Ik ook, moet nog 36 punten voor mijn MSc titelquote:Op woensdag 30 januari 2008 19:58 schreef Lennox het volgende:
Pimp ik nog even mee met een 8 voor mn herkansing Filmanalyse
55 pnt to go. Als ik morgen statistiek haal mag ik gecomprimeerd onderzoek doen. Bachelor thesis nog en dan ben ik er al 25 verder. Nog wat bijvakken en ik ben van de zomer klaar. Kan niet wachten.
Keuzevakken. Je hebt bij RSM een Master Programme Elective (binnen je eigen department) en een Master Free Elective (binnen alle departments van RSM en soms zelfs van FEW). Zijn 10ECTS per stuk en zijn gelukkig een stuk meer op de praktijk gebaseerd, zijn dus wat vlotter.quote:Op woensdag 30 januari 2008 20:19 schreef Bolkesteijn het volgende:
Wat zijn electives?
Ik weet niet of ik nog voor Msc ga. Masters in R'dam zijn voor mijn studie sowieso niet je van het. Daarnaast gaat het studeren me steeds meer tegenstaan.quote:Op woensdag 30 januari 2008 20:12 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Ik ook, moet nog 36 punten voor mijn MSc titelEven 2 electives knallen er zijn er al alweer 20 vanaf... Dan alleen nog thesis! *Zin in de zomer heeft
Waar kom je dan uit? UU/UVA? Masters zijn voor bedrijfskunde in Rotterdam het beste. Best grappig; aan het begin zag ik zoveel nieuwe gezichten in de Master, echt niet normaal. Kende bijna niemand meer!!quote:Op woensdag 30 januari 2008 20:24 schreef Lennox het volgende:
[..]
Ik weet niet of ik nog voor Msc ga. Masters in R'dam zijn voor mijn studie sowieso niet je van het. Daarnaast gaat het studeren me steeds meer tegenstaan.
Die komt binnenkort op de EUR een gastcollege geven o.i.d. volgens een flyer die ik zag hangen.quote:Op woensdag 30 januari 2008 20:49 schreef Bolkesteijn het volgende:
Utrecht moet wel leuk zijn bij geschiedenis, Maarten van Rossum.
Ik heb gister mijn gemiddelde gemeten en dat komt neer op een 6,8. Balen dusquote:Op donderdag 31 januari 2008 18:59 schreef Public_NME het volgende:
Leeftijd is geen issue, ik heb ook een gast van 40+ in mijn jaar zitten en voor de rest veel mensen achter in de 20. Ik heb een Pre-master IBA gedaan, maar aangezien je geen 7.0 hebt is dat niet echt een optie. Ik heb overigens geen wiskunde toets gehad omdat ik wiskunde sufficiënt was.
Bij een werkcollege wat ik vanmorgen had zaten een aantal lui van Laurentius, zij waren in de pauze druk aan het bellen met vragen als 'Waar hebben ze hem gevonden?' 'Hoe moet dat nou met zijn kamer?' 'Moeten we nog meehelpen met het onderzoek?', dus ga er maar vanuit dat het lijk van die jongen gevonden is. Ook omdat Tropicana vlakbij de soos van Laurentius is.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 17:46 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ik hoorde dat 't lijk van die verdwenen jongen gevonden is, heb geen bron.
quote:Overlijden Bart Veth
gepost op: 01-02-2008
Waarde Laurentianen en overige lezers,
Vanochtend hebben wij het vreselijke bericht vernomen dat het lichaam van ons eerstejaars lid Bart Veth uit V.C. Spycker gisterennacht is gevonden in het water van het Haringvliet. Wij zullen per direct een periode van verenigingsrouw aannemen, dit betekent dat de sociëteit vanaf vandaag ’s avonds gesloten zal zijn, er zullen geen activiteiten plaatsvinden.
De verenigingsrouw zal duren tot en met de dag van de begrafenis.
Tot op heden is nog niet bekend wanneer de begrafenis zal gaan plaatsvinden. Wanneer wij dit weten zullen wij jullie hier direct over inlichten.
Overdag zullen wij wel geopend zijn en er zal in het Cachet een rouwkamer ingericht worden. Hier is de komende dagen (m.u.v. zondag) de gehele dag voor iedereen de mogelijkheid om te tekenen in het condoleanceregister. Ook is er in het Biljart ruimte om met elkaar samen te komen.
Voor verdere vragen kan je natuurlijk altijd contact met ons opnemen,
Met Laurentiaanse groet,
Het 36e College van Bestuur
Die deed iets in Utrecht dacht ikquote:Op zaterdag 2 februari 2008 18:57 schreef AJ187 het volgende:
Wat studeerde die Bart? Misschien is het wel een studiegenootje...
Het volgende topic sta je erinquote:
Och, opzich is dat geen kansloze positie, maar hij moet vanaf nu dan wel echt punten gaan scoren, zeker nu je in de zomer maar 3 herkansingen mag doen. Helaas is het juist dat inzicht waar het meestal aan schort.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 14:52 schreef Irritatie100 het volgende:
Er zit trouwens bij mij iemand in die mentoraatgroep die het eerste trimester niks gehaald heeft en voor die 60% nu ook een 2 ofzo heeft staan
Ik ben naar de presentatie van Deloitte geweest, komende week nog wat presentatiesquote:Op vrijdag 15 februari 2008 14:58 schreef Public_NME het volgende:
Zo net klaar met de 2e workshop van Atos consulting, was op zich wel aardig. Gister Deloitte consulting gehad, en dat was ook wel leuk. Lopen er nog meer mensen mee op de ERD?
Het mentoraat haalde je bepaalde cijfers (quizjes, wat vage opdrachten, een presentatie en een betoog) wat 60% is, daarnaast heb je nog een boekje waar het tentamen (en de overige 40%) over gaat.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 15:03 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Och, opzich is dat geen kansloze positie, maar hij moet vanaf nu dan wel echt punten gaan scoren, zeker nu je in de zomer maar 3 herkansingen mag doen. Helaas is het juist dat inzicht waar het meestal aan schort.
Wat is dat trouwens, een tentamen over het mentoraat? Het moet niet gekker worden, ik vond dat ze vorig jaar al veel te fanatiek waren met dat mentoraat.
Oké, was vorige week Vrijdag? En je stelde ook nog wat vragen geloof ik?quote:Op vrijdag 15 februari 2008 15:12 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Ik ben naar de presentatie van Deloitte geweest, komende week nog wat presentaties.
Volgens mij ook.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 15:27 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Wij mogen trouwens dit jaar nog gewoon zoveel herkansen als we willen, voor zover ik weet. Voor mij gaan er volgens jaar pas dingen veranderen.
Alhoewel ik wel van andere mensen hoor dat ze er dit jaar al maximaal 3 mogen herkansen, maar ik ben RSM en zijn volgens mij een beetje eigenwijsquote:Op vrijdag 15 februari 2008 17:07 schreef Lennox het volgende:
[..]
Volgens mij ook.
Had 1 vak van 10 ECTS waar een opdracht 50% telde. 7,5 voor gehaald, maar omdat ik me vol op ander (belangrijker) vak had gestort niet het tentamen gemaakt. In de zomer is dat ook wel te halen.
Nu met onderzoekscollege bezig
Nee, ik heb geen vragen gesteld. Ga komende week iig nog naar KPMG & PWC.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 15:35 schreef Public_NME het volgende:
Oké, was vorige week Vrijdag? En je stelde ook nog wat vragen geloof ik?
Ik zie mezelf wel verschijnen al we aan het volgende deel toe zijnquote:
Ah ok, dan was het iemand anders van je opleiding. Zat vandaag ook met iemand van jouw master in een groepje; wel grappig om de verschillende standpunten en benadering te zien bij een case.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 19:02 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Nee, ik heb geen vragen gesteld. Ga komende week iig nog naar KPMG & PWC.
Die in het H-gebouw bezorgden me ook weleens kotsneigingen, volgens mij heeft het hele oude gedeelte van de campus daar last van. De toiletten in het T-gebouw zijn dan wel weer goed te doen.quote:Op dinsdag 19 februari 2008 21:25 schreef AJ187 het volgende:
Whahah zelf in het Erasmus Magazine staat een artikel over hoe slecht studenten de UB vinden![]()
Maar een ding is zeker waar: Die toiletten daar (sowieso in het hele C-gebouw) zijn echt te goor voor woorden![]()
Die geur alleen al...ik ging een keer bijna over me nek
Naast het M-gebouw, dat is het MBA gebouw van RSM. Er liggen daar trouwens elke morgen gratis FT's en WSJ's up for grabs.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:20 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ik zit nu 1,5 jaar op deze uni, kwam maandag een man naar me toe met de vraag waar 't J-gebouw is. Ik kon 't hem niet vertellen.
Waar is het H-gebouw? Ik ken wel het G-gebouw, daar zijn die wc's ook zo goorquote:Op woensdag 20 februari 2008 11:16 schreef Cleese het volgende:
[..]
Die in het H-gebouw bezorgden me ook weleens kotsneigingen, volgens mij heeft het hele oude gedeelte van de campus daar last van. De toiletten in het T-gebouw zijn dan wel weer goed te doen.
Serieus?quote:Op woensdag 20 februari 2008 17:16 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Naast het M-gebouw, dat is het MBA gebouw van RSM. Er liggen daar trouwens elke morgen gratis FT's en WSJ's up for grabs.
H-gebouw is dat hele hoge gebouw aan het C-gebouw.quote:Op woensdag 20 februari 2008 21:35 schreef AJ187 het volgende:
[..]
Waar is het H-gebouw? Ik ken wel het G-gebouw, daar zijn die wc's ook zo goor![]()
[..]
Serieus?Waar in het gebouw staan ze dan? Ik ben daar nog nooit naar binnengeweest...
Door de draaideur en dan na 5m aan de linkerkant, zie je vanzelf. Je mag ze gewoon pakken...quote:Op woensdag 20 februari 2008 21:35 schreef AJ187 het volgende:
[..]
Waar is het H-gebouw? Ik ken wel het G-gebouw, daar zijn die wc's ook zo goor![]()
[..]
Serieus?Waar in het gebouw staan ze dan? Ik ben daar nog nooit naar binnengeweest...
Als ik in T of M zit stap ik gewoon uit bij Voorschoterlaan en dan ik ga met tram 7 meequote:Op donderdag 21 februari 2008 02:33 schreef Bolkesteijn het volgende:
Doe mij maar gebouw G/F (daar zit een fijne PC-ruimte, ruime tafels en de schermresolutie is hoger dan in H), of gebouw C/H voor de colleges, moge misschien oude gebouwen zijn maar zeker het C-gebouw vind ik een fijne sfeer hebben. Overigens gebouwen vind ik veel te kantoorachtig (vooral T en M).Bovendien scheelt het lopen vanaf Kralingse Zoom.
Oh dus jij bent een van die luie lamzakken die te beroerd zijn om te lopen!quote:Op donderdag 21 februari 2008 09:20 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Als ik in T of M zit stap ik gewoon uit bij Voorschoterlaan en dan ik ga met tram 7 mee
Klopt helemaalquote:Op donderdag 21 februari 2008 10:27 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Oh dus jij bent een van die luie lamzakken die te beroerd zijn om te lopen!
In T? Doe ik echt niet, mijn begeleider zit op de 10e verdieping hehe.quote:Op donderdag 21 februari 2008 11:39 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Klopt helemaalMaar ik neem wel altijd de trap en nooit de lift hoor
Ik zit nooit in T omdat daar geen zalen zijn waar alle eerstejaars studenten in passenquote:Op donderdag 21 februari 2008 12:14 schreef Public_NME het volgende:
[..]
In T? Doe ik echt niet, mijn begeleider zit op de 10e verdieping hehe.
Gisteren had ik ook al een uitslag terug moeten krijgen en nu staat er opeens een bericht op BB: we hebben nog niet alle tentamens nagekeken, de uitslag komt misschien begin maart pas.quote:Op donderdag 21 februari 2008 12:06 schreef Lennox het volgende:
Vandaag precies 3 weken terug dat we tentamen hebben gemaakt. Uitslag duurt lang
Twee dagen geleden waren de cijfers van economie er dan, 6 weken na datoquote:Op donderdag 21 februari 2008 12:06 schreef Lennox het volgende:
Vandaag precies 3 weken terug dat we tentamen hebben gemaakt. Uitslag duurt lang
Omdat je dan teveel afleiding hebt, zoals ik nu...quote:Op vrijdag 22 februari 2008 11:35 schreef PietjePuk007 het volgende:
Wat ik niet snap is waarom niet alle mensen gewoon thuis studeren?
Ik heb vanmorgen Micro-A gemaakt. Ging denk ik wel goed, maar Geschiedenis heb ik niet gedaan. Ik wil eerst zoveel mogelijk FEW-vakken hebben, dat is voor mij veel makkelijker roosteren omdat ik dan niet aan die aanwezigheidsplicht hoef te denken.quote:Op donderdag 28 februari 2008 14:19 schreef SuperHarregarre het volgende:
Psst. Wie hebben er nog meer Geschiedenis van de Economie gemaakt afgelopen dinsdag? Er is net een antwoordenmodel op BB gezet waar ik niet echt vrolijk van word. Ik durf zelfs zo ver te gaan om te beweren dat ze een verkeerd antwoordenmodel geplaatst hebben.![]()
Ik moest Macro 2 ook nog halen maar ik heb nu gewoon het hele vak Macro (FEB dus) gedaan dit omdat je dan mee kon doen aan de 'bonus'regeling, opdrachten die voor 30 % meetellen voor het eindresultaat. Het is even werk, maar ik kan nu iets van een 4,4 halen op het tentamen. Bovendien gaat de helft van het tentamen over Macro 1 dus ik denk wel dat ik het haal.quote:Nja, ik ga me er verder maar niet druk om maken. Morgen het belangrijkste: Macro 2.![]()
![]()
![]()
Dito hier. Net gekeken en als 't goed is heb ik Geschiedenis, CBV en Micro-A gehaald. Bij Geschiedenis bleken ze inderdaad de verkeerde antwoorden geupload te hebben. Ik schrok me echt kapot.quote:Op donderdag 28 februari 2008 17:46 schreef Bolkesteijn het volgende:
Ik heb vanmorgen Micro-A gemaakt. Ging denk ik wel goed, maar Geschiedenis heb ik niet gedaan. Ik wil eerst zoveel mogelijk FEW-vakken hebben, dat is voor mij veel makkelijker roosteren omdat ik dan niet aan die aanwezigheidsplicht hoef te denken.![]()
Nja, heb nu weer gewoon de vragen op de OUP-site gemaakt en de oefententamens. Probleem is dat dat op zich wel makkelijk gaat maar dan zul je zien dat ze op 't tentamen weer kutvragen gaan stellen.quote:Ik moest Macro 2 ook nog halen maar ik heb nu gewoon het hele vak Macro (FEB dus) gedaan dit omdat je dan mee kon doen aan de 'bonus'regeling, opdrachten die voor 30 % meetellen voor het eindresultaat. Het is even werk, maar ik kan nu iets van een 4,4 halen op het tentamen. Bovendien gaat de helft van het tentamen over Macro 1 dus ik denk wel dat ik het haal.Vorig jaar vond ik de stof van Macro 2 overigens erg lastig, maar nu leek het ineens allemaal veel makkelijker te gaan, ik weet niet hoe jij Macro 2 hebt voorbereid maar ik denk dat het echt wel te doen is nu je het als een herkansing moet maken.
Volgend blok ACI-1 (met Achaibersing), ik heb Statistiek 2 met een aantal 3e jaars meegedaan en zij zeiden dat dat vak echt heel erg kut was. En ik ben al zo'n ster in boekhouden.
Dat zou wel chique zijn zeg, 16 punten in één blok.quote:Op donderdag 28 februari 2008 21:37 schreef SuperHarregarre het volgende:
Dito hier. Net gekeken en als 't goed is heb ik Geschiedenis, CBV en Micro-A gehaald. Bij Geschiedenis bleken ze inderdaad de verkeerde antwoorden geupload te hebben. Ik schrok me echt kapot.
quote:Op donderdag 28 februari 2008 22:04 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Dat zou wel chique zijn zeg, 16 punten in één blok.
Je bent wel heel zuinig met de posts.quote:Op donderdag 28 februari 2008 23:04 schreef SuperHarregarre het volgende:
Edit: Nou, dat ging dus weer mooi kut. Ik vind 't nog steeds ontzettend schraal wat die gast voor oefententamens geeft. Gewoon precies hetzelfde als vorig jaar en veel te makkelijk i.v.m. de echte tentamens. Volgens mij geilt die gast gewoon op onvoldoendes. Echt wat een pisnichtenstreek.![]()
Ik vond dat oefententamen juist veel makkelijker...quote:Op vrijdag 29 februari 2008 13:21 schreef Bolkesteijn het volgende:
Heb jij ook het oefententamen gemaakt wat op Blackboard stond (dus dat tentamen waarbij het gedeeld vragen voor Macro 1 en Macro 2 waren?) Ik vond dat echt veel moeilijker dan het tentamen van net. En ik kan mij niet voorstellen dat ik vannacht nog zoveel er bij heb geleerd in bed. Onze practicumdocent zei trouwens dat ze minstens 75 % willen laten slagen voor Macro 1/Macro 2 en gewoon Macro, dus wellicht dat als meer mensen het moeilijk vonden dat ze gunstig tellen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |