quote:Op maandag 21 januari 2008 09:50 schreef Damzkieee het volgende:
Zou Ogararu in de auto ook de hele tijd in zn achteruit rijden?
Ja, die gast moet een nekspieren hebben, werkelijk niet normaal. Misschien kan de medische staf (quote:
Zoals ik eerder al vaker gezegd heb mist ajax op dit moment een echte MIDMIDquote:Op maandag 21 januari 2008 09:44 schreef Nashje het volgende:
Denk dat het niet alleen aan de verdediging ligt. De omschakeling van het middenveld is ook zwakjes. Davids mist nog ritme, Gabri kan niet alles alleen doen en Perez loopt voorin. Ik pleit voor een 4-mans middenveld.
Vind het sowieso fucking wazig dat je met een middenveld als Gabri - Perez - Davids niet kunt overtuigen tegen NEC.
Snel verdedigers toevoegen aan de selectie. Kerels graag. Spelers die spijkerhard zijn. Het is alweer 21 januari.
quote:Engelaar: ik moet geduld hebben
In het Algemeen Dagblad liet Orlando Engelaar weten graag naar Ajax te willen. "Ik vind het mooi dat een grote club als Ajax zich heeft gemeld en zou graag de overstap maken. Ik ben nu eenmaal ambitieus en wil het hoogste bereiken. Aan de andere kant kan ik begrip opbrengen voor het standpunt van FC Twente. Zij hebben te kennen gegeven geen spelers te willen laten gaan, dat is duidelijk. Het verhaal is dus duidelijk: ik moet nog even geduld hebben."
Op papier ziet het er inderdaad goed uit . . . .quote:Op maandag 21 januari 2008 10:25 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Zoals ik eerder al vaker gezegd heb mist ajax op dit moment een echte MIDMID
Als je 3-4-3 gaat spelen met een ruit op het middenveld lopen er mensen tussen de linies.. zo zal het rondspelen makkelijker gaan en is de ALGEHELE veldbezetting simpelweg beter..
Steek
Gregory vd Wiel - Thomas Vermaelen/aankoop - Jan Vertonghen/ Thomas Vermaelen
John Heitinga
Gabri - Edgar Davids
Kenneth Perez
Leonardo - Klaas-Jan Huntelaar - Luis Suarez*
* voorhoede zou eventueel qua vleugels gedraaid kunnen worden..
- Heitinga is hier de verdedigende middenvelder die goed kan opbouwen.. zowel aanvallend als verdedigend mee kan..
- Je hebt een solide middenveld met werkpaarden als Gabri en Davids
- Je voorhoede wordt gesteund door een Kenneth Perez die een denderend schot heeft van uit de tweede lijn maar ook kan omschakelen naar het middenveld
- Je aanvalslinie is dodelijk met snelheid op de vleugels van Leo en Luis en een afmaker die ook nog eens kan voetballen in de persoon van Klaas..
Als je bijvoorbeeld kijkt naar de wedstrijd tegen NAC waar ze zo sterk over de vleugels kwamen.. door dat je met deze opstelling een beter bezet middenveld hebt kun je NAC eerder storen in de opbouw.. Daarnaast sta je mijn inziens positioneel ook beter..
quote:Castelen zag bewust af van Ajax
Geschreven door Daniel Cabot-Kerkdijk op maandag, 21 januari om 10:38
In de zoektocht naar versterkingen kwam Ajax vorig jaar zomer uit bij Romeo Castelen. De vleugelspits, destijds Feyenoorder en nu uitkomend voor Hamburger SV, zag echter uit respect voor de Rotterdamse club en zijn supporters af van een overstap naar de hoofdstad.
“Tecnisch directeur Martin van Geel heeft vorig jaar zomer inderdaad mijn zaakwaarnemer Rodger Linse gebeld,” bevestigde Castelen tegenover Sportweek. “Ik vond het van lef getuigen. Een Feyenoorder naar Ajax proberen te halen, dat doe je niet snel. Het streelde me.”
“Bij Van Geel had ik altijd een goed gevoel. Ik sprak hem wel eens bij AZ en Willem II. Dat waren korte, maar warme gesprekjes. Ik vond alleen dat ik het niet kon maken. Ik ben dan wel in Amsterdam opgegroeid, maar de Feyenoordsupporters hebben mij heel veel gegeven. Als je dan overstapt naar de concurrent dan pleeg je bijna een soort verraad.”
Ik vond hem zeker niet slecht trouwens.quote:Op maandag 21 januari 2008 10:53 schreef w00h00 het volgende:
http://www.zuidh.nl/films-2007/Collin.wmv
opslaan als...
Colin Held!
Laat Martin dat maar niet horen...quote:Op maandag 21 januari 2008 10:57 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Ik vond hem zeker niet slecht trouwens.
Wat je nu hebt lopen is beter?quote:Op maandag 21 januari 2008 10:58 schreef Cheiron het volgende:
Castelen.. met alle respect.. dan is je scouting toch compleet waardeloos. Castelen..
Nee het ligt zeker niet alleen aan het systeem.. maar als je als team merkt dat je elke wedstrijd steeds op de goede plek staat.. bijvoorbeeld bij het welbekende opvangen van de tweede bal.. (wat nu ABSO NIET GEBEURD!) dan kweekt dat vanzelf vertrouwen..quote:Op maandag 21 januari 2008 10:54 schreef Robar het volgende:
[..]
Op papier ziet het er inderdaad goed uit . . . .
En ik heb John Heitinga zijn beste wedstrijden zien spelen als verdedigende middenvelder.
Maar het ligt in deze echt niet alleen aan het systeem.
Dat is Rommedahl ook.quote:Op maandag 21 januari 2008 11:02 schreef Robar het volgende:
[..]
Wat je nu hebt lopen is beter?
Ik ben ook geen fan van Castelen, maar in vergelijking met bijvoorbeeld Kennedy . . . . . .
Castelen is tenminste wel een echte snelle rechtsbuiten.
Je hebt Rommedahl en Kennedy op rechts. En Kennedy heeft bij Twente laten zien dat hij een mooie voorzet heeft en ook een mannetje voorbij kan. Dat het er nu niet uit komt.. dat hebben we vaken gezien van spelers die naar Ajax komen.quote:Op maandag 21 januari 2008 11:02 schreef Robar het volgende:
[..]
Wat je nu hebt lopen is beter?
Ik ben ook geen fan van Castelen, maar in vergelijking met bijvoorbeeld Kennedy . . . . . .
Castelen is tenminste wel een echte snelle rechtsbuiten.
quote:Steven Defour weer vier tot zes weken out
Steven Defour weer vier tot zes weken out. De kersverse winnaar van de Gouden Schoen, Steven Defour, heeft weer eens een blessure opgelopen. ‘Steven heeft mogelijk een spierscheuring opgelopen aan zijn bil, dezelfde plaats als de vorige keer’, aldus Preud’homme.
‘We moeten wel nog op de echografie afwachten, maar het ziet er naar uit dat Steven vier à zes weken out gaat zijn. Een streep door de rekening natuurlijk voor ons, maar zeker voor Steven’, vertelt coach Preud’homme verder.
‘Steven was klaar om te spelen. Tijdens training had hij geen last meer van zijn bil. Na de match liep Defour huilend rond, en daarin kan ik hem begrijpen. Zo kan hij zich nooit tonen aan het buitenland.’
Nee, voor je het weet krijgt hij een contract voor het levenquote:
Werkelijk ongelooflijk toch of niet.. Hoeveel meer moet Groningen geboden hebben?quote:Verdediger Matías Cahais definitief naar Groningen
Verdediger Matías Cahais definitief naar GroningenFC Groningen heeft zich vannacht definitief verzekert van de diensten van Matías Cahais (foto), zo meldt De Telegraaf. De clubleiding van de Noordelingen bereikten een akkoord met Boca Juniors over het transferbedrag.
Hoeveel Groningen zal moeten betalen voor Chais is niet helemaal duidelijk. Boca vroeg vorige week nog zes miljoen euro voor de Argentijnse jeugdinternational. Cahais, die zowel als links als centraal in de verdediging kan spelen, zal een contract tekenen tot medio 2012.
'Het gaat alleen nog om een paar kleine dingen. Het is geweldig dat we erin geslaagd zijn de aanvoerder van Argentinië onder twintig, de wereldkampioen, te halen', aldus algemeen directeur Hans Nijland.
Groningen troeft met het aantrekken van Cahais onder meer gerenomeerde ploegen als PSV en Ajax af. De twee Nederlandse topclubs hadden ook interesse in de 20-jarige Cahais.
Van Geel heeft hem gebeld hoor, niet de scouting.quote:Op maandag 21 januari 2008 10:58 schreef Cheiron het volgende:
Castelen.. met alle respect.. dan is je scouting toch compleet waardeloos. Castelen..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |