[kindermodus]ChipsZak. is een jongetje want ze heeft een broek aanquote:Op dinsdag 5 februari 2008 12:08 schreef ChipsZak. het volgende:
Omg.
Ik heb een skinny jeans aan.![]()
![]()
Die heb ik uit de zak voor 'gaat naar een 2ehandswinkel' gehaald net.
Ik zit in zo'n kleding crisis dat ik niet wist welk rokje en welke panty en welke beenwarmers dat ik een broek. een *broek!* aantrok.
Beh. Bah.
Snel even naar de stad, kopen wat ik zocht, en snel wat anders aan.![]()
Hij staat zo stom.
Gefeliciteerdquote:Op dinsdag 5 februari 2008 12:37 schreef DevilsAndDust het volgende:
Yay, een 9 gehaald voor m'n laatste tentamen..
wow, goed zeg!!!quote:Op dinsdag 5 februari 2008 12:37 schreef DevilsAndDust het volgende:
Yay, een 9 gehaald voor m'n laatste tentamen..
Pfff.quote:Op dinsdag 5 februari 2008 12:39 schreef nietzman het volgende:
Rokjes zijn suf. Behalve kokerrokken.
Ik heb zo'n geile zwarte maar die dingen zijn een hel als je moet fietsen.quote:Op dinsdag 5 februari 2008 14:33 schreef nietzman het volgende:
[..]
Maar kokerrokken maken het beest in me los, dat mag toch wel?
gave schoenen, ik was ook nog naar zoiets op zoek maar ik kon nergens betaalbare schoenen vinden die ook nog lekker zaten (anders doe ik ze toch niet aan) of ze hadden echt een te hoge hak, deze hakken zijn wel te doen, mag ik vragen waarvandaan?quote:Op dinsdag 5 februari 2008 14:14 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Pfff.![]()
[ afbeelding ]
Schoentjes lijken perhaps een beetje oranje nu.Maar ze zijn knalrood.
Ik heb daar gister nog gekekenquote:Op dinsdag 5 februari 2008 16:03 schreef ChipsZak. het volgende:
Er zijn er nog maar heeel weinig.
Maar dat had ik ook een x, ze kwamen na een tijdje weer terug.
V&D --> 29,95
rood/zwart/zilver.
omg wtf jij in een broekquote:Op dinsdag 5 februari 2008 12:08 schreef ChipsZak. het volgende:
Omg.
Ik heb een skinny jeans aan.![]()
![]()
Die heb ik uit de zak voor 'gaat naar een 2ehandswinkel' gehaald net.
Ik zit in zo'n kleding crisis dat ik niet wist welk rokje en welke panty en welke beenwarmers dat ik een broek. een *broek!* aantrok.
Beh. Bah.
Snel even naar de stad, kopen wat ik zocht, en snel wat anders aan.![]()
Hij staat zo stom.
Volgens mij had hij gepost dat hij het gehaald had, maar ik kan het ook verwarren met een ander vak, even zoeken. Toch maar niet zoeken, daar is fok! veel te traag voor.quote:Op dinsdag 5 februari 2008 17:57 schreef LoudGirl het volgende:
Heeft Tara z'n tentamencijfer nu al? SEG of zoiets?
ESG, is dat helemaal aan je voorbij gegaanquote:Op dinsdag 5 februari 2008 17:57 schreef LoudGirl het volgende:
Heeft Tara z'n tentamencijfer nu al? SEG of zoiets?
Jups, dat was inderdaad gepostquote:Op dinsdag 5 februari 2008 17:57 schreef LoudGirl het volgende:
Heeft Tara z'n tentamencijfer nu al? SEG of zoiets?
quote:Formule 1-races straks in bioscoop
Door AB ZAGT
AMSTERDAM - Pathé Cinemas begint met het rechtstreeks uitzenden van de Formule- 1-races in een aantal bioscopen.
Bioscoop Pathé De Kuip. Het is nog onbekend of alle autoraces van dit seizoen worden vertoond, maar de Europese wedstrijden staan zeker op het programma.
Voorlopig gaat het om drie bioscopen, die zijn uitgerust met digitale apparatuur: Pathé Tuschinski (Amsterdam), Pathé Buitenhof (Den Haag) en Pathé Groningen. Later moeten ook andere theaters van de bioscoopketen meedraaien.
Het initiatief maakt deel uit van de nieuwe programmering van Pathé, waarbij zo veel mogelijk rechtstreekse evenementen worden vertoond. Al eerder zijn er opera’s vanuit de New York Metropolitan Opera in Pathé Tuschinski uitgezonden, evenals de presentatie van de dvd die David Gilmour (ex-Pink Floyd) maakte: Remember That Night.
Volgens Darren Staines van Pathé is er al in Groot-Brittannië geëxperimenteerd met de live-races. ,,Het is erg spectaculair. De beelden zullen er anders uitzien dan bij RTL. We gebruiken meer cameraposities en natuurlijk wordt de race niet door reclame onderbroken. Ook zal het geluid beter klinken. We hopen meer te bieden dan de gratis beelden die mensen thuis kunnen ontvangen,’’ aldus Staines.
Pathé Cinemas weet nog niet precies hoe duur de klanten uit zijn. De kaartjes voor de operavoorstellingen kosten 32,50 euro. Staines: ,,Daar zit een heel arrangement aan vast, met onder meer een inleiding.’’
Je zag me online komen?quote:
Heeft niet geholpen.quote:Op woensdag 6 februari 2008 11:30 schreef freecell het volgende:
Zo als Maok al zei: hier werkt het prima. Ligt dus niet aan MSN zelf waarschijnlijk...
Computer even opnieuw opstarten?
Ik heb goedemorgenthee
Goedennachtthee is pas lekker.quote:Op woensdag 6 februari 2008 11:30 schreef freecell het volgende:
Zo als Maok al zei: hier werkt het prima. Ligt dus niet aan MSN zelf waarschijnlijk...
Computer even opnieuw opstarten?
Ik heb goedemorgenthee
Nu al 2 keer. Heb je je puter al even opnieuw opgestart?quote:Op woensdag 6 februari 2008 11:14 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Je zag me online komen?. Ik krijg al een uur lang alleen maar foutmeldingen.
Ja, heb ik net gedaan, en de foutmeldingen blijven komen.quote:Op woensdag 6 februari 2008 11:39 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Nu al 2 keer. Heb je je puter al even opnieuw opgestart?
Je kunt ook de status van de service bekijken he, probeer dat eens.quote:Op woensdag 6 februari 2008 11:40 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Ja, heb ik net gedaan, en de foutmeldingen blijven komen.
Lijkt goed dus.quote:Status service
Deze pagina wordt bijgewerkt zodra er nieuwe informatie beschikbaar is.
.NET Messenger Service Alle systemen zijn stabiel en draaien.
die heb ik laatst ook eens gekocht, maar ik vond hem helemaal niet zo bijzonder lekker eigenlijk..quote:Op woensdag 6 februari 2008 11:30 schreef freecell het volgende:
Zo als Maok al zei: hier werkt het prima. Ligt dus niet aan MSN zelf waarschijnlijk...
Computer even opnieuw opstarten?
Ik heb goedemorgenthee
quote:Error 81000314, 81000377 or 81000378: Your contact list is not available
If you receive one of these messages, your contact list isn't available. The Windows Live Messenger service may be experiencing technical difficulties. Sign out. Wait a few minutes, and then try to sign in again.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |