quote:Op zondag 4 januari 2009 18:51 schreef BVO het volgende:
Volgende maand eindelijk voor een X aantal maanden naar Madrid voor studie, appartement in het centrum.
Binnenkort het topic eens goed lezen voor tips.
Hoe is het prijsniveau in Madrid eigenlijk, qua eten enzo?
Je hebt wel de allerheetste maand uitgekozen, jaquote:Op maandag 2 maart 2009 17:21 schreef Riro het volgende:
Is het in de zomer (2e week juli) te heet om echt veel dingen te kunnen doen?
Het is nog niet zeker, maar begin nu een beetje te twijfelen door de hoge temperaturen.quote:Op maandag 2 maart 2009 17:23 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Je hebt wel de allerheetste maand uitgekozen, ja
Maar hé, in de musea is het lekker koel
De AVE trein is razendsnel maar vrij prijzig: In 3 tot 3,5 uur met één of meerdere tussenstops is 110 euro, in 2:40 zonder stop kost 130 euro voor een enkeltje.quote:Op maandag 16 februari 2009 11:06 schreef Traveling_Skippy het volgende:
Heey ik woon tijdelijk in Barcelona en zou graag een weekendje naar madrid gaan. wat is handiger? met de trein of een binnenlandse vlucht??
groetjes!!
Sweetquote:Op dinsdag 27 januari 2009 11:32 schreef BVO het volgende:
Vanaf zondag 3 maanden in Madrid voor studie.
Appartement in Arguelles, daar bij Tudescos in de buurt.
Druk stukje dus wel, maar ach, ik ben al blij zat dat ik er straks zit!
Amen!quote:Op donderdag 23 april 2009 01:24 schreef BVO het volgende:
Ik geloof ook echt dat Madrid "the next best thing" wordt. Het heeft het moderne en vrijzinnige van Amsterdam (hasj in Retiro en de homo's in Chueca... venga chicos, in Holland hebben we dat niet zo), de mode van Parijs en Milaan (Serrano heeft alle potentie, fijne straat en buurt), het eten en de drank van heb-ik-jou-daar (hoe heerlijk al die fijne bars!!!), het MOOOOOOOISTE stadpark dat ik ken (ik ben verliefd op Retiro) en het Spaanste van het Spaanse... (Madrid IS Spanje., Spanje IS Madrid..)!
De stad is schoon, in ontwikkeling naar de OS van 2016 (dat zie je ook echt overal...)... het is gewoon een heerlijke stad voor een trip van wat dagen. Of voor studie... deze 3 maanden studie waren de mooiste uit mijn leven. Ik genoot elke dag. Ook deze afscheidsavond, opwelke ik nu enigszins aangeschoten (jaja mensen, ook DAT kan in Madrid) naar bed ga...
Hasta luego...
Is wel leuk, prima barretjes daar, leuke straatjes en 's avonds veel volk op straatquote:Op woensdag 3 juni 2009 23:23 schreef Dolichologofobie het volgende:
Iemand enig idee hoe de buurt 'Anton Martin' is?
Klinkt goed, denk dat dat m'n 'thuis' gaat worden voor de komende maanden.quote:Op woensdag 3 juni 2009 23:27 schreef -Mellow- het volgende:
[..]
Is wel leuk, prima barretjes daar, leuke straatjes en 's avonds veel volk op straat
Metro is in Madrid echt ****ing goedkoop. Maandabonnement was ook echt maar 40 euro ofzoquote:Op zaterdag 27 juni 2009 17:20 schreef Dolichologofobie het volgende:
Hoelang wil je eigenlijk blijven? Ik zelf neem gewoon telkens een 10-'strippen'kaart (iets meer dan 7 euro). Aangezien je met één strip zo ver kunt gaan als je wil, is het dus vrij goedkoop.
Ik meen dat je nu 45 euro betaald voor een maandabonnement - nog steeds goedkoop dus, zeker als je ziet hoe groot het metrostelsel is...quote:Op zaterdag 27 juni 2009 18:30 schreef Terreros85 het volgende:
[..]
Metro is in Madrid echt ****ing goedkoop. Maandabonnement was ook echt maar 40 euro ofzo. Dat was wel 2 jaar geleden.
Vooral Toledo en Segovia zijn een bezoek absoluut waard.quote:Op dinsdag 29 september 2009 20:15 schreef Lemans24 het volgende:
Er is al 63 dagen niet in dit topic gepost!
Tsjonge...
Ik ga binnenkort tien dagen! Ben van plan heel wat te gaan bekijken wat ik tijdens mijn bliksembezoek in februari 2008 gemist heb.
Sowieso Retiro en Prado, daarnaast veel vis, ham en tapas eten. En ik ga op zoek naar nueva cuisine Basque...![]()
Wellicht enkele plaatsen in de buurt zoals Segovia, Ávila en Toledo.
En ik moet nog even heen en weer naar Barcelona voor een concert van La Oreja de Van Gogh.
Salamanca is nog wel een eindje weg hoor (ongeveer 2,5 uur met de trein). Wel een aanrader overigens.quote:Op zondag 4 oktober 2009 20:02 schreef Terreros85 het volgende:
Je zou ook nog naar Salamanca kunnen gaan. Ook niet heel ver uit de buurt van Madrid.
Volledig mee eens, overigens vond ik Avila ook wel leuk. Let wel op, wil je in de avond terug naar Madrid, zorg dat je voor 8uur op het station bent! Ik heb nl. ook op het station moeten slapen omdat ik pas om 10uur aan kwam lopen.quote:Op zondag 4 oktober 2009 21:52 schreef Marky_Mark01 het volgende:
[..]
Salamanca is nog wel een eindje weg hoor (ongeveer 2,5 uur met de trein). Wel een aanrader overigens.
Ik heb er een tijdje gewoond (~3 maanden), nu heb ik er dus vrienden wonen die ik ga bezoeken.quote:Op maandag 5 oktober 2009 12:15 schreef ColdFeet het volgende:
Misschien heb ik 't gemist, Doli, maar heb je er familie of vrienden wonen ofzo?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |