Ook nog nooit hoor dit is de eerste keerquote:Op donderdag 26 juni 2008 23:46 schreef gamefreek het volgende:
[..]
Ik heb daar dus nog nooit last van gehad, zowel met mijn USA game als EU game. Heb ook gewoon een launch Wii en ken verschillende anderen die ook de USA, Launch Wii combo hadden zonder problemen.
Lijkt gewoon een willekeurig probleem ongeacht de productiedatum van je Wii
En op het gebied van characters staan de Ice Climbers bij mij bovenaan, binnen no time hoge schade toegebracht, best wel vlot en een medium smash attack![]()
Iemand echt schade toe doen is wel fijnquote:Op donderdag 26 juni 2008 23:47 schreef Young_David het volgende:
Doe mij Meta Knight maarVliegen, Tornado, Zwaardje wat wil je nog meer?
Donkey Kong nemen, en constant naar beneden + b doen.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 01:48 schreef Rikketik het volgende:
Net de 100-man brawl geprobeerd uit te spelen. Het lukt me maar niet, ik blijf steken op nog vijf overlevenden. Ik heb dan steeds meer dan 200@ schade en dan hoef je maar een tikje te krijgen en je bent de lul.
Conclusie: kutspel.
Het lukte mij best aardig met Fox, Pkachu en Dedede. In Melee was het iets pittiger, maar dat komt ook doordat je hier in de lucht niet bij voorbaat kansloos bent. Het lijkt wel dat de ai van de verschillend gekleurde vijanden ook anders is. Zo vind ik met name de groene vijanden slimmer reageren/lastiger op de lange duur. Als je dit al lastig vind, moet je denk ik 15 minute melee (of cruel) maar niet proberenquote:Op vrijdag 27 juni 2008 01:48 schreef Rikketik het volgende:
Net de 100-man brawl geprobeerd uit te spelen. Het lukt me maar niet, ik blijf steken op nog vijf overlevenden. Ik heb dan steeds meer dan 200@ schade en dan hoef je maar een tikje te krijgen en je bent de lul.
Conclusie: kutspel.
Cruel ... dat was de kortste match ooitquote:Op vrijdag 27 juni 2008 13:30 schreef VirtualPOM het volgende:
Als je dit al lastig vind, moet je denk ik 15 minute melee (of cruel) maar niet proberen
Ik denk dat ik maar eens flink moet gaan oefenen.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 13:30 schreef VirtualPOM het volgende:
[..]
Het lukte mij best aardig met Fox, Pkachu en Dedede. In Melee was het iets pittiger, maar dat komt ook doordat je hier in de lucht niet bij voorbaat kansloos bent. Het lijkt wel dat de ai van de verschillend gekleurde vijanden ook anders is. Zo vind ik met name de groene vijanden slimmer reageren/lastiger op de lange duur. Als je dit al lastig vind, moet je denk ik 15 minute melee (of cruel) maar niet proberen
Ik denk dat we die allemaal wel eens maken. Toch sta ik soms halverwege op 80% maar kom er toch door, iig met Fox/Falco. Wat me wel opvalt is dat ik nog niet 1 self destruct in mijn records heb staan. Dat ziet er dus redelijk uitquote:Op vrijdag 27 juni 2008 14:56 schreef Rikketik het volgende:
[..]
Ik denk dat ik maar eens flink moet gaan oefenen.Maar ik heb nog teveel dat ik domme foutjes maak. Sla ik bijvoorbeeld net zo'n TNT-krat kapot en heb ik weer meer schade erbij. Vooral in de eerste helft (dus de eerste vijftig vijanden) moet je de nul proberen te houden. Anders ga je daarna ten onder in de chaos.
Dat had ik met Sonic en Ganon ... kreeg ze allebei toen ik classic op hard had gewonnen .. krijg je hun dus ook op hardquote:Op vrijdag 27 juni 2008 17:37 schreef Rikketik het volgende:
Oh, wat haat ik dit.Heb ik eindelijk die 100-man brawl gehaald (met Marth
), slaat die Falco me helemaal lens. Kan ik het nog een keer proberen.
Hm, bij mij gaat ie wel lekker, al moest ik met Falco wel een tijd in de wachtquote:Op vrijdag 27 juni 2008 18:22 schreef Jesse_ het volgende:
Ik kan maar geen andere spelers vinden bij basic online brawl![]()
Super hinderlijk, ik wil mn krachten online meten
Met 10 verschillende chars classic mode uitspelen vond ik het makkelijkst, maar je kan hem ook bijhalen door hem je te laten joinen in Sub Space Emmisary volgens mij.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 19:04 schreef Slappy het volgende:
Waneer kan je Sonic unlocken?
www.hansanders.nlquote:Op vrijdag 27 juni 2008 23:58 schreef Slappy het volgende:
Want melee zag er gewoon lelijk en wazig uit en leek meer op Nintendo 64 game
quote:Op zaterdag 28 juni 2008 01:52 schreef Draganta het volgende:
Hoe unlock je snake eigelijk?
Ik heb het via vijftien keer Shadow Moses gedaan. Tijdlimiet op een minuut en je bent met een kwartiertje, twintig minuten klaar.quote:130 Brawl Matches OR Have him join in SSE OR Play 15 matches on Shadow Moses Island.
Nog sneller: speel met 2 personen, stock, 1 leven, en laat eentje de afgrond in rennen (of in geval van Shadow Moses Island, muur slopen en aan de zijkant eruitquote:Op zaterdag 28 juni 2008 01:54 schreef Rikketik het volgende:
[..]
[..]
Ik heb het via vijftien keer Shadow Moses gedaan. Tijdlimiet op een minuut en je bent met een kwartiertje, twintig minuten klaar.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Heel erg lame, maar zo heb ik alle maps vrijgespeeldquote:Op zaterdag 28 juni 2008 02:10 schreef Maisnon het volgende:
[..]
Nog sneller: speel met 2 personen, stock, 1 leven, en laat eentje de afgrond in rennen (of in geval van Shadow Moses Island, muur slopen en aan de zijkant eruit)
www.slechtziend.nlquote:Op zaterdag 28 juni 2008 01:29 schreef Maisnon het volgende:
[..]
www.hansanders.nl
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Grr, heb hem nog steeds niet... Waarschijnlijk zit de postbode hem te spelen ofzo >,< .quote:Op donderdag 26 juni 2008 16:45 schreef Thormodo het volgende:
Zuiderpark-games heeft hem vandaag verstuurt, dus krijg hem morgen binnen. (TVP)
Weet niet wat het is met de post, maar normaal gesproken heb ik altijd alles in een dag binnen, en nu wacht ik er al drie.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 14:18 schreef Thormodo het volgende:
[..]
Grr, heb hem nog steeds niet... Waarschijnlijk zit de postbode hem te spelen ofzo >,< .
Enkel wii-mote, bij gebrek aan beterquote:Op zaterdag 28 juni 2008 15:55 schreef Solaar het volgende:
Meesterlijk spel. Morgen eindelijk m'n Wii aan het internet hangen en dan online los gaan, heb er nu al zin in. Ik vraag me wel af hoe de meesten hier het spel spelen? Wii-mote en nunchuck of toch anders?
Staat hierzo.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 16:22 schreef Tranqualizer het volgende:
Is er ergens een lijst van hoe je welke chars kunt unlocken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |