Als ze dat vak hadden opengegooit was ik er ook vol ingevlogen, zo agressief ben ik nu namelijk wel hehequote:Op woensdag 30 januari 2008 23:44 schreef De.Kromme het volgende:
[..]
Ok, onterechte edit dan want dat ben ik met je eens.
Hij kwam erin om de wedstijd te controleren en stabiliseren. Oh shit, we stonden al met 0-1 achterquote:Op woensdag 30 januari 2008 23:43 schreef keijz het volgende:
WAAROM die bakkie choco erin kwam??
Davids ook onbegrijpelijk met die rode kaart in de laatste minuut, laat z'n ploeg weer aardig in de steek
Ik heb precies hetzelfde. Kunnen we niet gewoon HELEMAAL OPNIEUW beginnen. Dus iedereen met een contract optiefen en het bestuur weg. Dan beginnen we het eerste jaar mooi in de eerste divisie met allemaal jeugdspelers. Nieuw stadion erbij en gaan met die banaan.quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:43 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, waarom PSV haten? Omdat ze weer beter en slimmer zijn?
Ik haat de huidige Ajax bezetting, zowel de staf, de spelers en alles eromheen. Ik hou van de club, maar alle mensen die er nu werken mogen ALLEMAAL optieven...
PSV-fans zijn toch geen eens een uitdaging?quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:45 schreef Jasza het volgende:
[..]
Als ze dat vak hadden opengegooit was ik er ook vol ingevlogen, zo agressief ben ik nu namelijk wel hehe
Ja godverdomme zeg, stan ze te hossen als van die carnavalsjostis da tmaakte me nog erger parraquote:Op woensdag 30 januari 2008 23:46 schreef De.Kromme het volgende:
[..]
PSV-fans zijn toch geen eens een uitdaging?. Waren ze al verkleed voor het carnaval?
.
Omdat je niet naar je mogelijkheden hebt gespeeld. Zo knullig en tactisch liet Koster hetvandaag afweten maar ja wat moet jequote:Op woensdag 30 januari 2008 23:46 schreef Nashje het volgende:
Ik snap niet waarom iedereen zo gefrustreerd is hier.
Net of dit nieuw is.
Nee, maar elk jaar verwacht je weer van: JAA JONGENS, NU WORDEN WE KAMPIOEN, DAT KAN NIET MIS!!!!quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:46 schreef Nashje het volgende:
Ik snap niet waarom iedereen zo gefrustreerd is hier.
Net of dit nieuw is.
Op zich speelden we weer best redelijk, best een aantal goeie kansen (KJH, Suarez 2x). Maar ja, PSV is altijd fuckin effectief als ze tegen ons spelen. Geen idee waarom dat bij Ajax nooit kan.quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:47 schreef Chadi het volgende:
[..]
Omdat je niet naar je mogelijkheden hebt gespeeld. Zo knullig en tactisch liet Koster hetvandaag afweten maar ja wat moet je
Doe nou niet of een TD of nieuwe trainer helpt, dan wordt er over 1,5 jaar weer geroepen dat Rijkaard er niets van bakt.quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:48 schreef Chadi het volgende:
Als Rijkaard maar komt.
Dat gezeur over Ajacieden in het bestuurquote:Op woensdag 30 januari 2008 23:44 schreef toma het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. Ajacieden in het bestuur, maar dat zal de komende 10 jaar ook niet gebeuren zolang Jaakke daar met zn zaken-vriendjes blijft zitten.
Absoluut, hij verdiend krijgt ook enorm veel salaris.quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:47 schreef S-Two het volgende:
Luqueontstla die gozer alsjeblieft zo snel mogelijk.
Die kunnen we volgend jaar al niet meer winnen, dus dat scheelt..quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:48 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Tuurlijk, de fucking JC-schaal is al 3 jaar van ons, yippee!!!!!!!
Na die dramatische jaren 80 (waarin overigens wel twee Europacup finales werden gehaald) begon er een nieuw bestuur (Van Praag jr) dat wel ambitie, maar geen geld had.quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:32 schreef Morendo het volgende:
Voor de gloriejaren midden '90 ging het eind jaren '80 ook dramatisch. Ajax komt heus wel terug. Maar dan wel zonder van Geel van Basten etc. Gewoon Co Adriaanse en Louis van Gaal, en ze dan veel vrijheid geven.
Idd, leuk wordt dat, PSV - Feyenoord in de Arenaquote:Op woensdag 30 januari 2008 23:49 schreef Radegast het volgende:
[..]
Die kunnen we volgend jaar al niet meer winnen, dus dat scheelt..
En de beker ook!quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:48 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Nee, maar elk jaar verwacht je weer van: JAA JONGENS, NU WORDEN WE KAMPIOEN, DAT KAN NIET MIS!!!!
En (bijna) elk jaar lacht PSV zich weer dood in de Arena. Tuurlijk, de fucking JC-schaal is al 3 jaar van ons, yippee!!!!!!!
Zal wel doodsaai worden, aangezien veel Feyenoorders uit principe niet naar de ArenA gaan.quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:50 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Idd, leuk wordt dat, PSV - Feyenoord in de Arena
quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:50 schreef Noshiba het volgende:
IK WALG VAN JULLIE![]()
Stelletje amateurs, godverdomme zeg
normale pasjes over 2 meter op t middenveld komen niet eens aan
er zit godverdomme geen sprankje creativiteit in die kutploeg, alleen maar lange ballen
koster heeft z'n krediet bij mij ook weer verspeelt,
Perez speelde nog als diepere spits als huntelaar waardoor je op t middenveld een gigantisch gat had
en die wissels![]()
en dan nog die laatste rooie kaart,
GODSAMMEDETERING je staat 2-0 achter, 97e minuut ofzo weet ik veel, en dan hoor je niet eens meer een overtreding te maken
Psv speeldie niet goed, psv speelde gigantisch slim en dat is tegen woordig al om dat commerciele schijt groepje overbetaalde personen te verslaan
Cruijff is ook aan het raaskallen met zijn steun voor van Basten. Gewoon Co Adriaanse én Louis van Gaal. Of misschien is dat ook wel verkeerd en moeten we echt hélemaal overnieuw beginnen, maar met wie dan?quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:49 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Dat gezeur over Ajacieden in het bestuurOpper-Ajacieden Cruijff en Van Basten mogen hier wegblijven maar er moeten wel Ajacieden komen
Was ook een beetje ironisch bedoeld. Ik leef met je mee jongen. Na zo'n partij stapelen de frustraties op, (kan de tv wel door de ruit gooien) hoewel ze nu alweer grotendeels zijn verdwenen. Komt denk ik omdat het begint te wennen.quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:48 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Nee, maar elk jaar verwacht je weer van: JAA JONGENS, NU WORDEN WE KAMPIOEN, DAT KAN NIET MIS!!!!
En (bijna) elk jaar lacht PSV zich weer dood in de Arena. Tuurlijk, de fucking JC-schaal is al 3 jaar van ons, yippee!!!!!!!
Ja, want dan krijgen we Silva als hij nog jong isquote:Op woensdag 30 januari 2008 23:50 schreef DANILXL het volgende:
investeer het geld in de scouts van groningen en heerenveen
Ik heb nu ook gewoon 0,0000% zin in zondag, ik heb er gewoon geen vertrouwen meer inquote:
Da's dan wel weer positief op zo'n donkere avond.quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:52 schreef De.Kromme het volgende:
aangezien veel Feyenoorders uit principe niet naar de ArenA gaan.
Ik word echt helemaal gek, dit ging echt helemaal nergens over, die fucking buitenspelers. Waarom geen 4-4-2 met 2 spitsen want dit gaat helemaal nergens over!quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:53 schreef dronkeykong het volgende:
Lol ik schrijf bijna hetzelfde als Noshiba....waarom zien wij het wel en die klootzakken die hun zakken vullen bij Ajax niet
Hiddink.quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:52 schreef Morendo het volgende:
[..]
Cruijff is ook aan het raaskallen met zijn steun voor van Basten. Gewoon Co Adriaanse én Louis van Gaal. Of misschien is dat ook wel verkeerd en moeten we echt hélemaal overnieuw beginnen, maar met wie dan?
Dat helpt wel. Want een trainer heeft zo zijn visie en een RIjkaard laat spelers beter spelen. DIe legt ze dingen uit die weet waar hij heen wil. Sinds Van Gaal heb ik geen enkele trainer wat leuks zien doen met zijn team. Je mag best verliezen maar je moet wel progressie boeken.quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:49 schreef De.Kromme het volgende:
[..]
Doe nou niet of een TD of nieuwe trainer helpt, dan wordt er over 1,5 jaar weer geroepen dat Rijkaard er niets van bakt.
Gooi liever alle scouts eruit.
Stad was leuk, oh dat valt zondag ook wegquote:Op woensdag 30 januari 2008 23:53 schreef Noshiba het volgende:
[..]
Ik heb nu ook gewoon 0,0000% zin in zondag, ik heb er gewoon geen vertrouwen meer in
met wie is misschien niet eens zo belangrijk, maar wij moeten eens leren dat zo'n reorganisatie (ja, we zijn beursgenoteerd tenslottequote:Op woensdag 30 januari 2008 23:52 schreef Morendo het volgende:
[..]
Cruijff is ook aan het raaskallen met zijn steun voor van Basten. Gewoon Co Adriaanse én Louis van Gaal. Of misschien is dat ook wel verkeerd en moeten we echt hélemaal overnieuw beginnen, maar met wie dan?
Ach typisch Ajax: Zondag winnen ze gewoon weer met een redelijke uitslag.quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:53 schreef Noshiba het volgende:
[..]
Ik heb nu ook gewoon 0,0000% zin in zondag, ik heb er gewoon geen vertrouwen meer in
Ik zit er serieus over te twijfelen om me moeder te laten gaan.quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:54 schreef dronkeykong het volgende:
Iemand nog kaartjes kopen voor zondag?
Deze post heb ik je al zeker 50 keer zien maken in de Ajaxtopics.quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:36 schreef HeatWave het volgende:
Ik ben er echt klaar mee. Dit seizoen is verloren en volgend seizoen met Bassie gaat nog kutter worden.
Ajax is echt op sterven na dood........
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |