Kijk, over de prijs kunnen we natuurlijk onderhandelen...quote:Op woensdag 6 februari 2008 16:48 schreef Catch22- het volgende:
superapparaat voor weinig geld. Maar de prijs is wel hoog... Ik heb hetzelfde apparaatje 2 jaar geleden voor 199 gekocht (in de winkel, nieuw)..
Mmm, ik heb even gekeken. Maar omdat ik graag een tomtom go wil, verkoop ik deze liever gewoon voor cash.quote:Op woensdag 6 februari 2008 17:18 schreef dutchlincoln het volgende:
Hoi,
Wellicht heb ik interessants te ruil voor je?
Kijk even in mijn te koop topic, wellicht zit er iets tussen waar we het eens over kunnen worden.
[TK] diverse computer/electro/electronica spullen evt.ruilen
Sjoerd, staat genoteerd!quote:Op donderdag 7 februari 2008 00:35 schreef sjoerdvdijk het volgende:
75 euro bij deze geboden
Het is bij dit ding, dat wanneer de batterij echt helemaal leeg is (en dat gebeurd nogal vaak omdat ik hem zeer sporadisch gebruik) hij helemaal leeg is. Het is dan wel gewoon een kwestie van de setup starten op de SD kaart. Maar ding heeft ook gewoon teveel functies die ik simpelweg niet gebruik.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 23:12 schreef Osramp het volgende:
Mooi setje voor die prijs, al begrijp ik niet dat je deze weg gaat doen voor een TomTom One. Toegevoegde waarde = 0 imho.
Dat is idd een nadeel,en knap vervelend als je vanaf vakantie terug wilt gaan rijden. De huidige PDA's hebben dit probleem overigens niet meer.quote:Op zaterdag 9 februari 2008 16:42 schreef Berretje het volgende:
[..]
Het is bij dit ding, dat wanneer de batterij echt helemaal leeg is (en dat gebeurd nogal vaak omdat ik hem zeer sporadisch gebruik) hij helemaal leeg is. Het is dan wel gewoon een kwestie van de setup starten op de SD kaart. Maar ding heeft ook gewoon teveel functies die ik simpelweg niet gebruik.
Vandaar de verkoop...
tomtom 6 ookquote:Op zaterdag 16 februari 2008 22:21 schreef suijkerbuijk het volgende:
heb er twee liggen hier
De eerste was 250euro (yokumo zelfde model) nieuwe uit
Later nog een bij gekocht voor 70euro (verleden jaar)
Zeer leuke apparaat en tomtom 5,1 werkt er ook goed op zonder problemen.
Dat staat ie ookquote:Op woensdag 20 februari 2008 09:17 schreef Prowl het volgende:
Als je er zo graag een belachelijke prijs voor wil hebben zet em dan op marktplaats
quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:05 schreef T42 het volgende:
mare 100inc wart vin je er van?
Nope... wel mee navigeren...quote:Op dinsdag 25 maart 2008 13:15 schreef EdvandeBerg het volgende:
Even voor de duidelijkheid; je kunt er dus niet mee bellen?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |