laat ons maar foto's zien van voor en na het wassen!quote:Op zaterdag 22 maart 2008 14:17 schreef Petertjuhh het volgende:
mijn RR dry heb ik nu ong een jaar en nog niet gewassen. Laatste twee dagen is hij echter wel heel smerig geworden, denk dat ik m binnenkort ga wassen, ben benieuwd
Blauw genoeg.. Nadat ik de mijne gewassen had, zag mn Jim er ineens veel blauwer uit. Ga em binnenkort voor een tweede keer wassen, is wel nodig inmiddels..quote:Op zaterdag 22 maart 2008 18:12 schreef nubie het volgende:
Hoe blauw kan een dry japan worden? Of wordt ie alleen maar minder donker?
Ik had van te voren even de nudie site gechecked, en om een of andere reden heb ik die over het hoofd gezien. Dom, dom dom.quote:Op zaterdag 22 maart 2008 21:55 schreef bear87 het volgende:
Merkwaardig, bij MAW hebben ze wel een AJ dry normaal gesproken, maar ga anders even naar de Bendorff. Die heeft zeker weten de RR dry in het blauw. Succes gegarandeerd!
( zit trouwens aan het einde van de kalverstraat vanaf het station gezien, vlak voor de kalvertoren ) Sowieso wel een winkel om aan te raden.
Hoe draag jij je Jim? Ik vind het wel mooi om hem laag te dragen, maar mijn sitting area is dan nogal "baggy/huge" en dat is ook niet bepaald mooi.quote:Op zaterdag 22 maart 2008 18:37 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Blauw genoeg.. Nadat ik de mijne gewassen had, zag mn Jim er ineens veel blauwer uit. Ga em binnenkort voor een tweede keer wassen, is wel nodig inmiddels..
Ik draag em baggy, heb em een maatje te groot gekocht ook.quote:Op zaterdag 22 maart 2008 23:05 schreef nubie het volgende:
[..]
Hoe draag jij je Jim? Ik vind het wel mooi om hem laag te dragen, maar mijn sitting area is dan nogal "baggy/huge" en dat is ook niet bepaald mooi.
Zippo in je kleine zakje en in je achterzak een portomonnee of potje vaseline in bewaren en voor de rest gewoon veel dragen en je handen er aan afvegen etc etcquote:Op zondag 23 maart 2008 15:03 schreef Teije het volgende:
Zo, net een RR Dry gekocht bij de Bendorff. Erg blij mee, hij ziet er echt prachtig uit. Zit nog wel wat strak, maar die zal wel als gegoten zitten over een aantal weken.
Iemand nog tips om een zo mooi mogelijk effect te behalen? Of gewoon nudie-noob tips, alles is welkom!![]()
Zeker nog de selvage ook of hadden ze ook een gewone RR dry?quote:Op zondag 23 maart 2008 15:03 schreef Teije het volgende:
Zo, net een RR Dry gekocht bij de Bendorff. Erg blij mee, hij ziet er echt prachtig uit. Zit nog wel wat strak, maar die zal wel als gegoten zitten over een aantal weken.
Iemand nog tips om een zo mooi mogelijk effect te behalen? Of gewoon nudie-noob tips, alles is welkom!![]()
Zo'n blikje vaseline heb ik, om het ff te verduidelijken.quote:Op maandag 24 maart 2008 00:50 schreef Teije het volgende:
Alright, ik ga ook even een leuk, klein object zoeken voor in mijn achterzak zoeken.
Nee, de Salvage.quote:Op maandag 24 maart 2008 10:41 schreef bear87 het volgende:
[..]
Zeker nog de selvage ook of hadden ze ook een gewone RR dry?
Mijn lieve moedertje heeft mijne gerepareerd vlak voordat ie zou scheuren (zag wel dat het erg erg dun aan het worden was) en houdt nu al een paar maanden.quote:Op maandag 24 maart 2008 17:16 schreef Teije het volgende:
Tof, die wil ik ook wel zien. Dat kruis uitschuren is erg vervelend, daar ben ik nu al bang voor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |