abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_57050080
Livelink, stomtoevallig heeft Piet de laatste paar dagen ook ineens véél meer honger dan we van 'm gewend zijn. hij was er zelfs vanmorgen (erg vroeg) wakker van geworden, terwijl hij gisteravond toch goed van de macaroni gebunkerd had.

Leah, ocharme die Freek, het is ook reuzespannend. Piet mag 't nu toevallig ook sinds kort af en toe (hij moet er 1 straat voor oversteken) en dat gaat redelijk. maar hij komt wel om de haverklap even terug om te melden hoe 't gaat en wie er allemaal nog meer zijn.

Piet moet denk ik eerdaags ook nieuwe schoenen en dat wordt dan maat 31. z'n broeken zijn nu maat 116 en bovenkleding 122. ik vind 't er op de waslijn ook zo groot uitzien al, die shirts vooral.
  † In Memoriam † vrijdag 29 februari 2008 @ 13:59:08 #152
7074 moussy
kuttekop
pi_57060507
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 11:30 schreef Rewimo het volgende:
Klinkt spannend
Ze zijn naar het strand geweest, om schelpen te zoeken en vanmiddag gaan ze met hun schelpjes een dromenvanger maken. Grappig, we wonen zo dicht bij het strand en komen er zelf nooit

Cas blijft trouwens maar een klein pukkie, schoenmaat 27, kledingmaat 98-104. Hij eet nu wel enorm, dus misschien gaat ie ook wel spurten
Je zou er haast een boek over schrijven!
  vrijdag 29 februari 2008 @ 23:05:49 #153
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_57072982
Ik was vanmiddag hartstikke trots op mijn kleuter

Saskia mag hier op het pleintje spelen..Ik heb daar geen zicht op, dus moet er op vertrouwen dat het goed gaat. We hebben wel een paar afspraken natuurlijk en eentje daarvan is: Als je bij iemand in de tuin of bij iemand binnen wilt gaan spelen, kom je eerst naar huis om dat te vragen.
En vanmiddag was het na een krap uurtje "mama, mag ik bij Anouk spelen?". Anouk stond om het hoekje van de schutting te kijken of het inderdaad wel mocht.
En toen ik haar ging halen, kreeg ik te horen dat ze hartstikke lief was geweest. Altijd fijn als ze zich bij een ander goed gedragen natuurlijk

Maar ik vond 't zo leuk en goed.. Een vriendinnetje dat ze echt kent van het buitenspelen hier (Anouk zit op andere dagen op de psz).. ze zoeken elkaar echt heel vaak op En ook zo netjes komen vragen enzo..

Ik heb 'r vanavond ook wel heel vaak nog gezegd dat ik 'r zo goed en stoer vond en dat ik zo trots was
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
pi_57076380
Moussy, dat herken ik wel.... we wonen bij wijze om de hoek van het strand maar we komen er zelden.
Nu we na 5 jaar weer een auto hebben, zijn we er wel een keer geweest en met de storm wil ik eigenlijk ook even heen...
  zaterdag 1 maart 2008 @ 10:29:56 #155
7554 Spuuglokje
Domestic Goddess
pi_57077076
E.T. je meisje wordt groot. Kan me je trotsheid levendig voorstellen.
  Redactie Frontpage / Spellchecker zaterdag 1 maart 2008 @ 11:11:22 #156
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_57077615
Goed van Saskia, E.T.
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  zaterdag 1 maart 2008 @ 11:26:25 #157
24188 Belana
kloon van belana
pi_57077824
ET, dat is inderdaad enorm stoer!! ik zou ook heel trots zijn dan!
stormy waters...
sailin'
pi_57080823
Stoer hoor !! En dat keurig komen melden...hier hebben we de hele buurt al eens afgezocht naar Timo....zat ie binnnen bij iemand
pi_57090977
Hier een middagje ziekenhuis achter de rug...
Oudste monsters waren gisteravond naar de kinderdisco in het wijkcentrum geweest en daar was mevrouw achteruit geduwd en over iemand heen gestruikeld ( allemaal per ongeluk hoor!) Ze heeft zichzelf opgevangen en daarbij dr rechterpols goed bezeerd.... Was vandaag niet minder pijnlijk maar juist meer... Pols ietwat dikkig maar niet blauw ofzo... HAP maar even gebeld voor overleg... Doet dit zeer...?Nee..Dat...? Ja...Zus yup enz...
Ze wilde dr toch maar even zien... Mevrouw de dokter heeft even gevoeld en gekeken en stuurde ons toch maar even door voor en fotootje..... Daar was op het eerste oog niets op te zien.... Toch een gipsje erom heen en over een weekje terug voor weer een fotootje....
No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
  zondag 2 maart 2008 @ 09:04:59 #160
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_57099316
Dat klinkt pijnlijk, Vamperotica. Hopelijk is er niks gebroken en is het over een weekje weer helemaal goed.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  Redactie Frontpage / Spellchecker zondag 2 maart 2008 @ 10:25:12 #161
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_57099801
Hè da's een naar ongelukje. Hopelijk valt het mee. Gips is na de eerste schrik natuurlijk wel interessant
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  zondag 2 maart 2008 @ 19:02:54 #162
144006 chacama
Ondernemend!
pi_57110320
Ohhhh dat zal wel pijn doen. En super interessant zijn op school.

Fleur heeft geen pijn meer met plassen. Ze moet wel nog heel vaak, maar de pijn is gelukkig weg. De amoxicline gaat er in als ranja en dat is een verademing voor mama...

Morgen kan ik bellen voor de uitslag van de kweek en dn horen we wel weer wat we verder gaan doen.

En ze is zooooooooooo lief. Ze is echt een kleuter. Begint nu een beetje met letters woordjes te maken en telt inmiddels van 10 weer terug. Alleen het van links naar rechts lezen en kijken is nog steeds erg moeilijk.
pi_57120243
Fijn dat ze geen pijn meer heeft!!
Uitslag al binnen?

Voor mevrouw is de lol er nu wel vanaf geloof ik...
Ze heeft meer last van het gips als van de pijn ( gelukkig) Het is toch best onhandig allemaal...
En ze kan dr kleinste broertje niet vasthouden zo!!

Vandaag nog even "showen" op school en dan de rest van de 8 dagen braaf uitzitten!
No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
  maandag 3 maart 2008 @ 11:38:35 #164
144006 chacama
Ondernemend!
pi_57123039
Uitslag over een uurtje binnen. Dus nu even mijn telefoon vertellen dat ik er aan moet denken...

Oh, je broertje niet kunnen vasthouden, dat is inderdaad niet leuk. Hopelijk is ze er volgende week vanaf. En kan ze dan weer lekker kroelen.
  Redactie Frontpage / Spellchecker maandag 3 maart 2008 @ 11:58:40 #165
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_57123501
Vanmiddag hebben wij oudergesprekken op school. Hier is dat geen 10 minuten, maar sowieso een half uur. Ik ben erg benieuwd hoe het nu gaat op school. De vorige keer hoorden we dat Christan het niveau goed aankan, maar dat zijn concentratie niet zo goed is waardoor hij zijn werk niet afkreeg. Volgens Christan zelf gaat dat nu wèl goed (hij gaat apart zitten met zijn werkjes) maar ik ben benieuwd of de juffen dat ook vinden
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_57124053
quote:
Op zondag 2 maart 2008 19:02 schreef chacama het volgende:
En ze is zooooooooooo lief. Ze is echt een kleuter. Begint nu een beetje met letters woordjes te maken en telt inmiddels van 10 weer terug. Alleen het van links naar rechts lezen en kijken is nog steeds erg moeilijk.
dat hoeft ze toch ook nog lang niet te kunnen? laatst had Piet 't ineens door dat letters/cijfers vaak van links naar rechts geordend staan en verbaasde zich er over. vond ik zo grappig, bij sommige dingen sta je zelf helemaal niet meer stil.

en gisteren kwam het terloops ter sprake dat hij nu 4 en een half is. hij zette grote ogen op: "ben ik nu echt vier en een half mama?!!" "dat is echt véél meer dan gewoon vier he?!" en hij maakte een heus vreugdedansje, was er dolblij mee. vervolgens werd ik naar de meetlat gesleept, hij moest en zou gemeten worden. want dat verschil moest toch ook in lengte zichtbaar zijn. gelukkig was er ook duidelijk een verschil met 't streepje dat bij 4 jaar stond (een paar cm zelfs, hij is echt enorm gegroeid de laatste tijd). dus 't feest was compleet.

Rewimo succes straks, ik ben ook benieuwd.
  Redactie Frontpage / Spellchecker maandag 3 maart 2008 @ 13:06:56 #167
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_57124879
Die halve jaren zijn inderdaad een enorme mijlpaal Christan is straks ook weer heel nadrukkelijk zeven-en-een-half als wij hem daarop attent maken volgende maand
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  maandag 3 maart 2008 @ 13:40:06 #168
144006 chacama
Ondernemend!
pi_57125596
Mooi is dat die halve jaren. Hier is ook weer met trots een streep op de deurpost gezet....heerlijk om te zien.

Dat van links naar rechts is inderdaad nog niet iets dat ze moet kunnen, maar zoals dat zo mooi uit de cito bleek, had het daarbij wel handig geweest. Dan denk ik dus......hou daar dan rekening mee met zo'n toets. Antwoorden waren wel goed, maar achterstevoren.....nou, noem mij dan maar gewoon gek...

maar goed. Ze begint het wel een beetje je door te krijgen. Vanochtend keek ze bij ons op de klok en wist me te melden dat het 7 uur en 11.............. ja en 11 nogiets was..... die minuten zijn toch moeilijk te onthouden.

Urineweginfectie werd veroorzaakt voor een darmbacterie. Amoxicline zou voldoende moeten zijn. Over een week terug voor controle. Ze klaagt niet meer, dus ik neem aan dat het goed gaat.

Succes met het 30 minuten gesprek. Hopelijk heeft het apart gaan zitten geholpen.
  † In Memoriam † maandag 3 maart 2008 @ 15:51:19 #169
7074 moussy
kuttekop
pi_57128479


Tussen de middag 1 van de juffen van René gesproken. "We hadden niet het idee dat het zo ernstig was en dat het zo diep zat. We dachten dat het wel beter ging"

Vanmiddag ben ik de school maar weer in gestoven Volgens René noemde meisje A mij kutwijf, mooi dat meisje A nog in de klas zat Ze was iig wel eerlijk, ze zei dat ze dat gezegd had, maar het moet van haar moeder Ik denk dat de directrice contact heeft opgenomen met de ouders van de pesters. Toen ik de kinderen naar school bracht was er ook al iets mafs. De aanvoerder van de pesters, meisje S in dit geval (ik ben net Peter R de Vries ) vroeg René om mee te gaan spelen. Bij mij flapte er uit, om dr te gaan treiteren zeker?! "Nee hoor, zei ze, we hebben het vanmorgen weer goedgemaakt." Ik kon alleen maar zeggen.. Te laat!!

Meisje S heeft René al eens opgehaald van huis om te spelen, alleen kwam René even later bont en blauw jankend thuis, meisje S had een grote lummel opgejut om René in de bosjes te trimmen. Een half uur later stond meisje S weer aan de deur, of René buiten kwam spelen Toen was ze van mij en kreeg ze een donderpreek dat ze ook beter niet meer aan de deur moest komen
Je zou er haast een boek over schrijven!
  Redactie Frontpage / Spellchecker maandag 3 maart 2008 @ 19:13:30 #170
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_57132795
Fijne mentaliteit van die ouders. Nemen de kinderen naadloos over natuurlijk. Wat zal het een opluchting zijn als ze op de andere school zitten!

Christan doet het qua niveau goed op school maar zijn concentratie is nog steeds knudde. Dat moet echt verbeteren. Ze moeten veel zelfstandig werken en dat lukt hem nog niet goed. Hij is snel afgeleid, dromerig en heeft moeite om aan de slag te gaan met zijn werkbladen. Wàt hij doet, is wel goed. Aan het niveau ligt het dus niet.

Ik heb nu met hem afgesproken dat hij voor hij begint eerst diep inademt, dan rustig tot 10 telt, nog een keer diep inademen en dan beginnen aan zijn werkblad. In de hoop dat hij zijn aandacht wat meer op zijn werk kan richten. Ik heb hem beloofd dat ik morgen met hem mee ga omdat aan zijn juf uit te leggen

We hebben vanavond flink geoefend en het gaat hartstikke goed
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  maandag 3 maart 2008 @ 19:49:17 #171
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_57133758
Maar goed dat ze binnenkort daar weg is, Mous..

Saskia heeft de eerste volledige schooldag overleefd. Doodmoe en versleten ligt ze in bed (ik kan me niet meer herrinneren dat ze zelf aangaf dat ze wel lekker zou gaan slapen; normaal gesproken is het 'ik ben niet moe! ik wil niet slapen!') Ze heef best veel verteld van vandaag, viel me alles mee al komt alles wel in brokjes en beetjes
Onder de douche stond ze te swingen op een of ander liedje dat ze op school hadden gezongen. Volgens mij heeft ze het wel naar d'r zin gehad Alleen het afscheid nemen als mama echt weggaat vind ze nog maar zozo..
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  Redactie Frontpage / Spellchecker maandag 3 maart 2008 @ 20:09:57 #172
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_57134301
Klinkt goed, E.T. Hou er maar rekening mee dat ze afgeknoedeld is de eerste tijd En als ze eenmaal gewend zijn worden ze ineens een stuk mondiger en zelfstandiger. Da's dan ook weer even wennen voor papa en mama
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  maandag 3 maart 2008 @ 21:33:07 #173
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_57136457
Dat mondiger en zelfstandiger worden klopt wel, inderdaad
En dat je daaraan moet wennen, klopt ook

Moussy, wat een drama's allemaal , ik schrik iedere keer zo van jouw verhalen. Ik wil zo graag mijn kop in het zand steken met betrekking tot dit soort zaken. Maar dat kan helemaal niet. Ik hoop zo dat René op haar nieuwe school een fantastisch nieuw begin kan maken.

Rewimo, ook bij jouw verhalen heb ik zo'n kop-in-het-zand gevoel. Alles in me roept dat een kind van 7,5 zich nog helemaal niet zo goed hoeft te concentreren, maar aan de andere kant begrijp ik wel dat het een aandachtspunt is. Ik hoop wel dat de school er ontspannen mee om kan gaan. Ik heb voor Katja en Job juist expres een school uitgekozen die niet echt prestatiegericht is. Ze doen dus ook niet mee aan de Citotoets voor groep 8 en ik merk het ook als ik hier jullie verhalen lees. Katja kan dus nog helemaal geen klok kijken en ik heb ook nog niks gehoord dat ze haar getoetst hebben of zo.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  † In Memoriam † dinsdag 4 maart 2008 @ 08:52:10 #174
7074 moussy
kuttekop
pi_57143681
Ik schrik er ook iedere keer weer van livelink, ik vind het ook allemaal zo moeilijk. Het liefste zou je ze eens allemaal met de koppen tegen elkaar slaan, of samen met René een gesprek aan gaan met ze, met de ouders er bij. Nou hoef ik van de ouders van meisje A niets te verwachten, daar is al genoeg aan de hand onder toezicht en zo

René heeft ook al heel lang problemen met concentreren, niet zo heel gek met wat er nu allemaal naar buiten aan het komen is.. maar toch. Ik hoop dat het straks allemaal een beetje beter gaat.

Saskia weer vol goede moed naar school ET?
Je zou er haast een boek over schrijven!
  dinsdag 4 maart 2008 @ 09:04:46 #175
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_57143825
Vanmorgen was er iets minder goede moed

"Ik wil hier niet blijven " Maar ja, dat gebeurt toch Ze heeft d'r muis (d'r alles )nog even mee.. zo de eerste paar keren is dat geen probleem, maar de juf zei al dat zelfs muis snel aan de kant gelegd wordt (gister had ze muis op de stoel van juf gezet in de kring.. "kijk eens juf, nu kunt u niet meer zitten!"
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  dinsdag 4 maart 2008 @ 09:27:21 #176
24188 Belana
kloon van belana
pi_57144113
ah ET, spannend die eerste dagen school! zo te horen komt het wel goed, ondanks dat het afscheid nemen nog even moeilijk is.

moussy, het blijft een schokkend verhaal

Liam wilde vandaag niet naar school, maar toen we onderweg gingen was alles prima en eenmaal op school was ik hem meteen al kwijt want meneer rende naar zijn vriendjes. Het is gewoon weer even in het ritme komen denk ik, komt wel goed.
stormy waters...
sailin'
  Redactie Frontpage / Spellchecker dinsdag 4 maart 2008 @ 09:45:54 #177
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_57144414
livelink, ik ken het concentratieverhaal nog van zijn vorige school, maar daar ging alles meer klassikaal en ik denk dat dat voor Christan beter werkt. Maar ja, daar heeft hij hier niks aan natuurlijk Ik moet ook eerlijk zeggen dat ik het nogal veel gevraagd vind van een 7-jarige (7,5 pardon ) om zelfstandig te werken, we zullen maar hopen dat hij het door gaat krijgen.

We hebben vanmorgen samen aan juf verteld wat we afgesproken hebben en daarna was Christan zichtbaar opgelucht. Juf snapt het prima en zei dat ze dat zelf ook deed en dat het goed helpt

Hij ging huppelend naar gym
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  † In Memoriam † dinsdag 4 maart 2008 @ 09:47:24 #178
7074 moussy
kuttekop
pi_57144442
Het is gewoon allemaal te zot voor woorden wat er hier gebeurt, je zou haast geneigd zijn om naar een krant te stappen

Probleem nummer zoveel, oude school wil alles netjes afsluiten, incl afscheid nemen, René wil dit niet. Wil geen afscheid nemen, wil niet trakteren of wat dan ook, school vind van wel, ik vind het niet nodig als mijn kind dat niet wil René en ik hebben besloten dat we voor haar 3-4 vriendinnen een kadootje gaan kopen.. en daar een mooie kaart bij gaan doen. Juf wil dat niet hebben, want dat is niet eerlijk tegenover de rest zelfs niet als we het na schooltijd zouden geven. Gezeik allemaal, ik word er echt niet goed van.

Ik heb overigens gister met mn kwade kop gezegd dat als de laatste periode niet normaal kan gaan ik haar thuis hou tot ze naar de nieuwe school kan en eigenlijk sta ik daar nu best wel achter.
Je zou er haast een boek over schrijven!
  Redactie Frontpage / Spellchecker dinsdag 4 maart 2008 @ 09:53:25 #179
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_57144540
Oja, je moet er zeker nog een feestje bij geven ook? Pffffffffffff
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  dinsdag 4 maart 2008 @ 09:57:56 #180
24188 Belana
kloon van belana
pi_57144617
ze zijn niet lekker daar mous. dat bepaal je toch zeker zelf wel! ik zou het lekker doen zoals Rene het wil, daar heeft die juf geen donder mee te maken. Rene gaat niet voor d'r lol van school wisselen.
achterlijke zooi.
stormy waters...
sailin'
  † In Memoriam † dinsdag 4 maart 2008 @ 10:18:28 #181
43556 miss_dynastie
pi_57144939
quote:
Op dinsdag 4 maart 2008 09:47 schreef moussy het volgende:
Ik heb overigens gister met mn kwade kop gezegd dat als de laatste periode niet normaal kan gaan ik haar thuis hou tot ze naar de nieuwe school kan en eigenlijk sta ik daar nu best wel achter.
Nou, dat lijkt me niet eens zo'n slecht idee, wat een rare slechte soap is dit. Niet eerlijk voor de rest? En René zelf is wel eerlijk behandeld? Pffff
  dinsdag 4 maart 2008 @ 11:30:51 #182
24188 Belana
kloon van belana
pi_57146145
Ik ga Liam opgeven voor judo zo leuk lijkt me dat voor hem
stormy waters...
sailin'
  † In Memoriam † dinsdag 4 maart 2008 @ 12:22:32 #183
7074 moussy
kuttekop
pi_57147150
Stoerrr Belana!! Cas wil op boxen, karate, voetbal ...en... op ballet

Zal ik de soap eens compleet maken? Cas zn juf wist nog niet dat Cas de school gaat verlaten, ook niet van het drama van René. Lang leve de communicatie
Je zou er haast een boek over schrijven!
  Redactie Frontpage / Spellchecker dinsdag 4 maart 2008 @ 12:42:44 #184
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_57147559
Geweldige school
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  dinsdag 4 maart 2008 @ 14:07:03 #185
24188 Belana
kloon van belana
pi_57149186
ik denk dat Liam ook wel op ballet zou willen, al is het allen maar omdat ie dan van die roze jurkjes aan mag

die school scoort toch zeker niet zo hoog bij de peilingen he?
stormy waters...
sailin'
  † In Memoriam † dinsdag 4 maart 2008 @ 14:18:16 #186
7074 moussy
kuttekop
pi_57149408
even opgezocht:
Vervolg toezicht
De kwaliteit van het onderwijs is zwak of kent risico's. De inspectie volgt de ontwikkelingen nauwgezet.

Begeleiding had een rode -
Je zou er haast een boek over schrijven!
pi_57149481
Is dat bij die andere school beter Mous?

Morris gaat zaterdag voor een proefles peuterdans
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  † In Memoriam † dinsdag 4 maart 2008 @ 14:29:32 #188
7074 moussy
kuttekop
pi_57149642
ja, alles groen ipv toch aardig wat rode minnetjes. Maar het is een beetje lastig vergelijken, want het zijn verschillende raporten

leuk! Heeft ie er zelf ook zin in?
Je zou er haast een boek over schrijven!
pi_57149712
Heb je ook positieve verhalen van andere ouders over die school? Dat zegt vaak nog meer dan zo'n rapport heb ik wel eens begrepen. Hopelijk gaat ze het daar een stuk meer naar haar zin hebben. De situatie nu is natuurlijk waardeloos

ja
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  dinsdag 4 maart 2008 @ 14:33:40 #190
24188 Belana
kloon van belana
pi_57149729
ik vind die rapporten trouwens sowieso lastig lezen hoor, want wat betekent het nou als er 2 groene plusjes, 1 rood minnetje en dan weer 2 groene plusjes staan?

leuk snoop!
stormy waters...
sailin'
  † In Memoriam † dinsdag 4 maart 2008 @ 14:43:31 #191
7074 moussy
kuttekop
pi_57149948
Ik zou het niet weten Belaan, dat heb ik nog nooit gezien bij 1 van de scholen waar ik naar gekeken heb.

Nu ik begin te vertellen komen er steeds meer ouders met twijfels en ik hoor toch nog meer pestverhalen van ouders van klasgenootjes van René.

René gaat vanmiddag trouwen met dr vriendje (als sinds gr 1) zodat ze elkaar nooit meer kwijt zullen raken
Je zou er haast een boek over schrijven!
  Redactie Frontpage / Spellchecker dinsdag 4 maart 2008 @ 14:49:56 #192
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_57150078
quote:
Op dinsdag 4 maart 2008 14:43 schreef moussy het volgende:
René gaat vanmiddag trouwen met dr vriendje (als sinds gr 1) zodat ze elkaar nooit meer kwijt zullen raken
Toch een feestje dus
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  dinsdag 4 maart 2008 @ 14:50:04 #193
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_57150085
quote:
Op dinsdag 4 maart 2008 14:33 schreef Belana het volgende:
ik vind die rapporten trouwens sowieso lastig lezen hoor, want wat betekent het nou als er 2 groene plusjes, 1 rood minnetje en dan weer 2 groene plusjes staan?

leuk snoop!
als je op het kopje boven die plusjes en minnetjes klikt, zie je de onderverdeling van dat 'hoofdstukje' en waar dus de plusjes en minnetjes voor gegeven zijn
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  dinsdag 4 maart 2008 @ 15:26:24 #194
24188 Belana
kloon van belana
pi_57150846
ah! dank ET!

[ Bericht 84% gewijzigd door Belana op 04-03-2008 16:01:05 ]
stormy waters...
sailin'
  † In Memoriam † dinsdag 4 maart 2008 @ 15:33:27 #195
7074 moussy
kuttekop
pi_57150999
in IE kwam er bij mij niks, maar in mozilla wel
Je zou er haast een boek over schrijven!
pi_57151287
van wanneer is dat rapport van de huidige school, moussy? had je dat eerder ook wel eens ingekeken?
  † In Memoriam † dinsdag 4 maart 2008 @ 15:47:46 #197
7074 moussy
kuttekop
pi_57151350
van 2007, en ja, maar dan de papieren versie, en ook een gesprek er over gehad, hoe we er op kwamen weet ik niet meer, maar heb toen meteen uitleg gevraagd en gekregen.

[ Bericht 29% gewijzigd door moussy op 04-03-2008 16:47:50 ]
Je zou er haast een boek over schrijven!
  dinsdag 4 maart 2008 @ 16:27:08 #198
141023 ik80
leer het mij zelf te doen
pi_57152135
Sommige kopjes waar minnetjes onder staan kan je soms ook verklaren.
Zo hebben wij als school wat minnetjes bij begeleiding zwakke/hoogbeg. l.l, maar dit klopt niet want de kinderen krijgen bij ons onderwijs op hun eigen niveau. Omdat ze dan niet apart extra vermeldt staan/geholpen worden ziet de inspectie dat als struikelblok. Het is dus goed om eens extra te vragen waarom die minnetjes daar staan, en wat ze er eventueel aan doen om ze weg te krijgen.
  † In Memoriam † dinsdag 4 maart 2008 @ 16:49:05 #199
7074 moussy
kuttekop
pi_57152559
Ik vind die rapportage's ook best lastig hoor, vooral omdat er verschillende gebruikt worden.
Je zou er haast een boek over schrijven!
pi_57154002
Nu ga ik vast een hele stomme vraag stellen, maar waar kan ik die rapporten vinden??
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')