Het lastigvallen maakt inbreuk op het "alleen thuis zijn".quote:Op donderdag 7 februari 2008 20:00 schreef LXIV het volgende:
Hoe kun je trouwens alleen thuis zijn en tegelijkertijd lastiggevallen worden door dronken mannelijke kennissen?
Da's weer een argument tegen een zekere heilstaatquote:Op donderdag 7 februari 2008 19:53 schreef sigme het volgende:
Nah. Vind ik allemaal niet echt opwegen tegen het gedoe, eigenlijk. Zo leuk is het al niet, en een aangifte maakt het er niet beter op. Maar zulke afwegingen zouden verboden moeten worden natuurlijk. Aangifte is uw burgerplicht!
Ik zou m'n geld zetten op degene die de ledenlijst van de Yes beheert.quote:Op donderdag 7 februari 2008 20:07 schreef Soul79 het volgende:
1 op de 10 Yes lezeressen is dus verkracht. Toe maar.
Door wie dan in godsnaam? Met wat voor mensen gaan die meisjes om? Of is er een serieverkrachter actief die het speciaal op Yes lezeressen gemund heeft?
Als je eenmaal 10 YES lezeressen verkracht hebt, dan heb je wel een 1 miljoen nodig om dat trauma te verwerken.. Ik ben voor.quote:Op donderdag 7 februari 2008 20:36 schreef The_Interpreter het volgende:
Ik ben bli dat jullie niet voor strenger straffen zijn.Wat vinden jullie van het idee om alle verkrachters 1 miljoen euro te geven?
Precies! Alleen zijn wij mannen niet van die zeikerds.quote:Op donderdag 7 februari 2008 17:29 schreef Sam_Raimi het volgende:
Ze gooien wel alles op een grote hoop:
[..]
Dat heeft elk mens wel eens meegemaakt ongeacht je man of vrouw bent.
Ik ben ook wel eens in mijn reet geknepen door een wijf waarvan ik dacht "gadverdamme"....
En wie zijn dan al die verkrachters? Ik ken ze nl niet. Of rekenen we soms ook verkrachting staande huwelijk mee oid?quote:Op donderdag 7 februari 2008 20:45 schreef Tinkepink het volgende:
Die 10% klopt volgens mij wel hoor. Als ik in mijn huidige vriendenkring (Duitsland, allemaal brave getrouwde huisvrouwen met een goede opleiding) en mijn vroegere vriendenkring (nederland, van arbeidersmilieu tot beter middenklasse) rondkijk, dan ligt het percentage nog wel hoger. Eerder rond de 30%.
Het is een goed idee om verkrachters geld te geven. Op die manier wordt recivide voorkomen (prostitue-bezoek is mogelijk, makkelijker een vrouw te vinden), maar één miljoen vind ik overdreven. Zo wordt verkrachting eerder in de hand gewerkt. Een veel en veel kleiner percentage van dat bedrag lijkt me meer dna voldoende.quote:Op donderdag 7 februari 2008 20:36 schreef The_Interpreter het volgende:
Ik ben bli dat jullie niet voor strenger straffen zijn.Wat vinden jullie van het idee om alle verkrachters 1 miljoen euro te geven?
De groep onbekenden is volgens mij miniem. Bekenden hebben meer gelegenheid, maar dan nog is 10% bizar veel volgens mij.quote:Op donderdag 7 februari 2008 20:54 schreef Tinkepink het volgende:
Een deel onbekenden (nooit gepakt), een deel bekenden (kennissenkring) en een deel binnen de relatie. Ja, dat laatste telt ook.
Nouja, volgens mij niet dus.quote:Op donderdag 7 februari 2008 21:08 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
De groep onbekenden is volgens mij miniem. Bekenden hebben meer gelegenheid, maar dan nog is 10% bizar veel volgens mij.
1 op de 3 vrouwen die jij kent is dus verkracht?quote:Op donderdag 7 februari 2008 20:45 schreef Tinkepink het volgende:
Die 10% klopt volgens mij wel hoor. Als ik in mijn huidige vriendenkring (Duitsland, allemaal brave getrouwde huisvrouwen met een goede opleiding) en mijn vroegere vriendenkring (nederland, van arbeidersmilieu tot beter middenklasse) rondkijk, dan ligt het percentage nog wel hoger. Eerder rond de 30%.
He, alle mannen zijn verkrachters.quote:Op donderdag 7 februari 2008 21:12 schreef Soul79 het volgende:
1 op de 3 vrouwen die jij kent is dus verkracht?![]()
Als dat representatief zou zijn, dan lopen er in Nederland en Duitsland miljoenen en miljoenen verkrachte vrouwen rond. En dus óók miljoenen verkrachters, waarvan er (gezien het totaal aantal gedetineerden in NL) nog geen 0,0001 % achter de tralies zit.
Zo heeft onze post jaren '70 hypercorrect-geëmancipeerde opvoeding het ons idd geleerd: mannen zijn beesten en kunnen het best preventief gecastreerd wordenquote:Op donderdag 7 februari 2008 21:19 schreef gronk het volgende:
[..]
He, alle mannen zijn verkrachters.
Mijn idee, of zouden er een paar uiterst potente verkrachters actief zijn, die iedere dag een paar vrouwen verkrachten? Waar blijven die zaken eigenlijk in de aangiftestatistieken (mede gelet op het schrikbarend hoge aantal valse aangiftes!)?quote:Op donderdag 7 februari 2008 21:12 schreef Soul79 het volgende:
[..]
1 op de 3 vrouwen die jij kent is dus verkracht?![]()
Als dat representatief zou zijn, dan lopen er in Nederland en Duitsland miljoenen en miljoenen verkrachte vrouwen rond. En dus óók miljoenen verkrachters, waarvan er (gezien het totaal aantal gedetineerden in NL) nog geen 0,0001 % achter de tralies zit.
Het spijt me, maar nog los van het feit dat ik in mijn toch ook niet onaanzienlijke vriendenkring geen enkel slachtoffer van verkrachting ken, gaat dat er bij mij niet in
Ik zou nu net als jij flauw kunnen gaan doen en opmerken dat jij door je vrouw-zijn wellicht neigt naar overdrijving en uitvergroting van collectief slachtofferschap, maar dat zal ik maar niet doenquote:
wat ben jij een irritante zak zeg, immer op onsubtiele wijze een discussie proberen te forceren over te lage straffen.quote:Op donderdag 7 februari 2008 20:36 schreef The_Interpreter het volgende:
Ik ben bli dat jullie niet voor strenger straffen zijn.Wat vinden jullie van het idee om alle verkrachters 1 miljoen euro te geven?
Of het nou aanranding is of niet. Zie je echt niet in waarom dat niet mag?quote:Op donderdag 7 februari 2008 19:07 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Boehoe, stel je aan zeg. Dat is toch geen aanranding
ik denk dat dat het punt niet is. Als twee vrouwen zegggen aangerand te zijn door een collega en de een is tegen de muur geduwd en betast en de ander beweert op de billen zijn gepetst dan vind je het toch ook niet raar dat er maar een ontslagen wordt en de ander een reprimande krijgt.quote:Op donderdag 7 februari 2008 22:40 schreef waht het volgende:
Of het nou aanranding is of niet. Zie je echt niet in waarom dat niet mag?
Ik heb geen aangifte gedaan op aanraden van de politiequote:Op donderdag 7 februari 2008 19:09 schreef gronk het volgende:
Pfrt: CBS-cijfers: in 2006 waren er ~107.000 aangiftes van 'ernstig geweld'. Daar valt gewone mishandeling onder, doodslag, moord, maar ook verkrachting.
Maar goed, nu gaan vrouwen natuurlijk beweren dat ze noooooit aangifte doen.
Ik weet het niet, ik ken in mijn omgeving iig genoeg vrouwen die verkracht zijn.quote:Op donderdag 7 februari 2008 21:42 schreef Soul79 het volgende:
[..]
Ik zou nu net als jij flauw kunnen gaan doen en opmerken dat jij door je vrouw-zijn wellicht neigt naar overdrijving en uitvergroting van collectief slachtofferschap, maar dat zal ik maar niet doen![]()
Begrijp me niet verkeerd, ik maak me geen illusies over het geweld tegen vrouwen waartoe mannen in staat zijn, iedere willekeurige oorlog toont dat wel aan. Maar de stelling dat 1 op de 3 vrouwen is verkracht (hoeveel vrouwen worden er dan eigenlijk 'slechts' aangerand, zowat allemaal?), maw dat er alleen al hier in Nederland een paar miljoen verkrachte vrouwen rondloopt en evenveel verkrachters, is gewoon ridicuul en wordt overigens door geen enkele serieuze statistiek (dat aangiften met 3 vermenigvuldigt) onderbouwd.
Het onderwerp heeft dat soort groteske overdrijving ook niet nodig, het is al ernstig genoeg.
Wie zegt dat jij geen verkrachters kent?quote:Op donderdag 7 februari 2008 20:47 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
En wie zijn dan al die verkrachters? Ik ken ze nl niet. Of rekenen we soms ook verkrachting staande huwelijk mee oid?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |