En dan zou Van Geel ontslagen worden en Stewart zijn taak over nemen?quote:Saillant detail is dat Van Geel en Stewart elkaar goed kennen en regelmatig telefonisch contact met elkaar hebben.
quote:Op donderdag 14 februari 2008 13:12 schreef TerroRobbie het volgende:
StewartWat heeft die nou aan Ajax toe te voegen... Ja misschien kan die op vak 410 gaan staan om de boys rustig te houden.
goed ingekopt ouwequote:Op donderdag 14 februari 2008 13:17 schreef Damzkieee het volgende:
[..]met een mooi geel hesje met zn naam erop
Dan wordt het nog eens druk op het trainingsveld, in plaats van in de ziekenboeg.quote:Op donderdag 14 februari 2008 13:39 schreef PizzaSalami het volgende:
Gewoon van alle ploegen waar we punten laten liggen iemand kopen.
*kuch* Lindgren Silva Delorge Kuffourquote:Op donderdag 14 februari 2008 13:41 schreef Blight het volgende:
[..]
Dan wordt het nog eens druk op het trainingsveld, in plaats van in de ziekenboeg.
Laatste stuiptrekkingen van wat ooit Ajax heette.quote:Op donderdag 14 februari 2008 13:37 schreef Blight het volgende:
Stewart? Mijn god.
Kijken of we nog steeds van Rot-Weiss Erfurt en SK Orebro kunnen winnen.quote:Op donderdag 14 februari 2008 13:48 schreef PizzaSalami het volgende:
Jaartje toto lijkt me ook wel wat, kom je nog eens ergens.
quote:Op donderdag 14 februari 2008 13:48 schreef PizzaSalami het volgende:
Jaartje toto lijkt me ook wel wat, kom je nog eens ergens.
Ach, misschien komt het nog wel een keertje goed.quote:Op donderdag 14 februari 2008 13:42 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Laatste stuiptrekkingen van wat ooit Ajax heette.
Als het zo doorgaat worden alle doemscenario's nog werkelijkheid ook. Van kwaad tot erger en de "oplossingen" zijn te debiel voor woorden.
halen we 2010 met Ajax?
Het zou wel fucking cult zijn om met 2000 man Jupiler wedstrijden in de Arena te zien.quote:Op donderdag 14 februari 2008 13:48 schreef PizzaSalami het volgende:
Jaartje toto lijkt me ook wel wat, kom je nog eens ergens.
Hele dag Volendam. Leuke reisjes hoor.quote:Op donderdag 14 februari 2008 13:52 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Go Ahead Eagles, FC Den Bosch, ADO Den Haag, FC Dordrecht en (avondje) Volendam.
Sparta thuis en Roda uit ook.quote:Op donderdag 14 februari 2008 13:57 schreef Silenus het volgende:
Ik denk dat dat snel genoeg gaat vervelen.
Van Geel moet voor volgend seizoen weg zijn. Echt. Die man is heel Ajax aan het omzetten naar z'n eigen mensen. Middelmatige mensen.quote:Op donderdag 14 februari 2008 13:42 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Laatste stuiptrekkingen van wat ooit Ajax heette.
Als het zo doorgaat worden alle doemscenario's nog werkelijkheid ook. Van kwaad tot erger en de "oplossingen" zijn te debiel voor woorden.
halen we 2010 met Ajax?
Het succes van Beenhakker....quote:Op donderdag 14 februari 2008 14:03 schreef Nashje het volgende:
[..]
Van Geel moet voor volgend seizoen weg zijn. Echt. Die man is heel Ajax aan het omzetten naar z'n eigen mensen. Middelmatige mensen.
Laat dat rapport maandag maar komen en hopelijk gaat Jaakke op basis daarvan de rotte peren verwijderen. Ik hoop dat Van Geel de eerste is die weg wordt gewerkt. Laat op die positie maar een echte Ajax man komen die volwassen is en wil luisteren naar andere mensen, zoals de scouting. Tijd om weer de weg op te gaan van nieuwe Maxwelletjes, Trabelsi's en Zlatannetjes.
Dat is niemand.quote:Op donderdag 14 februari 2008 14:05 schreef HeatWave het volgende:
onaantastbaar
Wat is de bron ervan?quote:Op donderdag 14 februari 2008 13:05 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
[..]
Molenaar Vztr
Stewart TD
Zoiets?
Qua verkopen en contractverlengingen doet hij het natuurlijk gewoon goed.quote:Op donderdag 14 februari 2008 14:11 schreef Dr.Daggla het volgende:
Ik had echt zoveel vertrouwen in Van Geel. Zeker na de komst van Stam en Perez. Maar nu brokkelt dat echt met de dag af.....
En het grootste gedeelt ligt het natuurlijk aan de selectie. Van Geel kan er niks aan doen dat iedereen de ene week goed is en de andere week als een totale mongool speeltquote:Op donderdag 14 februari 2008 14:13 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Qua verkopen en contractverlengingen doet hij het natuurlijk gewoon goed.
Je kunt een blinde niet verwijten niks te kunnen zien!quote:Op donderdag 14 februari 2008 14:14 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
En het grootste gedeelt ligt het natuurlijk aan de selectie. Van Geel kan er niks aan doen dat iedereen de ene week goed is en de andere week als een totale mongool speelt
Van Geel stelt Emanuelson niet op inderdaad en als je kijkt hoeveel punten alleen hij al heeft gekost dit seizoen...quote:Op donderdag 14 februari 2008 14:14 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
En het grootste gedeelt ligt het natuurlijk aan de selectie. Van Geel kan er niks aan doen dat iedereen de ene week goed is en de andere week als een totale mongool speelt
Huntelaar/Perez/Heitinga/Gabri/Davidsquote:Op donderdag 14 februari 2008 14:16 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Je kunt een blinde niet verwijten niks te kunnen zien!
Ik zeg ook niet dat ik het met alles met Van Geel eens ben maar de selectie valt ook veel te verwijten.quote:Op donderdag 14 februari 2008 14:19 schreef HeatWave het volgende:
True, maar Geel had ook wat eerder Kuffour kunnen halen zodat Urby helemaal niet had hoeven spelen....
Ik ben het met je eens dat Emanuelson veel gespeeld heeft door de blessures achterin maar hij was voorafgaand aan dit seizoen natuurlijk gewoon een beoogde basisspeler. Dat hij dit seizoen zo ongelofelijk slecht presteert is niet iets wat je de beleidsbepalers aan kunt rekenen.quote:Op donderdag 14 februari 2008 14:19 schreef HeatWave het volgende:
True, maar Geel had ook wat eerder Kuffour kunnen halen zodat Urby helemaal niet had hoeven spelen....
Jawel hoor. Als ie gewoon meteen fatsoenlijke spelers had gehaald en geen typetjes Colin, Delorge, Urzaiz, Kuffour die de toppers niet kan spelen en daarnaast een heel seizoen het gemis van een talentvolle 10.quote:Op donderdag 14 februari 2008 14:14 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
En het grootste gedeelt ligt het natuurlijk aan de selectie. Van Geel kan er niks aan doen dat iedereen de ene week goed is en de andere week als een totale mongool speelt
Nee, het zijn jongens als Kennedy, Collin etc. die voor weinig rendement en tegendoelpunten zorgen en hoe je het ook draait v Geel is hier verantwoordelijk voor.quote:Op donderdag 14 februari 2008 14:19 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Huntelaar/Perez/Heitinga/Gabri/Davids
Weinig blind aan lijkt me.
Mooi zo.quote:avids en Silva doorstaan laatste test en kunnen spelen
14 februari 2008
Ajax kan vrijdag tegen Sparta toch over Edgar Davids en Bruno Silva beschikken. Achter de namen van beide licht geblesseerde spelers stond de afgelopen dagen nog een vraagteken, maar donderdag trainden ze probleemloos mee.
Davids, die terug is na een schorsing van twee wedstrijden, kampte met een liesblessure, terwijl rechtsback Silva last van zijn kuit had. Ajax hoopt tegen Sparta het gat naar koploper PSV, dat zaterdag op bezoek gaat bij Willem II, terug te brengen tot zes punten. "De titel wordt steeds moeilijker, maar wij moeten gewoon van wedstrijd naar wedstrijd toeleven en blijven winnen. Dan moeten we maar hopen dat de tegenstanders punten laten liggen", liet coach Koster donderdag weten.
Niet alleen zij. ''Als'' Huntelaar die pingel erin had geschoten etc.quote:Op donderdag 14 februari 2008 14:22 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Nee, het zijn jongens als Kennedy, Collin etc. die voor weinig rendement en tegendoelpunten zorgen en hoe je het ook draait v Geel is hier verantwoordelijk voor.
Dan nog zijn er jongens gekocht die stelselsmatig prutsen, waar ik v Geel voor aansprakelijk stel.quote:Op donderdag 14 februari 2008 14:27 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Niet alleen zij. ''Als'' Huntelaar die pingel erin had geschoten etc.
Zoals ik al zei. De selectie én Van Geel zijn schuldig hieraan. Je hoeft niet alles op Baki en Collin af te spelen en net doen alsof de gevestigde namen perfect presteren.quote:Op donderdag 14 februari 2008 14:31 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Dan nog zijn er jongens gekocht die stelselsmatig prutsen, waar ik v Geel voor aansprakelijk stel.
De vergelijking met Huntelaar en Bakircioglu en Collin neem je toch hopelijk zelf ook niet serieus?
Dan zijn we het eens.quote:Op donderdag 14 februari 2008 14:34 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Zoals ik al zei. De selectie én Van Geel zijn schuldig hieraan. Je hoeft niet alles op Baki en Collin af te spelen en net doen alsof de gevestigde namen perfect presteren.
Nee.quote:Op donderdag 14 februari 2008 14:34 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Zoals ik al zei. De selectie én Van Geel zijn schuldig hieraan. Je hoeft niet alles op Baki en Collin af te spelen en net doen alsof de gevestigde namen perfect presteren.
Stam ging toch gewoon door? Die fout moet je eerder bij Stam neerleggen dat hij opeens kapt terwijl dat niet de afspraak wasquote:Op donderdag 14 februari 2008 14:37 schreef Nashje het volgende:
[..]
Nee.
Een grote fout die Van Geel heeft gemaakt is het niet luisteren naar Stam en het niet anticiperen op het vertrek van Sneijder. Stam maakte duidelijk dat ie min of meer wilde stoppen en dat er een vervanger voor hem moest worden gehaald, Van Geel overtuigde hem, Stam is gestopt en nu hebben we Kuffour voor noppes gehaald die niet kan spelen. Geweldig hoor.
En hij is nog ouder dan Stam.quote:Op donderdag 14 februari 2008 14:37 schreef Nashje het volgende:
[..]
Nee.
Een grote fout die Van Geel heeft gemaakt is het niet luisteren naar Stam en het niet anticiperen op het vertrek van Sneijder. Stam maakte duidelijk dat ie min of meer wilde stoppen en dat er een vervanger voor hem moest worden gehaald, Van Geel overtuigde hem, Stam is gestopt en nu hebben we Kuffour voor noppes gehaald die niet kan spelen. Geweldig hoor.
Kuffour kan wel spelen, speelde maandag nog in 'jong' Ajax.quote:Op donderdag 14 februari 2008 14:37 schreef Nashje het volgende:
[..]
Nee.
Een grote fout die Van Geel heeft gemaakt is het niet luisteren naar Stam en het niet anticiperen op het vertrek van Sneijder. Stam maakte duidelijk dat ie min of meer wilde stoppen en dat er een vervanger voor hem moest worden gehaald, Van Geel overtuigde hem, Stam is gestopt en nu hebben we Kuffour voor noppes gehaald die niet kan spelen. Geweldig hoor.
Beetje te laat alleen allemaalquote:Op donderdag 14 februari 2008 14:49 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Kuffour kan wel spelen, speelde maandag nog in 'jong' Ajax.
Onzin.. Stam heeft aagegeven bij Ajax dat hij wilde stoppen.. maar van Geel heeft hem overgehaald om het toch te proberen.. dan moet je toch ook in je achterhoofd houden dat het misschien fout kan gaan..quote:Op donderdag 14 februari 2008 14:40 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Stam ging toch gewoon door? Die fout moet je eerder bij Stam neerleggen dat hij opeens kapt terwijl dat niet de afspraak was![]()
Sneijder heeft ie inderdaad fout gedaan
Stam wilde stoppen en heeft Van Geel aangeraden een vervanger voor hem te moeten halen. Van Geel wilde nog een jaar door met Stam en heeft hem overtuigd. De eerste weken stelde Stam al niet zoveel voor.quote:Op donderdag 14 februari 2008 14:40 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Stam ging toch gewoon door? Die fout moet je eerder bij Stam neerleggen dat hij opeens kapt terwijl dat niet de afspraak was![]()
Ja geweldig nu wel ja. Maar de toppers heeft ie niet meegedaan, en toen hadden we iemand nodig die er meteen stond. Nu kunnen we het seizoen net zo goed af maken zonder Kuffour.quote:Op donderdag 14 februari 2008 14:49 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Kuffour kan wel spelen, speelde maandag nog in 'jong' Ajax.
Joh...quote:Van Geel: "Kennedy heeft moeite met de druk"
14 februari 2008
Kennedy Bakircioglu is één van de spelers die dit seizoen nog niet heeft kunnen bewijzen waarom Ajax hem aangetrokken heeft. De Zweed was vorig seizoen nog één van de grote uitblinkers van FC Twente, maar lijkt deze goede vorm in Enschede te hebben laten liggen. In Amsterdam heeft hij immers nog niet weten te overtuigen.
"Kennedy heeft het erg moeilijk", zegt Martin van Geel, als technisch directeur van Ajax verantwoordelijk voor de komst van de Zweed, tegen Highlow.nl.
Volgens Van Geel worstelt de 27-jarige aanvaller met het verwachtingspatroon in Amsterdam. "Hij heeft moeite met de druk. Dat begon eigenlijk bij de Europese uitschakeling. Hij trok zich dat verschrikkelijk aan en daarna raakte hij geblesseerd. Nadat hij terugkwam speelde hij heel redelijk in Dubai, maar daarna kreeg de druk vat op hem en daar kan hij moeilijk mee overweg."
Bakirioclu speelde tot dusver vijftien duels voor Ajax, waarin hij drie keer scoorde.
quote:Ajax wil Martina volgend seizoen verhuren
14 februari 2008
Ajax gaat het contract van jeugdspeler Javier Martina, dat na dit seizoen afloopt, verlengen. "Hij weet het nog niet, maar we willen zijn contract lichten. Daarna verhuren we hem waarschijnlijk aan een eredivisieclub om ervaring op te doen", zegt technisch directeur Martin van Geel van de Amsterdamse club tegenover Highlow.nl.
Als Ajax de optie in het contract van de jonge aanvaller licht, is Martina tot de zomer van 2010 aan de club verbonden. De 21-jarige Antiliaan speelde nog geen wedstrijd in de hoofdmacht van Ajax, maar behoorde al wel eens tot de selectie.
Precies. Van Geel had een directe versterking moeten halen en heeft weer gewoon hand op de knip gehouden. Inzicht van 0 die gast.quote:Op donderdag 14 februari 2008 15:12 schreef HeatWave het volgende:
Kuffour erbij tegen vitesse, psv, f'noord en Roda...
je kan er he-le-maal niets zinnigs over zeggen maar mijn gut-feeling zegt dat het achterin heel anders had gelopen, met evt nog verschuivingen op het middenveld...
Je haalt iemand als dat gewoon te laat, die had er moeten kunnen staan in de week der waarheid, waarin Ajax kei- en keihard gefaald heeft....
Opzich is hand op de knip niet erg. Maar ze hebben hem dus gewoon te laat gehaald. De optie vanaf de bank met het bord waren ff op, dus hebben ze *schrik* buiten de TV gescout (nou ja). Prima, maar haal dan iemand op tijd....quote:Op donderdag 14 februari 2008 15:16 schreef Nashje het volgende:
[..]
Precies. Van Geel had een directe versterking moeten halen en heeft weer gewoon hand op de knip gehouden. Inzicht van 0 die gast.
Scoort wel hoog moet ik zeggenquote:Op donderdag 14 februari 2008 15:15 schreef Sethje het volgende:
Is een pizza met salami ook daadwerkelijk jou lievelingskostje ?
Zit je aan de drugs?quote:Op donderdag 14 februari 2008 15:16 schreef HeatWave het volgende:
Boehoe, ikke moeite met drukkiebah!
JANK NIET ZO! Voor dat geld verdomme..... je hebt last van PC-Hooft-"ik heb het al gemaakt, ik doe niets meer" syndroom!
Slappe jankerd, weg en nooit meer terug...
Hahaquote:Op donderdag 14 februari 2008 15:16 schreef HeatWave het volgende:
Boehoe, ikke moeite met drukkiebah!
Ach het komt Van Geel allemaal wel weer heel goed uit dat Kuffour gratis is. Liever een regelrechte versterking die wat kost. Altijd maar voor een duppie op de eerste rij willen zitten. Word er een beetje moedeloos van.quote:Op donderdag 14 februari 2008 15:17 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Opzich is hand op de knip niet erg. Maar ze hebben hem dus gewoon te laat gehaald. De optie vanaf de bank met het bord waren ff op, dus hebben ze *schrik* buiten de TV gescout (nou ja). Prima, maar haal dan iemand op tijd....
Hier welquote:Op donderdag 14 februari 2008 15:19 schreef PizzaSalami het volgende:
Echter geen plae@ formaat hier.
Bron?quote:Op donderdag 14 februari 2008 15:08 schreef Nashje het volgende:
Stam wilde stoppen en heeft Van Geel aangeraden een vervanger voor hem te moeten halen.
Nee, ik word een beetje moe van volgevreten voetballers die meer verdienen per jaar dan wij bij elkaar, die lopen te janken over druk.quote:
KJH mist anders ook 2/3 grote kansen per wedstrijdquote:Op donderdag 14 februari 2008 15:24 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nee, ik word een beetje moe van volgevreten voetballers die meer verdienen per jaar dan wij bij elkaar, die lopen te janken over druk.
Wat nou druk, je kan toch voetballen? Meer hoef je niet te doen, maar meneer Kennedy kan opeens niet eens meer een bal voorkrijgen uit een corner oid. Druk? Nee, gewoon geen inzet en concentratie.
KJH, Heitinga die hebben reden tot klagen, die staan er elke week en moeten met losers als Kennedy spelen. Dit soort dweilen zijn er indirect schuldig aan dat KJH en Heitinga weggaan, ik zou er ook niet mee willen werken.
Spelen als een krant en andere factoren de schuld geven.. pathetic..
Maar hij maakt er ook bijna 1 op 1. En Kennedy speelt 90 min volkomen kut...quote:Op donderdag 14 februari 2008 15:25 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
KJH mist anders ook 2/3 grote kansen per wedstrijd
Dat klopt maar zoals ik al zei, de ''vedettes'' valt ook iets aan te rekenen.quote:Op donderdag 14 februari 2008 15:26 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Maar hij maakt er ook bijna 1 op 1. En Kennedy speelt 90 min volkomen kut...
Liever 1 op 1 dan 3 op alle freaking wedstrijden die je voor ajax 1 gespeeld hebt...quote:Op donderdag 14 februari 2008 15:27 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Dat klopt maar zoals ik al zei, de ''vedettes'' valt ook iets aan te rekenen.
En dat je 1 op 1 loopt wil niet zeggen dat je het goed doet als je ook 3 op 1 had kunnen lopen
Er gaat niemand vrijuit van deze selectie nee, ben ik met je eens.quote:Op donderdag 14 februari 2008 15:27 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Dat klopt maar zoals ik al zei, de ''vedettes'' valt ook iets aan te rekenen.
En dat je 1 op 1 loopt wil niet zeggen dat je het goed doet als je ook 3 op 1 had kunnen lopen
Excuses voor het falende aankoopbeleid maken, niet zo verrassend...quote:Op donderdag 14 februari 2008 15:48 schreef jorienvdherik het volgende:
fijn als je directeur dat over je zegt
Hij heeft zelf toch niks gezegt?quote:Op donderdag 14 februari 2008 15:39 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Er gaat niemand vrijuit van deze selectie nee, ben ik met je eens.
Maar KJH werkt keihard en scoort tenminste nog. En hoor jij hem klagen over de druk? We verwachten blijkbaar van hem elke week 3 goals.
het gaat me dus niet zozeer om het slecht spelen, het gaat me om het slappe gelul eromheen. ALs ie gewoon toegeeft er geen moer van te bakken ok, maar nee, het is allemaal de schuld van de boze grote druk!
Diezelfde druk zorgt ervoor dat je genoeg geld hebt om in de PC te kunnen winkelen droplul! Als je daar niet tegenkan moet je lekker terug naar de provincie en de H&M...
Ik neem aan dat het nav een gesprek is he? Anders zou het helemaal nergens op slaan..quote:Op donderdag 14 februari 2008 15:50 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Hij heeft zelf toch niks gezegt?
En ook al zou hij het zeggen, dan geeft ie toch zijn eigen gebrek aan?
Zat inderdaadquote:Op donderdag 14 februari 2008 15:51 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
En volgens internet zat Modric ook bij ons
Hij had in het begin van het seizoen nog een interview dat Ajax niet zijn top wasquote:Op donderdag 14 februari 2008 15:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik neem aan dat het nav een gesprek is he? Anders zou het helemaal nergens op slaan..
Tja, een prof die klaagt over druk, das geen gebrek opzich, das slap. Als je het kan moet het doen....
Druk bij Twente is natuurlijk anders dan bij Ajax.quote:Op donderdag 14 februari 2008 15:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik neem aan dat het nav een gesprek is he? Anders zou het helemaal nergens op slaan..
Tja, een prof die klaagt over druk, das geen gebrek opzich, das slap. Als je het kan moet het doen....
Laat die jankbal maar lekker wegblijven.quote:Op donderdag 14 februari 2008 15:51 schreef StarGazer het volgende:
Laat Leonardo maar eens beginnen vrijdag.
Ja, maar dat weet je toch van te voren? En zoals hierboven, Ajax zou niet eens zijn top zijn,. dus aan zelfvertrouwen (overschatting) geen gebrek.quote:Op donderdag 14 februari 2008 15:54 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Druk bij Twente is natuurlijk anders dan bij Ajax.
Voor leo's geklaag heb ik meer begrip. Koster stelt elke keer spelers op die de week ervoor faalden, op zijn positie. Waarom hem geen kans geven dan?quote:Op donderdag 14 februari 2008 15:54 schreef PizzaSalami het volgende:
[..]
Laat die jankbal maar lekker wegblijven.
Inderdaad. En waarom krijgt Luque geen speelminuten meer? Wrom blijft die Koster zo vasthouden aan Rommedahl en Kennedy, twee spelers die week in week uit keihard lopen te falenquote:Op donderdag 14 februari 2008 15:57 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Voor leo's geklaag heb ik meer begrip. Koster stelt elke keer spelers op die de week ervoor faalden, op zijn positie. Waarom hem geen kans geven dan?
Die ken ik heeft nog met me pa en ooms gevoetbaldquote:Op donderdag 14 februari 2008 12:56 schreef Nashje het volgende:
Earnest Stewart als technisch adviseur.
Kortom: Van Geel haalt weer iemand uit z'n eigen netwerk.
quote:
Misschien is het wel een idee voor onze kalende rechtsbuiten een paar grammen weg te werken want dan kan ie heel de wereld aanquote:Op donderdag 14 februari 2008 15:24 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nee, ik word een beetje moe van volgevreten voetballers die meer verdienen per jaar dan wij bij elkaar, die lopen te janken over druk.
Liever Luque dan Leonardo. Hij is net terug van een jaar blessureleed, wat verwacht je dan?quote:Op donderdag 14 februari 2008 16:00 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Inderdaad. En waarom krijgt Luque geen speelminuten meer? Wrom blijft die Koster zo vasthouden aan Rommedahl en Kennedy, twee spelers die week in week uit keihard lopen te falen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |