abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_56678249
Goedemorgen allen! Weer het begin van een fijne, lange werkdag! Sta weer te popelen!
  dinsdag 12 februari 2008 @ 09:16:17 #102
101884 PeRi
Allons-y!
pi_56678736
Het is hier al bloedheet en straks gaat de zon nog de rest van de dag door mijn raam schijnen !!!


Zomer !!
Whatever I want.
pi_56678871
quote:
Op dinsdag 12 februari 2008 07:34 schreef Tezz het volgende:

[..]

Goedemorgen hoor!

Ik mag gaan werken vandaag en vanmiddag vrij! Vandaag trouwens spannende dag...........mijn langverwachte nieuwe pannenset van AMC komt vandaag binnen! Hij was behoorlijk prijzig dus het duurde ff voordat ik alles bij elkaar gespaard had.

Maar ik ben heel blij! Nieuw speelgoed in de keuken! En eindelijk mijn oude pannen die ik acht jaar geleden bij de blokker kocht voor een habbekrats de deur uit!
Nou werk ze dan maar en geniet ze van het kokkerelen met je mooie nieuwe pannen
Leuk is dat he? Nieuw speelgoed
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
  dinsdag 12 februari 2008 @ 09:26:54 #104
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_56678882
Goeiesmorgens! Ook weer op het werk..kopje koffie, zonnetje..ideaal!
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
pi_56679615
Al weer hard aan het werk met een bakkie koffie naast me
  dinsdag 12 februari 2008 @ 10:11:46 #106
5036 KrnKje
kleine typfout
pi_56679635
Morguh!
Extra dagje aan het werk... veel te doen en een aantal programma's komen wel erg dichtbij...

Gisteren kut training gehad waarna ook nog eens iemand verteld dat ie het seizoen niet afmaakt... zwaktebod! nog maar één spelverdeler... onze buiten-man gaat nog maar één keer per week trainen met ons... nog zo'n zwaktebod... heerlijk zo...
Koken met Frank - Culinaire uitspattingen...
pi_56679906
goeiemorgen

heeerlijk weer, vanmorgen met de fiets naar het werk... de rijp zat op de bomen en een dun laagje ijs op de slootjes, zo mooi!

Nu lekker e-learnen, jeeh..!
pi_56680234
de hele dag telefoneren
pi_56680309
quote:
Op dinsdag 12 februari 2008 10:46 schreef Den_Haag het volgende:
de hele dag telefoneren
je bent toch niet zo´n vuige telemarketeer he


wat hebben we het toch zwaaaaarrr

en ik heb nu al honger!!!
pi_56680346
shit, ik moet een examen doen. Nou, hop, an de slag. mag het drie keer proberen...
  dinsdag 12 februari 2008 @ 11:01:48 #111
5036 KrnKje
kleine typfout
pi_56680509
quote:
Op dinsdag 12 februari 2008 10:46 schreef Den_Haag het volgende:
de hele dag telefoneren
Callcenter?
Heb ik 9 maanden gedaan voor Tele2, gelukkig alleen de verkoop aan inbound, tot ze vonden dat het mijn probleem was dat zij het vakantie-formulier van me kwijt waren geraakt en ik maar moest werken de hele vakantie daag uitzendkracht
Koken met Frank - Culinaire uitspattingen...
pi_56680683
quote:
Op dinsdag 12 februari 2008 10:46 schreef Den_Haag het volgende:
de hele dag telefoneren
Iew... wij doen ieder een halve dag alleen maar telefoon, lang genoeg... in het andere ziekenhuis waar ik gewerkt heb zitten ze wel allemaal een hele dag aan de foon

Mogguh Uitgeslapen en zometeen werkoverleg en dan mijn bril halen en lekker winkelen in Haarlem

Su6 perruche!
pi_56680718
In mijn eerst baan zat ik ook hele dagen aan de telefoon en ik, die zo van bellen hield altijd , was er erg snel van genezen om dan thuis ook nog uren te trutten aan de telefoon... En dat ten gunste van mijn rekening natuurlijk
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
pi_56680826
DE wat doe je nu ook alweer voor werk? Ben het weer vergeten
pi_56680851
quote:
Op dinsdag 12 februari 2008 11:20 schreef Bluezz het volgende:
DE wat doe je nu ook alweer voor werk? Ben het weer vergeten
Ik werk niet. Ik doe wel wat vrijwilligerswerk. (Ik was directiesecretaresse)
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
pi_56680947
Ow ja
Lijkt me heerlijk, niet werken, verveel je je niet? Of kan je dat genoeg opvullen met vrijwilligerswerk?
Ik heb ooit tijdelijk alleen maar vrijwilligerswerk gedaan ( het opzetten van vrijwilligerswerk in een verpleeghuis) en had het prima naar mijn zin toen, veel vrijwilligerswerk is zó nuttig
pi_56680991
quote:
Op dinsdag 12 februari 2008 10:50 schreef Perruche het volgende:

[..]

je bent toch niet zo´n vuige telemarketeer he
Nee hoor. Consultant


grrrrrr, wat baal ik van die incompetente mutsen op de administratie in Antwerpen. Beticht me gewoon tot 2 keer toe van fraude. Ik had voor mijn opleiding (betaalt door het werk) pasfoto's nodig. Dus die laat ik maken in Den Haag en declareer ik, 11 euro.
Tevens heb ik de auto naast het kantoor in antwerpen door de wasstraat gehaald. 11 euro. alleen de kassa kapot dus geen bon.

eerst beticht ze me ervan dat ik via een vals/verkeerd bonnetje de wasstraat probeer te declareren. Daarna dat ik de dag van de pasfoto's helemaal niet in Den Haag was omdat de hele dag geblokkeerd was voor de studie (daar moest ik pas dus om 11 uur zijn). Dat uiteindelijk duidelijk kunnen maken.
Daarna zegt ze nog dat zonder bonnetje de wasstraat niet betaalt kan worden omdat dan iedereen zomaar declaraties kan indienen. voor 11 euro frauderen zeker. heerlijk hoe de Belgen hun mensen vertrouwen.

Sneu kutbedrijf.
pi_56681002
lijkt me ook heel leuk om te doen..!! Bluezz, hoe kwam je aan zo´n project dan? Lijkt me wel een uitdaging...!

Heb mn examen maar even verzet naar na de lunch... de test duurt 90 minuten en ik heb nu al trek, dus dat hou ik nooit nog anderhalf uur vol...!!
pi_56681010
quote:
Op dinsdag 12 februari 2008 11:28 schreef Bluezz het volgende:
Ow ja
Lijkt me heerlijk, niet werken, verveel je je niet? Of kan je dat genoeg opvullen met vrijwilligerswerk?
Ik heb ooit tijdelijk alleen maar vrijwilligerswerk gedaan ( het opzetten van vrijwilligerswerk in een verpleeghuis) en had het prima naar mijn zin toen, veel vrijwilligerswerk is zó nuttig
Ach heerlijk. Tis geen vrije keus geweest dus ik heb me er lang tegen verzet aan alle kanten. (zinloze verspilde energie ) . Zolangzamerhand heb ik wel een ritme gevonden natuurlijk, die anders is dan toen ik werkte maar ritme is ritme en wel belangrijk. Tis niet altijd eenvoudig (tijdtechnisch en gevoelmatig) maar ja, er zitten heus wel voordelen aan. Zo eerlijk ben ik ook wel.

Ik werk in de wereldwinkel al een jaartje of drie geregeld. Meestal een zaterdag in de twee weken (er zijn heel veel enthousiaste vrijwilligers hier dus het rooster is vaak vol) maar het is erg leuk om wat te doen en nog iets nuttigs te doen ook vind ik

Ja het is zeker fijn om vrijwillig je in te zetten voor iets goeds, de sfeer is sowieso dan anders dan in "het echte leven" zeg maar en dat is ook fijn.
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
pi_56681060
quote:
Op dinsdag 12 februari 2008 11:30 schreef Den_Haag het volgende:

[..]

Nee hoor. Consultant


Sneu kutbedrijf.
ik ben ook consultant

wat consult jij?
  dinsdag 12 februari 2008 @ 11:37:31 #121
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_56681114
Oh, hoe herkenbaar!
Ik ben wat DE was, en echt, vroeger thuis al kreeg had ik constant mn ouders achter me aan omdat ik uuuuuuuuren per dag belde. Later toen ik op mezelf woonde was er niks heerlijker dan uren bellend in bad liggen. Sinds ik dit werk doe , ow man, ik kan t nog niet meer opbrengen om mn vrienden te bellen op hun verjaardag, zo anti telefoon ben ik geworden. Doe mij maar msn dan hoor, dat kan ik gelukkig ook tijdens mn werk en tijdens t bellen.
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_56681151


Ik ben idd nog steeds niet meer de beller die ik was (ja met mijn zus alleen) maar liefst handel ik alles per mail af (ook een tik uit mijn werk want; dan heb je alles zwart op wit)

♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
pi_56681287
quote:
Op dinsdag 12 februari 2008 11:34 schreef Perruche het volgende:

[..]

ik ben ook consultant

wat consult jij?
HSE vooral in de O&G. Jij?
pi_56681364
quote:
Op dinsdag 12 februari 2008 11:46 schreef Den_Haag het volgende:

[..]

HSE vooral in de O&G. Jij?
mwhaha zegt me heu-le-maal niets, jargon prater

ik zit in GBS voor de EBS groep. Maar dat zegt je net zoveel
pi_56681570
Ik gok Global Business Services in finance vanuit Oracle businnes suite voor EBS groep


adres van het bedrijf maar ff weg gehaald. 30 seconden Googlen. moet toch ook met mijn beroep wel lukken
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')