kansloos, zal ook eens wat zonder bron postenquote:Op maandag 28 januari 2008 18:18 schreef RayMania het volgende:
Goeie actie.
Vergeet de hoofdletters, interpunctie en de spellingscontrole dan nietquote:Op maandag 28 januari 2008 18:23 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
kansloos, zal ook eens wat zonder bron posten
leuke actie Mohammed
Ach, kom op Jorien..quote:Op maandag 28 januari 2008 18:23 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
kansloos, zal ook eens wat zonder bron posten
leuke actie Mohammed
Ik vind het niet echt humor eerlijk gezegd, wat is er leuk aan een fake-bericht (dat best waar had kunnen zijn) posten?quote:
Ach, hij maakte een geintje in het Groningen topic omdat de halve selectie de deur uit loopt.quote:Op maandag 28 januari 2008 18:33 schreef De.Kromme het volgende:
[..]
Ik vind het niet echt humor eerlijk gezegd, wat is er leuk aan een fake-bericht (dat best waar had kunnen zijn) posten?
quote:Op maandag 28 januari 2008 19:13 schreef Cyberia18 het volgende:
Ik had niet verwacht dat ik sommige hiermee zou kwetsen. Dat was mijn bedoeling niet, dus bij deze mijn excuses.
quote:Op maandag 28 januari 2008 18:38 schreef RayMania het volgende:
Zulke grappen zijn altijd leuk, kom op, lolletje moet kunnen hoor.
leukquote:De webpagina kan niet worden weergegeven
Meest waarschijnlijke oorzaken:
Uw computer is niet met internet verbonden.
Er zijn problemen op de website opgetreden.
U hebt het adres mogelijk verkeerd getypt.
Mogelijke acties:
Verbindingsproblemen vaststellen
Meer informatie
quote:Op maandag 28 januari 2008 20:05 schreef De.Kromme het volgende:
Goh, dacht dat iedereen dat wel een keertje doorhad na maanden.
[..]
Deze kan tevens weg trouwens.
moet je eens een fake tussenstand postenquote:Op maandag 28 januari 2008 20:44 schreef rubbereend het volgende:geweldige grap
Jorien die meteen hapt
en daarna meteen komt uithuilen in FB
![]()
mama ze hebben een grapje met me uitgehaald
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |