Dat was een groepspas, toch?quote:Op zaterdag 2 februari 2008 21:47 schreef SCH het volgende:
- losse eindje 2:
Er was iets met haar hotelpasje dat nog gebruikt is na haar verdwijning.
quote:Op zaterdag 2 februari 2008 21:50 schreef BigBadPete het volgende:
Zoveelste poging van een zielige nicht .......
Dit vind ik niet echt overtuigend. Ze zou ook in een crackhuis gezien zijn, naar Brazilie gegaan (gedwongen) zijn etc.quote:- losse eindje 1:
Nathalee zou de dag na haar verdwijning gezien zijn bij een tankstation
Het kwam ter sprake bij de uitzending van P en W en de discussie daarna.quote:
Nou, dat het een groepspas was dus en dat het niks zegt.quote:Op zaterdag 2 februari 2008 21:56 schreef SCH het volgende:
Het kwam ter sprake bij de uitzending van P en W en de discussie daarna.
Ik weet niet meer precies hoe het zat.
Het is ook niet overtuigend, tot nu toe is niks overtuigend in dit hele verhaal. Dus ieder los eindje is er 1.quote:Op zaterdag 2 februari 2008 21:56 schreef NanKing het volgende:
[..]
Dit vind ik niet echt overtuigend. Ze zou ook in een crackhuis gezien zijn, naar Brazilie gegaan (gedwongen) zijn etc.
En als haar pasje gebruikt is waarom staat ze dan niet op de camerabeelden van 't hotel?
Dat er niets meer overtuigend is ben ik met je eens. Er is zoveel gelogen/gedraaikont (vooral van v/d sloot zelf) dat je gewoon niet meer weet wat je moet geloven.quote:Op zaterdag 2 februari 2008 22:05 schreef SCH het volgende:
[..]
Het is ook niet overtuigend, tot nu toe is niks overtuigend in dit hele verhaal. Dus ieder los eindje is er 1.
Die moet je mij toch even uitleggen, wat doet het er toe dat de man er voor betaald kreeg?quote:Een bekentenis met een geheime camera van iemand die er voor wordt betaald, vind ik ook echt niet overtuigend.
Natuurlijk kan het zo zijn dat ze 'zomaar' is verdwenen ze zal niet de eerste of de laatste zijn, maar als iemand tig keer zijn verhaal verandert wat er gebeurt is dan maakt het 't geheel net iets verdachter vind je niet?quote:Dat tankstation is trouwens wel vrij serieus en waarom zou ze inderdaad niet zijn verdwenen? Het zijn allemaal losse eindjes.
Mjah, een puntquote:We willen zo graag een oplossing dat al het andere maar vergeten wordt.
quote:Op zaterdag 2 februari 2008 22:11 schreef NanKing het volgende:
Die moet je mij toch even uitleggen, wat doet het er toe dat de man er voor betaald kreeg?
Neuh, dat deden de 2 van putten ook, en dat vond Peter toen heel erg logisch. het gaat hier om een hele domme jongen van begin 20. We doen alsof hij een politicus is ofzo.quote:Natuurlijk kan het zo zijn dat ze 'zomaar' is verdwenen ze zal niet de eerste of de laatste zijn, maar als iemand tig keer zijn verhaal verandert wat er gebeurt is dan maakt het 't geheel net iets verdachter vind je niet?
Ik snap je natuurlijk wel enigzins. Maar ik snap niet hoe je met een verborgen camera iemand een bekentenis afdwingt wat hij niet gedaan heeft. Ik kan er natuurlijk ook morgen pas over oordelen want ik weet totaal nie thoe 't gegaan is.quote:Op zaterdag 2 februari 2008 22:15 schreef SCH het volgende:
[..]Snap je dat echt niet. Betaalde informanten zijn toch echt wat minder betrouwbaar. Die man wilde misschien waar voor zijn geld leveren - bovendien vind ik het nogal tricky om met betaalde personen te gaan werken hierin, wie wil er nou niet zijn best doen om iemand uit de tent te lokken voor tig euries.
Bovendien lijkt het om een man te gaan met een niet bepaald schoon blazoen.
Hier weet ik te weinig van af om er een uitspraak over te doenquote:Neuh, dat deden de 2 van putten ook, en dat vond Peter toen heel erg logisch. het gaat hier om een hele domme jongen van begin 20. We doen alsof hij een politicus is ofzo.
De verborgen camera gebruiken bedoel je? Of bedoel je nog andere dingen?quote:Ik weet het ook allemaal niet. Maar het valt me op hoe eenzijdig de publieke opinie is.
Alles wat tegen die Joran pleit, wordt uitvergroot en alles wat er fout is aan de manieren van Peter R. wordt met de mantel der liefde bedekt.
wij hadden hier zelf nogal de indruk dat hij behoorlijk bij zijn vader onder de plak zit. Ik ben razend benieuwd over in hoeverre Pa van der Sloot op de hoogte is van de ins en outs...quote:Op zaterdag 2 februari 2008 22:15 schreef SCH het volgende:
Neuh, dat deden de 2 van putten ook, en dat vond Peter toen heel erg logisch. het gaat hier om een hele domme jongen van begin 20. We doen alsof hij een politicus is ofzo.
Als alles wat ik in mijn leven gezegd heb, met een verborgen camera zou zijn opgenomen, dan zouden er heel wat mysterieuze zaken zijn opgelost. En dat geldt voor heel wat mensen natuurlijk. Iets zo zeggen is natuurlijk geen bekentenis.quote:Op zaterdag 2 februari 2008 22:20 schreef NanKing het volgende:
[..]
Ik snap je natuurlijk wel enigzins. Maar ik snap niet hoe je met een verborgen camera iemand een bekentenis afdwingt wat hij niet gedaan heeft. Ik kan er natuurlijk ook morgen pas over oordelen want ik weet totaal nie thoe 't gegaan is.
Als iemand tov de politie een bekentenis aflegt wat uiteindelijk niet waar blijkt te zijn, kan ik dat nog wel begrijpen (onder druk etc), alleen blijkt dit op een manier te zijn gegaan dat er een 'vriendschap' ontstaan is?
Maar goed zoals ik zei, ik heb het natuurlijk nog niet gezien.
Nee, dat vind ik nog 1 van de minder erge dingen.quote:De verborgen camera gebruiken bedoel je? Of bedoel je nog andere dingen?
Ondanks dat ik echt te wenig van de zaak af weet vind ik wel dat je 't niet met elkaar kunt vergelijken.quote:Verder vond ik zijn optreden de vorige keer bij P&W erg hypocriet, hij is gewoon niet consequent. Hij verwijt Joran nu dingen die bij de 2 van Putten ook speelden ('liegen', draaien etcetera) en die wijtte hij toen aan de politie en het OM.
En dat terwijl die 2 van Putten dus WEL schuldig waren, maar door onterecht verkregen bewijs 'slechts' met een 'sleeptheorie" verhaal opgepakt konden worden.quote:Op zaterdag 2 februari 2008 22:15 schreef SCH het volgende:
Neuh, dat deden de 2 van putten ook, en dat vond Peter toen heel erg logisch. het gaat hier om een hele domme jongen van begin 20. We doen alsof hij een politicus is ofzo.
In dat licht vond ik de column van Paul van der Steen vandaag erg sterk.quote:Op zaterdag 2 februari 2008 22:31 schreef SCH het volgende:
Ik vind de manier waarop hij er opdonderdag mee komt en iedereen gijzelt en zegt "wacht maar tot zondag" echt nogal kwalijk. Het gaat om zo'n serieuze zaak.
Dat ben ik niet met je eens. Je kunt het in mijn ogen goed met elkaar vergelijken. In de zaak van Putten herbben beide mannen ook gelogen, valse verklaringen afgelegd etcetera. Wellicht heel begrijpelijk maar dat was volgens De Vries 'allemaal onder druk'. Nu deed hij ineens bij Joran alsof het echt krankjorem is om te liegen en te draaien bij de politie.quote:Op zaterdag 2 februari 2008 22:35 schreef NanKing het volgende:
Ondanks dat ik echt te wenig van de zaak af weet vind ik wel dat je 't niet met elkaar kunt vergelijken.
Als je 2 feiten hebt wil dat niet zeggen dat het in beide situaties precies hetzelfde is.
Ja, net als Marc Marie Huijbregts gisteren. "Ik vind het zo sneu voor Wilders" - want niemand heeft het meer over zijn filmquote:Op zaterdag 2 februari 2008 22:37 schreef maedel het volgende:
[..]
In dat licht vond ik de column van Paul van der Steen vandaag erg sterk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |