abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 29 januari 2008 @ 18:25:28 #42
31057 jpg97
Otaku No Kenkyu
pi_56391580
Wat is een Meki nou weer?
Op dinsdag 28 februari 2006 13:50 schreef Avery het volgende:
ik ben dan nieuw ik zie zo dat jij irritant ben jpg
PieAir
Ik denk altijd heel goed na voor ik iets stoms zeg...
pi_56391603
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 18:18 schreef Gia het volgende:

[..]

Welnee, hij post dit alleen maar om aan te tonen dat het in dit topic niet zo storm zal lopen, dan wanneer de daders marokkaans waren geweest.
DAT is de enige reden.

Vind dit een laffe daad, en dat vindt iedereen, of het nou een blanke of zwarte dader is. Ik hoop dat ze gepakt worden en een flinke straf krijgen.
Exactly.

meneer of mevrouw Gia slaat de spijker op de kop. Das een oud hollandsche uitdrukking. Vraag maar aan je leraar nederlands wat dat betekend. Of aan een collega in je korps



[ Bericht 3% gewijzigd door paddy op 29-01-2008 22:50:43 ]
pi_56392387
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 17:56 schreef Meki het volgende:
Ik post dit voornamelijk om jullie te laten zien dat jullie niet alleen naar allochtonen moeten zeiken
Je weet niet eens of het wel of niet allochtonen zijn. Niet elke allochtoon komt uit Afrika, een duitser die in Nederland woont is ook een allochtoon.
I killed. But I didn't just kill fifty, I didn't kill a hundred. I killed TEN thousand! And I was good at it. It wasn't for vengeance, it wasn't for greed. It was because...I liked it
Let us leave, no trace of tears upon our dead faces
pi_56392693
blanke jongens?
dan was het volgens mij een ongelukje..
  dinsdag 29 januari 2008 @ 19:25:32 #46
97745 Thorical
finding a way
pi_56392945
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 17:56 schreef Meki het volgende:
Ik post dit voornamelijk om jullie te laten zien dat jullie niet alleen naar allochtonen moeten zeiken
Meki man, dit lijkt wel autochtoons.
Die gasten moeten ze natuurlijk de ledenmaten afhakken waarmee ze dat meisje bepotelt hebben. En daarna naar hun eiland terugschoppen als ze van een eiland afkomen natuurlijk. Zo niet dan toch een werkkamp voor de duur van herstel van het gemolesteerde meisje.
  dinsdag 29 januari 2008 @ 19:33:52 #47
134944 Hi_flyer
Van alles te melden
pi_56393115
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 19:02 schreef ArcticBlizzard het volgende:

[..]

Je weet niet eens of het wel of niet allochtonen zijn. Niet elke allochtoon komt uit Afrika, een duitser die in Nederland woont is ook een allochtoon.
Niet helemaal correct, dat hangt af waar je het woord gebruikt. In het algemeen wordt inderdaad iedere immigrant een allochtoon genoemd, maar volgens het betreffende ministerie ben je officieel een allochtoon als je een niet-westerse immigrant bent.
pi_56393257
laten we voorop stellen dat dit een enorme laffe actie is die absoluut niet door de beugel kan, hierheen sturen is de oplossing. maandje of 6 maar een maandje of 9 mag ook van mij. bij terugkomst mogen ze werken om de vliegtickets terug te betalen. keihard optreden tegen dit tuig!

wat me wel opvalt is dat meki graag topics opent of reageert op topics waar blanken de mist in gaan. roept van alles maar als er een topic over een marokaan is dan is hij in geen velden of wegen te bekennen aan de hoeveelheid berichten kan het niet liggen
When you are courting a nice girl an hour seems like a second. When you sit on a red-hot cinder a second seems like an hour. That's relativity.
pi_56395815
Op zich wel bijzonder ja, dat het blanke jongeren waren.
pi_56396942
Dan heeft ze nog mazzel gehad Hadden ook twee Marokkanen kunnen zijn

Ontopic:

Een erg laffe daad, of het nou blanke of zwarte jongens waren, Christenen of Moslims, Teletubbies of Ieniemienie.

Echter zie je dit niet aan de lopende band gebeuren, dit maakt het alleen niet minder erg.

Twee blanke jongens+hoge boom+touw=spektakel
pi_56398046
Zo, dit is niet meer op de normale manier op te ruimen. Dan maar met grof geschut.
I Ask for so Little. Just Fear Me, Love Me, Do as I Say, and I Will Be Your Slave.
User van NWS zei: Maak van internet een schoner riool! YES WE CAN!
pi_56398511
2 blanke jongens, net zo blank als de blanke man die politieagenten in Slotervaart aanviel zeker?
pi_56398606
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 22:59 schreef Elkarden het volgende:
2 blanke jongens, net zo blank als de blanke man die politieagenten in Slotervaart aanviel zeker?
Heel slim van jou om de schuld van een blanke te schuiven op een licht getinte man
Voor vrede en rechtvaardigheid - Tegen alle soorten vormen van geweld.
  dinsdag 29 januari 2008 @ 23:34:42 #54
71624 pomtiedom
Shadow Soldier
pi_56399447
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 22:59 schreef Elkarden het volgende:
2 blanke jongens, net zo blank als de blanke man die politieagenten in Slotervaart aanviel zeker?
Nou nou, niet zo zwart kijken he. Beetje gekleurde berichtgeving moet kunnen.
Deze twee jongens hadden vast en zeker goede vrienden waar ze het van hebben overgenomen.
Kwestie van de juiste culturele invloeden.

owkee, dat was wel weer genoeg voor vandaag.
I mean no harm
pi_56405509
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 19:25 schreef Thorical het volgende:
Zo niet dan toch een werkkamp voor de duur van herstel van het gemolesteerde meisje.
Oftewel bij aankomst kunnen ze direct weer weg gaan; binnen 3 minuten stond zij namelijk gewoon weer rechtop
pi_56405897
Hoe laf ben je wanneer je met z'n tweeën een gehandicapt meisje onderuit schopt. Hopelijk wordt dit tuig snel gepakt en komen ze er niet met een taakstrafje van af.
  woensdag 30 januari 2008 @ 12:15:39 #57
3542 Gia
User under construction
pi_56406688
quote:
Op woensdag 30 januari 2008 11:40 schreef Elfletterig het volgende:
Hoe laf ben je wanneer je met z'n tweeën een gehandicapt meisje onderuit schopt. Hopelijk wordt dit tuig snel gepakt en komen ze er niet met een taakstrafje van af.
Inderdaad.

En tja, veel meer valt hier niet over te zeggen. Niemand die het hier opneemt voor die jongens, of het op een slechte jeugd schuift. Dus we zijn het weer eens.

Zal dus niet echt gaan stormlopen in dit topic.
pi_56406758
Als het 2 negers waren geweest had je het nergens terug gelezen, nu het blanke jongens zijn komen ze in het "nieuws" om te bewijzen dat er bij blanke jeugd ook boefjes tussen zitten...

laffe daad
NieuwNieuws

[ Bericht 13% gewijzigd door #ANONIEM op 30-01-2008 12:20:31 ]
pi_56406938
Zullen wel weer van die domme boeren zijn die net uit hun plaggehutten zijn gekropen.
Op onbegeleid verlof...
pi_56408829
quote:
Op woensdag 30 januari 2008 12:18 schreef Ivo1986 het volgende:
Als het 2 negers waren geweest had je het nergens terug gelezen, nu het blanke jongens zijn komen ze in het "nieuws" om te bewijzen dat er bij blanke jeugd ook boefjes tussen zitten...
Lees eens wat vaker het nieuws zou ik zeggen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')