Hij kost niets dus ik vind het geen probleemquote:Op maandag 28 januari 2008 19:18 schreef SCH het volgende:
Zijn jullie blij met kuffour?
Trust me geen spits die die bal normaal aan neemt als hij hem in zijn nek heeftquote:Op maandag 28 januari 2008 19:21 schreef SCH het volgende:
[..]
Is hij wel een serieuze optie?
Die man is zo in de w
ar
krijgt die geen salaris ?quote:Op maandag 28 januari 2008 19:33 schreef stefmans het volgende:
[..]
Hij kost niets dus ik vind het geen probleem
Ik vrees van wel maar dat zal niet hoger zijn dan dat van vermaelen.quote:
En een mars of een gevulde koek, hij mag kiezen.quote:Op maandag 28 januari 2008 19:40 schreef denthemen het volgende:
Ajax koffie
er komen gewoon 1600 man uit eindhoven mee hequote:Op maandag 28 januari 2008 19:41 schreef denthemen het volgende:
Woensdag voor de wedstrijd een optreden van Osdorp Posse
Minder toch? Of nemen ze 800 stewards mee?quote:Op maandag 28 januari 2008 19:42 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
er komen gewoon 1600 man uit eindhoven mee he
Nou maat van me vertelde van wel.quote:Op maandag 28 januari 2008 19:46 schreef denthemen het volgende:
[..]
Minder toch? Of nemen ze 800 stewards mee?
Boys moet niet lullenquote:Op maandag 28 januari 2008 19:50 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Nou maat van me vertelde van wel.
Maar er zijn nog kaarten te koop.
ze zijn wel pas 0.30 en 1.00 uur terug in eindhoven
rest wordt opgevuld door stewardsquote:Op maandag 28 januari 2008 19:51 schreef denthemen het volgende:
[..]
Boys moet niet lullen
1600 man en er zijn nog kaarten te koop? Logisch..
Vorig jaar:quote:Op maandag 28 januari 2008 19:53 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
rest wordt opgevuld door stewards
Dat bedoel ik.quote:Op maandag 28 januari 2008 19:55 schreef denthemen het volgende:
Vorig jaar:
dat is al 5 jaar zoquote:Op maandag 28 januari 2008 19:55 schreef denthemen het volgende:
[..]
Vorig jaar:
[ afbeelding ]
*proest*
Als ik hem zo op die foto, lijkt het net of we de leadzanger van Trafassi hebben gecontracteerd...quote:
Vermaelen en Heitinga zijn goed genoeg nationaal centraal achterin dus Kuffour kan je er best bij halenquote:Op maandag 28 januari 2008 20:09 schreef BigFire het volgende:
onvoorstelbaar de reactie van sommigen hier. moord en brand werd er geschreeuwd om een goede centrale verdediger. en nu komt er zo'n risico als Kuffour.... en dan maakt het opeens niet meer uit of hij slaagt. wtf? zijn we wakker?? waar is de noodzaak gebleven? het probleem is er nog steeds; de vervanger van Stam is nog niet gevonden. we hebben een (heel groot) risico aangetrokken, nog steeds geen zekerheid/kwaliteit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |