Nummmerrrrrrrrrrrr..... 5.
Kennelijk is er genoeg te klagen over de 'cartoons' die illustrator Metin Seven (www.sevensheaven.nl) maakt, anders hadden we er niet al meer dan 1200 berichten over geschreven.
Na een
paar sterke cartoons is het inmiddels weer terug bij af:
![]()
Maar:
quote:
Met ingang van juni 2008 verandert de frequentie van de Sevensheaven cartoons voor de Nu.nl nieuwswebsite van dagelijks naar wekelijks.
Na ruim anderhalf jaar dagelijkse publicatie op Nu.nl zijn de kenmerkende cartoons bij een zeer breed publiek bekend geworden. De cartoons onderscheiden zich vooral doordat ze volledig in digitaal 3D worden vervaardigd, en lenen zich daardoor goed voor publicaties die op zoek zijn naar eigentijdse vernieuwing.
Geïnteresseerde websites, tijdschriften, kranten, bedrijfspublicaties en overige media zijn van harte uitgenodigd om de cartoons van Sevensheaven in te zetten. Neem gerust vrijblijvend contact op voor meer info.
Zou Metin nu woord houden? Toen hij dit eerder bekendmaakte kreeg nu.nl naar het schijnt zo veel mail, dat hij toch dagelijks cartoons bleef maken. Ik ben benieuwd.
Game on!
Vorig deel:
Nu.nl Cartoons #4[ Bericht 3% gewijzigd door James1988 op 11-02-2008 15:56:48 (Link naar deel 4 toegevoegd) ]