Het zit psv ook allemaal wel errug mee hoor. Ongelooflijkquote:Op woensdag 13 februari 2008 23:00 schreef StarGazer het volgende:
Pfff als ik vanavond dat psv zie ploeteren tegen Helsingborg vind ik het alleen nog maar beschamender dat Ajax 9 punten achter staat
idd stelletje teringlijers, blij maken met een dooie mus. vooral de directie heeft dat weer joods geregeldquote:
Die 18.000 fans mogen blij zijn dat ze een speler als Urzaiz zien spelen. Velen hier die elke wedstrijd in de arena zitten hebben dat nog nooit meegemaakt.quote:Op woensdag 13 februari 2008 23:17 schreef DANILXL het volgende:
[..]
idd stelletje teringlijers, blij maken met een dooie mus. vooral de directie heeft dat weer joods geregeld
nope.....quote:Op woensdag 13 februari 2008 23:07 schreef Jasza het volgende:
Gaan er hier nog veel mensen naar die afscheidsmatch van Jaap?
quote:Op woensdag 13 februari 2008 22:55 schreef Sethje het volgende:
dat word dus spurs-psv... leuk affice
Wanneer is die?quote:Op woensdag 13 februari 2008 23:07 schreef Jasza het volgende:
Gaan er hier nog veel mensen naar die afscheidsmatch van Jaap?
zaterdag 26 juli in zwollequote:
Nee...ajax ff op een rustig pitje. komt wel weerquote:Op woensdag 13 februari 2008 23:43 schreef Jasza het volgende:
[..]
Dit seizoen nog naar uitduels jij of niet?
Ajax praat met Stekelenburg over contractverlenging, en Van der Heijden heeft al verlengd tot 2013.quote:Maandag vindt de presentatie plaats van de evaluatie van de organisatie van Ajax door de speciaal daarvoor in het leven geroepen onderzoekscommissie. Berichten die nu al uitlekken spreken voornamelijk over harde kritiek op de huidige directie.
Wedstrijdje.quote:Op donderdag 14 februari 2008 00:19 schreef MaxC het volgende:
Davids ook, is wel leuk wedstrijdje om wat fitheid op te doen
Ik zou er niet te veel op hopen.quote:Op donderdag 14 februari 2008 00:29 schreef toma het volgende:
Ben benieuwd of er ook mensen op zullen stappen na de uitspraak van de commissie.
Fontein (januari 2008):quote:"Als Ajax dit seizoen geen kampioen wordt, dan moeten we het volgend seizoen worden. Dat is een eis die ik mezelf opleg, want zo staat het in het beleidsplan. Anders faal ik."
"Op een gegeven moment mag je de algemeen directeur afrekenen op een plan. Als we volgend jaar weer op de tweede plaats eindigen met elf punten achterstand, dan hebben we geen vooruitgang geboekt. Dan mag je dus worden afgerekend. Dan mogen de mensen zeggen: we hebben geen vertrouwen meer in jou, ik weet niet of er voldoende basis is."
quote:Er is in 2006 een 5-jarenplan aangenomen, dat door iedereen binnen de club breeduit werd gedragen. Moet je daar na anderhalf jaar al op afgerekend worden? Realistisch gezien kan dat eigenlijk niet. In principe kunnen wij pas over 5 jaar daarop afgerekend worden."
quote:Op donderdag 14 februari 2008 00:53 schreef Radegast het volgende:
[..]
Ik zou er niet te veel op hopen.
Fontein (januari 2007):
[..]
Fontein (januari 2008):
[..]
Ach, Fontein mag van mij ook best blijven zitten. Doet z'n werk goed inderdaad.quote:Op donderdag 14 februari 2008 01:15 schreef rubbereend het volgende:
[..]
maar de verantwoordelijkheid ligt toch veel meer bij van Geel. Fontijn haalt meer geld door sponsordeals e.d. binnen voor Ajax dan ooit
quote:Op woensdag 13 februari 2008 22:55 schreef Sethje het volgende:
dat word dus spurs-psv... leuk affice
owja ontopic kankahbestuuaah
quote:"Leuk om een keer geen Nederlandse scheidsrechter te hebben, want in Nederland fluit iedereen al jaren tegen me. Dat zal nu misschien nog erger zijn, ja. In Nederland krijg ik, zeker na vanavond, nooit meer een strafschop. Dat weet ik zeker"
Wat ben je dan voor ongelooflijke gigantisch kutpersoonquote:"Oke, het is niet mooi of niet aardig, maar het was mijn enige optie. Ik kon niet meer scoren, ik had de bal alleen nog hoekschop kunnen tikken. Mijn enige optie om hier wat goeds van te maken, was om een duikeltje te maken. Dat hoort er bij."
Open er een topic over. Kan ik daar ook even afgeven op Lazovic.quote:Op donderdag 14 februari 2008 08:02 schreef Saekerhett het volgende:
Trouwens, effe stukje tussendoor over superspits Lazovic en zijn schwalbe van gisteren:
[..]
[..]
Wat ben je dan voor ongelooflijke gigantisch kutpersoon
Hij heeft gewoon het maximale uit die aanval gehaald. In Spanje zouden ze zeggen: Goed gedaan!quote:Op donderdag 14 februari 2008 08:02 schreef Saekerhett het volgende:
Trouwens, effe stukje tussendoor over superspits Lazovic en zijn schwalbe van gisteren:
[..]
[..]
Wat ben je dan voor ongelooflijke gigantisch kutpersoon
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |