 09:53 schreef Semisane het volgende:
Trouwens wat DivineJester is ook een erg goed punt. Over de gehele wereld gezien zit religie gewoon nog keihard in de lift.

De enige landen waar religie wat minder in de lift zit of waar zelfs een verval is te constateren, zijn een handvol landen in Noord-West Europa. (Scandinavische landen, Nederland, Zwitserland, Oosterijk?? Frankrijk??, Duitsland??)

Dus daar valt je gehele verhaal gewoon al in duigen TS, of geld op eens de apocalyps nu enkel voor die landen en de rest van de wereld gaat door?

Oh well, het is ook lastig om verder dan je eigen "straat" te kijken, vandaar dat gelovigen in Nederland nog wel eens het gevoel krijgen dat religie in de gehele wereld onder druk staat.
Ik denk dat je ongelijk hebt. Het kan ook heel goed mogelijk zijn dat het inderdaad alleen geld voor een selectief groepje. Dit omdat er wereldwijd heel wat religies rondlopen en ik denk dat er maar 1 het waarheid kan zijn waarvanuit satan meerdere heeft naagebootst voor verwarring.
Dus dan kan het goed mogelijk zijn dat bepaalde landen een lift laten zien kwa spiritualiteit.
Maar spiritualiteit en de waarheid zijn niet twee dezelfde dingen waar het hier in dit onderwerp wel mede om gaat.
Zie het bijvoorbeeld als dat de hindoes bullshit aanbidden (VOORBEELD!)
en de christenen de waarheid. Maar de christenen worden steeds minder terwijl de hindoes steeds meer worden. Terwijl allebei in god geloven en waarbij het in beiden gevallen basicly om het zelfde verhaal gaat.
Stel nou dat je niet weet welke de waarheid is kan je statistisch alleen zeggen dat er meer gelovigen zijn.
pi_56765309
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 09:17 schreef Semisane het volgende:

[..]

Ik niet. Er wordt al millenia voor het jodendom laat staan het Christendom of Islam. gesproken over apocalyptische tijden. Voor vele volkeren is dat ook ooit een keertje voor gekomen, op het moment bijvoorbeeld als het rijk waarin die volkeren in elkaar stortte of verovert werd door een ander volk of wanneer er een enorme natuurramp voor deed.

Zo'n voorspelling heet trouwens gewoon een self fulfilling profecy.

Oke hier zou wat in kunnen zitten. Maar deze is in zijn geheel ook verwerpbaar. Als namelijk een gods-persoon, een profeet dus wat preciezer is geweest in deze voorspelling bijvoorbeeld:
Vlak voor het eind der tijden zal het zon niet vanuit het oosten maar vanuit het westen opkomen. En stel dat dit daadwerkelijk gebeurd dan heeft die persoon mogelijk ook gelijk met de rest van zijn verhaal aangezien zoiets wetenschappelijk nooit mogelijk is.

[..]

Ja ik vind het vergezocht en nee zo gaat het altijd in voor de religiueze kant, op het moment dat een religie wordt gestart, zal men het onmiddelijk hebben over een eindtijd, dat is niet zo gek, omdat zelfs mensen in de oudheid wel door hadden dat alles wat een begin heeft, ook een einde heeft. Daar speelt met op in, met een zo vaag mogelijk verhaal, waardoor je dat verhaal op elk tijdstiop uit de kast kan halen en zeggen..."Zie je wel, we hadden gelijk" Zoals ik al aangaf een "self fulfilling profecy".

Dat doe jij nu ook, wat niks anders bewijst, dan dat jij er niet goed over heb nagedacht imho.
en ik noem dit te kortzichtig op een te belangrijk/groot onderwerp.
[..]

Niet mogelijk voor een normaal mens? Onzin, er zijn letterlijk tientallen apocalyptische verhalen en overleveringen, in elke generatie is er wel iemand die zo'n soort verhaal verzint. De mens is geweldig in verhalen verzinnen en geen ander verhaal spreekt zo tot de verbeelding als een apocalyptisch verhaal.

Klopt, maar ik had het over iets anders

Geloof mij, gedurende de tweede wereld oorlog, zeiden mensen links en rechts dat het de eind der tijden was....en verhip...dat was het dus niet.

Klopt, blijkbaar was het er nog niet de tijd voor

Jij kijkt enkel naar een probleem dat voor ons ligt, de olie die opraakt....het is makkelijker daar een eind-der-tijden-verhaal aan te plakken, dan te zoeken naar oplossingen. En dat is wat jij dus doet, bij gebrek aan wat anders.

Mij gaat het niet om de olie zelf die opraakt. Het gaat erom wat men ervoor doet het te verkrijgen. het hele gedoe om olie zou weles de aanleiding kunnen zijn of een mede-aanleiding.
Zelfde geval als wat men dus in de 2de wereld oorlog had kunnen denken. Alleen zit het met olie net iets anders als met oorlog. Het zit in iedere geval dichtbij (letterlijk en figuurlijk)
[..]

Tuurlijk zeggen sommige dat, andere zeggen dat we een groot allien experiment zijn, om te kijken hoe een semi-intelligent wezen met grote problemen kan omgaan...en zo zijn er nog honderden dingen die "sommige" mensen zeggen. Waarom kies jij dit verhaal?


Omdat ik simpelweg weiger te geloven dat dit hele universum uit zich zelf of uit het niets is gekomen en weiger te geloven dat toevalig op aarde alles ideaal en gunstig is om leven tot stand te brengen (uit al die miljarden planeten). Als je diep genoeg kijkt is het allemaal even te toevalig voor mij. En weer te toevalig dat de god die niet bestaat de tijd heeft overleeft. Mensen hebben het immers over een allien sinds ze zichzelf kunnen herinneren.
allemaal net even te ver voormij, je hebt het over tienduizenden jaren biljoenen mensen met deze gedachte.
(Ik probeer vooral te benadrukken dat religie niet zomaar iets uit het land der fabelen is zoals we een onderwerp wat ons niet staat wel vaker in willen gooien.)
[..]

Je punt is? Dat mensen goed gelovig zijn?
[..]

Maar dat is het probleem...jij bent krampachtig.
[..]

Ik denk dat er vast wel mensen zijn die het met je eens zijn, maar ik mag toch hopen dat de meesten wel snappen dat dit gewoon weer eens het volgende apocalyptisch praatje is en men gewoon verder zoekt naar oplossingen voor de vele problemen die wij als moderne mens voor ons zien liggen, waar olie er 1 van is. Het is een groot probleem, dat geef ik toe, maar de mens is creatief. Dat kan je onder andere zien aan jouw verhaal, jammer dat je je creativiteit niet beter gebruikt.

Tuurlijk joh ik zoek gezellig mee hoor.
[..]

De waarheid... Als ik een Euro kon krijgen voor elke idioot met een apocalyptisch verhaal die beweerde de waarheid te spreken...

dan waren we dolgelukkig
pi_56765369
quote:
Op zaterdag 16 februari 2008 02:44 schreef intraxz het volgende:
Spelling is misschien wel belangrijk, maar toch niet op een forum... Bij dingen waar het echt belangrijk is wordt er echt wel op gelet, dus niet miepen.
Het overkomt ons zelfs elke dag in de krant (Spits/metro). Maar goed de keurig goed opgeleide burger leest telegraaf en ik maak spelfouten en jah soms zelfs gramaticaal. Dat dat me volgens hun gelijk een idioot maakt kan ik wel om lachen.

Mijn motto is eerder duidelijk begrip voor het punt dat men wil maken en die prefereer ik boven keurig en netjes. Dat jij dan extra moeite moet doen om het punt te begrijpen vertelt mij iets over jou persoonlijkheid en vooral als je dat niet wilt doen.
Hun afdruk ergens achterlaten en het liefst zo krachtig mogelijk moet natuurlijk op elk onderwerp gelden. Het is net als met straattaal. Omdat ze er geen fuck van begrijpen krijg je hun stempel(Meestal iets als achtelijk of idioot) terwijl er niet eens is begrepen hoe het gevalletje zit.
Kortzichtig stempel gedrag.
pi_56767001
WHEN SATAN RULES HIS WORLD
Death Makes Angels of us all
And gives us wings where we had shoulders
Smooth as raven' s claws...
pi_56768316
Tja, ik moest eigenlijk naar mn werk, maar ik had gewoon geen zin.

Laat ik Satan de schuld geven, net als van alles wat me niet aan staat, ik denk dat mn baas dat wel accepteert als meest logische, goedmakende reden dat ik een lui persoon ben.
ignorance more frequently begets confidence than does knowledge - Charles Darwin
pi_56768758
Let wel: dingen als "het vagevuur" zijn gecreerd door de kerk (a.k.a. "de mens") om de bevolking/massa angstig en dus onder de duim te houden.
Zelfs het hele kerstverhaal komt niet voor in de bijbel en is verzonnen door de mens.
Satan komt, volgens mij, wel voor als personage in de bijbel (zo'n grote bijbelexpert ben ik dan ook weer niet ).

Wat ik hier mee wil zeggen is dat de mens niet alleen een groot vermogen heeft zijn eigen geschiedenis te creeren en voor waar aan te nemen, maar ook dit in eigen hand te (willen) houden. Het ongeluk afschuiven op figuren als de "duivel" zie ik imho als teken van falen en het niet kunnen/durven opkomen voor je eigen verantwoordelijkheid, niet alleen als persoon, maar ook als massa en geloof.
pi_56769290
quote:
Op zaterdag 16 februari 2008 12:42 schreef Locusta het volgende:
Zelfs het hele kerstverhaal komt niet voor in de bijbel en is verzonnen door de mens.
(zo'n grote bijbelexpert ben ik dan ook weer niet ).
Je kunt op z'n minst dit even zelf expliciet checken. Het kerstverhaal is gebaseerd op Lucas en Matteus. Marcus en Johannes kennen dit verhaal niet.
pi_56782716
@Image-Peace: Sorry hoor, maar je illustreert mijn gelijk op alle punten!
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_56805417
quote:
Op zaterdag 16 februari 2008 12:42 schreef Locusta het volgende:
Let wel: dingen als "het vagevuur" zijn gecreerd door de kerk (a.k.a. "de mens") om de bevolking/massa angstig en dus onder de duim te houden.
Zelfs het hele kerstverhaal komt niet voor in de bijbel en is verzonnen door de mens.
Satan komt, volgens mij, wel voor als personage in de bijbel (zo'n grote bijbelexpert ben ik dan ook weer niet ).

Wat ik hier mee wil zeggen is dat de mens niet alleen een groot vermogen heeft zijn eigen geschiedenis te creeren en voor waar aan te nemen, maar ook dit in eigen hand te (willen) houden. Het ongeluk afschuiven op figuren als de "duivel" zie ik imho als teken van falen en het niet kunnen/durven opkomen voor je eigen verantwoordelijkheid, niet alleen als persoon, maar ook als massa en geloof.
Wat betreft je punt, is dat religie niet alles op satan afgooiet maar dat hij de gene is die bepaalde negatieviteit afgeeft.
Bijvoorbeeld: Religie zegt: dat je niet moet vloeken, geen sex voor het huwelijk, niet stelen, niet gokken en ga zo maar door
Satan aan de andere kant laat ons makkelijk vloeken of laat je denken dat sex voor het huwelijk nergens op slaat(voor in het geval je er bewust van bent) of dat het niet uitmaakt met hoeveel andere je een relatie tot stand houd.
Of aan een dief weer voordat hij een overval of iets derg. begaat laat hij hem denken dat hij blut is of in zware financiele nood of indien psychisch zwak gewoon voor de kick. En ga zo maar eindeloos door.
Je hebt dus wat ik wil zeggen twee lijnen, twee kanten waar een mens op kan gaan.
De mens (individueel) zelf heeft "De wil" om elk kant optegaan waar hij/zij zin in heeft, maar de ontwikkeling waar we in zijn algeheel naartoe gaan word beschreven uit boeken die weer afkomstig zijn uit b.v. de kuran of de bijbel. Vele nieuwe religies zijn ook vaak gebaseert op 1 van de hoofdboeken.
Het gaat allemaal om het zelfde concept maar dus satan is alleen de gene die je graag naar zijn kant op trekt,
en religie doet dat andersom.
Over de eeuwen heen zijn we over het algemeen vergeten wat nou wel en niet mochten/moesten doen. Een ware cultuur verlies wereldwijd kenmerkbaar zoals in de EU en Noord-Amerika allang het geval. Maar ook nu in Azië en Midden-oosten waardoor mens zijn roots nog verder verliest.
Een mooi voorbeeld hiervan vind ik nog altijd dat religeuze mensen hun geloof vertegenwoordigen en een moslim die het hardst roept dat hij er 1 is maar ondertussen steelt of drinkt of blowed kortom zondes begaat en dus fout zijn religie vertegenwoordigt.
Het zijn twee kanten dus 1 die van satan of 1 die van god of allah.
Mens staat daartussen in wat jou mens maakt en waarom jij mens bent. Zelf moet je kiezen naar het pad waarvan jij denkt correct te zijn, want dood gaan we allemaal waarna ons wegen weer in tweeën scheid.
En ook daarover weten we allen wel welke 2 .
pi_56805473
quote:
Op zaterdag 16 februari 2008 10:56 schreef ExperimentalFrentalMental het volgende:
WHEN SATAN RULES HIS WORLD
Heb je enig idee hoe lang die dat al is?!
pi_56805938
En zo gaat het altijd dus met religie. Religie gaat ook nog ver voor de joden maar telkens word er een profeet gestuurd om het zooietje bijelkaar te rapen. In een geschrift heriner ik me staan dat er wel meer als 100.000 profeten zijn gestuurd voor de mens. Telkens met het zelfde boodschap dat god........
Maar toch gebeurd het dus dat uiteindelijk Satan het overneemt (niet letterlijk) met toedoen van mens.
En dat doet hij anno 2008 met (té) harde hand. Voor mens is god een alien geworden en dit bedoel ik letterlijk en figuurlijk.
pi_56830284
quote:
Op zaterdag 16 februari 2008 03:48 schreef Imagine-Peace het volgende:

[..]

Het overkomt ons zelfs elke dag in de krant (Spits/metro). Maar goed de keurig goed opgeleide burger leest telegraaf en ik maak spelfouten en jah soms zelfs gramaticaal. Dat dat me volgens hun gelijk een idioot maakt kan ik wel om lachen.

Mijn motto is eerder duidelijk begrip voor het punt dat men wil maken en die prefereer ik boven keurig en netjes. Dat jij dan extra moeite moet doen om het punt te begrijpen vertelt mij iets over jou persoonlijkheid en vooral als je dat niet wilt doen.
Hun afdruk ergens achterlaten en het liefst zo krachtig mogelijk moet natuurlijk op elk onderwerp gelden. Het is net als met straattaal. Omdat ze er geen fuck van begrijpen krijg je hun stempel(Meestal iets als achtelijk of idioot) terwijl er niet eens is begrepen hoe het gevalletje zit.
Kortzichtig stempel gedrag.
De keurig goed opgeleide burger leest De Pers...
De Telegraaf maakt spel en stijlfouten maar geen gramatica fouten..ze gebruiken namelijk een computer voor de spellings controle..die gaat altijd de fout in met woorden
afkappen aan het einde van het kader e.d.
Wil je dat een stuk, zeker in WFL serieus genomen wordt zul je er echt wat meer aandacht aan moeten besteden. Een simpele spellings controle in Word is al genoeg om de honden van je af te houden.
Neem dat nu van me aan...
Op woensdag 21 januari 2009 01:53 schreef helldeskr de waarheid.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')