Oh gefeliciteerd!quote:Op donderdag 7 februari 2008 07:29 schreef hestria het volgende:
nou dames, op 6 februarie, om 17:40 is onze dennis geboren na een bevalling van 2,5 uur. hij is super klein en heeft iedereen verbaast door toch nog 3100 gr te wegen. Was wel nog even spannend want dennis was een beetje onderkoelt (35,1) en duurde lang voordat ie goed warm was. maar al met al hoefde we net niet naar het ziekenhuis. verdere info en foto's volgen nog wel.
Is er echt iets wat ik kan doen??? Het is gewoon wachten tot de kleine klaar gebakken is. (Al maak ik me een klein beetje zorgen. Een van de redenen dat we niet zwanger werden was mijn hormoonhuishouding. Aangezien hormonen nodig zijn om een bevalling op te wekken... Wat nou als mijn lichaam die niet wil aanmaken, komt de kleine dan niet in de problemen... Morgen vk... Ik ga het er gewoon even over hebben)quote:Op donderdag 7 februari 2008 10:49 schreef owlet het volgende:
Hestria, gefeliciteerd!![]()
Ticootje, ik moet wel een beetje om je lachen (positief, positief). Wat ga je doen als je kindje nog twee weken blijft zitten? ik dacht even dat je al minstens drie weken overtijd liep
![]()
..dan word je over 2 weken ingeleidquote:Op donderdag 7 februari 2008 11:28 schreef Ticootje het volgende:
Wat nou als mijn lichaam die niet wil aanmaken
Stuitligging is volgens mij altijd medische indicatiequote:Op donderdag 7 februari 2008 14:12 schreef FoN het volgende:
Succes Suerte!
Webkim, bij mij bleef de gyn ook maar volhouden dat ie echt nog net was ingedaald, achteraf bleek meneer aan zijn schoudertje te voelen en zat 't hoofdje al zo laag dat ie'm nauwelijks kon vinden. Hopen dat zoiets bij jou ook het geval is en dat 't allemaal gata opschieten nu
Weet iemand of je met een kindje in stuitligging gewoon thuis mag bevallen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |