Briljant omschrevenquote:Op woensdag 23 januari 2008 19:52 schreef vamperotica het volgende:
En of het nog niet genoeg is heb ik vooral 's nachts last van enorme hoestbuien waarbij ik dus lekker iedereen die per ongeluk sliep wakker maak!!
Verder is het volop genieten !!
Voor zover ik weet is dat wel redelijk normaal ja. Wij hebben onze kraamhulp een cadeaubon gegeven van een drogisterij, leuk verpakt met wat testmonsters enzo. En dat geplakt op een geschenkverpakking droste chocolade.quote:Op donderdag 24 januari 2008 15:39 schreef Troel het volgende:
Geen idee of het normaal is om je hulp een cadeautje mee te geven, maar ik heb echt veel aan haar gehad!
Dat is ook krom dan, met 6 maanden hebben ze toch meestal nog 3 flesjes van 200?quote:Op donderdag 24 januari 2008 17:06 schreef marit1978 het volgende:
jeetje Memmel, wat een gedoe op het kdv !
Wat een onduidelijkheid als er verschillende adviezen zijn zeg!
Ik had laatst met mijn collega een aanvaring omdat de opvolgmelk volgens haar zelfs max. maar 500cc mocht zijn! Nou, wat het nou precies is weet niemand...
Kreeg hij echt krampjes daarvan? Ook als je alleen het water in de magnetron doet?quote:Op donderdag 24 januari 2008 18:38 schreef DaviniaHR het volgende:
Wij doen altijd gewoon kraamwater in de flessenwarmer, of anders gewoon zo direct uit de kraan, 1x met magnetron geprobeerd, maar toen kreeg meneer acuut buikkramp, dus dat doen we niet meer.
DF, zijn jullie inmiddels soepeltjes op 4 voedingen?
Nope... nog niet tegen gekomen iig.quote:Op donderdag 24 januari 2008 16:42 schreef Deepfreeze het volgende:
We hebben hier gelijk kraanwater gebruikt.. De eerste dag had vriendlief een kan gekookt water in de koelkast staan. Maar de kraam heeft even gegniffeld en daarna dus alleen kraanwater.. Zolang je huis niet te oud is (loden leidingen) dan kan het prima in nederland.
Uitkoken wordt ook steeds minder. eerst elke dag, en inmiddels is het een halve week per fles/speen. Tussendoor wassen we de fles af met heet water en een eigen flessenborstel.
memmel wat een gedoe op het kdv. Had je al met de leiding van andere dagen gesproken?
BE, hier ook geen gebruiksaanwijzing..
Misschien zit die van sasha nog in de doos![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |