Moord en inslag? Zit je fietsbroek te strak ofzo?quote:Op vrijdag 1 februari 2008 09:42 schreef CyclingGirl het volgende:
Het lijkt wel moord en inslag met het OV de laatste week.
schijnbaarquote:Op vrijdag 1 februari 2008 09:45 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Ik had vanmorgen ook een kwartier vertraging, moet ik daar ook een topic over openen?
Zo kan ie wel weerquote:Op vrijdag 1 februari 2008 09:46 schreef tho_Omas het volgende:
[..]
Moord en inslag? Zit je fietsbroek te strak ofzo?
Goed zo, gezakt.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 09:37 schreef snorfiets het volgende:
De belangrijkste schooldag sinds 3 maanden!
Presentatie..
Ik heb het net via Skype maar gedaan.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 10:36 schreef snorfiets het volgende:
Niet echt een onwijze belangrijke presentatie :$
we moeten alleen de voorbereiding van het project presenteren, debriefing, plan van aanpak, onderzoeken etc.
Het is:quote:Op vrijdag 1 februari 2008 09:42 schreef CyclingGirl het volgende:
Het lijkt wel moord en inslag met het OV de laatste week.
Je beschikt in de hel ook over Fok?quote:Op vrijdag 1 februari 2008 11:40 schreef vogeltjesdans het volgende:
ik ben zojuist voor die trein gesprongen. Wat denk je, meteen die hele trein tegen mij tot stilstand komen en flink beschadigd
Fok IS toch de hel?quote:Op vrijdag 1 februari 2008 11:40 schreef -moppie- het volgende:
[..]
Je beschikt in de hel ook over Fok?
Dat zou ik bijna niet geloven!quote:Op vrijdag 1 februari 2008 11:40 schreef vogeltjesdans het volgende:
ik ben zojuist voor die trein gesprongen. Wat denk je, meteen die hele trein tegen mij tot stilstand komen en flink beschadigd
En ik lachend weglopen![]()
Waarom denk je dat die trein ineens stilstond?quote:Op vrijdag 1 februari 2008 11:55 schreef snorfiets het volgende:
[..]
Dat zou ik bijna niet geloven!
Ben je echt zo sterk?
HAHAHA!quote:Op vrijdag 1 februari 2008 13:22 schreef snorfiets het volgende:
Nou, ik dacht vanwege die grote neger die voor je sprong om je te redden
Je ziet ze misschien niet zo snel, vanwege de camouflage, maar neger zijn altijd en overal om je te redden, en ze redden je ook vaak ongemerkt. De enige gunst die ze je vragen is repcestesac.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 13:46 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
HAHAHA!EEN NEGER! MIJ REDDEN!
![]()
Negers redden mij niet, ze plukken katoen voor me.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |