Zou het niet zo zijn dat Pope dat mag? Net zoals het niet kies is moppen over negers te vertellen, tenzij je zelf een neger bent - dan is het zelfspot. Met lelijke mensen onderling werkt dat vast hetzelfde.quote:Op donderdag 31 januari 2008 11:54 schreef Z het volgende:
Ik vind dat je uiterlijk niet mee moet nemen in je 'scheldkannonades' overigens.
Ik vind dat het mag, lelijkheid is een keuze. Net zoals dik zijn. Ook als je zelf niet dik, lelijk of een neger bent.quote:Op donderdag 31 januari 2008 13:31 schreef k_man het volgende:
Zou het niet zo zijn dat Pope dat mag? Net zoals het niet kies is moppen over negers te vertellen, tenzij je zelf een neger bent - dan is het zelfspot. Met lelijke mensen onderling werkt dat vast hetzelfde.
Uiteraard!quote:
Amicaal is blijkbaar niet erg vrouwelijk. Maar ik ga je echt niet met lieverd aanspreken.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 08:55 schreef Z het volgende:
Je klinkt opeens als een man!
Ik zou in zwijm vallen als ik die ergens zag zitten in het wild.quote:
kthxbaiquote:Op vrijdag 1 februari 2008 12:12 schreef Z het volgende:
Ik zeg 3340 vs. 93.600 en daarom.
Sorry, ik zit 'in bespreking'.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 12:09 schreef Frollo het volgende:
Lien, kom eens helpen, ik heb mezelf het drijfzand in geluld.
Is het 'voor de hand liggend' of 'voordehandliggend'?
Jij bent die eerste? Wat een schatje!quote:Op vrijdag 1 februari 2008 13:23 schreef I.R.Baboon het volgende:
Met wat zoeken wel: http://www.at5.nl/nieuwsarchief.asp?newsid=32717
Hij is niet eens een klein, bleek, pukkelig, bebrild jongetje!quote:Op vrijdag 1 februari 2008 13:41 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Jij bent die eerste? Wat een schatje!
Je had gelijk.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 13:04 schreef I.R.Baboon het volgende:
Mijn collega's attendeerden me erop dat ik gisteren in het AT5nieuws zat. Ik werd wel geinterviewd, maar dacht dat ik niets interessants gezegd had.
Ik kon er werkelijk niets aan doen. Ze stonden opeens met dat ding voor mijn neus. Ik zoek het echt niet meer op, sinds het Bert van Leeuwen incidednt.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 17:17 schreef Gellius het volgende:
Eert! Ouwe aandachtshoer!
Do2 stuurde al een jaloers smsje.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 13:44 schreef Frollo het volgende:
[..]
Hij is niet eens een klein, bleek, pukkelig, bebrild jongetje!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |