ik ben gaan hardlopen in me normale trainingspak. Ik kon echt de warmte niet kwijt. Was even wennen zeg dat zonnetjequote:Op zaterdag 9 februari 2008 17:03 schreef PieterBas het volgende:
[..]
De zomer in je bol..
* PieterBas realiseert zich dat hij ook met een korte broek en tshirt vanmorgen aan het sporten was
Ik woon net wat tussen de 2 buurtjes hier inquote:
Haha.quote:Op zaterdag 9 februari 2008 17:55 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Ik woon net wat tussen de 2 buurtjes hier in, maar best wel een flauwe opmerking inderdaad ;')
Heb je er last van jongen?quote:Op zaterdag 9 februari 2008 17:56 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Haha.
Het is best grappig om ernaar te kijken hoor, maar ik heb er meer last dan plezier van.
D'r rijden, vooral 's nachts, behoorlijk veel sjonnies rond daar, die het nodig vinden om burnouts te doen, met tyfusharde [insert grofste scheldwoorden ter wereld]-muziek draaien etc...quote:
Ik begon ook met mijn hardlooptraining met mijn normale trainingspak.. na de warming up ging er toch wat lagen kleren uitquote:Op zaterdag 9 februari 2008 17:36 schreef HansU het volgende:
[..]
ik ben gaan hardlopen in me normale trainingspak. Ik kon echt de warmte niet kwijt. Was even wennen zeg dat zonnetje
Je hebt van mij ook pics gehadquote:Op zaterdag 9 februari 2008 19:35 schreef ReMcOrE het volgende:
vandaag eindelijk de audio in mijn auto netjes aangesloten etc.![]()
draden onder de achterbank en de rubbers bij de deur, alles netjes afgewerkt en aangesloten en het klinkt als nooit tevoren
![]()
What's that supposed to mean?quote:Op zondag 10 februari 2008 03:58 schreef KaheemSaid het volgende:
Vaak is het zo schattig, van die jongetjes die denken dat ze met een subwoofer achterin mooie muziek in een auto hebben
Dat 11 van de 10 keer, in mijn opinie, muziek daardoor nergens naar klinkt omdat vaak de gehele verhoudingen tussen de verschillende toonhoogtes niet goed afgestemd zijn. Ik zie meestal dat de lage tonen teveel aanwezig zijn.quote:
Ja, daar zit wat in.quote:Op zondag 10 februari 2008 10:48 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Dat 11 van de 10 keer, in mijn opinie, muziek daardoor nergens naar klinkt omdat vaak de gehele verhoudingen tussen de verschillende toonhoogtes niet goed afgestemd zijn. Ik zie meestal dat de lage tonen teveel aanwezig zijn.
Het kan ook wel mooi:P maar hoe vaak gebeurd het dat het niet mooiquote:Op zondag 10 februari 2008 10:54 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Ja, daar zit wat in.
Het moet natuurlijk wel goed aangesloten worden, dan kan het zeker wel wat toevoegen.
In mijn vaders auto zitten 12 speakers en een woofer onder de stoelen geloof ik, maar dat klinkt echt soepel
Ja, te vaak.quote:Op zondag 10 februari 2008 11:05 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Het kan ook wel mooi:P maar hoe vaak gebeurd het dat het niet mooi
Dat bedoel ik dus, verschrikkelijkquote:Op zondag 10 februari 2008 11:09 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Ja, te vaak.
Ik hoor ze hier ook geregeld voorbij komen
Dat je gewoon de bas voelt in je bed, en je de nummerplaat hoort trillen op de achterkant
Ik ben ook nog op zoek naar een klein woofertje, maar ik wil een platte.
De kleine ruimte die ik heb in de achterbak wil ik niet verneuken door er een woofer in te gooien
Ik zou d'r voor tekenen.quote:Op zondag 10 februari 2008 11:26 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Dat bedoel ik dus, verschrikkelijk
Ik woon hier trouwens aan een weg die alleen toegankelijk is voor bussen en taxi'sideaal.
Als je er voor staat te tekenen sta je die bussen en taxi's in de weg. Dat is ook niet echt handig. Verder zet ik met verhuizen en dingen brengen wel gewoon de auto bij ons voor neer. Mits je wat aan de kant staat en je knipperlichten aan hetbt valt dat ook wel weer wat mee.quote:Op zondag 10 februari 2008 11:28 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Ik zou d'r voor tekenen.
Alleen lijkt me dat wel kut met verhuizen enzo
Gewoon een rustige weg ftw.
Zolang het 's nachts maar te doen is.quote:Op zondag 10 februari 2008 11:38 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Als je er voor staat te tekenen sta je die bussen en taxi's in de weg. Dat is ook niet echt handig. Verder zet ik met verhuizen en dingen brengen wel gewoon de auto bij ons voor neer. Mits je wat aan de kant staat en je knipperlichten aan hetbt valt dat ook wel weer wat mee.
Verder is het geen rustige straat. 3 huizen verderop is een grote studentenvereniging, het is de toegangsweg naar de stad voor een heleboel mensen en tussen de studentenvereniging en ons hui zit een Albert Heijn
Dat is vrij ideaal inderdaad.quote:Op zondag 10 februari 2008 12:03 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Wat verkeer betreft woon ik wel in een rustige straat. Er komen ook alleen mensen die hier moeten zijn met de auto, doorgaand verkeer rijdt een paar blokken verder. Wel veel voetgangers en fietsers van en naar het centrum, maar daar heb ik over het algemeen weinig last van.
De ellende vindt wel plaats rond 8:30, 12:00 en 15:15. Alle ouders die, uiteraard met de auto, de koters komen halen van 1 van de 2 basisscholen in de straat. En 's avonds staan er op de schoolpleinen vervelende hangjongeren die ik nog wel eens hoor. En op zaterdagavond komt er aardig wat dronken volk door de straat, maar meestal ben ik zelf niet veel nuchterder, dus heb ik er weinig erg in.
Nou ja, het is goed te doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |