03.30.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 12:34 schreef MisterO het volgende:
Hoe laat begint Maria?
NOS hequote:Op vrijdag 25 januari 2008 12:59 schreef PietjePuk007 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Djoko krijgt wel erg weinig eer.
Wie deed er commentaar? Jan Roelfs (komt vaak erg negatief over)?quote:Op vrijdag 25 januari 2008 13:02 schreef Norrage het volgende:
ik op een gegeven moment naar de NOS zappen, omdat ik geen zin had in reclame....maar wat een verschrikkelijk slecht commentaar...binnen 5 seconden terug bij mijn vriendjes van Eurosport
Kreeg de indruk dat die jongen bij de NOS het tennis nog niet zo lang volgtquote:Op vrijdag 25 januari 2008 13:02 schreef Norrage het volgende:
ik op een gegeven moment naar de NOS zappen, omdat ik geen zin had in reclame....maar wat een verschrikkelijk slecht commentaar...binnen 5 seconden terug bij mijn vriendjes van Eurosport
Vandaag 208 km/h volgens de AO website.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 13:04 schreef NY_Giant het volgende:
Hoe hard serveert Djokovic eigenlijk? Hij lijkt geen hardhitter te zijn, maar toch een ijzersterke service te hebben.
Aha, toch redelijk hard dus... Average 1st serve bij beide 191 km/h zie ik nu.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 13:05 schreef Wopper1 het volgende:
[..]
Vandaag 208 km/h volgens de AO website.
Federer 209 km/h.
Zit wat in.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 12:25 schreef SCH het volgende:
[..]
Vooral maar voor een kwart ook door je karakter, je opstelling, je omgang, je uitstraling, de manier waarop je verlies draagt etcetera.
Djoko was erg cool op de punten waar het om ging.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 12:59 schreef Norrage het volgende:
Wat gaat dat in godsnaam worden zondag? Tsonga? Djoko? Als Fed in de finale had gestaan was ik er van overtuigd geweest dat Tsonga zou zijn bezweken onder de druk, maar tegen Djoko? Hmm...Kan wel eens heel mooi worden! Geef wel de edge aan Djoko, maar het kan wel eens een klassieker worden.
Kuerten eerste keer RG, verder ken ik er ook maar weinig eigenlijk.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 13:16 schreef Norrage het volgende:
Wat bizar eigenlijk....Djoko haalt even zonder setverlies de finaleen dat vonden we van Fed al bijzonder vorig jaar...Vaak wel zo dat ze dan in de finale wel een setje prijsgeven, dus ik ben benieuwd...Als Djoko ook Tsonga in 3 klaart, dan is het echt onwaarschijnlijk
Maar wat moeten we nou van Tsonga verwachten? Ik ken genoeg voorbeelden van spelers die mentaal weg waren in zo'n finale. Verkerk, Gonzalez, Schuttler...en zeker nog wel een paar...En maar amper van dat soort verrassingen die het wel wisten te bolwerken...
Het gat tussen Fed en Nadal is door deze uitslag zelfs kleiner geworden dan het gat tussen Nadal en Djoko. Zo klein dat het maar 600 punten bedraagt. Stel, Nadal zou het toernooi gewonnen hebben, dan zou het verschil 50 punten geweest zijnquote:Op vrijdag 25 januari 2008 13:14 schreef Wopper1 het volgende:
Djokovic blijft gewoon nummer 3 op de ranking ,of gaat die voorbij Nadal?
Volgens mij is het gat nog wat te groot.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |