Valt wel mee hoor schat.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:04 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Als je niets te melden hebt hou dan gewoon fijn je newbieharses. Bedankt.
Ok dus 8 dagen op het politiebureau mag niet?quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:04 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Die vraag is eigenlijk al gewoon beantwoord: daar waar plaats is.
Wat er mis mee is, leg ik net uit.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:05 schreef kraakvandaal het volgende:
[..]
Doordat ik niet betaald heb voor wat oude bekeuringen heb ik nu dit gezeik.
Kan 400 euro dokken en dan is de staat weer tevreden, heb op dit moment meer zin om het uit te gaan zitten, wat is daar mis mee?
Maar om even terug te komen op je vraag.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:06 schreef kraakvandaal het volgende:
[..]
Ok dus 8 dagen op het politiebureau mag niet?
Mijn harses is zoek? Wat is er met jouw harses gebeurd? Check je fotoboek!quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:05 schreef JamesBrownie het volgende:
[..]
Valt wel mee hoor schat.
En ik vond mijn opmerking best zinnig.
Jouw harses zijn zeker zoek?
quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:08 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Mijn harses is zoek? Wat is er met jouw harses gebeurd? Check je fotoboek!
Kijk dat wil ik dus weten, heb ook al eens 3 dagen daar gezeten en da's klote, geen fatsoenlijk bed.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:07 schreef JamesBrownie het volgende:
[..]
Maar om even terug te komen op je vraag.
Ik ken iemand die 5 dagen op het bureau heeft doorgebracht, 8, geen idee.
Oe, jouw fobo is stoerquote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:08 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Mijn harses is zoek? Wat is er met jouw harses gebeurd? Check je fotoboek!
wow, ziet er echt vet uitquote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:07 schreef JamesBrownie het volgende:
[..]
Maar om even terug te komen op je vraag.
Ik ken iemand die 5 dagen op het bureau heeft doorgebracht, 8, geen idee.
Als ik 8 dagen opgesloten wordt dan ga ik bijslapen, geen reet dat jij er aan kan veranderen.quote:
Mijn fobo?quote:
Ik zeg niet dat ik het dan kan veranderen, ik zeg dat het dan een mooie kutstraf is.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:10 schreef kraakvandaal het volgende:
[..]
Als ik 8 dagen opgesloten wordt dan ga ik bijslapen, geen reet dat jij er aan kan veranderen.
Als de matras maar goed is.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:11 schreef JamesBrownie het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat ik het dan kan veranderen, ik zeg dat het dan een mooie kutstraf is.
Zo ja, stuur hem er direct heenquote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:15 schreef Parzival het volgende:
zouden we een verdrag hebben met thailand ?
Ach ik ga er vast weer nieuwe contacten opdoen.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:18 schreef TheOneAndOnly het volgende:
ik hoop dat je een zeep laat vallen en dat tijdens het oprapen stanley de grote neger je kont effe uitwoond, kijken of het je die 400 euro dan nog waard is voor de volgende keer....
Zo, jij bent grappig zeg! Helemaal zelf bedacht!? Respect hoor!quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:18 schreef TheOneAndOnly het volgende:
ik hoop dat je een zeep laat vallen en dat tijdens het oprapen stanley de grote neger je kont effe uitwoond, kijken of het je die 400 euro dan nog waard is voor de volgende keer....
Hee Arma ik heb 't idee dat jij wel enige ervaring hebt waar ik op doel.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:20 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Zo, jij bent grappig zeg! Helemaal zelf bedacht!? Respect hoor!
Ik heb overal ervaring mee.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:22 schreef kraakvandaal het volgende:
[..]
Hee Arma ik heb 't idee dat jij wel enige ervaring hebt waar ik op doel.
Zo bekijk ik dat ook , weeg 't af en lijkt me wel een keer tof maar dan wel in de echte bak en niet met wat creatief gedoe met regeltjes op 't politiebureau.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:27 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Ik heb overal ervaring mee.![]()
Je moet alles een keer meemaken, anders heb je niet geleefd.
Het zegt meer over jou dan over mij dan je zo'n forum weet te vindenquote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:28 schreef Parzival het volgende:
wellicht even vriendjes maken alvast:
http://forum.indetbs.nl/index.php
Dat woord zocht ik K. Moraalridders. Zit het hier vol mee.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:42 schreef Kreator het volgende:
My god wat een stelletje moraalridders hier. Zeik dan het rechtsysteem af en niet TS, die gewoon de keus heeft tussen 400 euro boete of 8 dagen zitten. Als je toch al een strafblad hebt, niets te doen hebt en eens wil meemaken hoe het is om te zitten, waarom niet.
Dat het voor TS geen straf is maakt het niet anders natuurlijk. Voor veel mensen is 400 euro ook geen straf.
Beste Kreator, je weet precies onder woorden te brengen wat ik met dit topic graag wil uitvinden.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:42 schreef Kreator het volgende:
My god wat een stelletje moraalridders hier. Zeik dan het rechtsysteem af en niet TS, die gewoon de keus heeft tussen 400 euro boete of 8 dagen zitten. Als je toch al een strafblad hebt, niets te doen hebt en eens wil meemaken hoe het is om te zitten, waarom niet.
Dat het voor TS geen straf is maakt het niet anders natuurlijk. Voor veel mensen is 400 euro ook geen straf.
...mijn enige aanvaring met de sterke arm, was toen ik 12 was en een vriendje betrapt werd met een pak Raiders onder z'n jas, waarna we konden kiezen tussen pliesies bellen of parkeerplaats vegen. We kozen voor het tweede.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:47 schreef kraakvandaal het volgende:
Bedankt daarvoor, heb je toevallig ervaring met iets in die richting?
Ga dan lekker zitten, krijg je lekkere aldi sigaretjes van hun, een kartonnen tandenborstel en een hard kut bed met een lullig kut dekentje..quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:05 schreef kraakvandaal het volgende:
[..]
Doordat ik niet betaald heb voor wat oude bekeuringen heb ik nu dit gezeik.
Kan 400 euro dokken en dan is de staat weer tevreden, heb op dit moment meer zin om het uit te gaan zitten, wat is daar mis mee?
Wat heeft de gevangenis met de Arbo-wet te maken?quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:13 schreef kraakvandaal het volgende:
In het kader van de Arbo wet moeten ze daar wel voor zorgen , dacht ik.
Op mijn CV staat al hashhandelaar,en een keer buurman in elkaar gemopst.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:55 schreef fathank het volgende:
Je kan wel zeggen "het boeit me niet, want ik heb al wat op me strafblad", maar dat is behoorlijk stom. Nu krijg je er ook nog 8 dagen cel bij, wat niet echt mooi staat op je cv..
En je bent daar trots op?quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:59 schreef kraakvandaal het volgende:
[..]
Op mijn CV staat al hashhandelaar,en een keer buurman in elkaar gemopst.
minder films kijken jijquote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:57 schreef Panzer het volgende:
Tsja, 8 dagen zitten.... je zal voor de andere langere zitters daar een vluggertje zijn. Ze houden wel van nieuw vlees.
Ze moeten wel zorgen voor een fatsoenlike matras dacht ik.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:57 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Wat heeft de gevangenis met de Arbo-wet te maken?
Wat op zich natuurlijk niet zo vreemd is, aangezien de overheid verantwoordelijk is voor wat er in een gevangenis gebeurt en niet voor wat er in een hotel gebeurt. + dat er daar mensen zitten die er ws weinig zin in hebben om daar te zijn, dus krijg je eerder problemen.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 09:03 schreef Parzival het volgende:
man die hele gevangenis moet voldoen aan alle arbo dingen en nog wat andere regels.. waarom denk je dat het zo'n luxe (ok ok relatief dan) oord is?
Eten moet voldoen aan weet ik veel welke standaard, bedden matrassen lakens etc etc etc.. er zijn volgens mij meer regels voor gevangenissen dan voor het opstarten van een eigen bedrijf of hotel!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |