Wat Sven al zei!quote:
Same here. Maar ja, er moeten altijd een paar Zosja's, I-Jays en Ellens tussen zitten zodat de rest er extra goed bij afsteekt.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 17:55 schreef Brighteyes het volgende:
Ik deed mee in het kader van 'als er 1 schaap over de dam is...' maar sommige schapen die gevolgd zijn, zijn zo goed dat ik mijn inzending maar heel magertjes vind nu.![]()
Ik heb een nieuwe favoriet gevonden in MeXxis. Wow.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 17:51 schreef roooosje het volgende:
Savale en Flying Fox FTW! Die vind ik boven de rest uitsteken.
Waarom doe jij niet mee eigenlijkquote:Op dinsdag 26 februari 2008 17:51 schreef roooosje het volgende:
Savale en Flying Fox FTW! Die vind ik boven de rest uitsteken.
Same here...quote:Op dinsdag 26 februari 2008 17:55 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Wat Sven al zei!
Enneh... ik zou me nu al wel terug willen trekken.Ik deed mee in het kader van 'als er 1 schaap over de dam is...' maar sommige schapen die gevolgd zijn, zijn zo goed dat ik mijn inzending maar heel magertjes vind nu.
![]()
Eens!quote:
quote:Op dinsdag 26 februari 2008 18:00 schreef alwaysthebest het volgende:
Ik vind je helemaal niet slecht hoor BE.
Waar komt dat liedje trouwens vandaan?
Same here..quote:Op dinsdag 26 februari 2008 17:55 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Wat Sven al zei!
Enneh... ik zou me nu al wel terug willen trekken.Ik deed mee in het kader van 'als er 1 schaap over de dam is...' maar sommige schapen die gevolgd zijn, zijn zo goed dat ik mijn inzending maar heel magertjes vind nu.
![]()
Jij doet pabo of begrijp ik 't nu verkeerdquote:Op woensdag 27 februari 2008 00:06 schreef FlyingFox het volgende:
@Rooosje. Kom eens langs in 't pabo-gebouw; daar staat een vleugel waar ik af en toe seks mee heb op speel.
Reken er maar niet op. (wheheh, ik zei 'reken' in een opmerking over de paboquote:Op woensdag 27 februari 2008 00:12 schreef Svensational het volgende:
[..]
Jij doet pabo of begrijp ik 't nu verkeerd?
Zit je daar voortaan? RIP v.d. Grintengebouwquote:Op woensdag 27 februari 2008 08:55 schreef FlyingFox het volgende:
[..]
Reken er maar niet op. (wheheh, ik zei 'reken' in een opmerking over de pabo). Nee, maar daar staat de enige piano in het scholencomplex.
Misschien komt het doordat je browser die vele filmpjes niet in een keer kan laden en daardoor vastlooptquote:Op donderdag 28 februari 2008 15:43 schreef BwennieBren het volgende:
FOK loopt telkens vast als ik het kandidatentopic aanklik, balen zeg!![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |