Ja, tijdens zn PSV-periode besloot hij zich weer beschikbaar te stellen, maar jullie hebben er nu blijkbaar last vanquote:Op vrijdag 8 februari 2008 15:21 schreef Jasza het volgende:
Maargoed ik dacht dus dat Perez gestopt was bij Denemarken?
Stonden we er op de ranglijst nog maar stevig voor...quote:Maar angst heeft Koster niet voor de ploeg van Raymond Atteveld. ,,Ik kijk uit naar de wedstrijd. Het vertouwen binnen de groep is goed en we staan er als ploeg ook iets steviger voor dan een paar weken geleden.”
Vaak is het zo dat een speler het eerste jaar heel goed speelt en dan gehyped wordt, veel waard is opeens. Als ie die prestaties de jaren erna gewoon doorzet wordt hij vaak niet meer waard aangezien zijn ''hype'' over is.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 16:30 schreef Emimich het volgende:
[..]
Onzin, als een speler zich ontwikkeld wordt zijn waarde juist hoger.
Feli AJAX fantjequote:Op vrijdag 8 februari 2008 15:14 schreef BonJovi het volgende:
Nog 3 dagen voor me 1 jarig jubileum op FOK! ik wou jullie het nog even helpen herrineren voor een legendarisch moment![]()
![]()
wie heeft hier nou een oordeel klaar terwijl hij iemand niet kent??quote:Op vrijdag 8 februari 2008 14:23 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Aah, nog iemand die ze niet kent, maar wel zijn oordeel klaar heeft. Top!
Die Ajax supporter zit dus nog wel even vast in Dubaiquote:Een Britse jeugdwerker is deze week in Dubai veroordeeld tot 4 jaar cel voor drugsbezit. Op zichzelf is dat natuurlijk niet heel opmerkelijk. Deze man was echter in het bezit van een verbijsterende 0,003 gram cannabis.
De man, vader van drie kinderen, vervoerde deze enorme hoeveelheid drugs via de onderkant van de zool van zijn schoen. Op weg naar terug naar Groot-Brittannië reisde hij via de Verenigde Arabische Emiraten, toen hij op de luchthaven van Dubai werd aangehouden door de douane. Na een zeer grondige inspectie met hightech apparatuur vonden ze de drugs. Na 5 maanden van voorarrest heeft hij nu een celstraf van 4 jaar opgelegd gekregen.
Dubai International Airport is een zeer belangrijke overstapplaats voor het Midden-Oosten. Veel van de toeristen en zakenreizigers die door het gebied reizen, zijn zich waarschijnlijk echter niet bewust van het strenge zero-tolerance drugsbeleid dat hier geldt. Het drugsbeleid omvat ook substanties die niet in eerste instantie als drugs gezien worden, maar wel zo gebruikt zouden kunnen worden, ongeacht hoeveelheid.
Zo onderging een 25-jarige Brit een zelfde lot als de jeugdwerker; hij werd aangehouden voor een bijna onzichtbaar stukje wiet in zijn broekzak. Een andere man ging de cel in voor bezit van 3 maanzaadjes. Deze waren van het broodje afgevallen dat hij zat te eten op Heathrow Airport, en waren op zijn kleding blijven zitten. Een hoge pief van Endemol productions werd gearresteerd voor het bezit van melatonine, een stof die zowel in Dubai als de Verenigde Staten vrij verkrijgbaar is als hulpmiddel tegen jetlags. Ook zouden er minuscule sporen van hash in zijn bagage gevonden zijn.
quote:Op vrijdag 8 februari 2008 19:57 schreef VoreG het volgende:
[..]
Die Ajax supporter zit dus nog wel even vast in Dubai
ging het verder met tudduuudduuddududu?quote:Op vrijdag 8 februari 2008 20:43 schreef Jasza het volgende:
Iemand die weet hoe dat nummer van Wolter Kroes heet wat ze zondag draaide of was het vorige week woensdag?
Met dat melodietje: tudududu ik heb altijd nog wat ofzo.
quote:Op vrijdag 8 februari 2008 21:35 schreef Noshiba het volgende:
[..]
ging het verder met tudduuudduuddududu?
Nee, dit is heel duidelijk. Anders google je even op 'ik heb altijd nog wat ofzo'.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 20:43 schreef Jasza het volgende:
Met dat melodietje: tudududu ik heb altijd nog wat ofzo.
Hehe ja ik weet die tekst niet, hoorde hem net toevallig bij deal or no deal en wist dat ie ergens bij Ajax was de afgelopen 2 duels dus d8 misschien weet iemand hetquote:Op vrijdag 8 februari 2008 22:02 schreef Silenus het volgende:
[..]
Nee, dit is heel duidelijk. Anders google je even op 'ik heb altijd nog wat ofzo'.
Teringlijers daar in Dubaiquote:Op vrijdag 8 februari 2008 19:57 schreef VoreG het volgende:
[..]
Die Ajax supporter zit dus nog wel even vast in Dubai
Typerend dit. Om van tequote:Huntelaar hekelt Italiaanse 'makelaar'
Vincenzo Morabito, de man die zich in Italië uitgeeft als de zaakwaarnemer van Klaas Jan Huntelaar, is een leugenaar. Volgens de spits van Ajax is er maar één persoon die zijn zaken behartigt, en dat is de Nederlander Arnold Oosterveer, zo vertelt hij VI.
“Ik ben het zó beu. Ik heb maar één zaakwaarnemer en dat is Arnold Oosterveer,” reageert Huntelaar op de geruchten dat Morabito hem in Italië al aan het slijten is bij diverse clubs. De Italiaan kwam eerder vandaag met het verhaal op de proppen dat Juventus af zou zien van het aantrekken van de Oranje-international, en dat AS Roma nu de beste papieren heeft.
Niks van waar dus volgens de speler zelf, die zegt helemaal niks met Morabito van doen te hebben. De zaakwaarnemer zou zelfs de naam van Huntelaar misbruiken om zo andere spelers naar zijn ‘stal’ te lokken.
Huntelaar en Oosterveer willen dan ook stappen ondernemen, al is nog niet bekend wat deze precies gaan inhouden. Het meest logisch zou een klacht bij de FIFA zijn. Mocht de wereldvoetbalbond geen uitkomst kunnen bieden, dan is ook een gang naar de rechter niet uitgesloten.
Hij is op het randjequote:
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |