En daarom moet je ook maar niet te dicht bij vrouwen in de buurt komen.quote:Op maandag 11 februari 2008 23:29 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
Im just one twisted fuck
Waar is dat dan? Langs de A12 ofzo?quote:Op maandag 11 februari 2008 23:32 schreef TheSorrow het volgende:
Wacken Open Air, ik hoor dat daar meiden verkracht worden 's nachts, you should try it out!
http://www.wacken.com/nl/woa2008/quote:Op maandag 11 februari 2008 23:33 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
[..]
Waar is dat dan? Langs de A12 ofzo?
herkenbaarquote:Op maandag 11 februari 2008 23:29 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
Waarschuwing: dit is een Groot Huilie-verhaal van mijn tot nu toe mislukte leven.
Jaja, hier is ie weer, de metzichzelfmedelijdenhebbendekanslozedrieentwintigjarigemaagddienognooiteenvriendinheeftgehadlaatstaanseks
![]()
Im just one twisted fuck
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Google is your friend, abuse your friends
Nee dat heb ik niet gezegd.quote:Op maandag 11 februari 2008 23:34 schreef hallowereld het volgende:
Je bent een aziaat? Hoe lang ben je dan eigenlijk?
ha-ha. Klein beetje verbitterd wel, maar wat wil je. Maar gelukkig heb ik nog mijn onweerstaanbare seks-appeal bij mannen want die schijn ik wel aan trekken.quote:Op maandag 11 februari 2008 23:38 schreef GebakkenEi het volgende:
Zolang je nog niet verbitterd bent is er hoop.
Eet je wel eens afhaalchinees?quote:Op maandag 11 februari 2008 23:39 schreef hallowereld het volgende:
''weer een Ware Aziatische Schoonheid''
Kunnen wij hieruit opmaken dat je op dit soort vrouwen valt? Die zijn overigens ook best zeldzaam in Nederland, altans: ik zie ze nooit.
quote:Op maandag 11 februari 2008 23:39 schreef hallowereld het volgende:
''weer een Ware Aziatische Schoonheid''
Kunnen wij hieruit opmaken dat je op dit soort vrouwen valt? Die zijn overigens ook best zeldzaam in Nederland, altans: ik zie ze nooit.
Ik ben ook zo'n bitter mannetje, maar ik heb het ook zo'n beetje voor elkaar gekregen.quote:Op maandag 11 februari 2008 23:41 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
[..]
ha-ha. Klein beetje verbitterd wel, maar wat wil je. Maar gelukkig heb ik nog mijn onweerstaanbare seks-appeal bij mannen want die schijn ik wel aan trekken.
Wat bedoel je precies met locatie? Ik wil niet het ijs breken zodat zij ook meteen door heeft wat mijn ware intenties zijn.quote:Op maandag 11 februari 2008 23:43 schreef cerror het volgende:
[..]
Ik ben ook zo'n bitter mannetje, maar ik heb het ook zo'n beetje voor elkaar gekregen.
Laat haar eens gewoon merken dat je d'r leuk vindt.
Gewoon een beetje conversatie starten met bijvoorbeeld vragen naar een locatie ofzo.
Helpt meestal het ijs te breken.
Just my two cents.
Zo van: Euhm, weet jij waar dat en dat lokaal zit?quote:Op maandag 11 februari 2008 23:47 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
[..]
Ja ok, maar ik heb haar tot nu toe pas twee keer gezien tijdens het colege. Bovendien heb ik het vermoeden dat zij ook op FokForum zit maar dat zijn grove speculaties.
Wat bedoel je precies met locatie? Ik wil niet het ijs breken zodat zij ook meteen door heeft wat mijn ware intenties zijn.
whehehequote:Op maandag 11 februari 2008 23:52 schreef cerror het volgende:
[..]
Zo van: Euhm, weet jij waar dat en dat lokaal zit?
En nadat ze het heeft uitgelegd gewoon zeggen: Bedankt euhm... hoe heet je?
Dan weet je haar naam, en als je haar later nog een keer ziet kan je wenken zo van hoi!
En heb je altijd nog een open schot voor verdere communicatie.
Wat je dan allemaal moet zeggen moet je zelf maar uitvogelen.
Doet erg amerikaans highschool film aan maar het werkt vaak wel.
Tenzij je overkomt als een TBS-er met een psychose.
ja ik ben aziaat en ik ben niet zo lang nee. Dat is ook iets wat negatief is; ik kan zoiezo alleen succesvol zijn bij vrouwen die kleiner dan mijzelf zijn. Dat is niet iets wat ik mezelf opleg, maar iets dat al bepaald is door de huidige maatschappij waarin ik leef.quote:Op maandag 11 februari 2008 23:34 schreef hallowereld het volgende:
Je bent een aziaat? Hoe lang ben je dan eigenlijk?
Ik gaf alleen een voorbeeldje, vooronderzoek is niet nodig.quote:Op maandag 11 februari 2008 23:58 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
[..]
whehehenee geintje
ja dat van het lokaal vraag is zeer zekers een goede en originele. Maar ik ben meer zo'n iemand die eerst uitgebreid "vooronderzoek" gaat verrichten voordat ik daadwerkelijk actie onderneem. Ja, ik weet het, het is echt triest met me gesteld.
Maar heeft dat truucje bij jij ook gewerkt, of is het een voorbeeld?
Wanneer was je eerste keer dan? En "hoe" heb je dat gedaan? Is het zomaar uit de lucht komen vallen, of heb je mentaal iets aan jezelf gesleuteld qua attitude enzo?quote:Op maandag 11 februari 2008 23:34 schreef TheSorrow het volgende:
En ik was ook sexually frustrated, maar mn eerste x was hemelsKomt vanzelf wel, en volg anders mn tip hierboven
Hehehe. Als ik genoeg alcohol heb, dan zou ik dat ECHT wel durven! Dan heb ik werkelijk overal schijt aan.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 00:12 schreef zquing het volgende:
mocht je echt voor haar willen gaan kan je 't 't best gewoon direct aanpakken en vragen of ze wilt neuken
Nee daarom raadpleeg ik jullie. Hier zitten de échte psychologen; mensen die hun blik op de realiteit niet zijn verloren..en niet alleen maar in de boeken zitten lezen over Freud en dat soort wazige theoretische sheit.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 00:15 schreef Panzer het volgende:
Ga eens langs een psycholoog...
delft kan op dat gebied behoorlijk frustrerend zijn.........quote:Op dinsdag 12 februari 2008 00:17 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
[..]
Hehehe. Als ik genoeg alcohol heb, dan zou ik dat ECHT wel durven! Dan heb ik werkelijk overal schijt aan.
De frustraties lopen idd hoog op als je in dat gedeelde computerlokaal zit en alleen maar mannen (en hermaphrodieten) om je heen ziet zitten. Het Nerd-gehalte is überh00g daar.
Ja, daar ben ik nu al mee bezigquote:Op dinsdag 12 februari 2008 00:21 schreef zquing het volgende:
[..]
delft kan op dat gebied behoorlijk frustrerend zijn.........
Anders drink je 's ochtends alvast in voordat je haar weer ziet kan je 't meteen aan d'r vragen
Hmmmz. Je hebt wel verstand van zaken zo te horen/lezen. Wodka schijnt niet te stinken als je het hebt gedronken en daarna praat met iemand. Thx!quote:Op dinsdag 12 februari 2008 00:26 schreef zquing het volgende:
nee gewoon als je wakker wordt een wodkatje adten en voordat je naar college gaat nog 2. Daarna ff je tanden poetsen en als je haar ziet ff snel nog een mintje opeten. Een frisse adem is 't halve werk
Whatever... Je lijkt me sowieso niet iemand die sterk genoeg is om uit eigen misère te komen, vandaar de tip.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 00:21 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
[..]
Nee daarom raadpleeg ik jullie. Hier zitten de échte psychologen; mensen die hun blik op de realiteit niet zijn verloren..en niet alleen maar in de boeken zitten lezen over Freud en dat soort wazige theoretische sheit.
quote:Op dinsdag 12 februari 2008 00:38 schreef Panzer het volgende:
[..]
Whatever... Je lijkt me sowieso niet iemand die sterk genoeg is om uit eigen misère te komen, vandaar de tip.
Dat geeft niet. Het is ook niet het doel van ons bestaan om uit de misère te komen. De zin van ons bestaan is lijden. Schopenhauer spreek je niet tegen.quote:
Jij gaat het zo verneukenquote:Op dinsdag 12 februari 2008 00:12 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
[..]
Ik verheug me ook verschrikkelijk op de eerste keer als die ooit nog gaat komen; ik weet zeker dat ik de andere partij niet zal teleurstellen als je snapt wat ik bedoel
En jij spreekt uit ervaring zo te horen? Mijn sociaal leven is op en top. Gezamenlijk sporten, kroeg zuipen, discotheken,vakantie, noem maar op. Mijn sociaal leven is zeer goed, alleen op het gebied van de Vrouw totaal verneukt.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 00:57 schreef shifto het volgende:
[..]
Jij gaat het zo verneuken
Maarja, wat doe je eigenlijk sociaal behalve daar op de faciliteiten te hangen? Stappen in je eentje? Met je nerd vrienden die met een laptop staan de hammerquesten in de hoek van de kroeg?
Je forceert, je wilt te graag... Je hebt een variant van droogneuken voor gevorderden gevonden.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 01:07 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
[..]
En jij spreekt uit ervaring zo te horen? Mijn sociaal leven is op en top. Gezamenlijk sporten, kroeg zuipen, discotheken,vakantie, noem maar op. Mijn sociaal leven is zeer goed, alleen op het gebied van de Vrouw totaal verneukt.
My point exactly. Je bent in zo'n dal gevallen, daar kom je niet meer uit.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 01:34 schreef Panzer het volgende:
[..]
Je forceert, je wilt te graag... Je hebt een variant van droogneuken voor gevorderden gevonden.
Oh My God.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 00:35 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
- haar mee uit vragen en proberen dronken te voeren
- en de rest kunnen jullie zelf wel bedenken![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik ruik het zelfs hier, kenjenagaan.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 09:17 schreef Scorpie het volgende:
Je straalt wanhoop uit. Vrouwen ruiken dat. Stop met wanhopen.
Maar jij ben dan ook een rasechte mannenverslindster, door de wol geverfde Cougar.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 09:20 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik ruik het zelfs hier, kenjenagaan.
quote:Op dinsdag 12 februari 2008 09:31 schreef Copycat het volgende:
A capable stalk-and-ambush predator, the cougar pursues a wide variety of prey.
C'est moi.
Ik bedoelde meer dezequote:Cougar refers to an older woman, usually in her 40's who sexually pursues younger men in their 20's or early 30's. Term used by TV comedies 30 Rock and How I Met Your Mother (episode "Aldrin Justice"), the movie Ocean's Thirteen, and the NBC reality TV show Age of Love. The 2007 film Cougar Club was dedicated to the subject - its plot was about two males creating a club where parties are thrown where male members get the chance to meet and have sexual encounters with "cougars".
Er staat dan ook "usually". Ik weet dat je pas 21 bent.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 09:39 schreef Copycat het volgende:
Oh!
Maar ik ben nog heul geen veertig ...
Ik ook van jou.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 09:45 schreef Scorpie het volgende:
Er staat dan ook "usually". Ik weet dat je pas 21 bent.![]()
quote:Op dinsdag 12 februari 2008 09:45 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Er staat dan ook "usually". Ik weet dat je pas 21 bent.![]()
quote:
De ideale basis voor een gezonde alcoholverslaving.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 11:12 schreef slaapvaak het volgende:
Ik ben stiekem oprecht geintresseerd in het probeersel om voor college wat te drinken. Of TS er wat aan heeft, betwijfel ik ten zeerste, doch neemt dit mijn interesse voor TS zijn plannen niet weg.
Ik ga alleen uit met mannelijke vrienden. Mijn vrienden zijn net zo kansloos; nemen ook geen iniatief met vrouwen benaderen. Ik weet dat ik dan moet uitgaan met mensen die wel goed met vrouwen zijn zodat ik van hun kan leren. Maar het probleem is dat ik weinig mensen ken die daar goed in zijn.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 11:05 schreef Just_Shut_Up het volgende:
[..]_!
TS, hoe werkt het dan als je uitgaat?
Heb je daar wel eens aandacht van vrouwmensen?
Je bent 23 en je hebt een rugzak? Kan echt niet.quote:Op maandag 11 februari 2008 23:29 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
Zodra ik 's avonds ben thuisgekomen van een zware dag studeren en colleges volgen, is het eerstvolgende wat ik doe mijn rugzak neergooien, ...
waarom doe je dat niet gewoon..? is iig beter dan er enkel over te lullen...quote:Op dinsdag 12 februari 2008 17:04 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
Waarom is het allemaal zo gecompliceerd vraag ik me af. Ik heb laatste tijd steeds vaker de neiging om op een lekkere vrouw af te stappen, en te vragen "zin om te neuken?". Dan heb je dat ingewikkeld gedoe erom heen niet. Dan zegt zij meteen JA of NEE, dan is het tenminste duidelijk wat beide partijen willen
Zijn zij net zo seksueel gefrustreerd als jou? Kom op. Jullie hebben het er vast wel eens over gehad. Hebben jullie nog nooit een strategie bedacht om tenminste 1 iemand te laten scoren met uitgaan. Jij bent vast slim genoeg om te zorgen dat jij de gelukkige bent in deze strategie.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 17:04 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
[..]
Ik ga alleen uit met mannelijke vrienden. Mijn vrienden zijn net zo kansloos; nemen ook geen iniatief met vrouwen benaderen. Ik weet dat ik dan moet uitgaan met mensen die wel goed met vrouwen zijn zodat ik van hun kan leren. Maar het probleem is dat ik weinig mensen ken die daar goed in zijn.
Ouwe, het is geen truucje die werkt of niet werkt. Het is slechts iets dat je een beginnetje heb. Doe niet onzeker, verlegen is schattig volgens sommige dames, dus maak je niet zo drukquote:Op maandag 11 februari 2008 23:58 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
[..]
whehehenee geintje
ja dat van het lokaal vraag is zeer zekers een goede en originele. Maar ik ben meer zo'n iemand die eerst uitgebreid "vooronderzoek" gaat verrichten voordat ik daadwerkelijk actie onderneem. Ja, ik weet het, het is echt triest met me gesteld.
Maar heeft dat truucje bij jij ook gewerkt, of is het een voorbeeld?
En je wacht nu tot iemand vraagt wat dat was?quote:Op dinsdag 12 februari 2008 19:22 schreef shifto het volgende:
Er overkomt mij net iets waardoor ik zo aan dit topique moest denken
Is de kleine Aziatische goed in bed? Kan je haar aanraden aan de TS?quote:Op dinsdag 12 februari 2008 19:22 schreef shifto het volgende:
Er overkomt mij net iets waardoor ik zo aan dit topique moest denken
Dan raad ik je toch echt aan naar de hoeren te gaan..quote:Waarom is het allemaal zo gecompliceerd vraag ik me af. Ik heb laatste tijd steeds vaker de neiging om op een lekkere vrouw af te stappen, en te vragen "zin om te neuken?". Dan heb je dat ingewikkeld gedoe erom heen niet
Ik weet zeker van wel...quote:Op dinsdag 12 februari 2008 00:12 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
[..]
Ik verheug me ook verschrikkelijk op de eerste keer als die ooit nog gaat komen; ik weet zeker dat ik de andere partij niet zal teleurstellen als je snapt wat ik bedoel
Met alle respect,quote:Op dinsdag 12 februari 2008 00:01 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
[..]
ja ik ben aziaat en ik ben niet zo lang nee. Dat is ook iets wat negatief is; ik kan zoiezo alleen succesvol zijn bij vrouwen die kleiner dan mijzelf zijn. Dat is niet iets wat ik mezelf opleg, maar iets dat al bepaald is door de huidige maatschappij waarin ik leef.
En nu oplossingen voor mijn probleem?quote:Op woensdag 13 februari 2008 09:51 schreef Freuder het volgende:
De TS houdt zichzelf voor de gek door te denken dat hij de leegtes in zijn leven die hij nu opvult met porno etc op zou kunnen vullen als hij daadwerkelijk een keer echte sex heeft.
Als je de TS zo een beetje hoort, hoor je gewoon hoe weinig hij uit het leven haalt en wat voor dingen bij bedacht heeft om daarmee om te gaan, zijn dwangmatige gedrag op die leegtes maar niet te voelen, fantaseren over een leven wat hij niet heeft, vrouwen willen gebruiken (beetje wraak gevoelens omdat ze je niet lijken te willen?) etc
Ts: je bent een heel onzeker mannetje met lage eigenwaarde en als je dat op wil lossen moet je je op jezelf gaan richten en kap eens met de sexpraatjes want het is eigenlijk gewoon zielig
De ontknaapservicequote:Op woensdag 13 februari 2008 19:03 schreef Copycat het volgende:
Dat is wel een beetje erg drastisch. Maar misschien zou je je eerste keer bij een professional kunnen doen. Haalt de edge er een beetje af zodat je wat minder eng geobsedeerd overkomt.
Dus net als je van een vrouw die zo gek is dat ze met je naar bed gaat verwacht dat ze al je problemen op zal lossen moet ik met echte oplossingen voor je problemen komen? Je zoekt je geluk wel erg buiten jezelf he?quote:Op woensdag 13 februari 2008 18:50 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
[..]
En nu oplossingen voor mijn probleem?
Nee dat is juist het leuke. Hier op Fok R&P kom ik heel erg wanhopig over op het gebied van vrouwen en seks, maar IRL gedraag ik mij heel anders. Ik bedoel van binnen voel ik me verneukt en gefrustreerd maar naar buiten toe straal ik zelfverzekerdheid uit. Dat klinkt niet zo logisch he, maar het kan wel. Als je mij IRL zou kennen, dan zou je absoluut niet de link met de posts van TheHamsterSlayer kunnen maken, m.n. in R&P. Ik heb eigenlijk twee persoonlijkheden.quote:Op woensdag 13 februari 2008 19:03 schreef Copycat het volgende:
Dat is wel een beetje erg drastisch. Maar misschien zou je je eerste keer bij een professional kunnen doen. Haalt de edge er een beetje af zodat je wat minder eng geobsedeerd overkomt.
Tja, mn vrienden zijn niet zó erg seksueel gefrustreerd als ik, helaas....Bovendien hebben zij geen ballen, en stralen dus écht wanhoop uit. Maar misschien staan ze er wel open voor. Dan kunnen we net als in American Pie 1 een afspraak maken met zn allenquote:Op dinsdag 12 februari 2008 19:00 schreef Heldopsokken het volgende:
[..]
Zijn zij net zo seksueel gefrustreerd als jou? Kom op. Jullie hebben het er vast wel eens over gehad. Hebben jullie nog nooit een strategie bedacht om tenminste 1 iemand te laten scoren met uitgaan. Jij bent vast slim genoeg om te zorgen dat jij de gelukkige bent in deze strategie.
Zorg dat jij de held bent die de vrouwen van jouw seksueel gefrustreerde vrienden moet redden.
Wanneer dit niet werkt kunnen jullie de seksuele frustraties altijd nog bij elkaar verhelpen
Just get it over with zeg. Ga naar een datingsite, zoek een meisje dat openstaat om te daten en heb sex met haar. Eigenlijk hetzelfde advies als CopyCat, maar in dit geval hoef je haar niet te betalen voor sex.quote:Op woensdag 13 februari 2008 20:20 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
[..]
Nee dat is juist het leuke. Hier op Fok R&P kom ik heel erg wanhopig over op het gebied van vrouwen en seks, maar IRL gedraag ik mij heel anders. Ik bedoel van binnen voel ik me verneukt en gefrustreerd maar naar buiten toe straal ik zelfverzekerdheid uit. Dat klinkt niet zo logisch he, maar het kan wel. Als je mij IRL zou kennen, dan zou je absoluut niet de link met de posts van TheHamsterSlayer kunnen maken, m.n. in R&P. Ik heb eigenlijk twee persoonlijkheden.
Over betalen voor seks zat ik ook heel lang na te denken, maar dat is gewoon "no honor". Het voelt gewoon hartstikke verkeerd, en seks moet van twee kanten komen (lustgevoelens) en niet vanuit de kant die er voor wilt betalen.
Ik vroeg me gewoon af hoe de andere seksueel gefrustreerde mannen het hebben aangepakt. Dus mannen die ook in mijn situatie zaten vroeger.
Ja daar zit ik net toevallig ook aan te denken. Als ik eenmaal ben klaargekomen met rukken dan heb ik opeens geen zin meer en geen behoefte meer om "iets" met vrouwen te doen. Ik denk dat ik het wel ga proberen maar ik denk dat ik dan echt gek wordt.quote:Op woensdag 13 februari 2008 21:05 schreef Originele_Naam het volgende:
eerste tip: stop met rukken, je lust gaat met 1000% omhoog en je zal jezelf wel gaan dwingen om chicks te versieren
TS woon je in Delft?
das juist de bedoeling, word zo sexueel gefrustreerd en ga dan uit. kijk dan maar eens hoe snel je een chick regeltquote:Op woensdag 13 februari 2008 21:54 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
[..]
Ja daar zit ik net toevallig ook aan te denken. Als ik eenmaal ben klaargekomen met rukken dan heb ik opeens geen zin meer en geen behoefte meer om "iets" met vrouwen te doen. Ik denk dat ik het wel ga proberen maar ik denk dat ik dan echt gek wordt.
Ik woon niet in Delft trouwens.
quote:once you see
there's more in life than phi
Thx, dat is een compliment, want die gast is stinkend rijk en neukt elke dag.quote:Op donderdag 14 februari 2008 00:06 schreef Mejoon het volgende:
Je doet me denken aan Patrick Bateman.
ja, en nu....?quote:Op donderdag 14 februari 2008 00:00 schreef GSbrder het volgende:
Ach.. ik had die fase ook van
2 VWO tot midden 4 VWO...
rukken ging wel, maar meisjes krijgen niet...
quote:Op donderdag 14 februari 2008 00:06 schreef Mejoon het volgende:
Je doet me denken aan Patrick Bateman.
bedoelde meer de waanzin tot perfectiequote:Op donderdag 14 februari 2008 00:14 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
[..]
Thx, dat is een compliment, want die gast is stinkend rijk en neukt elke dag.
laat hij zien dat hij wel geslaag is in 't leven en jij nietquote:
Dat kan je niet. Die blijft je je hele leven haunten ...quote:Op donderdag 14 februari 2008 20:42 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
even vraagje tussendoor; kunnen jullie mijn Postgeschiedenis zien? Zo ja, hoe kan ik dit disablen?
Nee, ff serieus. Kan het echt niet?quote:Op donderdag 14 februari 2008 20:44 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat kan je niet. Die blijft je je hele leven haunten ...
Nu heb ik al ruim 2 jaar een vriendin en neuk ik meer dan jij kunt rukkenquote:
Met zo'n vraag lok je het nu wel uit heaquote:Op donderdag 14 februari 2008 20:42 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
even vraagje tussendoor; kunnen jullie mijn Postgeschiedenis zien? Zo ja, hoe kan ik dit disablen?
Het was meer bedoeld als:quote:Op donderdag 14 februari 2008 00:23 schreef zquing het volgende:
[..]
laat hij zien dat hij wel geslaag is in 't leven en jij niet
Nee, ik heb gewoon geen zin dat mensen mij IRL herkennen als TheHamsterSlayer, aangezien ik nogal wat gevoelige informatie over mezelf heb gepost. Ik zit nog minstens 2.5 jaar op die faculteit en er zitten ook nogal wat Fokkers daar heb ik ontdekt.quote:Op donderdag 14 februari 2008 21:18 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Nu heb ik al ruim 2 jaar een vriendin en neuk ik meer dan jij kunt rukken![]()
[..]
Met zo'n vraag lok je het nu wel uit hea![]()
of is het een verkapt-check-mijn-postgeschiedenis-post?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |