abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_56398570
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 22:00 schreef HeinekenAFCA het volgende:

[..]

Klopt. Zeggen die jongens ook zelf: "In '95 was heel Nederland voor Ajax" terwijl ze nu allemaal een grafhekel aan die neuzen hebben.

Mooi he?


Ik was vroeger ook voor Ajax, echt fan zou ik het niet willen noemen omdat ik er totaal niet mee zat als Ajax verloor. maar ik had een shirtje, mok en badlaken . Ik zat op de basisschool en ging nooit naar een wedstrijd, de enige club waar ik heel af en toe naartoe ging was Heracles of Feyenoord (vader nam me mee).

Sinds een jaar of 7, toen Korbach nog trainer was en Heracles nog 15e werd in de 1e divisie heb ik een seizoenskaart van Heracles. Na een tijd al niet bij Heracles geweest te zijn ging ik een keer mee met 2 kameraden die al een paar seizoenen een seizoenskaart hadden en daarna heb ik er ook direct 1 besteld.
Heracles heeft sinds de komst van het Polman stadion altijd een gemiddeld toeschouwersaantal gehad van 4.500 - 6.000. Na de promotie is het stadion uitgebreid en is het altijd uitverkocht, er zijn dus wel toeschouwers bijgekomen ja. Toch zou ik het niet allemaal successupporters willen noemen, veel bewoners van Almelo hebben Heracles in hun hart zitten, ook al hebben ze geen seizoenskaart oid.

Ik heb nu trouwens nog geen grafhekel aan Ajax hoor, heb ook nooit een hekel aan Feyenoord gehad. PSV heeft nooit mijn sympathie gehad.

[ Bericht 1% gewijzigd door Blawh op 29-01-2008 23:27:00 ]
  woensdag 30 januari 2008 @ 12:45:00 #77
135789 Damzkieee
Ontzettende natnek
pi_56407359
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 22:00 schreef HeinekenAFCA het volgende:

[..]

Klopt. Zeggen die jongens ook zelf: "In '95 was heel Nederland voor Ajax" terwijl ze nu allemaal een grafhekel aan die neuzen hebben.

Mooi he?
Dat is regelrecht sneu

Mijn verhaal vertoont gelijkenis aan die van Blawh. Met dien verstande dat ik ook niks met Feyenoord heb en mn eerste seizoenskaart in het kampioensjaar bestelde. Daarvoor waren de losse tickets nog relatief goedkoper als je niet elke vrijdagavond kunt gaan (5,- voor een kaartje )
The Killers Heracles Almelo Real Madrid
29.10 Novastar HMH
  Moderator / Redactie Sport / Weblog maandag 14 april 2008 @ 00:44:26 #78
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_58035055
opportunisten heb je overal, FOK! zit er vol mee blijkt.
quote:
Op maandag 14 april 2008 00:20 schreef jorienvdherik het volgende:

[..]

bloed irritant mensen die voor je staan te roken

az heeft rookvrij vak, zou er gelijk gaan zitten
is dat az zo kut seizoen heeft
en verder de hele week al roepen dat hij naar Eindhoven komt om het kampioenschap te vieren, de logica ontgaat mij
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_58035132
Niemand neemt dat kutkind toch meer serieus
pi_58035279
Wordt dit het verkapte jorien-topic dan?
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
pi_58035400
quote:
Op maandag 14 april 2008 00:59 schreef EnGCatjuh het volgende:
Wordt dit het verkapte jorien-topic dan?
Nee, daar moeten we voor onze bestwil zo weinig mogelijk aandacht aan besteden.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog maandag 14 april 2008 @ 01:15:18 #82
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_58035467
quote:
Op maandag 14 april 2008 01:08 schreef RayMania het volgende:

[..]

Nee, daar moeten we voor onze bestwil zo weinig mogelijk aandacht aan besteden.
nou ik wil eindelijk weleens duidelijkheid, dan kunnen we desbetreffende supportersgroep waarschuwen
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_58035484
quote:
Op maandag 14 april 2008 00:44 schreef rubbereend het volgende:
opportunisten heb je overal, FOK! zit er vol mee blijkt.
[..]

en verder de hele week al roepen dat hij naar Eindhoven komt om het kampioenschap te vieren, de logica ontgaat mij
Die is wel grappig

Overigens was hier vroeger ook iedereen voor Ajax, maar tegenwoordig veel Utrechters omdat het minder ver rijden is denk ik
,,Je wist dat je bij hem niet kon verzaken. Eigenlijk wilde je als speler liever niet geblesseerd raken, want je wist dat je dan bij Bob terecht kwam. Bob had Ajax in het bloed. Er telde maar een ding en dat was deze club."
pi_58036562
Als je de term mooi-weersupporters even herdefinieert als kijk-mij-eens-bij-deze-club-horen-supporters dan zou ik toch wel Feyenoord noemen. Altijd soppend vertellen hoe geweldig dat legioen is (altijd met hoofdletter ) en dat ze hondstrouw zijn, en dat het altijd sfeervol in de Kuip is (as if ) enzovoort. Bij geen enkele club in Nederland maak ik zulk narcistisch gedrag mee bij de supporters. Terwijl Feyenoordsupporters gewoon even opportunistisch zijn als wie dan ook. Het is voetbal, opportunisme is daar onlosmakelijk aan verbonden. Ja, je hebt echte dieharders ertussen. Maar heb je die ook niet bij Utrecht, NEC, Roda JC, Emmen of De Graafschap?? Het enige verschil is dat er bij Feyenoord altijd een camera bovenop staat met de stem van een reporter die moet vertellen hoe prachtig dat legioen wel niet is. Kracht van de herhaling.

Die hele term mooi-weersupporter kan ik op zich al weinig serieus nemen, ik kan niet zoveel met mensen die zichzelf op de borst slaan en roepen hoe trouw ze zijn. Knap hoor, je gaat 1 keer per 1/2 weken 90 minuten in een stadion zitten, wat een prestatie!! Iedereen beleeft voetbal op zijn eigen manier, je doet het ffs toch voor je eigen lol, voor jezelf? Als je echt iets wil presteren, dan moet je lekker zelf gaan sporten of je club gaan sponsoren met een substantieel bedrag.
  maandag 14 april 2008 @ 09:22:16 #85
134625 Lamzak_
FC Twente!
pi_58037380
Ik ga sinds mijn 6ste gemiddeld 1/2x per seizoen naar twente, nu ik wat ouder ben heb ik meer de middelen om kaartjes te kopen door werk, tevens heb ik gisteren mijn 3de uitwedstrijd meegemaakt. En sta ik ingeschreven voor een seizoenskaart voor komend jaar, dat heb ik afgelopen oktober gedaan.

Ben ik nu een Mooiweersupporter?
Enschede, onze stad! ons domein!
  maandag 14 april 2008 @ 09:42:48 #86
73305 Stpan
Zullen wij laten hoo-ooren...
pi_58037708
@Lamzak_ : Ja.


@knnth, mooi betoog.
  maandag 14 april 2008 @ 09:47:00 #87
73274 Prosac
Bedankt Ray
pi_58037785
Ik denk dat een mooi-weer supporter zich het beste laat omschrijven als de supporter die alleen komt als hij goede prestaties verwacht. De supporter die afhaakt na een slecht seizoen, de supporter die in de eerste divisie niet meer komt en dan maar naar de buren die wel in eredivisie spelen gaat. Pas na een (aantal) slecht(e) jaar(en) kun je de mooi-weer supporters er uit halen. Ajax wordt er veelvuldig van beticht, maar volgens mij is het aantal seizoenskaart houders daar de laatste jaren toch nog altijd redelijk constant.
Om bij mijn eigen club te blijven, het Oosterpark had een capaciteit van 12.500, daarvan waren over het algemeen ongeveer 8 a 9000 SCC houders en het was altijd redelijk uitverkocht, ook in de eerste divisie kwamen er gemiddeld nog zo'n 9000 man kijken.
Ikzelf ging ook altijd op losse kaartjes en zocht de wedstrijden uit, pas in het laatste jaar Oosterpark had ik de financiele middelen om een SCC te kopen. De Euroborg is tot nu toe altijd uitverkocht, maar daarin hebben we eigenlijk nog geen slechte jaren gekend, dus hoeveel mooi-weer support we er bij hebben gekregen moeten we nog zien. (liefst niet natuurlijk)
  maandag 14 april 2008 @ 09:54:16 #88
134625 Lamzak_
FC Twente!
pi_58037899
quote:
Op maandag 14 april 2008 09:42 schreef Stpan het volgende:
@Lamzak_ : Ja.
Waarom dan?
Enschede, onze stad! ons domein!
  maandag 14 april 2008 @ 15:36:05 #89
89850 Proud2beDiepfries
Fryslân Boppe!!!
pi_58044203
quote:
Op maandag 14 april 2008 09:54 schreef Lamzak_ het volgende:

[..]

Waarom dan?
Vanwege de smiley in het bericht

on-topic:
't is inderdaad maar net hoe je de vraag stelt. Gaat het om absolute aantallen of relatief tov stadioncapaciteit? Mooi-weer-supporters heb je altijd en overal, vergeet ook niet dat het voetbal voor grote groepen toch ook 'een dagje uit' is (en niet alleen bij SC Heerenveen, om die inkopper maar meteen onderuit te halen..). Dat soort mensen komen bij 'tegenslag' gewoon veel minder opdagen, of het nu op losse kaarten of SCC is..
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')