Air France-KLM dan dus!quote:Op maandag 4 februari 2008 13:26 schreef k_man het volgende:
Air France, begreep ik?
Zo ja, vlieg ik voortaan via Parijs.quote:Op maandag 4 februari 2008 13:26 schreef k_man het volgende:
Air France, begreep ik?
Jongens, ik krijg HONGER!!quote:Op maandag 4 februari 2008 10:16 schreef Individual het volgende:
Ja bami verzopen in sate saus!![]()
De kroepoek is ook zoveel beter dan die vieze prawn crackers die ze hier hebben, de satesaus is de beste van de wereld en bami is beter dan chow mein!
Daarnaast: friet van Piet met alle bijbehorende snacks (hoewel ik een aantal ook hier kan krijgen), boerenkool stamppot, erwtensoep, Vietnamese loempia's idd, boeren pannekoeken, dropjes en de rest van het NL verlanglijstje.
Tot dusver is het ons niet gelukt. Dat zegt natuurlijk niets over het succespercentage bij anderen. Vrees dus niet.quote:Op maandag 4 februari 2008 14:23 schreef Thetallguy het volgende:
Net kaartjes voor een voetbalwedstrijd van FC Barcelona besteld, lees ik weer een voorverkenningverhaal waarin weer blijkt dat het voetbalavontuur altijd mislukt
Geen idee, zover zijn we nooit gekomen.quote:Op maandag 4 februari 2008 14:52 schreef Bora-Bora het volgende:
Wat bedoelen jullie? Kun je het stadion niet binnenkomen?
Ook een keer gedaan, maar toen had ik mn creditcard thuis op mn bureau laten liggen... Resultaat: énorm gedoe om de kaartjes alsnog te bemachtigen... zeker als je geen Spaans spreektquote:Op maandag 4 februari 2008 14:23 schreef Thetallguy het volgende:
Net kaartjes voor een voetbalwedstrijd van FC Barcelona besteld, lees ik weer een voorverkenningverhaal waarin weer blijkt dat het voetbalavontuur altijd mislukt
Noteert:quote:Op maandag 4 februari 2008 17:05 schreef Douwe het volgende:
[..]
Ook een keer gedaan, maar toen had ik mn creditcard thuis op mn bureau laten liggen... Resultaat: énorm gedoe om de kaartjes alsnog te bemachtigen... zeker als je geen Spaans spreektToch gauw 1,5 uur zoet geweest
Graag gedaan hoorquote:
Ik was de winnaar van de Heemskerkse Coupe de Clochard 2004. Een prestatie waar vele vrienden van mij nog immer tegenop kijken. Een bijzonder zware strijd was het, kan ik je wel zeggen. Hier zie je bijvoorbeeld hoe ik één van onze tegenstandsters langzaam middels een wurggreep uit de wedstrijd haal:quote:Op dinsdag 5 februari 2008 16:57 schreef Bora-Bora het volgende:
'Petanque' jij, UIO? Of teken je alleen de prijzen voor de tournooien?
Dat snap ik.quote:
quote:Op woensdag 6 februari 2008 12:08 schreef UIO_AMS het volgende:
Dat snap ik.
Je kunt dit bericht niet meer wijzigen omdat een moderator de reactie gesloten heeft. (edit_message::msg_locked)
Hoelang bestaat het ondertussen?quote:Op woensdag 6 februari 2008 19:31 schreef flipsen het volgende:
De omzet van Típica Reizen is inmiddels al over de ¤ 90.000![]()
Voor de belasting?quote:Op woensdag 6 februari 2008 19:55 schreef Fogel het volgende:
Ik werk zelf voor een non-profit organisatie...
Neequote:
Hoe kom je daar nou bij? Vluchten boek ik online bij de maatschappij. Hotels boek ik meestal via een site als hotelpedia. Als ik al een hotel boek. Naar ANVR/SGR kijk ik nooit.quote:Op woensdag 6 februari 2008 19:31 schreef flipsen het volgende:
![]()
Maar jij boekt dus uit principe niet bij een organisatie als die geen lid is van ANVR/SGR? Waarom niet? SGR kan ik me nog voorstellen, maar waarom moet een organisatie lid zijn van de ANVR?
Gefeliciteerd.quote:Gelukkig is niet iedereen zo rigide. De omzet van Típica Reizen is inmiddels al over de ¤ 90.000![]()
UIO is tipicamente niet jouw doelgroep, Flipsen.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 09:37 schreef UIO_AMS het volgende:
Hoe kom je daar nou bij? Vluchten boek ik online bij de maatschappij. Hotels boek ik meestal via een site als hotelpedia. Als ik al een hotel boek. Naar ANVR/SGR kijk ik nooit.
Vanwege je opmerking niet bij mij te boeken als je geld je lief is...quote:Op vrijdag 8 februari 2008 09:37 schreef UIO_AMS het volgende:
Hoe kom je daar nou bij? Vluchten boek ik online bij de maatschappij. Hotels boek ik meestal via een site als hotelpedia. Als ik al een hotel boek. Naar ANVR/SGR kijk ik nooit.
Ach man, dat was maar een geintje. Jij past de link aan, dat kan ik ook. Maar dan beter.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 13:38 schreef flipsen het volgende:
Vanwege je opmerking niet bij mij te boeken als je geld je lief is...
Ik heb er zelf helaas geen tijd voor. Hoewel, volgende maand ga ik m'n ouders weer eens begeleidenquote:Op zaterdag 9 februari 2008 13:14 schreef Vogue het volgende:
Flipsen begeleid je de reizen zelf? Of heb je (freelance) tourleaders in dienst?
Wind is prima, maar dan nog vind ik temperaturen onder de 20 graden aangenamer. Na enkele weken met vorst vond ik het vandaag vrij warm buiten, zelfs al had ik maar een t-shirt aan (ook als het vriest doe ik meestal geen moeite om een jas aan te trekken om de vuilnis weg te gooien). Het bleek maar liefst 3 graden (boven nul) te zijn... En het is hier nu dus ook erg zonnig.quote:Op zaterdag 9 februari 2008 13:12 schreef Vogue het volgende:goed weekend Bora Bora! `t is inderdaad aangenaam werken hier
Fogel qua warmte valt het me hier raar maar waar reuze mee. In Mexico is het een stuk warmer en benauwder. Barbados ligt dan wel zuidelijker, maar er staat standaard een behoorlijk ¨frisse¨ wind van zee, wat de temperatuur erg aangenaam maaktMaarja je houdt ook niet van zon
En dan zit je hier wel op de verkeerde plek denk ik.
Nee, meer dit soort (maar dan niet perse in traditionele kleding...):quote:
Ik krijg gewoon spontaan zin om dat domein te registreren om naar jouw site te redirectenquote:Op zaterdag 9 februari 2008 14:18 schreef flipsen het volgende:
Handig, een informant in het LlaoLlao hotel... Zo weet ik dat vandaag meneer Soeters is aangekomen. Misschien maar even een handje geven, altijd goed voor de contacten en dus voor mijn bedrijf
Bekend, en er zitten er nog een paar (zeg lekker niet waar). Bij de volgende grote update... Yeah, right. Alsof ik daar tijd voor heb @#*$!quote:Op zaterdag 9 februari 2008 15:36 schreef Blik het volgende:
Flipsen, er zit een flinke spellingsfout in je internetsite. Onder het stukje "Wie zijn wij" staat ergens dat jullie prijzen comleter zijn
quote:Op zaterdag 9 februari 2008 15:44 schreef Fogel het volgende:
Ik krijg gewoon spontaan zin om dat domein te registreren om naar jouw site te redirecten
Mod slaapt nog...quote:Op zondag 10 februari 2008 00:12 schreef Fogel het volgende:
Zal zo wel weer aangepast worden als een bepaalde mod langkomt
quote:
Voor een frensj eksent => http://www.youtube.com/watch?v=25AsfkriHQcquote:Op maandag 11 februari 2008 14:58 schreef Bora-Bora het volgende:
Goede week toegewenst, everiebodie. (met french eksent)
Nou, afgezien van het "I'll kiel her" en een paar details, heeft ze meer een lelijk Nederlands dan een Frans accent!!!quote:Op maandag 11 februari 2008 19:50 schreef DutchTrain het volgende:
Voor een frensj eksent => http://www.youtube.com/watch?v=25AsfkriHQc
One of five children born to an Eastern European family living in Bordeaux, her real name is Stephanie Sokolinski,quote:Op dinsdag 12 februari 2008 00:51 schreef Bora-Bora het volgende:
Komt ze soms uit een niet-volledig-Frans 'nest'?
Laat ik nou net een broodje filet amèricain naar binnen hebben gewerkt. En een broodje oude kaas.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 13:45 schreef Vogue het volgende:
Whohoo! Ik kreeg gisteren een mail van mijn baas, of ik naar de ITB wilde in Berlijn. Ja túúrlijk wil ik dat! Plak ik er gelijk 3 dagen bij aan om mijn ouders te bezoeken in HengeloooVerheug me nu al op het broodje filet américain, dat mis ik nog het meeste qua Nederlands voedsel hehe
Lang verhaal, maar ik zal het samenvatten:quote:Op dinsdag 12 februari 2008 14:04 schreef Vogue het volgende:
Ik lees trouwens net je berichtje over je onderzoeken. Een stukje uit je spieren snijden? Dat klinkt heel pijnlijk! Sterkte. Wat zijn je symptonen precies dan? Ik bedoel hoe is dit allemaal zo aan het licht gekomen? Voel je je al lang ziek? (ik ben een tijd niet online geweest, dus heb niet meegekregen hoe dit allemaal is gebeurd, sorry).
En dan ook nog voordringen zeker, net als die andere bejaardenquote:Op dinsdag 12 februari 2008 16:09 schreef UIO_AMS het volgende:
... de andere dag schuifel ik als een 90-jarige bejaarde naar de bakker die net om de hoek zit.
Mag toch hopen dat het snel gaat ja en je weet waar je aan toe bent (en hoe ze het kunnen oplossen hopelijk).quote:Op dinsdag 12 februari 2008 16:09 schreef UIO_AMS het volgende:
Vrijdag heb ik weer een afspraak met de neurologe. Zij regelt een punctie bij een ander ziekenhuis waar meer specialisten op dit gebied zitten, dus ik heb geen idee wanneer dat plaats zal vinden. In ieder geval snel.
Verder maak ik me niet echt grote zorgen. Enge spierziektes als MS en ALS zijn al vrijwel uitgesloten. Het is alleen erg irritant. De ene dag kan ik zonder veel moeite een half uurtje squashen en de andere dag schuifel ik als een 90-jarige bejaarde naar de bakker die net om de hoek zit.
quote:Op dinsdag 12 februari 2008 17:41 schreef flipsen het volgende:
En dan ook nog voordringen zeker, net als die andere bejaarden![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |