Nee, vreemd he, dat de meeste mensen daar geen ervaring mee hebben...quote:Op vrijdag 1 februari 2008 07:43 schreef kraakvandaal het volgende:
Tot nu steeds reacties van stoere mensen vanachter hun toetsenbord en helaas geen iemand met ervaring.
Hoezo? Dit is toch gewoon een legale manier, als je het geld niet wilt of kunt betalen. Straf=straf.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 07:55 schreef JamesBrownie het volgende:
[..]
Ik vind het jammer dat er zoiets als een fatsoenlijke plek bestaat voor mensen als jij
Troost je met 't feit dat uitzuigers bestaat.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 07:55 schreef JamesBrownie het volgende:
[..]
Ik vind het jammer dat er zoiets als een fatsoenlijke plek bestaat voor mensen als jij
Juist, ik moet nu de keuze maken tussen 400 euro betalen of 8 dagen zitten.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 07:56 schreef Poepoog het volgende:
[..]
Hoezo? Dit is toch gewoon een legale manier, als je het geld niet wilt of kunt betalen. Straf=straf.
Als je niets te melden hebt hou dan gewoon fijn je newbieharses. Bedankt.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 07:56 schreef JamesBrownie het volgende:
[..]
Nee, vreemd he, dat de meeste mensen daar geen ervaring mee hebben...
Die vraag is eigenlijk al gewoon beantwoord: daar waar plaats is.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:00 schreef kraakvandaal het volgende:
[..]
Juist, ik moet nu de keuze maken tussen 400 euro betalen of 8 dagen zitten.
Mijn vraag is eik best wel simpel, welke gevangenis wordt je dan gestopt?
Doordat ik niet betaald heb voor wat oude bekeuringen heb ik nu dit gezeik.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:00 schreef JamesBrownie het volgende:
O ja, als je het zo bekijkt...
Ik bedoelde dat mensen die in een huis van bewaring terecht komen van mij niet echt een lekker bed of een tv hoeven te hebben.
Zeker niet als ze daar voor 8 dagen zitten, wat niks is, je gaat langer op vakantie.
En die acht dagen dat hij zit, kost mij(en de rest van de samenleving) geld.
Hij ziet het duidelijk niet als straf, dus laat hem aub betalen, dat doet kennelijk meer pijn.
Ik ga mijn kinderen ook niet zeggen dat ze geen boontjes mogen eten als straf, dat vinden ze alleeen maar fijn.
Valt wel mee hoor schat.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:04 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Als je niets te melden hebt hou dan gewoon fijn je newbieharses. Bedankt.
Ok dus 8 dagen op het politiebureau mag niet?quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:04 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Die vraag is eigenlijk al gewoon beantwoord: daar waar plaats is.
Wat er mis mee is, leg ik net uit.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:05 schreef kraakvandaal het volgende:
[..]
Doordat ik niet betaald heb voor wat oude bekeuringen heb ik nu dit gezeik.
Kan 400 euro dokken en dan is de staat weer tevreden, heb op dit moment meer zin om het uit te gaan zitten, wat is daar mis mee?
Maar om even terug te komen op je vraag.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:06 schreef kraakvandaal het volgende:
[..]
Ok dus 8 dagen op het politiebureau mag niet?
Mijn harses is zoek? Wat is er met jouw harses gebeurd? Check je fotoboek!quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:05 schreef JamesBrownie het volgende:
[..]
Valt wel mee hoor schat.
En ik vond mijn opmerking best zinnig.
Jouw harses zijn zeker zoek?
quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:08 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Mijn harses is zoek? Wat is er met jouw harses gebeurd? Check je fotoboek!
Kijk dat wil ik dus weten, heb ook al eens 3 dagen daar gezeten en da's klote, geen fatsoenlijk bed.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:07 schreef JamesBrownie het volgende:
[..]
Maar om even terug te komen op je vraag.
Ik ken iemand die 5 dagen op het bureau heeft doorgebracht, 8, geen idee.
Oe, jouw fobo is stoerquote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:08 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Mijn harses is zoek? Wat is er met jouw harses gebeurd? Check je fotoboek!
wow, ziet er echt vet uitquote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:07 schreef JamesBrownie het volgende:
[..]
Maar om even terug te komen op je vraag.
Ik ken iemand die 5 dagen op het bureau heeft doorgebracht, 8, geen idee.
Als ik 8 dagen opgesloten wordt dan ga ik bijslapen, geen reet dat jij er aan kan veranderen.quote:
Mijn fobo?quote:
Ik zeg niet dat ik het dan kan veranderen, ik zeg dat het dan een mooie kutstraf is.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:10 schreef kraakvandaal het volgende:
[..]
Als ik 8 dagen opgesloten wordt dan ga ik bijslapen, geen reet dat jij er aan kan veranderen.
Als de matras maar goed is.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:11 schreef JamesBrownie het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat ik het dan kan veranderen, ik zeg dat het dan een mooie kutstraf is.
Zo ja, stuur hem er direct heenquote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:15 schreef Parzival het volgende:
zouden we een verdrag hebben met thailand ?
Ach ik ga er vast weer nieuwe contacten opdoen.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:18 schreef TheOneAndOnly het volgende:
ik hoop dat je een zeep laat vallen en dat tijdens het oprapen stanley de grote neger je kont effe uitwoond, kijken of het je die 400 euro dan nog waard is voor de volgende keer....
Zo, jij bent grappig zeg! Helemaal zelf bedacht!? Respect hoor!quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:18 schreef TheOneAndOnly het volgende:
ik hoop dat je een zeep laat vallen en dat tijdens het oprapen stanley de grote neger je kont effe uitwoond, kijken of het je die 400 euro dan nog waard is voor de volgende keer....
Hee Arma ik heb 't idee dat jij wel enige ervaring hebt waar ik op doel.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:20 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Zo, jij bent grappig zeg! Helemaal zelf bedacht!? Respect hoor!
Ik heb overal ervaring mee.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:22 schreef kraakvandaal het volgende:
[..]
Hee Arma ik heb 't idee dat jij wel enige ervaring hebt waar ik op doel.
Zo bekijk ik dat ook , weeg 't af en lijkt me wel een keer tof maar dan wel in de echte bak en niet met wat creatief gedoe met regeltjes op 't politiebureau.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:27 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Ik heb overal ervaring mee.![]()
Je moet alles een keer meemaken, anders heb je niet geleefd.
Het zegt meer over jou dan over mij dan je zo'n forum weet te vindenquote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:28 schreef Parzival het volgende:
wellicht even vriendjes maken alvast:
http://forum.indetbs.nl/index.php
Dat woord zocht ik K. Moraalridders. Zit het hier vol mee.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:42 schreef Kreator het volgende:
My god wat een stelletje moraalridders hier. Zeik dan het rechtsysteem af en niet TS, die gewoon de keus heeft tussen 400 euro boete of 8 dagen zitten. Als je toch al een strafblad hebt, niets te doen hebt en eens wil meemaken hoe het is om te zitten, waarom niet.
Dat het voor TS geen straf is maakt het niet anders natuurlijk. Voor veel mensen is 400 euro ook geen straf.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |