Heb je roos in je blonde haren van de Sjonnies dacht ik.quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:22 schreef TerroRobbie het volgende:
Wat is dat liedje wat je hoort als jullie gescoord hebben?
Lalalalaaa
Nee dat was vroeger, tegenwoordig is het van een ander Sjonniesnummer.quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:43 schreef Blawh het volgende:
[..]
Heb je roos in je blonde haren van de Sjonnies dacht ik.
Ja doei.quote:Op donderdag 14 februari 2008 13:27 schreef Bonjasky82 het volgende:
de sjonnieszogenaamde nijmegenaren met een amsterdams accentje en kutliedjes + debiele outfits.
http://www.youtube.com/watch?v=V96ypNmGUHkquote:Op donderdag 14 februari 2008 16:30 schreef TerroRobbie het volgende:
Heeft iemand het liedje nou in zijn geheel.
Ooow, is het die. Die ken ik wel.quote:Op donderdag 14 februari 2008 19:41 schreef hoM3r het volgende:
[..]
http://www.youtube.com/watch?v=V96ypNmGUHk
tophit
quote:Op donderdag 14 februari 2008 19:50 schreef Greetings het volgende:
Louis kent hem ook wel denk ik.....
Misschien een stomme vraag, maar is Olssen dan al hersteld van z'n blessure? Ik dacht dat 'ie nog wel een paar weekjes weg was.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 14:52 schreef De_Hypotheker het volgende:
Vind het op zich wel een geinige goaltune. Als ze dan toch per se iets willen draaien.
Morgen Potje weer in de basis, ten koste van OlssonWeet niet wat ik ervan moet denken hoor, Olsson is een held. Zou misschien liever Pothuizen-Olsson als duo zien, maar je aanvoerder passeren doe je ook niet gauw.
Tsja.. excelsior heeft op z'n psv's gewonnen vandaag.. jammer..quote:Op zaterdag 16 februari 2008 22:22 schreef jorienvdherik het volgende:
vorige week 5-2 tegen az en dan nu dit
Bizar man, maar die den ouden staat er weer hoorquote:Op zondag 17 februari 2008 00:09 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
De sjonnies hadden best wel een aantal keer gedraaid mogen worden vanavond, jezus wat een kansen.
En gewoon pure pech natuurlijk.quote:Op zaterdag 16 februari 2008 22:52 schreef Rikketik het volgende:
Verschil is dat je tegen clubs als Excelsior zelf het spel moet maken. Daar hebben wel meer clubs moeite mee.
Dat ook natuurlijk.quote:
Waren anders wel veel mee gegaan deze keerquote:Op zondag 17 februari 2008 00:29 schreef Mindlight het volgende:
Graafland stond wel erg lekker te keepen, verder was het niet best wat ik hoorde. (was er zelf niet bij).
Tsja vandaag had ik m'n verhuizing dus was echt onmogelijk (door die kutcombi). Maar idd, het worden er meer en meer, het wordt nog eens watquote:Op zondag 17 februari 2008 00:36 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Waren anders wel veel mee gegaan deze keerGaat nog wat worden, zoveel mensen mee.
Niet als we zoals zaterdag spelen. Maar ik verwacht uiteraard wel een overwinning voor ons.quote:Op maandag 18 februari 2008 11:42 schreef De_Hypotheker het volgende:
Het voetbal was niet eens zo slecht. Van die kansen horen er gewoon minimaal twee in te gaan, dan pak je lachend drie punten.
Ik kijk wel met angst en beven uit naar de wedstrijd tegen Heerenveen, die zijn echt te goed voor ons denk ik...
Beetje vervelend inderdaad, mensen die NEC nooit zien spelen maar er wel van alles over roepen. Net als die Heraclied laatstquote:Op maandag 18 februari 2008 11:46 schreef hoM3r het volgende:
Jezus, we verliezen weer eens en we gaan gelijk weer degraderen blijkbaar. We worden gewoon 15e, 14e of misschien 13e, en we spelen geen nacompetitie, hoe graag men dat ook zou willen.
Ik hoop natuurlijk dat je gelijk krijgt maar de strijd om de degradatie / nacompetitie is echt zelden zo spannend geweest (voor zover ik die dan ooit heb gevolgd). Normaal is er altijd 1 club duidelijk het bokje maar nu kunnen dat er gewoon 7 zijn... Willem II kan ineens weer een goede fase krijgen, Venlo haalde gister opeens onverwachts uit (moet eerlijk zeggen dat ik dacht dat die af zouden gaan haken) Excelsior nadert weer.quote:Op maandag 18 februari 2008 11:46 schreef hoM3r het volgende:
Jezus, we verliezen weer eens en we gaan gelijk weer degraderen blijkbaar. We worden gewoon 15e, 14e of misschien 13e, en we spelen geen nacompetitie, hoe graag men dat ook zou willen.
Wat ik hier geschreven heb is alleen dat ik NEC een zaadploeg vind. En uitspraken direct na en frustrerende nederlaag zijn altijd wat minder beheerst.quote:Op maandag 18 februari 2008 11:52 schreef De_Hypotheker het volgende:
[..]
Beetje vervelend inderdaad, mensen die NEC nooit zien spelen maar er wel van alles over roepen. Net als die Heraclied laatst
minimaalquote:Op zondag 24 februari 2008 13:01 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
0-7?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |