Als je deze tekst erbij pakt en het nummer op zet, hoor je duidelijk dat dit nergens op slaat. Moet natuurlijk zijn:quote:Top marks for not trying
So I'd like you to bless us with your effortlessness
We'd wait for and so trained and comforted
Aan het niet-skippen van Balaclava bij de goede versie ben ik nog steeds niet volledig gewend.quote:Top marks for not trying
So glad you've blessed us with your effortlessness
We're grateful and so strangely comforted
Ja die veiling heb ik dus ook de hele week zitten volgenquote:Op woensdag 23 januari 2008 00:35 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Ik balen dat die 7" natuurlijk weer alleen met CreditCard was te bestellen. Ik zag al doemscenerio's van gaten in collecties en woekerprijzen op eBay voor me. Bedacht ik me dat ik per toeval een dag eerder een CreditCard, waarvan ik niet wist dat ik die ooit ontvangen had, had gevonden.
En jawel hoor, kort na mijn bestelling was-ie uitverkocht en stond-ie voor 100 euro op eBay. Net als met concertkaartjes voor een Melkweg of Tivoli, eigenlijk. Dat is nog wel een leuke discussie voor een ander topic. Wat is erger? Iemand die concertkaartjes opkoopt en doorverkoopt voor de driedubbele prijs, of iemand die gokt op de goede bands om demo's/gelimiteerd spul jaren later voor het twintigvoudige van de originele prijs te verkopen? Want ook daar maken mensen hun beroep van.
De prijs op eBay van Death Ramps stijgt en daalt met de dag. Na release ging-ie dus voor 100 euro weg, sommige zelfs voor 150 euro. Maar doordat de helft van de oplage op eBay stond, daalde de prijs al snel. Nu kun je hem (met wat geluk) inderdaad voor 40, 50 euro kopen. Soms zelfs voor 30 euro. Veel geld voor een dun wit hoesje met een stempel, met daarin een vinyl single zonder label. Maar een gat in de collectie vind ik erger, haha.
Dat hij niet zo veel waard is als Five Minutes, ligt in dit geval natuurlijk niet aan de schaarste. Het komt door de muziek die er op staat, die nu niet bepaald legendarisch is. Wat je al wel kunt zeggen over Five Minutes With Arctic Monkeys met demo-versies van Fake Tales en From The Ritz uit mei 2005, waar al snel 150 euro voor wordt neergelegd. Ik ben echt benieuwd hoe veel die over 10 jaar waard is. De waarde is in 32 maanden al vervijftigvoudigd. Kun je nagaan...
Nu terug naar de muziek.
quote:Op dinsdag 22 januari 2008 23:48 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Pas op, straks raak je verslaafd aan het verzamelen! Je zal niet de eerste zijn.
Waar heb je de Death Ramps 7" gekocht? Hopelijk niet voor al te veel geld gekocht?
[..]
(semi) off-topic:quote:Op woensdag 23 januari 2008 00:07 schreef KneiterS het volgende:
[..]
Ben ik ook wel benieuwd naar. Die mis ik ook nog, gaat me denk ik wel 50 euro kosten binnenkort.
Same here!quote:Op woensdag 23 januari 2008 03:24 schreef TC03 het volgende:
[..]
Aan het niet-skippen van Balaclava bij de goede versie ben ik nog steeds niet volledig gewend.
Hij is het waard omdat het een vinyl-versie van de eerste officiele uitgave van klassieke nummers in demo-vorm betreft, waar er ook nog eens maar 500 stuks op de gehele wereld zijn.quote:Op woensdag 23 januari 2008 10:20 schreef KneiterS het volgende:
[..]
Ja die veiling heb ik dus ook de hele week zitten volgen. Maar zoveel geld kan ik op het moment even niet missen. Five Minutes is gewoon ook een prachtige hoes om te hebben, dus vrees dat ik het nog waard vind ook.
In hoeverre verzamel jij alles? Ga je ook zo ver om al die demo's te sparen?
Nepfanquote:Op woensdag 23 januari 2008 16:19 schreef Aisumasen het volgende:
Wat ontbreekt er? De vinyl-promo van Five Minutes With Arctic Monkeys. Is misschien pas 2 of 3 keer op eBay verschenen, en gaat dan ook altijd voor 500 euro 'over de hamer'. Die koop ik wel.....als ik miljonair ben ofzo.
Wow, gaaf concertquote:Arctic Monkeys' Alex Turner plays secret gig with Lightspeed Champion
Rascals, Fred Les and Ipso Factor join Dev Hynes' indie supergroup
Lightspeed Champion marked the launch of his debut album last night (January 22) by recruiting a indie supergroup for a secret gig in London.
Rather than play songs from his LP 'Falling Off The Lavender Bridge' (released on January 21), Dev Hynes instead fronted a band featuring Arctic Monkeys' frontman Alex Turner, The Rascals' Joe Edwards, Ferry Gouw from Semifinalists, Ox.Eagle.Lion.Man mainman Fred Les and members of Ipso Facto.
Watched by the likes of The Horrors, Kelly Osbourne, Florence And The Machine and the rest of The Rascals, the band played a set of "indie hit" covers at club night White Heat in Soho venue Madam Jojo's.
Calling themselves the Pun Lovin’ Criminals, the group took to the stage asking "Who wants to hear some indie?" before opening with a thrashy version of the The Von Bondies' 'C'mon C'mon'.
Interpol's 'Slow Hands' followed, with The Walkmen's classic 'The Rat' maintaining up the New York theme.
The Vines - "from way back in 2001" according to Hynes - then got the same treatment with a cover of their single 'Get Free', before Hynes went back to Interpol, producing a White Stripes-esque drums-and-guitar-only version of 'NYC'.
Turner and Rascals bassist Edwards then took to the stage.
After a brief delay to set up their equipment, the supergroup performed their most accomplished cover of the evening, a storming version of The Strokes' 'Reptilia' led by the Arctic Monkeys singer.
he Pun Lovin' Criminals played:
'C'mon C'mon'
'Slow Hands'
'The Rat'
'Get Free'
'NYC'
'Reptilia'
Is toch juist leuk, lijkt me ook leuk om inspiratie op te doen. Ik vind dat ie moet doen wat ie leuk vind, kan de muziek alleen maar beter van wordenquote:Op woensdag 23 januari 2008 19:34 schreef El_jefe07 het volgende:
[..]
Wow, gaaf concert![]()
Maar Alex is wel veel bezig met al dit soort projecten, werk liefst een beetje door aan t volgende album
Haha, lolquote:Op woensdag 23 januari 2008 16:32 schreef AMDB het volgende:
[..]
NepfanOf in voetbaltermen: teletekst-supporter
![]()
Wat hij zegt!quote:Op woensdag 23 januari 2008 19:39 schreef AMDB het volgende:
[..]
Is toch juist leuk, lijkt me ook leuk om inspiratie op te doen. Ik vind dat ie moet doen wat ie leuk vind, kan de muziek alleen maar beter van worden
Ik zou wel wat meer willen weten over die EPK's. Want daar heb ik nog nooit van gehoord. Wat is dat precies en wat voor EPK's circuleren er zoal dan? Overigens vind ik je verhalen altijd super interessant. Wat heb jij een berg info in je hoofd over de aapjes zeg!quote:Op woensdag 23 januari 2008 16:19 schreef Aisumasen het volgende:
In hoeverre ik alles verzamel? Nou ehh...Ik heb alles op alle soorten CD en alle mogelijke vinyl-uitgaven. Verder heb ik alle CD's en singles in Japanse versie (tekstboekje, OBI-strip en zo nu en dan een ander hoesje). Ook heb ik alle promo's voor alle singles en albums. (Andere hoesjes, radio edit's, gecensureerde versies en dergelijke). Ook EPK's (Electronic Press Kit) op DVD en CD verzamel ik. Die zijn het meest zeldzaam. Bootleg-LP's niet te vergeten. Tot slot alle Domino-promo's met Arctic Monkeys-nummers daarop. Een nummer als 'Settle For A Draw' is alleen op vinyl te beluisteren, maarrr....er is een een Japanse Domino-promo met daarop 'Settle For A Draw', dus in CD-kwaliteit.
Fokking hell yeahquote:Op vrijdag 25 januari 2008 00:09 schreef SnowCockroach het volgende:
Reptilia.
Idd, dat is echt een misserquote:Op vrijdag 25 januari 2008 13:20 schreef Leonos het volgende:
Guitar Hero
Waarom zitten de AM niet in GH?
Naja, hij kan er ook niks aan doen dat ie populair is.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 17:16 schreef Xrenity het volgende:
Tof nummer Reptilia.
Alex komt op mij wel een beetje over als iemand die aandacht nodig heeft op dat filmpje though
Auw, mijn oren. Auw mijn ogen.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 19:17 schreef Leonos het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=lb1Fv4Rm-yc
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |