Brok in de keel ook hier present. Alleen jammer dat ik de helft van de tijd als een dolle youtube aan het doorspitten was naar Guy's versie.quote:
Toch niet die ene van die twee zussen he. Let it goquote:Op zaterdag 19 januari 2008 20:46 schreef Svensational het volgende:
[..]
Maar Jennifer was beter natuurlijk...
Wat een onzin. Zonder Idols had je nooit gehoord van Nikkiquote:Op zaterdag 19 januari 2008 20:46 schreef Saboo het volgende:
hoop niet dat zo iemand wint hmm
(verdient beter dan idols!!)
Helemaal mee eens. Wendy zal het best goed bedoelen, maar het komt allemaal zo godvergeten kleinerend over bij dat mens.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 20:48 schreef Karina het volgende:
Ik vind Martijn echt goed, zoals hij met de kandidaten omgaat. Kan Wendy nog heel wat van leren.
Dat zeiden wij ook net. Hij doet het goed maar Wendy haalt hem nogal naar beneden.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 20:48 schreef Karina het volgende:
Ik vind Martijn echt goed, zoals hij met de kandidaten omgaat. Kan Wendy nog heel wat van leren.
Afgezaagd nummerquote:Op zaterdag 19 januari 2008 20:49 schreef alwaysthebest het volgende:
Charlene gaat Can You Feel The Love Tonight zingen?
quote:Op zaterdag 19 januari 2008 20:48 schreef Brighteyes het volgende:
* Brighteyes haakt even af met het meeschrijven...
Er heeft iemand honger!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |