ok dat kan, zo komt het niet op mij over. Het lijkt een erg bekrompen clubje geworden waar voor een afwijkend geluid geen ruimte meer is.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:44 schreef Frrreek het volgende:
[..]
Een mening is prima. Onwaarheden verkondigen niet. FOK gaat erg lekker;
Tja naar mijn idee zou er zoveel meer uit fok gehaald kunnen worden en is hoe het nu loopt echt zwaar zonde. Maar goed dat mag je niet zeggen, voor je het weet heb je een ban aan de broekquote:we groeien lekker door en we zitten in hét machtsblok van CN. Hierdoor zullen wij uitgroeien tot een politieke en militaire grootmacht. Onze members zijn daar met een goede reden erg tevreden over.
De president wil daden stellen, lijkt mij niet de manier om respect te krijgen maar goedquote:Daarnaast hebben we zojuist verkiezingen gehad, een teken van onze geslaagde democratie. De nieuwe government heeft simpelweg actie ondernomen tegen 1 member, een zaak waar jij klaarblijkelijk je bemoeizuchtige neus in moet steken.
Was het maar onzin wat ik spuide. Je ziet toch zelf ook wel dat dit fok niets meer te maken heeft met het fok waarmee we begonnen? Of zelfs het fok waarmee we ons in de unjust war storten?quote:Stop met het spuien van onzin over FOK, or else. Besef goed dat er genoeg mensen zijn die dat advies graag met harde hand, en een paar nukes, benadrukken.
Natuurlijk mag je dat zeggen. Sterker nog, als je dat gezegd zou hebben, dan zat je nu nog lekker op ons forum. Waar jij uiteindelijk terecht voor geband bent, is voor een vrij zielige persoonlijke aanval op de nieuwe president.quote:Op zondag 20 januari 2008 01:01 schreef du_ke het volgende:
[..]
ok dat kan, zo komt het niet op mij over. Het lijkt een erg bekrompen clubje geworden waar voor een afwijkend geluid geen ruimte meer is.
[..]
Tja naar mijn idee zou er zoveel meer uit fok gehaald kunnen worden en is hoe het nu loopt echt zwaar zonde. Maar goed dat mag je niet zeggen, voor je het weet heb je een ban aan de broek
[..]
De president is tot de daad mbt Ruiseart gekomen nav signalen van de leden van de regering en gewone leden, net zoals we jou ook even gezamenlijk zat waren met je zure getroll. Je laatste post was zowel de druppel als het handvat wat je ons gegeven hebt.quote:De president wil daden stellen, lijkt mij niet de manier om respect te krijgen maar goed.
Overigens heeft democratie in het bestaan van de fokalliantie voor zover ik het heb meegekregen nooit echt gewerkt, helaas.
[..]
Een alliantie verandert, daar heeft Jan Doedel al een mooi stukje over geschreven. Plus dat een aantal andere leden van het eerste uur nou ook niet echt grienend in een hoekje zitten wat betreft het spijtige gedwongen vertrek van Ruiseart of jouw ban. Dat jij ook een founding member bent geeft jou dus niet automatisch "het gelijk".quote:Was het maar onzin wat ik spuide. Je ziet toch zelf ook wel dat dit fok niets meer te maken heeft met het fok waarmee we begonnen? Of zelfs het fok waarmee we ons in de unjust war storten?
prima natuurlijk maar wel erg zonde naar mijn idee.
Klopt; maar we zijn ook een stukkie groter geworden, meer mensen, meer confronterende meningen, meer verveeldheid door het lang uitblijven van oorlogen etc etc.quote:Op zondag 20 januari 2008 01:01 schreef du_ke het volgende:
Was het maar onzin wat ik spuide. Je ziet toch zelf ook wel dat dit fok niets meer te maken heeft met het fok waarmee we begonnen? Of zelfs het fok waarmee we ons in de unjust war storten?
prima natuurlijk maar wel erg zonde naar mijn idee.
Klopt en dat kan natuurlijk een keuze zijn om je als alliantie naar te willen ontwikkelen. Wel jammer dat het precies de richting (conservatief, behoudend bang voor oorlog) is waar we in het begin een hekel aan hadden maar goedquote:Op zondag 20 januari 2008 14:02 schreef descendent1 het volgende:
[..]
Klopt; maar we zijn ook een stukkie groter geworden, meer mensen, meer confronterende meningen, meer verveeldheid door het lang uitblijven van oorlogen etc etc.
Niks aan te doen, maar ook niks om af te schuiven op de regering. T giet zoals t giet zeg maar.
(Als mede FOK-er van t eerste uur kan ik daar toch wel over meepraten lijkt me...)![]()
Tja dat iemand mijn woorden voor zoiets opvat zegt meer over hen dan over die woorden. Zie ook m'n tweede zin hier.quote:Op zondag 20 januari 2008 09:57 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Natuurlijk mag je dat zeggen. Sterker nog, als je dat gezegd zou hebben, dan zat je nu nog lekker op ons forum. Waar jij uiteindelijk terecht voor geband bent, is voor een vrij zielige persoonlijke aanval op de nieuwe president.
[..]
Ik zie een nieuwe president die in een paar dagen tegen ruiseart, jammos en ik zei de gek zo nodig hard op moet treden. Dat signaleer en benoem ik, is dat een persoonlijke aanval? Of zuur getroll? Lijkt me toch nietquote:De president is tot de daad mbt Ruiseart gekomen nav signalen van de leden van de regering en gewone leden, net zoals we jou ook even gezamenlijk zat waren met je zure getroll. Je laatste post was zowel de druppel als het handvat wat je ons gegeven hebt.
[..]
Nee klopt de meeste vroege leden zijn helaas vertrokken. Die kunnen dus ook lastig commentaar hebben nietwaarquote:Een alliantie verandert, daar heeft Jan Doedel al een mooi stukje over geschreven. Plus dat een aantal andere leden van het eerste uur nou ook niet echt grienend in een hoekje zitten wat betreft het spijtige gedwongen vertrek van Ruiseart of jouw ban. Dat jij ook een founding member bent geeft jou dus niet automatisch "het gelijk".
Met jou in discussie gaan is zinloos. Ik refereer naar de onderstaande quote, om mijn eerste punt te verduidelijken.quote:Op zondag 20 januari 2008 01:01 schreef du_ke het volgende:
[..]
ok dat kan, zo komt het niet op mij over. Het lijkt een erg bekrompen clubje geworden waar voor een afwijkend geluid geen ruimte meer is.
[..]
Tja naar mijn idee zou er zoveel meer uit fok gehaald kunnen worden en is hoe het nu loopt echt zwaar zonde. Maar goed dat mag je niet zeggen, voor je het weet heb je een ban aan de broek
[..]
De president wil daden stellen, lijkt mij niet de manier om respect te krijgen maar goed.
Overigens heeft democratie in het bestaan van de fokalliantie voor zover ik het heb meegekregen nooit echt gewerkt, helaas.
[..]
Was het maar onzin wat ik spuide. Je ziet toch zelf ook wel dat dit fok niets meer te maken heeft met het fok waarmee we begonnen? Of zelfs het fok waarmee we ons in de unjust war storten?
prima natuurlijk maar wel erg zonde naar mijn idee.
Dit is niets meer dan een keiharde leugen. Jij hebt geen idee wat er binnen onze alliance gebeurd, en je bent bovendien een vriendje van El Jammos. Met de quote hierboven belicht je het verhaal dan ook van een debiele kant (die van de afgewezen wannabe-FOK'er), teneinde FOK zwart te maken.quote:Trap omhoog!
Volop intriges momenteel, de nieuwe president van de fok alliantie wil zich laten gelden en probeert dat te doen door harde uitspraken en maatregelen. Tegen een van de eerste leden is een jihad afgekondigd en commentaar op de leiding wordt niet meer geaccepteerd.
Spannend .
Geen idee of er een discussie is geweest, niet met mij in ieder geval. Ik werd plotsklaps uit de alliantie gekicked en toen ik om opheldering vroeg gaf niemand thuis behalve Jan Doedel en die was volgens mij amper op de hoogte. We waren het er wel over eens dat we het beter even konden laten bekoelen, volgens hem waren er een paar in de regering witheet. Da's toch geen juiste manier om tot zo'n beslissing te komen? Een dag nadat je benoemd bent, uit pure woede en zonder overleg iemand uit de alliantie sturen. Kreeg enkele uren later alweer een ingame pm dat ik binnen 24 uur van FOK AA af moest zijn anders werd ik tot vijand verklaard. Heb toen nog even met ikMark gesproken, maar die bleef maar hameren op z'n logs waaruit toch echt bleek dat ik de (vul schuttingwoord in)alliantie van El Jammos ging joinen.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 11:59 schreef TheThirdMark het volgende:
Van die hele discussie heb ik helaas niets meegekregen. Was er het weekend niet. Heb er dan ook geen mening over. Maar Madine, iig heel erg bedankt voor alle hulp die jij me in het begin hebt gegeven. Zal je wel missen.
En voor zover ik weet is de battle tussen Mike en Tiradentes een wedstrijdje.
Ik ben geen fan van modder gooien over en weer.quote:Dit hoort er ook bij en is ook leuk.
Dit is zeer zeker waar.quote:Het is en blijft maar een spelletje, hoe leuk het ook is. Je moet ten alle tijden kunnen zeggen: zo, ik geef er de brui aan, anders is het een verplichting geworden in plaats van een leuk tijdsverdrijf.
Wat is er momenteel dan zo leuk, het dagelijk collecten en infra kopenquote:Op dinsdag 22 januari 2008 13:23 schreef Jan.Doedel het volgende:
Voor degenen die geen idee hebben waar het bovenstaande over gaat: dit soort drama maakt gelukkig maar een klein deel uit van Cyber Nations. De rest is wel leuk.
Regards, Jan Doedel.
Ach; in het begin waren we een kleine onbeduidende alliance met allemaal relatief kleine leden. Dus tech raiden ging allemaal redelijk prima; (totdat de één of andere idioot natuurlijk weer de destijds nog bestaande Yellow No 5 moest gaan overtredenquote:Op zondag 20 januari 2008 15:32 schreef du_ke het volgende:
[..]
Klopt en dat kan natuurlijk een keuze zijn om je als alliantie naar te willen ontwikkelen. Wel jammer dat het precies de richting (conservatief, behoudend bang voor oorlog) is waar we in het begin een hekel aan hadden maar goed.
Overigens is fok nu vooral in CN punten gegroeid niet echt que (actieve) leden.
In het hypothetische geval dat ik me ooit kandidaat zou stellen voor t presidentsschap en t ook zou worden ben je wat mij betreft wieder van harte welkom heur!quote:Op dinsdag 22 januari 2008 13:28 schreef Ruiseart het volgende:
Dit hoort er ook bij en is ook leuk. Gebeurtenissen volgen elkaar op. Wie weet wat de toekomst voor ons in petto heeft. Misschien splijt het Continuum wel en gaat FOK ten onder tijdens de volgende Great War terwijl ik het naar mijn zin heb bij de vijand. Of misschien moet ik wel aan de zijde van jullie meevechten. You never know. Het is en blijft maar een spelletje, hoe leuk het ook is. Je moet ten alle tijden kunnen zeggen: zo, ik geef er de brui aan, anders is het een verplichting geworden in plaats van een leuk tijdsverdrijf.
Ja ik snap dat de alliantie flink gegroeid is maar ik snap niet dat de puur de consilidatie van die positie nu het belangrijkste lijkt geworden. Ik vind het echt zonde dat fok is verworden tot een NpO2. Maar goed dat zal allemaal wel aan mij liggenquote:Op woensdag 23 januari 2008 23:05 schreef descendent1 het volgende:
[..]
Ach; in het begin waren we een kleine onbeduidende alliance met allemaal relatief kleine leden. Dus tech raiden ging allemaal redelijk prima; (totdat de één of andere idioot natuurlijk weer de destijds nog bestaande Yellow No 5 moest gaan overtreden![]()
) weinig gezeik omdat we toch niets in de cybermelk te brokkelen hadden. Da's nu wel anders; we zijn best groot geworden en dat brengt altijd meer gezeur met zich mee.
Ik zal het ook niet altijd eens zijn met de beslissingen van de huidige Gov, maar ik vind t al lang leuk dat ze zich er zo voor willen inzetten; in tegenstelling tot mijzelf bv. (dwz bij oorlogen ben ik present, maar ik heb weinig zin en tijd om er veel tijd in te steken / meer tijd dan ik wil).
Ik vind ze allemaal nog best heul lief!
NpO heeft tenminste nog een eigen smoel, misschien niet al te likeable, maar toch...quote:Op woensdag 23 januari 2008 23:13 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ja ik snap dat de alliantie flink gegroeid is maar ik snap niet dat de puur de consilidatie van die positie nu het belangrijkste lijkt geworden. Ik vind het echt zonde dat fok is verworden tot een NpO2. Maar goed dat zal allemaal wel aan mij liggen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.trotse eigenaar van post nr. 52m
Op zaterdag 22 december 2007 00:29 schreef Alexxxxx het volgende:
Mods met een x zijn tof.
Goh.quote:Op zaterdag 2 februari 2008 23:38 schreef du_ke het volgende:
Ja ik zag het, lekker met de hype mee tegen GPA komt daar nog een lekkere oorlog uit voort denk je?
Wie weet, du_ke, wie weet.quote:
Ik weet het niet.quote:Op zaterdag 2 februari 2008 23:44 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
[..]
Wie weet, du_ke, wie weet.
Mja, Doedel en Divi zitten er ook nog in ja.quote:Op zaterdag 2 februari 2008 22:38 schreef TheThirdMark het volgende:
Nope. De regering doet het best.
Lekker rustig.quote:Op maandag 4 februari 2008 19:18 schreef Pappie_Culo het volgende:
Hallo FOKkertjes... How's life on Planet Bob?
Goed. Ga verhuizen en heb dan eindelijk weer internet thuis.quote:Op woensdag 6 februari 2008 19:31 schreef Lekiamh het volgende:
[..]
Lekker rustig.
Nu wel een kleine Jihad, dus de warmongers hebben ook weer wat fun.
En jij L.?
Welquote:Op vrijdag 8 februari 2008 14:48 schreef Ruiseart het volgende:
Is een nieuwe Nederlandstalige alliantie meteen een tweede FOK? Jullie hebben niet het alleenrecht op Nederlanders.
??quote:Op vrijdag 8 februari 2008 14:48 schreef Ruiseart het volgende:
Is een nieuwe Nederlandstalige alliantie meteen een tweede FOK? Jullie hebben niet het alleenrecht op Nederlanders.
Gewoon Engelstalig inderdaad.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 14:14 schreef Lekiamh het volgende:
Maar je doet dat dan zeker volledig in het Engels? Het wordt geen tweede FOK zeg maar?
Een abuisje mijn waarde Lekiamh... Nederlandstaligen!quote:Op vrijdag 8 februari 2008 19:45 schreef Lekiamh het volgende:
[..]
??
Niet zo snel heetgebakerd big boy.
Ik wilde alleen maar vragen of ook deze alliantie, net als FOK, alleen Nederlanders zou accepteren.
Je hebt nog gelijk ook.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 19:49 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Een abuisje mijn waarde Lekiamh... Nederlandstaligen!
Da's dus helaas niet aan mij. En ik vrees dat het er niet meer van gaat komen. Het liefste wel natuurlijk, ik was ook nooit vertrokken als ik niet gedwongen was. Blijf wel supporter van FOK, alleen van bepaalde personen niet.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 18:44 schreef TheThirdMark het volgende:
Maar maar maar Madine, je komt toch ooit wel weer een keer terug bij Fok!
Van bepaalde mensen toch ook weer wel he?quote:Op vrijdag 8 februari 2008 22:13 schreef Ruiseart het volgende:
[..]
Da's dus helaas niet aan mij. En ik vrees dat het er niet meer van gaat komen. Het liefste wel natuurlijk, ik was ook nooit vertrokken als ik niet gedwongen was. Blijf wel supporter van FOK, alleen van bepaalde personen niet.
Tuurlijkquote:Op zaterdag 9 februari 2008 19:31 schreef Lekiamh het volgende:
[..]
Van bepaalde mensen toch ook weer wel he?
Dat zeg ik, dit is een héél erg goed spel.quote:Op zaterdag 9 februari 2008 19:52 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
TIETEN!
'Trekt zn shirt omhoog'quote:Op zaterdag 9 februari 2008 19:52 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
TIETEN!
't was ook niet echt een aansprekende tegenstander geloof ikquote:Op zondag 10 februari 2008 14:16 schreef Lekiamh het volgende:
Walford gaat deaud!
Wel jammer dat de DD oorlog nu alweer is afgelopen...
Neuh; dr waren heul geen landen in mijn range....quote:Op zondag 10 februari 2008 14:33 schreef du_ke het volgende:
[..]
't was ook niet echt een aansprekende tegenstander geloof ik.
Check het alliance forum, DD en algemeen NONE-membership krijgen binnenkort heel FOK op hun dak.quote:Op zondag 10 februari 2008 14:16 schreef Lekiamh het volgende:
Walford gaat deaud!
Wel jammer dat de DD oorlog nu alweer is afgelopen...
Dat is de moeite van het aanvallen toch niet waard?quote:Op maandag 11 februari 2008 23:13 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
geen idee hoeveel members, en ik hoorde ze zeggen dat het rond de 1,1 miljoen ns was, kanonvoer voor ons en de geallieerden.
Is wel leuk, zon verzetjequote:Op dinsdag 12 februari 2008 09:49 schreef du_ke het volgende:
[..]
Dat is de moeite van het aanvallen toch niet waard?
Ja heb ook wel weer zin in een potje knokken in CN maar erg zonde dat zoiets elke keer weer omzeep wordt geholpen door de grote jongens. Gewoon een leuk en gelijkwaardig gevecht lijkt niet te mogen plaatsvinden.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 09:54 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
[..]
Is wel leuk, zon verzetje
Het lijkt net echte politiek, de kleine man wordt uitgermergeld.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 10:14 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ja heb ook wel weer zin in een potje knokken in CN maar erg zonde dat zoiets elke keer weer omzeep wordt geholpen door de grote jongens. Gewoon een leuk en gelijkwaardig gevecht lijkt niet te mogen plaatsvinden.
quote:Op dinsdag 12 februari 2008 10:19 schreef Terecht het volgende:
[..]
Het lijkt net echte politiek, de kleine man wordt uitgermergeld.
Ach voor de kleintjes is het nog wel aardig, de groten zijn helemaal aan alle kanten gebondenquote:Op dinsdag 12 februari 2008 10:19 schreef Terecht het volgende:
[..]
Het lijkt net echte politiek, de kleine man wordt uitgermergeld.
Ook dat is saai, met z''n allen tegen 1 en dan wel luid juichen als je die ene finaal slooptquote:Op dinsdag 12 februari 2008 11:57 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
Ik hoop dat GPA weer eens een ''brilliant political move'' maakt, waardor The Continuum boos wordt en we eens een ouderwetse groepsverkrachting pleegt
Mischien zit er zelfs een Sanction in
Calimerocomplexje overgehouden aan je smurfentijd?quote:Op dinsdag 12 februari 2008 12:40 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ook dat is saai, met z''n allen tegen 1 en dan wel luid juichen als je die ene finaal sloopt
Dat was juist met een paar tegen een grotere alliantie en die alliantie helemaal slopen totdat ze op hun knietjes naar NpO gingen.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 13:49 schreef Terecht het volgende:
[..]
Calimerocomplexje overgehouden aan je smurfentijd?
Dat bedoel ik, "Zij zijn groot en ik is klein en dat is niet eerlijk!quote:Op dinsdag 12 februari 2008 14:05 schreef du_ke het volgende:
[..]
Dat was juist met een paar tegen een grotere alliantie en die alliantie helemaal slopen totdat ze op hun knietjes naar NpO gingen.
Eensch, maar cn boeit me de laatste tijd niet zoveel meer. Misschien dat dit wel de reden daarvoor is.quote:Maar goed je zult het toch met me eens zijn dat het hele MDP web en de vastgeroeste verhoudingen de dynamiek uit het spel halen?
Een alliantie die z'n kop boven het maaiveld uitsteekt gaat er standaard aan, toch jammer.
lol, ik dacht dat dit een openbaar forum was...quote:Op maandag 11 februari 2008 22:43 schreef Frrreek het volgende:
[..]
Check het alliance forum, DD en algemeen NONE-membership krijgen binnenkort heel FOK op hun dak.
Dat MDP Web is een draak.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 14:05 schreef du_ke het volgende:
[..]
Maar goed je zult het toch met me eens zijn dat het hele MDP web en de vastgeroeste verhoudingen de dynamiek uit het spel halen?
Een alliantie die z'n kop boven het maaiveld uitsteekt gaat er standaard aan, toch jammer.
Ik heb de laatste tijd niets mee gekregen van de spannende poltiek in cn (quote:Op dinsdag 12 februari 2008 15:10 schreef Lekiamh het volgende:
[..]
lol, ik dacht dat dit een openbaar forum was...
zit jij hier gewoon even alliancegeheimpjes te vertellen!
Walford is ZI nu btw.
Hij is ZI verklaard op het openbare CN forum... ik wil de link wel even voor je zoeken?quote:Op dinsdag 12 februari 2008 15:13 schreef Terecht het volgende:
[..]
Ik heb de laatste tijd niets mee gekregen van de spannende poltiek in cn (), maar deze aanval is toch publiek geheim?
Ach so, en nu gaan wij zijn vriendjes kapot maken omdat hij stout is geweest?quote:Op dinsdag 12 februari 2008 15:13 schreef Lekiamh het volgende:
[..]
Hij is ZI verklaard op het openbare CN forum... ik wil de link wle even voor je zoeken?
Zoek gewoon op 'none' aa. het stelt geen reet voor. maar altijd leuk, gratis tech.quote:Op maandag 11 februari 2008 23:11 schreef Ruiseart het volgende:
Over hoeveel nations en van welke sterkte spreek je dan? Enige kans dat ik mee kan vechten?
No strings attached natuurlijk, gewoon zin om aan de zijde van mijn FOK broeders een jihad uit te vechten! Lekiamhaaaaa FOKBAR!
Nouja, het zit iets anders.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 15:16 schreef Terecht het volgende:
[..]
Ach so, en nu gaan wij zijn vriendjes kapot maken omdat hij stout is geweest?
Ik zal mij eens gaan informeren over het kwaad dat wij gaan bestrijden.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 15:19 schreef Lekiamh het volgende:
[..]
Nouja, het zit iets anders.
Zie het forum. (jaja, FOK sekritz...)
bwegehehequote:Op dinsdag 12 februari 2008 19:25 schreef Ruiseart het volgende:
Wow, waar gaat dit over?
http://forums.cybernations.net/index.php?s=&showtopic=13721&view=findpost&p=390165
probleem is dat een grote bek je niet populairder maakt bij de huidige CN vriendjes van Fokquote:Op dinsdag 12 februari 2008 15:13 schreef Lekiamh het volgende:
[..]
Dat MDP Web is een draak.
God, wat haat ik dat ding onderhand. Of eigenlijk meer de mensen die dit mogelijk hebben gemaakt.
Maar je komt er nu eenmaal niet onderuit, zolang we deze houding aan blijven nemen verandert er niet veel. Ik ben voor een actiever buitenlands beleid, meer mengen in de wereldpolitiek etc.
6:45 update blitz voor de winst.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 19:50 schreef Ruiseart het volgende:
Ik ben de FOK war screen in de gaten aan het houden, ik verwacht dat jullie over 10 minuten aanvallen :p
Hmm.. 't kan nog. Uit mijn onderzoekje bleek toen dat de meeste leden het liefste tussen 8 en 9 uur het 's avonds blitzen.
Dat zit hem denk ik vooral in het perspectief van waaruit je e.e.a. beziet.quote:Op woensdag 13 februari 2008 09:49 schreef du_ke het volgende:
Ja enige spanning zit er helaas niet in dit conflict. Volgens mij doet men hard z'n best CN voorspelbaarder en saaier dan ooit te maken.
knap is het, dat zeer zeker, je kon het allemaal van verre zien aankomen maar het lukt wel. Snel groeiende allianties worden of ingekapseld en mogen dan even aan de macht ruiken of een kopje kleiner gemaakt en de machtsverhoudingen veranderen nauwelijks.quote:Op woensdag 13 februari 2008 09:55 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Dat zit hem denk ik vooral in het perspectief van waaruit je e.e.a. beziet.
Het gaat m.i. nog steeds om de macht van een vrij selecte groep mensen en de continuiteit daarvan. Maar ze flikken het wel steeds weer, en dat verdient toch wel enig respect. Die gasten weten wel waar ze mee bezig zijn.
quote:Op dinsdag 12 februari 2008 19:25 schreef Ruiseart het volgende:
Wow, waar gaat dit over?
http://forums.cybernations.net/index.php?s=&showtopic=13721&view=findpost&p=390165
Valt wel mee. We moeten alleen zelf wat volwassen worden denk ik.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 20:09 schreef du_ke het volgende:
[..]
probleem is dat een grote bek je niet populairder maakt bij de huidige CN vriendjes van Fok.
Dit is toch al sinds jaar en dag?quote:Op woensdag 13 februari 2008 09:43 schreef Pappie_Culo het volgende:
Toch moet me van het hart dat Continuum nog erger is dan WUT. Het maakt echt niet uit wat er gebeurt, op de CN fora is maar 1 geluid te horen. Maar ja, dat maakt het ook wel weer realistisch denk ik.
Inderdaad. GPA heeft het echt slecht gespeeld de afgelopen maanden.quote:GPA is uiteindelijk natuurlijk stom geweest. Niet één keer, maar meerdere keren.
Het had wel leuk geweest, maar dan hadden ze in dezelfde situatie gezeten als nu. en dan trouwens allemaal ZI.quote:Ze hadden al lang en breed moeten kiezen voor de enige eerzame oplossing, zijnde een mega-aanval op NPO. Maarja, nu hebben ze NPO de kans gegeven een stok te vinden en het net rond GPA te sluiten. Dat zag je ook maar van 3000 km afstand aankomen.... tijd genoeg om voor jezelf op te komen. Maar nu is het einde verhaal GPA.
Och, de GPA is gewoon een verzetje om de mensen tevreden te houden. Maar dan nog, GPA heeft imho geen bestaansrecht. Je kan wel neutraal willen zijn, maar dit spel gaat volgens mij niet alleen maar over infra en tech. En dan maken ze fouten en alsnog verwachten ze in vrede te kunnen blijven?quote:Uiteindelijk is het overigens wel heel grappig dat iedereen blij is dat GPA 'verdwijnen' zal, zowel de pro-NPO als de anti-NPO crowd. De anti-NPO crowd houdt GPA vooral verantwoordelijk voor het feit dat GPA tijdens 2 GW's neutraal bleef terwijl ze in beide gevallen de beslissing hadden kunnen forceren.
Ik had aan drie posts dit jaar genoeg voor een permban op het fokalliantieforumquote:
Alsof ze hulp nodig hebben bij het verslaan van GPAquote:Op woensdag 13 februari 2008 16:35 schreef Ruiseart het volgende:
Mijn aanbod voor hulp staat nog steeds open jongens.
En terecht een lekker robbertje vechten is heel wat CN geld waardquote:Op woensdag 13 februari 2008 16:46 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
Ik ga er gewoon 47 miljoen erdoorheen jagen, liever een snoeiharde jihad dan een infrajump [ afbeelding ]
Tuurlijk hebben ze eigenlijk geen hulp nodig. Maar het kan best zo zijn dat enkele individuele landen het moeilijk hebben met de tegenstander.quote:Op woensdag 13 februari 2008 16:42 schreef du_ke het volgende:
[..]
Alsof ze hulp nodig hebben bij het verslaan van GPA?
Met een megaovermacht tegen alliantie met erg weinig vechtervaring. Dat kan men makkelijk af gok ik zo
Zoek een leuke alliantie op en ga daar een beetje groeien enzo. Doe wat techdeals en techraids en hoop dat fok ooit weer een soepele regering krijgtquote:Op woensdag 13 februari 2008 16:50 schreef Ruiseart het volgende:
[..]
Tuurlijk hebben ze eigenlijk geen hulp nodig. Maar het kan best zo zijn dat enkele individuele landen het moeilijk hebben met de tegenstander.
En ik verveel me al een maand op CN.
Ik zou niet weten welke alliantie, da's het probleem.quote:Op woensdag 13 februari 2008 16:57 schreef du_ke het volgende:
[..]
Zoek een leuke alliantie op en ga daar een beetje groeien enzo. Doe wat techdeals en techraids en hoop dat fok ooit weer een soepele regering krijgt.
hehe nog een leuk raidtarget in de aanbiedingquote:Op woensdag 13 februari 2008 17:25 schreef Timmehhh het volgende:
LOL dit is meer een massale techraid dan een war
Saldo
+6 miljoen
+heel veel land
+30 tech.
Nou, in GW 2 had NPO het onderspit gedolven als GPA mee was gaan doen. En in GWIII had het het verschil kunnen maken (al was WUT in die oorlog organisatorisch gezien veel sterker).quote:Op woensdag 13 februari 2008 14:22 schreef Lekiamh het volgende:
[..]
Dit is toch al sinds jaar en dag?
Daarnaast, ik vind de CN fora niet erg representatief. Er posten daar vooral mensen die gezien willen worden. En aangezien je als heersende macht lekker je gang kan gaan, is het makkelijk daar de bink uit te hangen.
[..]
Inderdaad. GPA heeft het echt slecht gespeeld de afgelopen maanden.
[..]
Het had wel leuk geweest, maar dan hadden ze in dezelfde situatie gezeten als nu. en dan trouwens allemaal ZI.
[..]
Och, de GPA is gewoon een verzetje om de mensen tevreden te houden. Maar dan nog, GPA heeft imho geen bestaansrecht. Je kan wel neutraal willen zijn, maar dit spel gaat volgens mij niet alleen maar over infra en tech. En dan maken ze fouten en alsnog verwachten ze in vrede te kunnen blijven?
Het viel te proberen natuurlijk.
25 februari beginnen we sowieso.quote:Op woensdag 13 februari 2008 17:40 schreef Ruiseart het volgende:
[..]
Ik zou niet weten welke alliantie, da's het probleem.
Dat is voor mij dus de vraag : zou dat ook echt zo zijn ?quote:Op woensdag 13 februari 2008 19:16 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Nou, in GW 2 had NPO het onderspit gedolven als GPA mee was gaan doen. En in GWIII had het het verschil kunnen maken (al was WUT in die oorlog organisatorisch gezien veel sterker).
Maarja, als
Zouden ze ergens anders heen kunnen?quote:Op woensdag 13 februari 2008 19:52 schreef DiviFilius het volgende:
[..]
Dat is voor mij dus de vraag : zou dat ook echt zo zijn ?
Zouden alle GPA leden ook echt meegevochten hebben als de GPA leiding van de een op de andere dag besloot niet meer neutraal te zijn. Zouden ze dan nog steeds voor GPA willen vechten ?
Ik heb het vermoeden van niet namelijk...
Je hebt gelijk. Zoals vandaag al op CN forum te lezen was zijn er al een aantal spelers spontaan gestopt bij GPA. Puur en alleen omdat ze aangevallen werden.quote:Op woensdag 13 februari 2008 19:52 schreef DiviFilius het volgende:
[..]
Dat is voor mij dus de vraag : zou dat ook echt zo zijn ?
Zouden alle GPA leden ook echt meegevochten hebben als de GPA leiding van de een op de andere dag besloot niet meer neutraal te zijn. Zouden ze dan nog steeds voor GPA willen vechten ?
Ik heb het vermoeden van niet namelijk...
Lekkere vergelijking ook: midden in een GW stappen of het best-friends-forever clubje nagenoeg in z'n geheel op je dak krijgen.quote:Op woensdag 13 februari 2008 20:59 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. Zoals vandaag al op CN forum te lezen was zijn er al een aantal spelers spontaan gestopt bij GPA. Puur en alleen omdat ze aangevallen werden.
Wij hebben al een aanmelding binnen ^_^quote:Op donderdag 14 februari 2008 08:36 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Lekkere vergelijking ook: midden in een GW stappen of het best-friends-forever clubje nagenoeg in z'n geheel op je dak krijgen.
Ben alleen heel benieuwd waar die GPA leden nu heen gaan? Wellicht staat NPO ze toe om voor ze te gaan banken?
hehe ach jullie grootste lid is een ex nordreicher, dus wat dat betreftquote:Op donderdag 14 februari 2008 20:37 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
Ik vertrouw die ex-GPA lid voor geen meter.
Met een president die alleen met daden en niet met woorden reageert op zaken en een labiel figuur als denniswerf als prominent lid bedank ik nog evenquote:Op donderdag 14 februari 2008 20:40 schreef Ruiseart het volgende:
Kunnen ze ons ook wel weer teruglaten he duke?
JAM is een held. punt.quote:Op donderdag 14 februari 2008 20:41 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
oh trouwens, el raaskallos probeerde het gisteren weer
had hij daar ook niet bijgezeten, 't was toch zo'n alliancehopperquote:Op donderdag 14 februari 2008 20:40 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
Als het een ex NoV'er was, dan was ik uit de alliantie gestapt
Wel kudos dat hij het steeds probeertquote:
Weet ik hetquote:Op donderdag 14 februari 2008 20:43 schreef du_ke het volgende:
[..]
had hij daar ook niet bijgezeten, 't was toch zo'n alliancehopper?
Toch nog lekker snel die groei van fokquote:Op donderdag 14 februari 2008 20:45 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
[..]
Weet ik het
In ieder geval, het in deze 2 dagen al zon 21 miljoen uitgegeven aan war en aid, heerlijk, zon jihad, jumpen kan altijd nog![]()
oh, nog 1 plek, dan zijn we sanctioned
warmongeren is ook veel leukerquote:Op donderdag 14 februari 2008 20:48 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
NPO overtuigen om GGA de grond in te stampen![]()
![]()
mischien wordt ik ook wel een warmonger i.p.v een pacifist
2nd that. Het kan niet anders dan dat FOK nu een stuk minder fun is zonder Duke, Jam, Shakes en ahum.. ondergetekende.quote:
'Misdragen' is me nogal te subjectief. Dan kun je je beter helemaal niet meer op irc of het forum laten zien want als iemand iets tegen je zoekt dan zal hij het ook wel vinden.quote:Op donderdag 14 februari 2008 20:55 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
Ik ga bij de volgende regering een petitie starten om jullie terug te krijgen, op voorwaarde dat als jullie je weer misdragen jullie kapot geschoten worden
quote:Op donderdag 14 februari 2008 20:55 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
Ik ga bij de volgende regering een petitie starten om jullie terug te krijgen, op voorwaarde dat als jullie je weer misdragen jullie kapot geschoten worden
Ik post ook nauwelijks op het forum, behalve als er een jihad is, of ik open af en toe een baggertopic, thats itquote:Op donderdag 14 februari 2008 20:56 schreef Ruiseart het volgende:
[..]
'Misdragen' is me nogal te subjectief. Dan kun je je beter helemaal niet meer op irc of het forum laten zien want als iemand iets tegen je zoekt dan zal hij het ook wel vinden.
Het is inderdaad een stuk rustiger zonder boven genoemden. Soms is dat jammer, aangezien vooral El Jammert bekend staat om zijn geniale topics en/of opmerkingen in topics.quote:Op donderdag 14 februari 2008 20:53 schreef Ruiseart het volgende:
[..]
2nd that. Het kan niet anders dan dat FOK nu een stuk minder fun is zonder Duke, Jam, Shakes en ahum.. ondergetekende.
Denniswerf > duke. Don't push your luck; je gezeik op FOK, en onze members, hoe subtiel ook, gaat ooit leiden tot jouw vernietiging. Het is een kwestie van tijd.quote:Op donderdag 14 februari 2008 20:42 schreef du_ke het volgende:
[..]
Met een president die alleen met daden en niet met woorden reageert op zaken en een labiel figuur als denniswerf als prominent lid bedank ik nog even. Wel zonde van een hoop anderen waar ik graag mee samen zou werken maar het zit er even niet in
.
Het is inderdaad stukken beter zonder de bovengenoemde members. El Jammos zorgt voor teveel relletjes, duke is een whiner over elke gebeurtenis die iedere regeringsfunctionaris ooit heeft ingevoerd, en Madine gaat te hard op in de escapades van de hiervoor genoemde ex-leden. Shakes is de enige die ik met liefde terug zou verwelkomen in onze meesterlijke alliance.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 00:54 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Het is inderdaad een stuk rustiger zonder boven genoemden. Soms is dat jammer, aangezien vooral El Jammert bekend staat om zijn geniale topics en/of opmerkingen in topics.
Maar er zijn ook een stuk minder rellen.
Toch mogen jullie wat mij betreft het volgend presidentschap wel weer terugkomen.
Helaas voor jullie ligt het niet aan mij.
Dat je iedere keer zo begint zegt me helaas al veel te veel.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 02:26 schreef Frrreek het volgende:
[..]
Denniswerf > duke. Don't push your luck; je gezeik op FOK, en onze members, hoe subtiel ook, gaat ooit leiden tot jouw vernietiging. Het is een kwestie van tijd.
Macht corrumpeert.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 09:07 schreef du_ke het volgende:
[..]
Dat je iedere keer zo begint zegt me helaas al veel te veel.
Ik weet dat ik met deze vraag direct het risico op ZI loop maar tochquote:Op vrijdag 15 februari 2008 02:30 schreef Frrreek het volgende:
[..]
Het is inderdaad stukken beter zonder de bovengenoemde members. El Jammos zorgt voor teveel relletjes, duke is een whiner over elke gebeurtenis die iedere regeringsfunctionaris ooit heeft ingevoerd, en Madine gaat te hard op in de escapades van de hiervoor genoemde ex-leden. Shakes is de enige die ik met liefde terug zou verwelkomen in onze meesterlijke alliance.
Staat gewoon in het world stats overzicht hoor. Heb al enkele van m'n glow in the dark smurfen aangeboden om te helpen opruimenquote:Op vrijdag 15 februari 2008 09:30 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
De eerste op Fok gegooide nuke is ook een feit
wie de (on)gelukkige is is classified
Heb me toen echt reuze vermaaktquote:Op vrijdag 15 februari 2008 09:56 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
The Smurf On Their Way To Candy Mountain
Zonder een regelmatige oorlog is dit spelletje toch niks aanquote:Op vrijdag 15 februari 2008 10:10 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
Je doet je naam als warmonger weer eer aan, declaren voro het wargevoel
Het is idd een beetje overkillquote:Op vrijdag 15 februari 2008 10:41 schreef du_ke het volgende:
Snap ook niet dat het hele continuum op het moest duikenNPO had dat best alleen aangekund dan was het nog een leuk gevecht geworden misschien. Nu is het erop en erover.
Maar goed zo doen de fokkers ook weer wat oorlogervaring op, altijd leuk. Plus de gratis tech
.
En ik heb lekker gewoon genoeg tech om level 9 vliegtuigjes te kopen
Zure sessie, mijn vingers begonnen al te jeuken als een malle! Wel ontmaagd nuquote:Op vrijdag 15 februari 2008 11:02 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
Hoe was je 48 uur?
''Nou, ik vond het niet terecht [ afbeelding ] ''
Viel allemaal toch wel mee. Binnen de alliantie moet dat kunnen, vergeet niet dat we van FOK komen, dat gedrag zit erin gebakken. Misschien dat ik het spelletje dan ook anders beleef. Voor mij zijn/waren we echt FOK, maar dan op Cyber Nations. Nu is FOK gewoon een alliantie als iedere andere, het enige unieke dat 't vrijwel volledig uit Nederlanders bestaat. De link naar FOK is alleen nog in naam en een deel van het ledenbestand.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 02:30 schreef Frrreek het volgende:
[..]
Het is inderdaad stukken beter zonder de bovengenoemde members. El Jammos zorgt voor teveel relletjes, duke is een whiner over elke gebeurtenis die iedere regeringsfunctionaris ooit heeft ingevoerd, en Madine gaat te hard op in de escapades van de hiervoor genoemde ex-leden. Shakes is de enige die ik met liefde terug zou verwelkomen in onze meesterlijke alliance.
Is vanwege OOC berichten van het 'slachtoffer'.quote:Op zaterdag 16 februari 2008 18:22 schreef du_ke het volgende:
Ik zie dat er nu ook Mike een nuke heeft gegooid. 1e van de alliantie die zelf een gooit ooit?
Ach er is ook niks mis met het testen van je nukes lijkt me zoquote:Op zaterdag 16 februari 2008 18:32 schreef Terecht het volgende:
[..]
Is vanwege OOC berichten van het 'slachtoffer'.
Zeker, het is toch lekker als je die kapotgepoetste krengen eindelijk eens mag gebruikenquote:Op zaterdag 16 februari 2008 18:38 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ach er is ook niks mis met het testen van je nukes lijkt me zo. Het is ook maar gewoon een middel bij het oorlogvoeren in CN.
Hoe triestquote:Op zaterdag 16 februari 2008 18:41 schreef Terecht het volgende:
het ging over dat de 'genukede' de FOK!ers wel eens zou komen bezoeken, Nederland is immers niet zo groot.
Dank.quote:Op maandag 18 februari 2008 19:26 schreef Pappie_Culo het volgende:
Mooi geworden inderdaad. Maar dat waren bijna alle inzendingen.
Maar FOK is klaar voor de sanction. Goed werk jongens!
Hoe kom je daar nu bij? Ik vind het een hele mooie vlag. Ik vreesde dat 't iets heel overdreven druks zou worden, maar dit is echt top. Hopelijk zijn jullie snel sanctioned zodat 'ie als vlag beschikbaar komt.quote:Op maandag 18 februari 2008 19:28 schreef Terecht het volgende:
[..]
Proef ik hier een sarcastisch ondertoontje?
sollie, ik was baldadigquote:Op maandag 18 februari 2008 22:35 schreef Ruiseart het volgende:
[..]
Hoe kom je daar nu bij? Ik vind het een hele mooie vlag. Ik vreesde dat 't iets heel overdreven druks zou worden, maar dit is echt top. Hopelijk zijn jullie snel sanctioned zodat 'ie als vlag beschikbaar komt.
quote:Op maandag 18 februari 2008 23:09 schreef Terecht het volgende:
[..]
sollie, ik was baldadig![]()
MadineStiekem wil iedereen je terug in FOK!, net zoals alle andere oudgedienden. Misschien dat de volgende regering julie weer aanneemt, ik zou het iig steunen
.
Jij bent anders ook al een aardig ouwe lul aan't worden.quote:Op maandag 18 februari 2008 23:53 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
![]()
Ik als jonggediende wil hem anders ook terug hoor
Zo bruut zijn zij ook weer niet hoor, ik vind dat FOK! eigenlijk wel lekker draait zo. De coordinatie en communicatie vanuit de regering is top de laatste tijd al zeg ik hetzelfquote:Op dinsdag 19 februari 2008 00:29 schreef Ruiseart het volgende:
Och, de kans is klein dat dat er nog inzit hoor. Zolang ikMark, AvengerNL, MrCyber en/of Sitethief het beleid blijven bepalen is mijn kans 0,0.
Lorenzius is een toffe gastquote:
Ik merk wel dat des te langer ik weg ben uit de alliantie, minder mee krijg, ik me ook stukken minder betrokken voel en de behoefte om terug te keren afneemt, überhaupt de behoefte om CN te blijven spelen. Ik zet in op Lorenzius z'n nieuwe alliantie, dat heeft perspectief.
Daar twijfel ik niet aan, 't zijn vaklui en over het algemeen ook zeer prettig in de omgang. Ik heb het alleen gewaagd om AvengerNL en MrCyber te wijzen op hun, in mijn ogen, vaak ietwat vervelende benadering naar de 'gewone' leden. En ikMark? Die is in 1 dag gewoon 180 graden gedraaid tegenover mij. Blijf 't een vreemde gebeurtenis vinden.quote:Op dinsdag 19 februari 2008 00:41 schreef Terecht het volgende:
Zo bruut zijn zij ook weer niet hoor, ik vind dat FOK! eigenlijk wel lekker draait zo. De coordinatie en communicatie vanuit de regering is top de laatste tijd al zeg ik hetzelf.
Tja, ik heb me al een tijd niet echt actief bezig gehouden met de politiek van CN dus ik heb geen weet van enige nuances die geplaatst kunnen worden bij hun optredens.quote:Op dinsdag 19 februari 2008 00:47 schreef Ruiseart het volgende:
[..]
Daar twijfel ik niet aan, 't zijn vaklui en over het algemeen ook zeer prettig in de omgang. Ik heb het alleen gewaagd om AvengerNL en MrCyber te wijzen op hun, in mijn ogen, vaak ietwat vervelende benadering naar de 'gewone' leden. En ikMark? Die is in 1 dag gewoon 180 graden gedraaid tegenover mij. Blijf 't een vreemde gebeurtenis vinden.
Hoe bedoel je? Wees het helemaal met ons en onze grootse vrienden van NPO eens of ga ZI. Wel lekker duidelijk in elk gevalquote:Op dinsdag 19 februari 2008 00:41 schreef Terecht het volgende:
[..]
Zo bruut zijn zij ook weer niet hoor, ik vind dat FOK! eigenlijk wel lekker draait zo. De coordinatie en communicatie vanuit de regering is top de laatste tijd al zeg ik hetzelf.
[..]
Tucht en orde, streng doch rechtvaardig.quote:Op dinsdag 19 februari 2008 08:52 schreef du_ke het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? Wees het helemaal met ons en onze grootse vrienden van NPO eens of ga ZI. Wel lekker duidelijk in elk geval.
Ik zelf ookquote:Op dinsdag 19 februari 2008 00:41 schreef Terecht het volgende:
Ik ben benieuwd naar die nieuwe alliantie.
Wel saai.quote:Op dinsdag 19 februari 2008 11:05 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
En Terecht
Vond je ?quote:Op maandag 18 februari 2008 19:26 schreef Pappie_Culo het volgende:
Mooi geworden inderdaad. Maar dat waren bijna alle inzendingen.
Speel anders pas 162dagen CN waarvan ik me er pas een dag of 40 bezig hou met de politieke kant erachter.quote:Op dinsdag 19 februari 2008 00:37 schreef Terecht het volgende:
[..]
Jij bent anders ook al een aardig ouwe lul aan't worden.
Inderdaad hoewel ik het wel jammer vind dat me oude vlag weg is en het niet van mijn hand isquote:Op dinsdag 19 februari 2008 19:51 schreef DiviFilius het volgende:
[..]
Vond je ?
Ik vond de meesten niet zo mooi, sommigen waren zelfs verschrikkelijk.
Maar gelukkig is onze nieuwe vlag wel schitterend
Wat een klootzakken waren dat toenquote:Op donderdag 21 februari 2008 01:24 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
Ik heb de oorlog tegn The Peace meegemaakt
alleen jamemr dat NpO ertussen kwam met hun spierballentaal
Leuk.quote:Op donderdag 21 februari 2008 12:44 schreef Pappie_Culo het volgende:
als het goed is gaat Mauves Collective vandaag officieel van start
beetje kutterige timing (we zijn dan ook al met 3, wellicht 5 leden) omdat ik tegelijk ook aan het verhuizen ben, maar goed.
U leest het vanzelf wel op CN fora
Mjah, niet te lang blijven kijken want het wordt morgen.quote:Op donderdag 21 februari 2008 16:17 schreef Lekiamh het volgende:
[..]
Leuk.![]()
Ik zal de boards vandaag extra in de gaten houden... (ga meteen ff kijken)
Goed dat je het ff meldt, want ik zat al tevaak te F5'en...quote:Op donderdag 21 februari 2008 16:33 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Mjah, niet te lang blijven kijken want het wordt morgen.
Invicta heeft het een beetje druk met een nuclear rogue en de ontwikkelingen bij Valhalla. Dus als het goed is ligt morgen het protectorate treaty in m'n inbox.
Maarja, zit dus ook midden een in een verhuizing, dus hoop dat ik morgen tijd heb.
Heb internet uiteraard al geinstalleerd, dus daar zal het niet aan liggen
Want: iemand zit aan mijn money reserves te kloten met spies, ik weet het gewoon.quote:Op donderdag 21 februari 2008 17:06 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
Hippy mode
Niet verslaafd, gewoon een man die vooruit kijkt.quote:Op donderdag 21 februari 2008 17:06 schreef Lekiamh het volgende:
[..]
Goed dat je het ff meldt, want ik zat al tevaak te F5'en...(jaja, FiPO hunter...)
En jij bent ook addicted lol, het eerste wat je doet is internet aansluiten. ;D
En leuk spelquote:
Er is een Embassy voor FOK op m'n forumpje.quote:Op donderdag 21 februari 2008 17:06 schreef Lekiamh het volgende:
[..]
Goed dat je het ff meldt, want ik zat al tevaak te F5'en...(jaja, FiPO hunter...)
En jij bent ook addicted lol, het eerste wat je doet is internet aansluiten. ;D
Ik verwacht ieder moment een reactie van Freekquote:Op donderdag 21 februari 2008 17:50 schreef Pappie_Culo het volgende:
tip: meld je aan bij NPO, dan blijft het ook een leuk spel
quote:
Je kunt op het forum vragen of je in een tradecirkel geplaatst kunt worden, dan heb je meestal goede resources en betrouwbare partners. Je kunt natuurlijk ook de gasten die met jou willen traden om geld vragen voordat je een deal met ze aangaatquote:Op vrijdag 22 februari 2008 07:37 schreef SuperBaBy het volgende:
Hallo Toppers,
Ik heb ook maar eens een account aangemaakt.
Mijn land is SupasHomeland. Ik ben 2 dagen bezig. Heb de instructies gevolgd (orange enzo).
Nu willen er allerlei gasten met me traden (niemand FOK). Wie wil er met me traden van FOK? Of moet ik gewoon die andere accepteren?
???quote:Op zondag 24 februari 2008 15:18 schreef du_ke het volgende:Mijn god wat een verschrikkelijk kinderachtige reacties op die actie
.
Ik heb geen idee, een van die Paarse allianties is nogal langzaam met het tekenen van de verdragen ofzo. Ik ben toch wel blij als ik eens uit peace mode kan, mijn nation heeft toch haast een maandje stilgelegen zo.quote:Op zondag 24 februari 2008 17:22 schreef du_ke het volgende:
Hoe staat het eigenlijk met jullie nieuwe alliantie?
De humor lijtk compleet verdwenen. Jam heeft een actie maar helaas hij slaagt er niet in. Drink er een borrel op en lach er om. Maar nee dat kan blijkbaar niet.quote:
Investeren moet je voornamelijk doen in infrastructuur. Alleen land of soldaten kopen als je in je scherm een rode melding krijgt dat je er te weinig hebt. Verder kan je extra geld krijgen door b.v. tech te verkopen of aid aan te vragen. Als het goed is staan er ook nog complete guides op het alliantieforum, erg handig voor nieuwe landen!quote:Op maandag 25 februari 2008 08:29 schreef SuperBaBy het volgende:
Ik heb mijn nation nu voor elkaar.. Is het enig dat ik kan doen Taxes collecten en weer investeren?
Het is dus de bedoeling om zoveel mogelijk mensen in je land te krijgen zodat je veel geld krijgt?
Waar kan ik het beste in investeren..
Tjeemig wat een vragen..
Zag dat iemand van ODN El Jammos aanvalt..quote:Op maandag 25 februari 2008 09:08 schreef du_ke het volgende:
[..]
De humor lijtk compleet verdwenen. Jam heeft een actie maar helaas hij slaagt er niet in. Drink er een borrel op en lach er om. Maar nee dat kan blijkbaar niet.
We hebben vandaag onze verdagdag, we zijn 3 geworden (eigenlijk pas vanavond om een uur of 23:45, maarja, we zijn nog jong he?)quote:Op zondag 24 februari 2008 17:22 schreef du_ke het volgende:
Hoe staat het eigenlijk met jullie nieuwe alliantie?
nee, maar fok.nl welquote:Op dinsdag 26 februari 2008 19:16 schreef Ruiseart het volgende:
Hebben wij een frontpage? :p
Eigenlijk 3 dagen en een kwartiertjequote:Op woensdag 27 februari 2008 10:45 schreef Ruiseart het volgende:
Mauves Collective 4 dagen
Niet hopen mannetje!quote:Op woensdag 27 februari 2008 10:55 schreef Ruiseart het volgende:
Naar ik heb vernomen komt FOK binnen niet al te lange tijd weer met een frontpage post.. misschien mogen we een paar recruits hebben van ze? :p
En nu weer in een slachtofferrol kruipen in de hoop dat je meer leden zut werven, je doet het erom he!?quote:Op woensdag 27 februari 2008 11:50 schreef Ruiseart het volgende:
Gemeen volkje die FOK'ers!
quote:Op zondag 20 januari 2008 17:23 schreef Frrreek het volgende:
[...] post meer van dit soort ongefundeerde, provocerende crap, en ik stamp je nation kapot.
quote:Op zondag 20 januari 2008 17:23 schreef Frrreek het volgende:
open [MMOG] CyberNations #38: Crossfire & Mauves Collective, en ik stamp je nation kapot.
Ik ken nog 3 lekkere charmante wijven die daar wel iets tegen kunnen doen!quote:
quote:
Nou ik ben lekker veul groter dan jijquote:
Hij werd door z'n eigen gov ook voor retard uitgemaakt en nu zit hij hij zelf in de gov van Grämlinsquote:Op woensdag 27 februari 2008 16:30 schreef Ruiseart het volgende:
Ik weet nog dat ik die gast die jou een nuke verstuurde op irc een 'retard' noemde en de hele government over me heen kreeg
...en dat terwijl ik tegelijk met die kerel gezellig in een query zat te ouwehoeren
M'n jihadloze tijdperk duurt wel weer wat langquote:Op woensdag 27 februari 2008 16:44 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
Kan ik nog een TSOTWTCM verwachtne van jou, duke?
gewoon ouderwets bandwaggonen, schijnt in te zijn tegenwoordigquote:Op woensdag 27 februari 2008 16:47 schreef du_ke het volgende:
[..]
M'n jihadloze tijdperk duurt wel weer wat lang. Maar goed dan doen we het wel low profile. Gewoon hard en eerlijk vechten zonder bemoeienis van anderen. Daar ben ik zeker voor.
Heb me toen echt reuze vermaakt. Zonder was ik al gekapt met CN denk ik. En het einde van Lavie, ook altijd prima.
Nah dat is niet leuk. Als ik GPA had willen pesten had ik vast ergens bijgekund maar wil gewoon een eerlijk 1 op 1 gevecht met een andere alliantie. En dan niet na 3 dagen gedwongen vredequote:Op woensdag 27 februari 2008 16:51 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
[..]
gewoon ouderwets bandwaggonen, schijnt in te zijn tegenwoordig
Dat is toch ook wel het mooiste. Vond ik ook van de Unjust War. Onze zijde was verliezende, wij deden het dan prima tegen AID en NTO.. de vrees dat er nog een tegenstander bij kwam. En ieder klein succesje vierden we. Dat zorgde voor eensgezindsheid.quote:Op woensdag 27 februari 2008 16:53 schreef du_ke het volgende:
[..]
Nah dat is niet leuk. Als ik GPA had willen pesten had ik vast ergens bijgekund maar wil gewoon een eerlijk 1 op 1 gevecht met een andere alliantie. En dan niet na 3 dagen gedwongen vredemaar gewoon als er een eerlijke winnaar is.
Al zal dit op CN lastig worden vrees ik.
We zijn een updateblitz aan het voorbereiden op een of andere nooballiantie genaamd Mauves Collective of iets dergelijks. Casus Belli is het feit dat ze voor 2/5 bestaan uit mensen die eigenlijk in FOK horen.quote:Op woensdag 27 februari 2008 15:21 schreef Ruiseart het volgende:
Nou, geef eens wat nieuwtjes vanuit FOK dan. Waar zijn jullie, buiten het afslachten van GPA, nu zo'n beetje mee bezig?
Je staat er deze week zelfs in.quote:Op woensdag 27 februari 2008 15:36 schreef Ruiseart het volgende:
Ik zal eens rondvragen of niemand Fok Press van de afgelopen weken kan kopiëren
Lorenzius en ik in FOK? Jij had dat als minister kunnen regelenquote:Op woensdag 27 februari 2008 19:30 schreef DiviFilius het volgende:
We zijn een updateblitz aan het voorbereiden op een of andere nooballiantie genaamd Mauves Collective of iets dergelijks. Casus Belli is het feit dat ze voor 2/5 bestaan uit mensen die eigenlijk in FOK horen.![]()
Whutdidido?quote:
Ik heb gevraagd of we namens een van onze protectors achter rogues aanmogen die hen aanvallen. Ik heb begrepen dat dit in orde is en dat we nations doorgespeeld zullen gaan krijgen die solliciteren naar billenkoek.quote:Op woensdag 27 februari 2008 17:14 schreef Ruiseart het volgende:
Hoi Lekiamh![]()
[..]
Dat is toch ook wel het mooiste. Vond ik ook van de Unjust War. Onze zijde was verliezende, wij deden het dan prima tegen AID en NTO.. de vrees dat er nog een tegenstander bij kwam. En ieder klein succesje vierden we. Dat zorgde voor eensgezindsheid.
Ik denk niet dat ik lang op een jihad hoef te wachten, d'r gaat vast een of andere rare snuiter het in zijn hoofd halen om de MC te raiden.
Schromelijk overdreven... hooguit 2/6e deel.quote:Op woensdag 27 februari 2008 19:30 schreef DiviFilius het volgende:
[..]
We zijn een updateblitz aan het voorbereiden op een of andere nooballiantie genaamd Mauves Collective of iets dergelijks. Casus Belli is het feit dat ze voor 2/5 bestaan uit mensen die eigenlijk in FOK horen.![]()
Haha.quote:Op donderdag 28 februari 2008 12:29 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Schromelijk overdreven... hooguit 2/6e deel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |