Dat dacht ik ook ja.quote:Op woensdag 6 februari 2008 16:57 schreef -Bubseltje- het volgende:
Alleen Patrick was toch gestorven?
Zover ik weet is alleen Patrick overleden, maar dat is wel sinds okt J.L !quote:Op woensdag 6 februari 2008 16:57 schreef -Bubseltje- het volgende:
Alleen Patrick was toch gestorven?
Ja volgens mij klopt dat (al zijn alle weblogs niet erg actueel)... Foutje van moi ;-)quote:Op woensdag 6 februari 2008 16:57 schreef -Bubseltje- het volgende:
Alleen Patrick was toch gestorven?
Ik vond het juist mooi dat ze dit deden. Er spreekt hoop uit en een diepe wens. Als ze dat niet zouden doen of het zouden omzeilen zou het zijn alsof hij er al niet meer was. (Wat helaas nu wel het geval isquote:Op woensdag 6 februari 2008 16:08 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik vond het wel vreemd om te zien dat Patrick en Quinta proosten op nog een jaar huwelijk en op de volgende verjaardag. 1. Omdat ze stiekem wel weten dat dat niet haalbaar is en 2. Omdat de kijker weet dat hij er niet meer is.
Ik zei ook niet dat het niet mooi was. Maar ik snap wel wat je bedoelt.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 16:57 schreef Zuignapje het volgende:
[..]
Ik vond het juist mooi dat ze dit deden. Er spreekt hoop uit en een diepe wens. Als ze dat niet zouden doen of het zouden omzeilen zou het zijn alsof hij er al niet meer was. (Wat helaas nu wel het geval is)
Dat lag er zo dik bovenop dat het idd grappig was.quote:Op zaterdag 9 februari 2008 14:37 schreef miss_dynastie het volgende:
Ik moest echt hardop lachen toen Quinta Patrick inschakelde om Jan Smit te regelen. Zo goed, je doet mee aan zo'n programma, dan kunnen ze ook wel wat voor je regelen. Erg tof!
Helemaal mee eens.quote:Op zaterdag 9 februari 2008 14:37 schreef miss_dynastie het volgende:
Ik moest echt hardop lachen toen Quinta Patrick inschakelde om Jan Smit te regelen. Zo goed, je doet mee aan zo'n programma, dan kunnen ze ook wel wat voor je regelen. Erg tof!
Ja, dat was ook een van de dingen die door mijn hoofd schoot, dat het wel heel sneu geweest zou zijn voor de oppas als het wel gelukt zou zijn.quote:Op zondag 10 februari 2008 22:33 schreef miss_dynastie het volgende:
Och jemig, wat sneu, dat je door zo'n tumor zulke rare dingen gaat doen.
En die arme oppas zeg
Mss wilde die ff niet na z'n slechte uitslagquote:Op zondag 10 februari 2008 23:09 schreef Zuignapje het volgende:
Ik miste Gwendo in deze aflevering. Hij zat ook al niet in aflevering 1. Waarom zou dat zijn?
Ja, dat is een superstoer wijf. Knap hoor om er zo mee om te gaan.quote:Op zondag 10 februari 2008 23:07 schreef Brighteyes het volgende:
En ik vind Quinta echt zo'n stoer wijf.Echt petje af hoe zij er mee om gaat.
Misschien een overbodige opmerking, maar via de site van bnn over mijn lijk zijn de afleveringen heel makkelijk terug te kijken.quote:Op maandag 11 februari 2008 09:09 schreef peterfan het volgende:
Heb de vorige serie niet gezien maar ben van deze diep onder de indruk.
Is geen overbodige opmerking hoor, lief van je dat je dat hier meldt..quote:Op maandag 11 februari 2008 20:51 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Misschien een overbodige opmerking, maar via de site van bnn over mijn lijk zijn de afleveringen heel makkelijk terug te kijken.
Het was irl schijnbaar ook abrubt; tussen berlijn en het echte aftakelen (dat ie er niet echt meer bij was) heeft maar een maand gezeten (zie de webog)en niet lang daarna is hij overleden.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 22:50 schreef miss_dynastie het volgende:
Dat einde van Patrick was voor mij echt te abrupt
We gingen lekker naar Berlijn, paar leuke weken, paar slechte weken, dood.
Dat contrast vond ik heel raar om naar te kijken en ik had dan zelf liever alleen een aflevering met die laatste vrolijke momenten van hem gehad en dan volgende week de rest, maar ja, het zal wel een reden hebben.
De continuïteit van de afleveringen loopt bij deze serie niet echt gelijk bij de in een jaar opgenomen opnames. Dat is vrij vaak te zien aan de jaargetijden van de uitzendingen.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 22:50 schreef miss_dynastie het volgende:
Dat einde van Patrick was voor mij echt te abrupt
Ik noem toch helemaal nergens dat ze tot aflevering 9 hadden moeten wachtenquote:Op woensdag 13 februari 2008 01:35 schreef golfer het volgende:
We wisten toch al dat Patrick zou doodgaan, dus waarom zou je wachten tot de laatste?
Margreet heeft 1 zoontje; Sven....quote:Op zondag 17 februari 2008 01:12 schreef cinnamongirl het volgende:
Ik lees net op de site een bericht van vandaag over Margreet. Ze heeft nog maar enkele dagen te leven, er zijn uitzaaiingen in haar hersenvlies gevonden...vreselijk, ze laat 2 kleine kinderen achter...
Jeetje wat erg ditquote:Op zondag 17 februari 2008 01:12 schreef cinnamongirl het volgende:
Ik lees net op de site een bericht van vandaag over Margreet. Ze heeft nog maar enkele dagen te leven, er zijn uitzaaiingen in haar hersenvlies gevonden...vreselijk, ze laat 2 kleine kinderen achter...
O ja, klopt, mijn fout!quote:Op zondag 17 februari 2008 03:07 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Margreet heeft 1 zoontje; Sven....
Maar idd een kutbericht zeg
Ja, klopt, ik las het op de weblog.quote:Op zondag 17 februari 2008 16:10 schreef flugeltje het volgende:
Ik geloof dat ze inmiddels wel 35 is miss_dynastie, maar zeker weten doe ik dat niet...
Ik vraag het me ook af, ja.quote:Vraag mezelf ook af of Gwendo nog wel in leven is, er is sinds november niet meer op z'n site geschreven en ik zag een berichtje bij Margreet staan van ene 'Kim' die aangaf dat ze de vriendin van Gwendo wás. Kan natuurlijk zijn dat de relatie over is, maar ook het andere scenario is niet geheel ondenkbaar als ik zijn laatste weblog entry zie...
Ik vrees van ook, hij schrijft ook niet meer in zijn weblog zag ik vanmorgen...het laatst was geschreven van november 2007 !quote:Op zondag 17 februari 2008 18:20 schreef Ingetje79 het volgende:
Zou me niets verbazen dat Gwendo niet meer leeft.
Hoeveel afleveringen komen er eiks nog?
Blijkbaar.quote:
Ik denk het wel idd.quote:
Hij leeft nog wel, tenminste dat leid ik af van zijn hyvesquote:Op zondag 17 februari 2008 22:49 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Ik denk het wel idd.![]()
Dus dan wordt het nu braaf de logs lezen.
Ben zo benieuwd naar Gwendo
Dat was het, waar ze mij aan deed denken. Ik kwam er niet op.quote:Op zondag 17 februari 2008 23:24 schreef Brighteyes het volgende:
Ik schrok trouwens ook wel van hoe Karina eruit zag zeg, echt graat-mager.
Toch blijft ze een heel mooi koppie houden. Doet me aan Betty Boop denken.
Ja dat vond ik ook een vreemde vraag althans, ze was maar net een maand weduwe, en dan ga je zoiets toch niet vragenquote:Op maandag 18 februari 2008 15:35 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
De vraag van Patrick aan Quinta of ze op zoek gaat naar een andere man vond ik wel een beetje raar. Ze was toen net een maand weduwe.
Ik had bij die vraag ook even zoiets.. okeequote:Op maandag 18 februari 2008 19:52 schreef Haaibaaike het volgende:
Nee niet volgende week bijvoorbeeld.
Maar je moet toch durven te vragen...ik zou het niet durven vragen![]()
Dat lijkt mij ook ja. Het is ook anders om naar te kijken dan het te beleven, denk ik.quote:Op maandag 18 februari 2008 19:56 schreef flugeltje het volgende:
Patrick vraagt idd maar gewoon wat in 'm opkomt, had ook niet het idee dat Quinta het heel vervelend vond ofzo. Heb zelf ook eens bij 'm in een programma gezeten (JZHMH) en hij vraagt je gewoon wat hij op dat moment bedenkt, komt ook niet raar over en je merkt dat je er erg openhartig van wordt... Persoonlijk had ik het ook liever zo dan dat mensen op eieren gaan lopen, ik denk dat het bij een programma als OML net zo werkt. Ze komen al genoeg mensen tegen die hun woorden op weegschaaltjes leggen, dan kan het natuurlijk ook wel eens verfrissend zijn als iemand gewoon recht voor z'n raap is.
Snapte ik hoorquote:Op maandag 18 februari 2008 20:00 schreef Haaibaaike het volgende:
Ik zeg niks vervelend over Patrick.. Hij presenteerde heel goed en oprecht.
Quinta zei wel : nee joh ik zoek geen man. Nogmaals ik zou het niet durven.
quote:Op maandag 18 februari 2008 20:02 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Overigens kan ie het ook nog gevraagd hebben voor zichzelf, maar dat zou wel erg cru zijn
Het ging wel heel even door me heen, ik vond 'm zo verwachtingsvol kijken toen ie het vroeg... Maar ik zal wel spoken zienquote:Op maandag 18 februari 2008 20:21 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
![]()
Patrick: "Hoe is het nu met je?"![]()
Quinta: "Nu ik jou zie weer goed he!"![]()
Patrick: "Ga je nu op zoek naar een andere man?"![]()
Ik dacht hetzelfde!quote:Op maandag 18 februari 2008 20:23 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Het ging wel heel even door me heen, ik vond 'm zo verwachtingsvol kijken toen ie het vroeg... Maar ik zal wel spoken zien
Ik weet niet of het bewust is hoor, volgens mij kan het ook een soort 'overlevingsmechaniek' zijn. Maar misschien heb jij ook wel gelijk hoor.quote:Op maandag 18 februari 2008 22:07 schreef Ingetje79 het volgende:
Maar of hij daarom bewust meer afstand heeft gehouden....denk eerder dat het er aan ligt dat hij met de 1 meer heeft dan met de ander.
Mijn vader was na het overlijden van mijn moeder binnen enkele maanden al weer aan de vrouw... Mijn schoonoma had er slechts enkele weken voor nodig om een nieuwe partner te vinden. Dus heel schokkend of vreemd vond ik die vraag eigenlijk niet.quote:Op maandag 18 februari 2008 15:35 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
De vraag van Patrick aan Quinta of ze op zoek gaat naar een andere man vond ik wel een beetje raar. Ze was toen net een maand weduwe.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |