Ja altijd word het slechte onthouden om spelers maar slecht te kunnen maken, hij is topscore ooit op wk's.quote:Op woensdag 13 februari 2008 23:57 schreef Mike.Strutter het volgende:
Ik blijf me Ronaldo altijd herinneren als de speler die tijdens het WK van 1998 compleet instortte voor de finale.
Dat zeker, het was een voetballer met een bepaalde klasse. Alleen zal het nooit een van mijn favoriete spelers worden, hij miste voor mij een aansprekende uitstraling.quote:Op donderdag 14 februari 2008 00:00 schreef GambinoT het volgende:
[..]
Ja altijd word het slechte onthouden om spelers maar slecht te kunnen maken, hij is topscore ooit op wk's.
Hij heeft ook finale's beslist.
Hoef je ook niet te hebben, als je maar presteert als voetballer?quote:Op donderdag 14 februari 2008 00:04 schreef Mike.Strutter het volgende:
[..]
Dat zeker, het was een voetballer met een bepaalde klasse. Alleen zal het nooit een van mijn favoriete spelers worden, hij miste voor mij een aansprekende uitstraling.
idd, net als adrianoquote:Op donderdag 14 februari 2008 00:06 schreef Lippie85 het volgende:
Vond het ongelofelijk dat hij nog zo goed is in PES 7
Ik zat net al even te zoeken naar een topic over Ronaldo, maar kon er geen vinden. Las inderdaad al op VI dat het er niet zo goed uitziet. Jammer.
De wonderdokters van Milan fixen het wel ff.quote:
het is net zijn andere knie nu ...quote:Op donderdag 14 februari 2008 00:11 schreef Radegast het volgende:
Mja, het was wachten tot het weer fout ging met die verrotte knie van hem. Dit is einde carriere...
El Giganto Gordoquote:Op donderdag 14 februari 2008 10:25 schreef Dr.Daggla het volgende:
Z'n carriere was al een paar jaar over... Nu is het alleen helemaal einde verhaal.
Ben benieuwd hoe dik hij over een jaar of 5 is..
Wat ongelooflijk sneuquote:Einde carrière dreigt voor pechvogel Ronaldo
14/02/2008 09:10
Ronaldo moet opnieuw een zware tegenslag zien te verwerken. De 31-jarige spits van AC Milan ligt er waarschijnlijk negen maanden tot een jaar uit nadat woensdagavond het noodlot weer eens had toegeslagen.
Als invaller tegen Livorno ging het al na drie minuten mis. Bij het afzetten voor een hoge bal ging de Braziliaan volledig door zijn linkerknie. In tranen moest hij per brancard worden afgevoerd. De diagnose luidt een volledig afgescheurde kniepees.
De kwetsuur is vrijwel identiek aan Ronaldo's zware knieblessure die hij in 2000 in het shirt van Internazionale opliep. 'Hij wist het zelf al snel en zei me dat deze blessure hetzelfde aanvoelde als destijds in zijn rechterknie', legde Milan-bestuurder Leonardo uit in La Gazzetta dello Sport.
Heel Milan huilde na afloop mee met de onfortuinlijke collega. 'De spelers zijn na de wedstrijd direct vanuit het stadion naar het ziekenhuis gegaan om te kijken hoe het met hem was', vertelde coach Carlo Ancelotti.
'Het is mooi dat zij een ploeggenoot steunen die lijdt. Misschien knapt hij daar op zo'n moeilijk moment in zijn loopbaan van op. Ronie is bij ons altijd een voorbeeldige prof geweest en verdient het niet dat sommigen slecht over hem schrijven.'
WK 1998 en 2002 vergeten?quote:Op donderdag 14 februari 2008 10:48 schreef Joe. het volgende:
... maar zijn carriere was eingelijk na Barcelona al over.
Toch denk ik dat hij nog hoger had kunnen stijgen zonder die eerste blessure. Toen ging het al mis.quote:
Dat zal wel een bepaalde gevoeligheid zijn. Toeval kan je het moeilijk noemen denk ik, alhoewel je natuurlijk veel meer knieën moet hebben om dat echt te mogen concluderen.quote:Op donderdag 14 februari 2008 13:01 schreef SCH het volgende:
Hoe kan het toch dat hij diezelfde blessure nu in zijn andere knie heeft, is dat toeval of heeft hij dan een bepaalde gevoeligheid of is er iets met de trainingen en zo?
Ik denk een bepaalde gevoeligheid. Het lijkt me aannemelijk dat zijn knieën (pezen, kruisbanden) een bepaalde zwakte hebben.quote:Op donderdag 14 februari 2008 13:01 schreef SCH het volgende:
Hoe kan het toch dat hij diezelfde blessure nu in zijn andere knie heeft, is dat toeval of heeft hij dan een bepaalde gevoeligheid of is er iets met de trainingen en zo?
Je quote alleen het tweede gedeelte van mijn post...quote:
Wat moet ik daarop zeggen? Alleen op 2006 heeft-ie zeg maar een rentree gemaakt. In 1998 en 2002 was hij top en beoordeeld als wereldvoetballer van het jaar. Na Barcelona heeft hij een geweldig eerste jaar bij Inter gespeeld en zijn eerste vier seizoenen bij Real liegen er niet om.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 08:18 schreef Joe. het volgende:
[..]
Je quote alleen het tweede gedeelte van mijn post...
En die speelt nog steeds met 42 jaar...quote:Op vrijdag 15 februari 2008 17:13 schreef Radegast het volgende:
Romario was veel beter.
vind ik niet.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 17:13 schreef Radegast het volgende:
Romario was veel beter.
Ronaldo in zijn prime was geweldig, hij was niet te stoppen.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 17:13 schreef Radegast het volgende:
Romario was veel beter.
quote:Op vrijdag 15 februari 2008 17:44 schreef mcyodogg het volgende:
Al vroeg een fenomeen.
Weet nog dat ik bij de traditionele oefenpot tegen de Treffers was, en dat na het laatste fluitsignaal Ronaldo als een gek richting de kleedkamers sprintte.
Sterke spieren is nou juist wat je nodig hebt als je zwakke kniebanden hebt. Er zijn bijvoorbeeld spelers die een voorste kruisband afscheuren en het gemis van die stabilisatieband compenseren met het trainen van bizar sterke bovenbeenspieren. Of een operatie noodzakelijk is of niet is afhankelijk van de bouw van je knie en hoe instabiel het gewricht is.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 19:48 schreef DIGGER het volgende:
http://www1.folha.uol.com.br/folha/esporte/ult92u372518.shtml
PSV (de medische staf) wordt hiero even beschuldigd van het toedienen van anabolen etc. wat wordt gezien als begin van de oorzaak van zijn latere fysieke problemen omdat zijn spieren hierdoor sterker zouden zijn geworden dan de rest van het lichaam en de gewrichten op dat moment toelieten.
Stuur even een mailtje naar Zeist voor de vacature van bondscoach.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 19:56 schreef alvarez het volgende:
(Ben een beetje ervaringsdeskundige geworden na het afscheuren van de voorste en achterste kruisbanden in beide knieeen en 6 operaties verder..)
Want?quote:Op vrijdag 15 februari 2008 20:00 schreef DIGGER het volgende:
[..]
Stuur even een mailtje naar Zeist voor de vacature van bondscoach.
Zo snel aan de balquote:Op vrijdag 15 februari 2008 19:31 schreef Pizzakoppo het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=RySynkNq8w8&feature=related
Dat deed hij op het laatste WK ook, toen zei de commentator "zo hard heb ik hem de hele wedstrijd nog niet zien sprinten"quote:Op vrijdag 15 februari 2008 17:44 schreef mcyodogg het volgende:
Al vroeg een fenomeen.
Weet nog dat ik bij de traditionele oefenpot tegen de Treffers was, en dat na het laatste fluitsignaal Ronaldo als een gek richting de kleedkamers sprintte.
Iddquote:Op vrijdag 15 februari 2008 17:05 schreef BliksemSchigt het volgende:
Als ik het topic zo doorlees heb ik het gevoel alsof ik de enige ben die er echt helemaal niets mee heeft.
quote:Op vrijdag 15 februari 2008 17:05 schreef BliksemSchigt het volgende:
Als ik het topic zo doorlees heb ik het gevoel alsof ik de enige ben die er echt helemaal niets mee heeft.
Aller tijden.quote:Op zaterdag 16 februari 2008 18:03 schreef BramKVO het volgende:
had er eigenlijk ook niets mee, tot hij bij Milan kwam spelen (en ook toen stond ik er eigenlijk sceptisch tegenover). Maar het is wel één der grootste spelers van de laatste 15 jaar.
quote:'Ronaldo via Flamengo in topvorm terug bij Milan'
08/04/2008 12:15
Ronaldo (31) ziet het inmiddels weer helemaal zitten en is hard bezig te revalideren van zijn zware knieblessure. De Braziliaan heeft de route naar zijn comeback bij AC Milan al in zijn hoofd.
'Het idee is een paar maanden in Brazilië te spelen, bijvoorbeeld bij Flamengo, en dan terug te keren bij de Rossoneri', vertelde Ronaldo in La Gazzetta dello Sport. 'Ik heb een uitstekende relatie met Milan, waar de deur altijd wijd open voor me staat, maar ik moet wel klaar zijn voor een rentree.'
Flamengo hengelde al meermaals naar Ronaldo, die de rood-zwarten uit Rio de Janeiro als zijn favoriete team beschouwt. Van een transfer kwam het nog niet. Nu lijkt een tijdelijke samenwerking erin te zitten.
Ronaldo is blij verrast met hoe het de eerste twee maanden na zijn ingreep is gegaan. 'Het doel was eerst om weer met mijn vrienden op het strand te kunnen voetballen en een normaal leven te kunnen leiden. Maar de laatste controle in Parijs wees uit dat het herstel veel voorspoediger verloopt dan bij mijn eerdere operaties.'
'De artsen hebben me veel hoop gegeven en dat had ik nodig.' Ronaldo werkt nu vier tot vijf uur per dag aan zijn lichaam. Als alles volgens plan verloopt, kan O Fenomeno over zeven maanden zijn rentree maken.
quote:Ronaldo ruziet met travestieten
RIO DE JANEIRO - In Brazilië is ophef ontstaan over Ronaldo. Volgens de media in zijn land kreeg de voetballer van AC Milan in de nacht van zondag op maandag in een studentenhotel ruzie met drie travestieten omdat hij weigerde ze te betalen.
Volgens het trio zou Ronaldo ook drugs hebben gebruikt. Een van de travestieten filmde de ruzie met Ronaldo en zette de beelden op internet.
De woordvoerder van Ronaldo heeft in een verklaring ontkend dat de voetballer drugs gebruikt. ,,De sporter Ronaldo heeft nooit drugs tot zich genomen.'' Ronaldo zou tegenover de politie hebben verklaard dat hij zich wilde vermaken met hoertjes en dat hij werd lastiggevallen door de travestieten.
Ronaldo verblijft in Brazilië om te herstellen van een zware knieblessure.
quote:Rel kost Ronaldo vele miljoenen
De ruzie met drie travestieten in Rio de Janeiro lijkt Ronaldo veel geld te gaan kosten. Volgens de Braziliaanse krant O Globoheeft de mobiele telefoonaanbieder TIM het reclamecontract met de aanvaller van AC Milan eenzijdig opgezegd.
De beëindiging van de samenwerking zou voor de Braziliaan een verlies van drie miljoen euro betekenen. Het bedrijf wilde middels een officiële verklaring het opzeggen van het contract met Ronaldo nog niet bevestigen. "De situatie wordt momenteel nog besproken."
Het schandaal rond Ronaldo speelde zich eind april af. De Braziliaan, die in zijn vaderland revalideert van een zware knieblessure, weigerde in een motel drie travestieten te betalen en kreeg daarop ruzie met het drietal. Volgens hen zou Ronaldo zelfs ook drugs hebben gebruikt.
Bij real was had hij goede momenten, maar bij Barca was het echt een fenomeen en zo vlug als water en zo scherp als een mes door warme boter.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 17:16 schreef mcyodogg het volgende:
Mwa, ik kan me een wedstrijd herinneren op Old Trafford met Real Madrid, waar hij niets minder dan geniaal was.
Hij vindt toch wel een nieuwe club, dat zit er dik en breed wel inquote:Op dinsdag 15 juli 2008 17:32 schreef venomsnake het volgende:
Hij neemt het er flink van zie ik. [ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
Zou toch wel een enorme stunt zijn als hij zou komen. Kleine kans natuurlijk.quote:Stevens: 'Misschien ontstaat er iets moois met Ronaldo'
PSV heeft contact gelegd met Ronaldo. De Eindhovense club heeft de Braziliaan voorgesteld bij zijn voormalige werkgever te komen revalideren. En stiekem hoopt trainer Huub Stevens op meer.
'Misschien kan er zomaar wel iets moois ontstaan', aldus Stevens in de nieuwe Voetbal International. Hij durft het avontuur met de grillige aanvaller wel aan. 'Waarom niet? Hij heeft hier gespeeld en goede jaren meegemaakt. We hebben contact gezocht met de mensen om hem heen, voorlopig is er nog geen reactie gekomen, maar we hebben nog de tijd.'
Ronaldo liep op 13 februari van dit jaar een ernstige knieblessure op in dienst van AC Milan. De 31-jarige spits is bezig met zijn revalidatie en sprak zelf de verwachting uit in september hersteld te zijn van zijn kwetsuur. Omdat zijn contract met Milan is afgelopen, is het de vraag waar Ronaldo verder aan zijn fitheid gaat werken.
'Door alle commotie en aandacht in Zuid-Europa kan ik me voorstellen dat hij daar niet naar toe wil', denkt Stevens. 'Bij PSV kan hij in alle rust herstellen, maar misschien kunnen we uiteindelijk ook wel in een andere rol van hem profiteren.'
Eindhoven was Ronaldo's eerste Europese bestemming. Na twee seizoenen en 42 goals in 46 wedstrijden, verkaste de Braziliaan naar Barcelona. Nadien kwam de spits uit voor Internazionale, Real Madrid en AC Milan.
Zo te zien traint ie voor de IJslandse competitiequote:
Groter dan de buik van Ronaldo zal de kans niet worden.quote:Op woensdag 16 juli 2008 19:58 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Denk dat de kans helemaal niet klein is
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |