International Film Festival Rotterdam, een beetje googlen levert je heel wat informatie opquote:
Ik denk dat dat van Utrecht af zal hangen. Het is een uitwedstrijd voor ze, dus als ze een standaard counter wedstrijdje gaan spelen zoals ze zo vaak doen, dan zal Ajax het makkelijk krijgen. Maar als Utrecht constant druk gaat uit oefenen van voren, dan kan de Ajax verdediging het wel eens lastig gaan krijgen...quote:Op woensdag 23 januari 2008 18:47 schreef tgs. het volgende:
Ondanks dat ik de wedstrijd vanavond niet kan zien vanwege IFFR 2008, zeg ik dat de 3 punten voor Ajax vanavond een zekerheidje zijn
m2 hopen op het bestequote:
"Ajax hup! Rood witte scharen, dappre strijders fier en koen! Geen club die ons kan evenaaaaaaaaren. Rood en wit wordtquote:Op woensdag 23 januari 2008 19:06 schreef Aanvoerder het volgende:
De Ajax Marsch schalt alweer door de speakers. God wat heb ik zin in volgende week, lekker weer naar Ajax.
Nee, overschrijvingstermijn kon niet gehaald worden. Zondag wel.quote:Op woensdag 23 januari 2008 19:09 schreef toma het volgende:
Doet Silva mee vanavond?
Tja, wat ben je dan voor technisch directeur als je niet eens weet hoe de transfer markt zich ontwikkeld de laatste jaren. Volgens mij verlies je zelf de realiteit uit ogen wanneer je denkt goeie spelers weg te plukken bij sub-toppers voor een prikkie.quote:23/1/2008 - Ajax blijft hopen op Engelaar
(Gepost door )
Voetbal International meldt vandaag dat Ajax blijft hopen op de komst van Orlando Engelaar. Ajax zou deze week een tweede bod uitbrengen. 'Als die situatie blijft zoals die nu is, dan zal het lastig worden' aldus Van Geel in VI over de vraagprijs van FC Twente. 'Maar we blijven hopen op zijn komst. Ik heb de indruk dat sommige clubs de realiteit uit het oog verliezen. Al gebiedt de eerlijkheid mij te zeggen dat we zelf de toon hebben gezet met de transferbedragen die we voor Sneijder en Babel hebben ontvangen.'
Maar wel collinquote:Op woensdag 23 januari 2008 19:19 schreef BliksemSchigt het volgende:
Geen Kennedy.
Geen Ogararuquote:Op woensdag 23 januari 2008 19:19 schreef BliksemSchigt het volgende:
Geen Kennedy.
tja, hij had beter een rechterbeen kunnen hebben. Want Suarez blijft er gewoon in staan.quote:Op woensdag 23 januari 2008 19:27 schreef Cheiron het volgende:
Hmm. nog steeds geen Luque.. dat is toch zonde voor die 2 miljoen per jaar..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |