abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_56222571
zo'n leuk liedje!

ik ben ook fan van de onderbroek-song van InieMinie
...duizend stuuuuukjes..indemandvanonzehond
pi_56222903
quote:
Op dinsdag 22 januari 2008 13:10 schreef Stiemie het volgende:
Welkom nieuwe mama's en kindjes!
[..]

Hmm hier ook weer lekker handig geweest. Linde heeft hier de bijnaam Muppie. Gewoon omdat ze zo'n lekker Muppie is . Nu hebben we gisteren ontdekt dat ze dus helemaal niet reageert als je Linde roept, maar dat ze zich wel omdraait als je Muppie roept Voorlopig maar even weer haar eigen naam gebruiken dus
Volgens mij reageren alle babietjes goed op woorden die eindigen op ie. Net zoals bij dieren, trouwens. Onze kat reageert beter op Plukkie dan op Pluk.

Denk dat de eindklank gewoon aantrekkelijk klinkt....
pi_56223137
quote:
Op dinsdag 22 januari 2008 11:34 schreef Troel het volgende:
En ja hoor, we zijn er dus weer met open ogen ingetuind. Meneer had geen trek, meneer had een zuigreflex omdat ie last had van krampjes
Maar dat is ook gewoon heel lastig, aan de ene kant wil je hem niet overvoeren als ie last van zijn buik heeft want dan maak je het alleen maar erger, aan de andere kant wil je niet zijn hongergevoel weg'pinken'. Ik ben blij dat het larfje hier de grootste kramppartijen alweer achter de rug heeft, want na drie kinderen zie ik nog steeds het verschil tussen 'waaa honger!!' en 'waaaa pijn!!!' niet altijd goed. Ja, als tie met zijn beentjes ligt te trekken is het kramp, maar dat doen ze ook niet altijd.
pi_56223209
quote:
Op dinsdag 22 januari 2008 13:37 schreef kapitein_pannekoek het volgende:

[..]

Volgens mij reageren alle babietjes goed op woorden die eindigen op ie. Net zoals bij dieren, trouwens. Onze kat reageert beter op Plukkie dan op Pluk.

Denk dat de eindklank gewoon aantrekkelijk klinkt....
Ja dat dachten wij eerst ook. Maar ook op Mup reageerde ze wel. We moeten er maar echt even op gaan letten voordat ze straks op de creche niet snapt wie ze bedoelen als ze haar gaan roepen
pi_56223246
Maar in het geval van je "eigen" naam dan ?
  dinsdag 22 januari 2008 @ 13:51:31 #56
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_56223314
Dat liedje van die onderbroek is ook erg leuk! Van ieniemienie. Vooral omdat het dus zo van toepassing is op ons...altijd alles kwijt en een hond die sokken en onderbroeken eet...
En weet je wat nou het stomme is van dat Pino-lied: ik hoor het zo'n 8,9 keer per dag en NOG ken ik de tekst niet...Stiemie, bedankt dus voor die spoiler, die print ik uit!
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
pi_56223327
O dat we haar Linnie gaan noemen omdat ze dan wel zal luisteren bedoel je?
Ik snapput geloof ik even niet meer

Hahahaha graag gedaan hoor Memmel. Ik brabbelde ook steeds verkeerd mee vandaar dat ik de tekst maar heb opgezocht. het odnerbroekenlied is ook erg leuk inderdaad!
pi_56223366
quote:
Op dinsdag 22 januari 2008 13:52 schreef Stiemie het volgende:
O dat we haar Linnie gaan noemen omdat ze dan wel zal luisteren bedoel je?
Ik snapput geloof ik even niet meer
Hahaha, ik bedoel je nick...Stiemie
pi_56223370
nee, dat jij hier stiemIE heet

de liedjes van 'naar bed' en 'in bad' zijn ook erg leuk!

whwha, ik zing wat af hier!
pi_56223401
quote:
Op dinsdag 22 januari 2008 13:52 schreef Stiemie het volgende:
O dat we haar Linnie gaan noemen omdat ze dan wel zal luisteren bedoel je?
Ik snapput geloof ik even niet meer

Hahahaha graag gedaan hoor Memmel. Ik brabbelde ook steeds verkeerd mee vandaar dat ik de tekst maar heb opgezocht. het odnerbroekenlied is ook erg leuk inderdaad!
Een odnerbroek
pi_56223459
quote:
Op dinsdag 22 januari 2008 13:53 schreef kapitein_pannekoek het volgende:

[..]

Hahaha, ik bedoel je nick...Stiemie
Oeps bedoel je dat Ja die naam is eigenlijk een bijnaam voor onze kat (reageert ook beter op Stiemie dan op Guus )

Nee verder maakte het niet veel uit wat we zeiden. Ik noem Linde ook vaak Boeffie en dan lacht ze wel als ze je toevallig aankijkt, maar ze draait zich niet om als je achter haar staat als ze in de kinderstoel zit en je Boeffie zegt.


Pff zie nu de odnerbroek Hij gaat lekker mensen!
pi_56224790
quote:
Op dinsdag 22 januari 2008 13:37 schreef kapitein_pannekoek het volgende:

[..]

Volgens mij reageren alle babietjes goed op woorden die eindigen op ie. Net zoals bij dieren, trouwens. Onze kat reageert beter op Plukkie dan op Pluk.

Denk dat de eindklank gewoon aantrekkelijk klinkt....
In ons geval klopt het wel, Devin reageert beter op Devinski (het zijn dus niet de Russische roots )

Memmel, leuk he, papa en mama zijn toch het leukste speelgoed
Ik zie jullie al helemaal op de grond liggen trouwens.

Net naar het CB geweest en meneer weegt nu 7960 gram en is 73 cm.
Nog steeds een "tenger ventje", maar voor de verandering eens geen gezeur daarover, alleen voorgaande opmerking. Bij het wegen moesten we nog erg lachen: Devin lag op zijn rug op de weegschaal, maar vond het schijnbaar niet leuk. Hij richtte zijn hoofd en schouders op, deed een paar sit-ups maar kwam niet hoog genoeg naar zijn zin. Dus greep hij met 2 handjes de rand van de weegschaal vast en probeerde zich, kreunend en wel, op te trekken
Is niet gelukt overigens, maar we moeten hem nu echt wat beter in de gaten gaan houden. Vanochtend trok hij zichzelf vanuit zitstand ook al aan mijn kleren omhoog....
.... met gevoel voor drama....
pi_56225133
hahaha, frustrerend he Devin !?

hier volgende week naar het cb weer!
ben benieuwd.

Pap ging hier trouwens uitmuntend! 8 hapjes toch al wel denk ik!
Blijven oefenen...oefenen...oefenen

ohja..V. moet onverwacht 3 dagen naar Ierland volgende week
pi_56234682
quote:
Op dinsdag 22 januari 2008 12:13 schreef XXXKarinXXX het volgende:

We zitten te denken aan een Bibabad. een opklapbaar bad voor in de douchecabine.
Iemand ervaring hiermee?
Wij hebben er toevallig begin deze maand eentje gekocht omdat Tomas echt te groot werd voor het babybadje Hij bevalt eigenlijk prima. Tomas vindt hem helemaal geweldig en heeft alle ruimte, en als we klaar zijn trekken we de stop eruit en alles gaat rechtstreeks de afvoer in. Laten drogen, opklappen en klaar. Minpuntje: er gaat wel erg veel water in
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
pi_56236499
Gwen is vandaag geslaagd voor de gehoortest en heeft ook bloed gegeven voor de hielprik, wordt hier ook getest op CF. Gisteren woog ze 2680 gram terwijl ze zondag met 2650 uit het ziekenhuis kwam . Het navelstompje is vandaag ook eraf gevallen. Vanavond is ze voor het eerst wat wakker geweest dat ze om zich heen lag te kijken, fijn bij pappa op zijn borst.
pi_56236757
Wij gaan vanaf morgen maar een ander schema proberen, want ook vanavond lijkt het niet minder te worden. Weer na 3 kwartier wakker, deze keer helemaal overstuur omdat we hem er niet uit kwamen halen/niet kwamen kijken. Poepluier dus hij moest wel uit bed en wilde daarna gewoon echt niet terug, toch gedaan en uiteindelijk wel rustig gekregen maar hij heeft daarna nog gewoon een uur wakker in zijn bedje gelegen, zonder echt te mopperen. Het lijkt er dus op dat hij gewoon wakker is en ook geen slaap heeft.
Normaal slaapt hij tot 10 uur in de ochtend (en hij gaat nu de laatste dagen ook pas om 10 uur de nacht in), morgen maak ik hem om 8 uur wakker zodat we alles 2 uurtjes kunnen verschuiven en dan 's avonds niet met die 1,5/2 uur wakker zitten en hij om 8 uur echt de nacht in kan. Hopelijk werkt het.
  dinsdag 22 januari 2008 @ 22:31:59 #67
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_56237004
Ohhh Appelsap, ik hoop dat het lukt!

Anna is vanavond meegeweest naar een afscheidsborrel van een collega. Natuurlijk iedereen tegen haar aan kwebbelen, beetje lachen, beetje doen. Ze lag er pas om kwart over negen in. Ik hoop dat ze nu niet overstuur raakt. Ik heb haar nog niet gehoord en ga nu ook zelf mijn bedje in!
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
pi_56237415
Goh Appelsap wat vervelend zeg!

Meike zit op dit schema wat slapen betreft:
7.30 uur wakker
10.30 weer slapen (anderhalf uur)
14.30 weer slapen (anderhalf uur)
19.30-20.00 uur slapen

Soms slaapt Meike uit, zoals vanmorgen, tot 8.45 uur, dan redt ze het overdag met 1 keer slapen.

De tijden zijn uiteraard flexibel, maar ze geeft zelf aan dat ze moe is door in de ogen te wrijven en te gapen, en komt steeds op hetzelfde schema uit. Savonds wil ze niet naar bed, en begint dan te huilen, en hard ook, heb nu in de gaten dat ik het moet negeren, dan gaat ze binnen een kwartier slapen. (ik kan echt niet tegen dat gehuil, dus heb haar er steeds uitgehaald, met als gevolg dat dametje pas om 22.45 uur ging slapen, kleine haaibaai)

Leuk joh Memmel, lekker showen met je kleine kanjer!!! En hopelijk slaapt ze lekker uit, dan kan mama dat ook doen!

Marit, hmmm vervelend dat je vriend (man?) naar Ierland moet, vind je het zelf erg naar of valt het mee?
Hoe gaat het met Ilse dan?
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_56237796
Hier is het echt pas sinds een week nu ongeveer. Hij is ook ziek geweest dus dan ben je ook weer wat soepeler. Ik kan hem goed een uur of 2 laten huilen (natuurlijk af en toe wel even kijken) maar hij lijkt gewoon echt niet moe te zijn, want hij blijft de laatste 2 dagen eigenlijk heel rustig.

Wij hadden:
10.00 wakker
13.00 slapen
15.00/16.00 wakker
19.00/20.00 slapen

Voor hij dit schema had sliep hij echt een stuk minder, of was hij in ieder geval meer wakker.

Morgen ga ik proberen:
8.00 wakker
11.00 slapen
14.00 wakker
17.00 slapen
18.00 wakker
20.00 slapen

Dat zou kloppen met hoe hij het nu doet alleen alles 2 uurtjes verschoven, dus ik ben benieuwd.
pi_56237862
Anna heeft weer lekker kunnen showen, leuk is dat hè!
Ze zal het vast niet erg gevonden hebben om een keertje wat later in bed te liggen.
  woensdag 23 januari 2008 @ 11:03:53 #71
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_56245179
Rn, hoe is het nieuwe schema bvallen?
Is Anna rustig gebleven onder alle aandacht?

Fijn dat gwen niet zoveelis afgevallen

Op het kdv zeggen ze dat eli probeert te draaien/rollen maar ik merk er niets van Al vond hij het wel heel spannend toen ik hem aan zijn handje omrolde. Eenmaal op zijn buik gingen de armpjes wijd uiteen... Ja, vind je het gek dat je dan niet kan rollen, als je optimaal stabiel erbij gaat liggen

Appelsap, zijn de vlekjes helemaal weg bij damian? ben je er nog achtergekomen wat het was?
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
  woensdag 23 januari 2008 @ 11:53:52 #72
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_56246602
Anna vond de aandacht heerlijk!
Ze is vanacht wel een paar keer even wakker geworden met een luid gemompel. Ze lag vast te dromen.
En toen moest ze om 7.30 uur ook nog wakker worden, en daar had ze niet zo'n zin in...

Appelsap: hoe is het gegaan??

Eli - lekker draaikont. Davina: doet eli een parachutist na als ie ligt: armen en benen gespreid de lucht in? Dat doet Anna nl ook!
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
  woensdag 23 januari 2008 @ 12:22:44 #73
82727 klein_spookje
Mama van het liefste meisje
pi_56247197
Zo, ik wil heel graag meeschrijven en meld me geloof ik nu voor de tweede keer na Zoë haar geboorte. Helaas is het hie rbehoorlijk hectisch geweest. Zoë heeft last van reflux en had daar erg veel last van, de huisarts vond het nog niet erg genoeg pas als ze niet meer contact maakt, blauw aanloopt of wegvalt is het erg genoeg voor medicijnen of een kinderarts. Ik was werkelijk laaiend!
Niet erg genoeg mijn kind raakt oververmoeid door het niet slapen en schreeuwen, ze heeft het de hele dag zuur en er komt van alles omhoog meestal meerder keren achterelkaar omdat ze het weer inslikt, ze loopt rood aan, gilt vreselijk van de pijn en de tranen schieten in haar rood doorlopen oogjes. En dat noemt ze niet erg genoeg.
Zoë sliep minimaal en alleen rechtop tegen mij aan en dat ook s nachts dus voor mama ook geen doen. Maar om te zien dat ze zo een last heeft en niets krijgt terwijl ik weet dat het wel mag. Want na overleg met een kinderarts was het haar duidelijk er zijn geen medicijnen voor alleen een operatie bij de eerder genoemde symptomen. wat een onzin.

De dag er na terug gebeld met namen van medicijnen die baby's ook mogen. Zij weer overlegt met een andere kinderarts en ja van deze mevr kreeg ons meisje wel medicijnen. Nu gebruikt ze Zantac, ontzettend smerig maar het werkt super. Ze is veranderd in een vrolijke baby die rustig slaapt, rustig drinkt en niet meer schreeuwt van de pijn. Wat een verademing zeg. De eerste nacht toen het werkte heb ik eerst gekeken of ze nog wel leefde ze sliep zo lang en zo rustig.

Ik zou graag een foto plaatsen van mijn meisje maar dat lukt niet.

nu er rust in de tent is zal ik proberen vaker te schrijven en lezen. Lezen ga ik zo even doen.
Liefs joyce
pi_56247436
Hoi Allen,

Mischien spring ik in het verkeerde topic mischien in het goede.. k ben door de bomen in het bos de weg kwijt

Ik ben 24 november bevallen van n klein tenger meisje ( 47 cm 2470 gram ) na een vrij inspannende start omtrent haar afvallen en t geel zien wat nog net op tijd in de goede richting ging, zit ik nu met n nieuw probleem.
Gister heeft ze haar eerste vaccinatie gekregen op het CB, al na 2 uur werd ze er ontzettend ziek van. ( lees alle voedingen komen er gelijk weer uit, koorts, krampen, stijve spieren en ontroostbaar huilen ) op advies al gestart met de paracetamol zetpil, maar ook dit helpt niet. haar alleen gehuld in n luiertje en op mijn blote borst in een badjas gehuld om het extreme huilen om te zetten in een iets beter verdraag baar huilen zit ik nu n beetje radeloos dit bericht te tikken. CB en huisarts al gebeld en deze zeggen dat dit een van de "standaard" bijwerkingen kan zijn, maar adviezen hebben ze niet buiten de paracetamol om. k heb onderhand alles waar ik maar aan kon denken al geprobeerd, babymassage, badje, etc maar t blijft doorgaan, en nog steeds houd ze geen enkele voeding binnen

Iemand nog een tipje voor dit vers moedermensje ?
Gewoon n stuiterballetje
http://youtu.be/JI-o25K6B-E
pi_56247538
Ik zeg eerste hulp. Hup naar het ziekenhuis.
  woensdag 23 januari 2008 @ 12:43:21 #76
82727 klein_spookje
Mama van het liefste meisje
pi_56247710
Maffe muts, laat je niet afschepen hoor. Ik zou er op zijn minst op staan dat de huisarts haar ziet. Een kind dat zo hartverscheurend huilt en nergens mee te troosten is zou ik zeker na laten kijken.
Beter 10x te veel naar de ha of wie dan ook dan 1x te weinig.

Sta sterk in je schoenen en ik weet hoe moeilijk het is. Maar meid je moedergevoel is iets heel bijzonders en als die zegt dat er iets niet goed is schijt aan de rest en doe waar je je goed bijvoelt.

succes
pi_56247718
Klein_spookje wat fijn dat jullie nu een oplossing gevonden hebben en wat rot van je huisarts zeg!

Maffemuts wat vervelend. Mijn zoontje (al 11 maanden) heeft van de week precies hetzelfde gehad toen hij prikken heeft gehad. Ik dacht alleen dat het een buikgriepje was door de verminderde weerstand, maar dat kunnen dus ook bijwerkingen zijn.
Ik denk dat je verder weinig kan doen en het beste is op zo'n moment toch bij je houden. Mijn zoontje vindt het altijd fijn om dan helemaal stil bij me te liggen, zeker niet teveel sjouwen en bewegen met hem. Qua voedingen misschien wat minder proberen en wat vaker. Temperatuur goed in de gaten blijven houden.

Memmel ik kan er nog weinig over zeggen of het werkt, want we zijn vanochtend pas begonnen met het nieuwe schema.

Davinia de vlekjes zijn er nog wel een beetje maar de echte bultjes zijn weg, het was gewoon een virusje.
pi_56247772
Zie nu pas dat ze pas 2 maanden oud is, zeker als ze echt lang ontroostbaar huilt zou ik er proberen wat druk achter te zetten wat hier al gezegd wordt. Want voor zo'n kleintje lijken dit me wel zware bijwerkingen. Doe wat je gevoel zegt.
pi_56247975
Mijn gevoel zegt me ondanks dat de huisarts het niet nodig vind, toch er maar heen te gaan en dan net zolang in de wachtruimte te gaan zitten tot n ieder het zat is en hij wel de moeite neemt om er naar te kijken... heb haar inmiddels wel aangekleed in t ruimste wat ik in de kast had, valt niet mee om iets over al die aangespannen spiertjes te krijgen.

word vervolgd...
Gewoon n stuiterballetje
http://youtu.be/JI-o25K6B-E
pi_56248032
quote:
Op woensdag 23 januari 2008 12:33 schreef maffemuts het volgende:
, maar adviezen hebben ze niet buiten de paracetamol om. k heb onderhand alles waar ik maar aan kon denken al geprobeerd, babymassage, badje, etc maar t blijft doorgaan, en nog steeds houd ze geen enkele voeding binnen
jongste spruit reageerde ook ongeveer zo (hoewel ik niet helemaal zeker weet of dat van de prikken was of van de spuugbug die zijn oudste broers de week ervoor geveld had. In elk geval begon het ook een uur of 2-3 na de prikken). In de draagdoek warm tegen mij aan en rondjes lopend was hij wel min of meer rustig, maar echt leuk was dat niet ofzo. Gelukkig duurde het maar een dag.

Ik zou wel dat spugen in de gaten houden en of ze nog plast.

Voor zijn tweede en derde serie prikken maakte ik me logischerwijs zorgen, maar daar heeft hij veel minder last van gehad (ietsje verhoging, verder gewoon zichzelf).
pi_56249099
Maffemuts, mijn meisje heeft ook veel last gehad van de eerste prikken (gelukkig van de prikken daarna veeeel minder last gehad) maar als ze er ook bij gaat spugen en de paracetamol niet helpt zal ik me zeker niet laten afschepen! Ze kunnen toch op zijn minst even kijken? Is het niks, dan sta je binnen 10 minuten weer buiten, dus dat moet kunnen.

Succes met je meisje en hou je ons op de hoogte?
pi_56249271
Zo nu nog even verder teruggelezen

Zo zo Anna het feestbeest! Fijn dat ze het zo leuk vond Memmel. Beetje showen met je mooie dochter is nooit weg toch?

Appelsap is het nu met het nieuwe schema wel goed gegaan met slapen? We gaan hier ook over op een nieuw slaapritme volgens mij. Eerst sliep Linde echt heel veel maar nu gaan we (geheel volgens Ria Blom ) over na steeds een uur a anderhalf uur slapen na de eerste 2 voedingen en dan vanaf de derde voeding ophouden tot een uur of 8 en dan naar bed voor de rest van de avond/nacht. Gisteren mee begonnen en dat werkte wel. Hou altijd een beetje mijn hart vast na onze eerdere ervaringen met Ria Blom

Davinia Linde draait ook heel graag met hulp van ons, maar zelf blijft ze van rug naar buik steeds hangen omdat ze haar armpje niet juist houdt. Dat eindigt dan in een soort gekrulde elleboogjesmacaroni-houding. Ach ja het gaat haar vast een keer lukken.
pi_56249335
och maffe muts, wat een heftige reactie voor zijn klein meisje.. Als je het echt niet vertrouwd, gewoon de huisarts weer bellen. Het zijn wel standaard bijwerkingen, maar het betekend niet dat daarmee niet erg is.
Gewoon blijven bellen, en als ze echt geen gehoor geven naar de eerste hulp. Gewoon je gevoel volgen!

Klein spookje, fijn dat jullie eindelijk wat rust hebben. Reflux is ook al zoiets naars, en helemaal als de huisarts niet meewerkt..
pi_56249452
Het rollen met die armpjes moeten ze echt doorkrijgen. Hier ging van rug naar buik het moeilijkst.

Hij heeft niet zo goed geslapen. Om 11 uur lag hij erin en om 12 uur weer wakker.. poepluier. Daarna heeft hij gekletst in bed en hij lag net weer te slapen (kwartier), weer wakker, nóg een poepluier. Tsja kan gebeuren! Inmiddels was het toen al kwart over 1 dus heb ik hem maar uit bed gehaald en net wat eten gegeven. Hij lijkt nu helemaal niet moe, heeft ondanks dat hij niet zoveel geslapen heeft wel lekker kunnen rusten. Ik zie wel tot hoelang hij het nu volhoudt en dan laat ik hem vanmiddag als hij naar bed wil niet te lang slapen zodat hij om 8 uur wel moe is. Aan moe zijn zal het dan in ieder geval niet liggen. En dan morgen weer een nieuwe dag!

Maar hoelang is Linde dan wakker na de derde voeding? Is Linde uit zichzelf aan het wijzigen of doen jullie dat bewust?
pi_56249862
Appelsap het is inderdaad een kwestie van doorkrijgen. Van buik naar rug lukte eerst ook niet, maar toen ze eenmaal wist hoe ze haar armpjes moest houden, was dat een eitje. Het vage is trouwens wel dat ze toen ze pas een paar weken oud was wel van rug naar buik kon draaien. Volgens mij is ze er toen zo van geschrokken dat ze het daarna volledig verdrongen heeft

Hahahah ja die poepluiers werken ook niet echt mee natuurlijk. Ik zou in ieder geval opletten dat Damian dan niet vanmiddag even lekker gaat bijslapen zodat ie vanavond weer niet in slaap kan komen. En tsja als ie gewoon lekker uitgerust is zou ik me niet druk maken inderdaad.Misschien is hij de ene dag ook gewoon wat moeier dan de andere dag?

We gaan hier met Linde zelf bewust wijzigen. We merkten dat ze steeds overdag lekker een paar uur ging slapen en dan wilde ze er 's avonds pas weer om een uur of 11 in. Ja heel leuk maar wij willen ook wel een beetje tijd voor onszelf en 11 uur is gewoon veel te laat voor zo'n klein grietje.

Volgens internet en Ria B. hebben kindjes van een half jaar zo'n 15 uur slaap per dag nodig. Als ze dan van 21.00 uur tot 's morgens 7 uur slaapt, (totaal 10 uur) kan ze de overige uurtjes over de rest van de dag verdelen. We proberen er dus voor te zorgen dat ze overdag niet langer dan een uur of 5 slaapt want dan heeft ze regelmatig 's nachts zin in wat actie

Het ziet er dan ongeveer zo uit:

8.00 uur - fles 1 en lekker slapen
12.00 uur - fles 2 en lekker slapen
16.00 uur - fles 3 en wakker tot 20.00 uur voor de laatste fles

Tussen 16 en 20 uur krijgt ze dan nog een groentehappie

En als ze eerder/later wakker is of tussendoor eerder wil eten, dan passen we het gewoon een beetje aan of ze krijgt een rijstewafeltje om mee te spelen.
pi_56250237
van 16.00-20.00 wakker? Dat red Chris echt niet.. max 3 uur wakker. Daarna is het echt wel over. En 's avonds is het om 19.00 echt wel gebeurd.Dus we maken Chris nog steeds wakker voor de 4e fles om 21.00..
maar die 15 uur klopt wel redelijk.
pi_56250586
Huh maar hoe laat begin je dan met de eerste fles en hoeveel tijd zit er dan tussen de flessen?
Hier zit er 4 uur tussen en met een groentehap erbij maximaal 5 (Ze eet natuurlijk nog niet echt een hele groentehap vandaar)
  woensdag 23 januari 2008 @ 14:38:16 #88
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_56250616
Ik las laatst ook ergens dat jongens meer slaap nodig hebben dan meisjes.

Anna doet 's ochtends rond een uurtje of 10.30 een powernap van 30 minuten. Dan gaat ze er om een uur in tot ong half vier, vier uur en dan om 8 uur naar bed voor de nacht tot een uurtje of acht. Dus ook ong 15 uur!
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
pi_56250671
Ja Memmel zo'n soort 'schema' heb ik voor Linde ook in gedachten. Zoals het nu gaat wil ze 's avonds niet naar bed en is ze daardoor 's morgens moe en wil ze lekker bijslapen.
pi_56250905
Damian sliep eerst altijd een uur of 14 a 15, met 10 maanden was dat ineens een uur of 17 a 18 en ik denk dat we nu weer op zo'n 14 a 15 uur gaan uitkomen.

Linde is dus een beetje als Damian. Als hij eenmaal echt goed in slaap is dan moet je hem echt wakker maken omdat hij anders te lang slaapt. Zoals jullie het nu willen doen klinkt het wat beter. Succes ermee!
  woensdag 23 januari 2008 @ 15:35:44 #91
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_56251860
quote:
Op woensdag 23 januari 2008 11:53 schreef Memmel het volgende:

Eli - lekker draaikont. Davina: doet eli een parachutist na als ie ligt: armen en benen gespreid de lucht in? Dat doet Anna nl ook!
Memmel, wat fijn dat het goed ging vannacht.
Ja idd, beentjes omhoog, deed hij altijd al, eerst ook kont omhoog, maar hij is er inmiddels achter dat dat niet echt werkt zo samen, en vanochtend dus ook armpjes helemaal wijd. wel plat op bed, trouwens, niet de lucht in.

Edit: mag ik svp uw expert opinions omtrent het mondje van mijn allerliefste baby?

ja hij is niet scherp, maar ik wilde het wel goed op de foto hebben, en dan gat moeilijk met zo'n beweegelijk kind...



Komt er rechtsboven nou een hoektand door? Hij kwijlt al tijden (lees ruim een maand) als een idioot, onder voelen we al wat, stiefmoeder voelde midden al wat, als hij zelf knauwt, knauwt hij altijd in die rechterhoek. Echt bijten, dus he! Op een gegeven moment was zijn vingertje helemaal rood van het bijten

Roept u maar!

Btw, nog 6 nachtjes en dan is Eli 5 mnd

[ Bericht 20% gewijzigd door DaviniaHR op 23-01-2008 15:41:13 ]
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_56252401
ik kan het niet uit de foto halen hoor Davinia

pffff al die verhalen over slapen...
Pepijn heeft vandaag besloten dat slapen voor watjes is. Hij heeft al wel 2x 25 minuten geslapen vandaag sinds hij om half 10 vanochtend wakker werd...
Vermoeiend!!! Want als hij wakker is wil hij aandacht, want zelf spelen is alleen een hoop frustratie omdat het kruipen niet lukt.
Meneer zit nu even heel onverantwoord op de bank voor de dvd van de fabeltjeskrant, kan mama ff uitpuffen.

Wel vanmiddag een half kontje donkerbruin pitjesbrood weggewerkt
Ik had alleen nog maar dat, en dacht geef hem het kontje dan kan hij sabbelen, hihi nou er ging iets meer naar binnen als alleen wat gesabbel.
pi_56252455
Stiemie, hier ziet het ritme er ongeveer zo uit:

7.00 opstaan (vaak vanaf 6.30 al wakkerig, maar blijft vrolijk liggen kletsen)
7.15 fles
8.30 slapen
10.00 wakker
11.00 fles
12.00 slapen
13.30 wakker
15.00 fles
16.00 slapen
16.45 wakker
17.30 pap (60ml) wordt vrijdag groente
19.00 slapen
21.00 wakker gemaakt voor fles
21.30 slapen
En het verschilt wel per dag, maar gemiddeld is het zoiets. Er zijn altijd 2 slaapjes van 1,5 uur. En 1 slaapje van 45 minuten. Meestal 's middags, maar soms ook 's ochtends. Langer slapen is maar 1 keer gebeurd in de afgelopen weken.
Hij slaapt dus een kleine 4 uur overdag, en 11,5 's nachts..
pi_56253434
Eindelijk werd de huisarts gestoord van het gehuil van me kleine meid en maakte hij toch maar wat tijd vrij. hij constateerde koorts ondanks de paracetamol, huilen, stijve spieren over het gehele lichaam en dat de darmpjes vrijwel stil lagen ( hoef ik geen huisarts voor te zijn om dit te concluderen met behulp van een thermometer en het gegeven dat ze niets binnenhoud sinds gistermiddag en een goed paar ogen..) na lang wikken en wegen toch maar n iets zwaardere pijnstiller meegegeven en een licht spierverslappertje en n verwijsbriefje voor de kinderarts welke morgen bezocht dient te worden. kortom het is n reactie op de inenting, komt waarschijnlijk door dat mn meisje toch niet zo fit was als dat ze eruit zag, morgen dus naar het ziekenhuis met t ukkie en nog meer naaldjes erin, want voor we bij de kinderarts komen, moeten we eerst bloed laten prikken etc etc... mja k hoop dat t zwaardere pijnstillertje gauw gaat werken voor me meissie want ze is zooo moe en heeft ongeloofelijk veel pijn, hielprikje heeft ze nog geen kik gegeven dus haar pijngrens is redelijk hoog. en maar hopen dat ze vanavond dan weer ietz wil eten en kan binnen houden.. k blijf wanhopig en me best doen door haar toch elke keer aan te leggen (bv) mja k vraag me zelf wel af of ik haar daar nu mee plezier of mee straf

wordt vervolgd...
Gewoon n stuiterballetje
http://youtu.be/JI-o25K6B-E
pi_56254883
Goed gedaan, maffemuts ! Ook al voelt ze zich morgen beter, gewoon lekker naar de kinderarts gaan. Alles even lekker laten checken !

En wat betreft dat eten...ja...zou het een poging geven. Wat erin gaat, dat gaat erin. Misschien wel lekker knus even saampjes. Succes ermee en laat je morgen nog ff wat van je horen ?
  woensdag 23 januari 2008 @ 19:00:55 #96
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_56256599
Davina, mag ik je de theelepeltjes test aanbevelen? Van mijn moeder geleerd....
Men neme: een theelepeltje en doet dat met de bolle kant naar waar je denkt dat het tandje zit. Even tikken en je hoort vanzelf of er een hard tandje zit of niets!

Maffemuts: goed dat je hebt doorgezet hoor! Gewoon het zekere voor het onzekere nemen! En misschien vindt ze het wel hardstikke fijn om lekker bij je te zijn met bv!!
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
  woensdag 23 januari 2008 @ 19:35:23 #97
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_56257619
Memmel, gaan we doen
Maffemuts, ik zou wel bv geven, want het geeft ook troost, ookal komt het er weer uit. Lijkt me dat het nu het enige is dat je kan doen tot morgen.
Heel veel sterkte, het lijkt me echt heel naar om mee te maken!
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_56257912
maffemuts, zeker bv blijven geven!!!
de goede bestanddelen van borstvoeding die uitdroging helpen voorkomen worden heeeeeeel snel opgenomen, binnen 10 minuten is daarvan al bijna alles opgenomen!

veel succes!!
pi_56258229
Pfffff.... Wat was ik naief!!
Ik dacht dat ik het "er allemaal wel even bij zou doen"..Nog zo'n kleintje!!
Maar wat hakt het erin zeg!!
Waar alle monsters vanaf het begin redelijk doorsliepen 's nachts blijft deze gewoon zn dagritme aanhouden..Elke twee uur een voeding en zo af en toe nog wat snacken tussendoor..
In de box is lang niet zo gezellig als bij mama op de arm en dat laat ie horen ook!
Tel daar een (nog steeds) ziekerig ander monster (die van 18 maanden) bij op, die OOK nog zoiets heeft van....Uhm.. Leuk zo'n miniminiminimonster, maar ik klamp me toch voor de zekerheid maar even de hele dag aan papa en mama vast!
En of het nog niet genoeg is heb ik vooral 's nachts last van enorme hoestbuien waarbij ik dus lekker iedereen die per ongeluk sliep wakker maak!!

Verder is het volop genieten !!
No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
pi_56259346
Goedzo Maffemuts, hopelijk knapt ze gauw op!

Vamp

Ik haalde Mirte gister op op het KDV, vertelden ze dat ze maar wat eerder de fles hadden gegeven en dat ze erna niet echt voldaan was. Grappige was dat ik me dat zelf ook af liep te vragen en het aan hen had willen vragen hoe dat bij hun was... Ze krijgt nu dus 180+6. En het gaat gewoon schoon op (alleen vanmiddag een mondje terug, verder nog niet).
Ze is wel wat huilerig op het moment, wil overdag niet echt slapen ondanks dat ze echt wel moe is. Vanmiddag viel ze uiteindelijk in het hangmatje in slaap in de box. En toen moest ik haar wakker maken voor bad en fles (dat werd me niet in dank afgenomen). Na de fles lag ze nog wat te kletsen op mn schoot en nu slaapt ze als het goed is.
Fake it till you make it...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')