Ok ik heb Brawl binnen!! alleen de freeloader nog niet. maar die komt als het goed is vandaag ook nog!

![]()
![]()
*Edit*
Mijn ervaring:
Offline:
Offline toont het spel heel veel overeenkomst met super smash bros melee. De terugkerende karakters zijn precies hetzelfde als in Melee dat is een plus en een min punt. De story-mode is erg cinematisch en zeker vermakelijk. Het ziet er echt uit alsof ze er veel tijd aan hebben besteed. De story-mode duurt ook nog best lang heb vanmiddag een 30 min mee gestoeid met een poppetje en nog niet uitgespeeld!
Daarnaast heb je ook de classic-mode waarbij je de battles hebt als vanouds! Beetje een slaapverwekkende modus maar soms nodig om een aantal poppetjes te unlocken. Waarschijnlijk zul je je toch meer focussen op multiplayer en multiplayer online, dan kun je classic als een extra beschouwen.
Verder keert natuurlijk de event-match terug, multiman melee en homeruncontest. De laatste twee genoemde kun je ook met een extra speler spelen!
Dit maal is er ook een levelbuilder, deze is alleen super primitief en werkt erg langzaam met de wiimote. Er zijn ook weinig bouwstenen, objecten en achtergronden waardoor de levelbuilder een beetje slecht uit de verf komt. Maar als extra is het natuurlijk altijd welkom.
Online:
Dit is natuurlijk waar heel het brawl om draait! de online functie! In het begin vond ik het wat tegenvallen, je hebt weinig opties weinig spelkeuzes tenminste, als je met vreemden speelt bij de anyone-optie in het menu. Daar kun je kiezen uit FFA 4 players of Team 4 players. Wanneer je zo'n game betreed zoekt WFC de juiste personen voor je uit (mensen die ook op dat moment een game zoeken) en word je samen met anderen in een spel geknikkerd. (als je mario kart op de DS hebt gespeeld dan is het het beste daarmee te vergelijken qua online opties). Eenmaal online tegen vreemden komt het spel beter uit de verf! je zult zien dat niets beter werkt dan de menselijke geest vs computer gestuurde poppetjes. Mensen zijn nou eenmaal creatiever qua aanvallen en minder voorspelbaar daardoor komt brawl goed tot zijn recht!
Helemaal leuk wordt online spelen pas als je tegen bekende speelt. Je kunt elkaar registreren met de friendscode en direct joinen uit de lijst mits de ander een game heeft gemaakt. Tot aan 4 mensen (duh) kunnen dan jouw spel joinen. Wat ik hier wel mis is, of ik heb dat fout gezien, is dat je niet met 2 mensen tegelijk online kan bij jouw thuis tegen nog anderen. Dat zou wel een fijne optie geweest zijn imo. Met de friendslist kan je ook een multiman brawl houden en een homerun contest wat zorgt voor meer uitdaging. En als we creafief genoeg zijn hier op fok dan kunnen wij een mooi tournament houden! ;-)
Het blijft ergens wel jammer dat alles anoniem is in de anyone mode van het spel. waardoor je gedwongen wordt andere mensen op internet op te zoeken die het ook spelen. Was toch beter geweest dat je gewoon mensen kon toevoegen en berichten zou kunnen sturen dan helemaal niets. Maarja het blijft nou eenmaal nintendo beleid......
All in all, het is super smash bros melee, met VEEL extras VEEl meer speelvelden VEEL meer opties VEEL meer poppetjes en Multiplayer online!

Dusja blijft leuk
[ Bericht 77% gewijzigd door BadBadPresident op 18-03-2008 20:03:57 ]