Het is ook tijdgebrek. Ik werk 's nachts en ook nog eens 75 km hier vandaan dus die reistijd komt er ook nog bij.quote:Op maandag 28 januari 2008 14:03 schreef Kogando het volgende:
Volgens mij verwacht je teveel van ons, je omgeving en een eventuele psycholoog. Uiteindelijk ben jij degene die het roer om moet gooien. En als je de tips niet ter harte neemt, trainen geen optie vindt, geen datesites wil proberen, etc.. dan houdt het op.
Misschien ben je niet onzeker, maar gewoon te gemakzuchtig.. no offense. Je moet er wel wat voor doen.
Ik heb het bij de kapper of in de winkel juist weer niet. Dat is het domme.quote:Op maandag 28 januari 2008 09:20 schreef Audifan het volgende:
[..]
Wees gerust.. je bent zeker niet de enige die hier veel last van heeft!
Op dit moment probeer ik in mijn hoofd momenten te verzamelen waarin ik erg onzeker en juist totaal niet onzeker was.
Van dit soort momenten probeer ik wat te leren.. maar erg snel maak ik geen vooruitgang.
Ik ben overigens 22.
Dat zal ik idd eens vragen.quote:Op maandag 28 januari 2008 14:53 schreef Friek_ het volgende:
Vraag aan die psychologe waar je heengaat om een RET-therapie. Je OP barst van zelfgecreëerde overtuigingen die je compleet op het verkeerde pad helpen. De theorie achter de RET-therapie is dat je gevoelens mee 'instemmen' met je overtuigingen, waardoor je dus je overtuiging dient te veranderen om zo ook dat gevoel te veranderen. En natuurlijk moet je zoveel mogelijk positieve ('rationele') overtuigingen hebben.
De grootste bron van onzekerheid is imo een te grote waarde hechten aan datgene wat de ander over je denkt.
Oh, dat is heel simpel.quote:Op maandag 28 januari 2008 15:06 schreef Viper88 het volgende:
het klinkt alsof het je vooral om de meisjes/vrouwen gaat. Hoe zit het met je ervaring daarin?
Wat ik nu ga zeggen is natuurlijk makkelijker gezegd dan gedaan, dat weet ik. En het komt van een broekie van 19.quote:Op maandag 28 januari 2008 15:21 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Oh, dat is heel simpel.
Ze vonden me allemaal erg aardig en ze wilden ook graag goede vrienden met me worden maar meer dan dat zat er niet in.
Ik was dan hun type niet en dan zag je waar ze mee aan kwamen en dan wist je gelijk waarom.
En eerder was ik dan zo dom om ook daadwerkelijk goede vrienden te worden. Ik had de domme gedachte:"Als ik maar genoeg voor ze doe komt het vanzelf goed."
Met als gevolg dat alle problemen met hem bij mij kwamen, maar ook de verhalen die je helemaal niet wil horen. Hoe goed hij in bed was, hoe vaak ze door hem klaar kwam.
En elke keer als ik iemand leuk vind spookt dat door mijn hoofd en maakt het me stapelgek en strontjaloers.
Elke man is in mijn ogen een bedreiging en continu spookt door mijn hoofd dat ze me best aardig vindt maar niet meer dan dat.
En ik ben bang om op mijn bek te gaan, ik wil het ook niet meer. Ik had gedacht dat het minder pijnlijk zou worden als ik ouder zou zijn, maar het tegendeel is waar.
Kortom, het is nog nooit goed gegaan en dat maakt het ook niet beter. En als ik zo door ga gaat het deze keer ook niet goed en dat wil ik voorkomen want deze is wel heel leuk.
En vergeet niet gedesinteresseerd te kijken wanneer ze de bandfoto maken!quote:Op maandag 28 januari 2008 16:05 schreef Burdie het volgende:
kom op, zoek een band, wordt zanger!
Als ik niet s'avonds werkte had ik dat allang gedaan. Of dan was ik bij een popkoor gegaan of zo.quote:Op maandag 28 januari 2008 16:05 schreef Burdie het volgende:
Vraagje. Waarom ga je niet iets doen met zingen? Je zegt dat je dat leuk vindt en er goed in bent... kom op, zoek een band, wordt zanger! Het scheelt vaak al enorm veel als je een leuke hobby hebt, je kunt er een beetje zelfvertrouwen uit putten, misschien kan je tzt wel wat gaan optreden, en misschien ontmoet je andere leuke mensen (iig je bandleden).
En dat is nou net het probleem. Hoe overtuig ik mezelf van mezelf als ik het nog niet geloof?quote:Op maandag 28 januari 2008 15:29 schreef Burdie het volgende:
Besef je eens dat het leven veel meer is dan alleen maar daten en leuk gevonden worden. Bovendien kiest iedereen zijn eigen geluk, en zie ik jou hier alleen maar je 'verkeerde' keuzes verdedigen. Als je echt zo gruwelt van jezelf, waarom spring je dan niet voor een trein om er een einde aan te maken? Maar nee, dat doe je ook weer niet. Kennelijk is er toch een stukje in jou, dat nog in jezelf gelooft. Probeer dat stukje eens de overhand te geven in je leven, en ga gewoon eens genieten van de dingen die je doet. Zorg ervoor dat je jezelf wél leuk gaat vinden, want niemand vindt zo'n negatieve, wandelende klaagbaak leuk hoor! Zeker niet als 'ie ook zijn uiterlijk niet heel erg mee heeft. Mensen die niet per definitie aan 'het schoonheidsideaal' voldoen (zoals jij en ik), moeten het ergens anders vandaan halen.
Mens, jij vindt het niet eens leuk om met jezelf te zijn. Waarom zou iemand anders het dan leuk vinden met jou te zijn?.
Die periode's heb ik ook gehad. De zomer van 1999, voorjaar 2006, ik voelde me lekker, lekker op stap met vrienden en ik had voor mijn gevoel geen vrouw nodig. Maar het wordt toch moeilijker als je vrienden verdwijnen.quote:Op maandag 28 januari 2008 15:34 schreef Viper88 het volgende:
[..]
Wat ik nu ga zeggen is natuurlijk makkelijker gezegd dan gedaan, dat weet ik. En het komt van een broekie van 19.
Maar neem eens 1 week. Je bent nu al heel wat jaren bezig met je zoektocht, dus wat is 1 week nou. Neem 1 week en laat alles gaan. Laat alle druk gaan, alle zorgen, alle ideeen dat je een vrouw MOET vinden. Probeer die ene week te accepteren dat je nooit een vriendin zult vinden, dus je druk maken heeft ook geen zin meer. Probeer te accepteren dat je bent wie je bent, je het uiterlijk hebt dat je hebt, en LEEF die ene week. Zeg alle dingen die je eigenlijk wil zeggen maar nooit durft, maak dat oogcontact dat met dat leuke meisje tegenover je in de tram wat je nooit durfde, loop over straat alsof je geen druk meer voelt.
En dat eerste, daar twijfel ik vaak aan.En dat laatste weet ik, maar het is ontzettend moeilijk om mezelf daarvan te overtuigen.Maar goed, nog een week doorbijten en dan mag ik naar de psychologe.quote:Want als ik je foto's zie in je fotoboek ben je echt niet onaantrekkelijk. Je bent geen model, maar je lijkt me een leuke spontane vent. Of in andere woorden gezegd, je bent ZEKER niet te lelijk voor een relatie. Het enige dat je onaantrekkelijk maakt is je houding in posts aangaande vrouwen, het straalt wanhoop uit, en dat maakt je lelijk en totaal onaantrekkelijk voor vrouwen.
Ik zal kijken of het me lukt, maar ik en dingen loslaten? Da's voor mij heel moeilijk.quote:Neem eens 1 week waarin je probeert alles los te laten, en kijk hoe dat gaat. Het enige wat je nodig hebt is 1 doorbaak. Dat geeft je al wat meer zelfverzekerheid, waarna je verder kan bouwen. Good luck!
Oh? De studio's waar ik met mijn band oefen, zijn elke zaterdag bomvol afgehuurd hoor. Start anders je eigen band? Je moet wel wat moeite doen hequote:Op maandag 28 januari 2008 16:38 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Als ik niet s'avonds werkte had ik dat allang gedaan. Of dan was ik bij een popkoor gegaan of zo.
Maar dat is ook het punt, ik werk 's avonds, en er zijn weinig bands die op zaterdag repeteren.
Misschien omdat je geen andere keus hebt?quote:Op maandag 28 januari 2008 16:39 schreef RealZeus het volgende:
[..]
En dat is nou net het probleem. Hoe overtuig ik mezelf van mezelf als ik het nog niet geloof?
Gozer, verklaar de oorlog aan al je onzekerheden! Wat is het leven nog waard als je elke dag zo moet lijden?quote:Op maandag 28 januari 2008 16:44 schreef RealZeus het volgende:
En dat eerste, daar twijfel ik vaak aan.En dat laatste weet ik, maar het is ontzettend moeilijk om mezelf daarvan te overtuigen.Maar goed, nog een week doorbijten en dan mag ik naar de psychologe.
maakt hij er maar superman vanquote:Op dinsdag 29 januari 2008 15:42 schreef ColdFeet het volgende:
@ HappyDoos, volgens mij is TS een man
Edit: ja, dat dus.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |