Zou Metin nu woord houden? Toen hij dit eerder bekendmaakte kreeg nu.nl naar het schijnt zo veel mail, dat hij toch dagelijks cartoons bleef maken. Ik ben benieuwd.quote:Met ingang van juni 2008 verandert de frequentie van de Sevensheaven cartoons voor de Nu.nl nieuwswebsite van dagelijks naar wekelijks.
Na ruim anderhalf jaar dagelijkse publicatie op Nu.nl zijn de kenmerkende cartoons bij een zeer breed publiek bekend geworden. De cartoons onderscheiden zich vooral doordat ze volledig in digitaal 3D worden vervaardigd, en lenen zich daardoor goed voor publicaties die op zoek zijn naar eigentijdse vernieuwing.
Geïnteresseerde websites, tijdschriften, kranten, bedrijfspublicaties en overige media zijn van harte uitgenodigd om de cartoons van Sevensheaven in te zetten. Neem gerust vrijblijvend contact op voor meer info.
same herequote:Op maandag 11 februari 2008 13:34 schreef Rikketik het volgende:
Schaamteloze tvp.
http://www.myfonts.com/WhatTheFont/quote:Op maandag 11 februari 2008 13:37 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Weet iemand welk font Metin gebruikt voor zijn cartoons?
hehehehequote:Op maandag 11 februari 2008 13:28 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Schaamteloze repost en tevens tvp![]()
[ afbeelding ]
ja die heeft ie straks wekelijksquote:Op maandag 11 februari 2008 13:50 schreef Falco het volgende:
Dit was gewoon een tijdelijke misser, kan gebeuren.
quote:Met ingang van juni 2008 verandert de frequentie
Waarom heeft Wilders mini-tietjes en maar acht tenenquote:Op maandag 11 februari 2008 14:30 schreef Rikketik het volgende:
Eentje uit de oude doos:
[ afbeelding ]
Nee, hij is die ramp. Wij zijn de ramptoeristenquote:Op maandag 11 februari 2008 14:34 schreef jpg97 het volgende:
Arrrgh!!
Zijn we nog bezig met die ramptoerist![]()
Misschien weet Metin iets wat wij niet weten?quote:Op maandag 11 februari 2008 15:21 schreef Falco het volgende:
[..]
Waarom heeft Wilders mini-tietjes en maar acht tenen?
Die woordgrap is te goed voor in dit topicquote:Op maandag 11 februari 2008 15:01 schreef Ravage het volgende:
Om op het juiste niveau te blijven:
[..]metin-gang
![]()
En z'n deken is veel te kortquote:Op maandag 11 februari 2008 15:21 schreef Falco het volgende:
[..]
Waarom heeft Wilders mini-tietjes en maar acht tenen?
En te breed. Met andere woorden: hij heeft zn deken overdwars liggen. Ofzo.quote:Op maandag 11 februari 2008 19:13 schreef Brentmeister het volgende:
[..]
En z'n deken is veel te kort
Top! En Seamour Sheep heeft wel 4 (!) plaatjes met slechte animatie. Jeuh!quote:Op maandag 11 februari 2008 23:19 schreef HenkBenzinetank het volgende:
1x per week betekent wel dat dit topic trager zal gaan. Zullen we Seymour Sheep er dan maar bij pakken?
Tikje voorspelbaar, maar dat "I come" is dan wel weer grappig.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 00:21 schreef Sigmund666 het volgende:
HAHAHAHAHAHAHA! LEKKER DROOG EN ZWARTGALLIG!![]()
Goeie bak Metin!
[ afbeelding ]
Eens.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 02:52 schreef James1988 het volgende:
Ik vind 'm nog best leuk. Had een dialoog verwacht.
Hij was beter geweest als de rechter niets had gezegd tho...
Je krijgt twee maagden aftrek als je niet door een zelfmoordaanslag om het leven komt.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 13:32 schreef James1988 het volgende:
Mm, waren het niet 72 maagden trouwens?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |