Het werkt maar wel supertraag.quote:Op donderdag 28 februari 2008 19:18 schreef Saekerhett het volgende:
MSN weer down?
Never mind, doet alweer.
Jep. Hier ligt Hyves plat.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 17:06 schreef Kanogor het volgende:
Hyves weer eens down?
Idd, vage server fout.quote:
Dat zal het wel aan mij (Casema, Utrecht) liggen...quote:Op vrijdag 29 februari 2008 20:54 schreef Liquidootje het volgende:
Nee
No problem here.quote:Op maandag 3 maart 2008 13:12 schreef Ridocar het volgende:
Is hotmail down? Ik kan al een hele ochtend niets ophalen.
10.5.hoeveel?quote:Op maandag 3 maart 2008 14:21 schreef Ridocar het volgende:![]()
Cookies verwijderen wil wel eens helpen.
Sorry, m'n eerste MacBook. Ik heb 'm net een dag of twee.
Verkapte checkmijeennieuweMachebben-post
Nope heb 8.5.1302.1018 en geen problemen ermeequote:Op donderdag 6 maart 2008 20:48 schreef CoolGuy het volgende:
Meer mensen die niet kunnen inloggen met Live Messenger (nieuwste versie) ? Ik kon net mn status niet veranderen, ik denk even MSN afsluiten, maar nu krijg ik 'm niet meer aangemeldt. Kutgedoe steeds met die rotzooi.
Ja die heb ik ook, maar ik krijg em godverrredomme niet online. Wat is dat voor gekut?!?!quote:Op donderdag 6 maart 2008 20:50 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Nope heb 8.5.1302.1018 en geen problemen ermee
Msn geeft al ruim een maand supervaak onverwachte problemenquote:Op donderdag 6 maart 2008 20:48 schreef CoolGuy het volgende:
Meer mensen die niet kunnen inloggen met Live Messenger (nieuwste versie) ? Ik kon net mn status niet veranderen, ik denk even MSN afsluiten, maar nu krijg ik 'm niet meer aangemeldt. Kutgedoe steeds met die rotzooi.
idd, al een paar dagen s'avonds.quote:Op donderdag 6 maart 2008 23:32 schreef Liquidootje het volgende:
Ligt het aan mij of is youtube traag als poep?
Is hier gewoon operationeelquote:Op vrijdag 7 maart 2008 17:21 schreef RacerDKB het volgende:
TinyPic dood?
Google werkt bij mij goed. Probeer google.nl, voor het geval die daar al niet automatisch naartoe gaat.quote:Op maandag 10 maart 2008 22:22 schreef Niek. het volgende:
www.google.com werkt bij mij niet, gmail en reader bijv. wel :S
quote:Op maandag 10 maart 2008 22:24 schreef miodzio het volgende:
[..]
Google werkt bij mij goed. Probeer google.nl, voor het geval die daar al niet automatisch naartoe gaat.
quote:
"Oooops.. something went wrong" hier inderdaadquote:Op donderdag 13 maart 2008 20:54 schreef RitseB het volgende:
hyves is down ?:(
Want beperkt de downtime van Hyves jouw sociaal verkeer?quote:Op donderdag 13 maart 2008 21:28 schreef Sanneke het volgende:
krijg echt de kots van hyves
Fijne SLA heeft Hyves als het zo lang duurtquote:Op donderdag 13 maart 2008 21:38 schreef HansHeino het volgende:
En ze kunnen het opnieuw niet helpen. Probleem in de stroomtoevoer @ datacenter:
http://www.webhostingtalk(...)-leaseweb-suite.html
quote:Op vrijdag 14 maart 2008 09:06 schreef Liquidootje het volgende:
Nee.
ik kom er gewoon op hoor...quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |