Damn, daar kom je als opstandige puber echt niet terecht omdat je een keer je huiswerk niet gemaakt hebt...quote:Op maandag 11 februari 2008 15:30 schreef PeterNB het volgende:
[..]
De Lindehorst was het..
In locatie de Lindenhorst te Zeist verblijven 32 meisjes in een gesloten en 12 meisjes in een open behandeling van ongeveer een jaar.
Ah, dat natte haar, die wetlook, heet waxhair. Wat is dat vreselijk lelijk zegquote:Op maandag 11 februari 2008 15:49 schreef beequeen het volgende:
Miss Waxhair & Co.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Het is echt te triest voor woorden, zelfs haar jaardag moet ze bij de broer van haar "vriend" houden... een broer die ze een paar keer gezien heeft en een vriend die haar laat stikken zodra 1 van beiden buiten te poort staat (tenzij ze wint natuurlijk)quote:Op maandag 11 februari 2008 15:48 schreef Copycat het volgende:
Ik lees op VOL dat de danseressen de nieuwste vriendinnen zijn van Amanda die in die hoedanigheid dus ook zijn uitgenodigd op haar Jaardag.
Wat een leegheid, zo'n vriendenloos leven. En iedereen maar asap tot nieuwe vriendin bombarderen zodat je maar niet hoeft te beseffen dat je in feite geen echte vrienden hebt.
ik heb ook altijd zo'n 'fujaardag' idee erbijquote:Op maandag 11 februari 2008 15:52 schreef Leandra het volgende:
[..]
En waarom krijg ik toch iedere keer het gevoel dat ik kleutertaal schrijf als ik "jaardag" neerzet
Raar... zo'n woord wat eigenlijk niet bestond voor DGK, behalve in kleutertaal.
Dat is netjes uitgedrukt, EEN SMERIGE RAT IS HET.quote:Op maandag 11 februari 2008 15:25 schreef PeterNB het volgende:
[ afbeelding ]
Zelfingenomen kwal...........................
Leuk speculeren dit...maar geloof er niet zo in.quote:Op maandag 11 februari 2008 15:52 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het is echt te triest voor woorden, zelfs haar jaardag moet ze bij de broer van haar "vriend" houden... een broer die ze een paar keer gezien heeft en een vriend die haar laat stikken zodra 1 van beiden buiten te poort staat (tenzij ze wint natuurlijk)
ja net als"vanaf nu speel ik het spel niet meer"quote:
Ja Mike is er bij,kan hij alles horen,en over brieven aan die RATquote:Op maandag 11 februari 2008 16:08 schreef Leandra het volgende:
Eric, Huub en Mike ruimen de boodschappen op
Was het niet Natasja die altijd jaardag zei maar dan wel verjaardag bedoelde?quote:Op maandag 11 februari 2008 15:52 schreef Leandra het volgende:
En waarom krijg ik toch iedere keer het gevoel dat ik kleutertaal schrijf als ik "jaardag" neerzet
Raar... zo'n woord wat eigenlijk niet bestond voor DGK, behalve in kleutertaal.
Maar het is toch triest dat de familie van je vriendjuh jouw jaardag moet organiseren omdat je eigen gezin zich er met een Jantje van Leiden vanaf maakt?quote:Op maandag 11 februari 2008 16:05 schreef T-lex het volgende:
En ach, Amanda gaat goed door de bocht met Kenny en de rest van de Kubatzen, dus waarom zou ze niet op dit aanbod in gaan. Als Amanda op Nadia of iemand anders moet gaan wachten, dan heeft ze die 8 uur volgend jaar nog niet gehad.
Hij is Brian's persoonlijke spion, opzouten met Mikey, hij heeft er lang genoeg gezeten.quote:Op maandag 11 februari 2008 16:10 schreef Jewscky1 het volgende:
Ja Mike is er bij,kan hij alles horen,en over brieven aan die RAT
Volgens mij wel... wat ik al zei dus: Kleutertaalquote:Op maandag 11 februari 2008 16:10 schreef beequeen het volgende:
[..]
Was het niet Natasja die altijd jaardag zei maar dan wel verjaardag bedoelde?
Ik zou het niet weten, ik heb er iig nog niks over gehoord.quote:Op maandag 11 februari 2008 16:13 schreef Copycat het volgende:
Maar ... als die twee danseressen komen, dan komt Selene niet want die leeft in onmin met een van die twee huppelkutjes. Of kwam Selene sowieso al niet?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |